Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Wygral juz ktos z PunkBusterem?? ;]

PunkBuster działa mi w następujących grach:

 

Rainbow Six Vegas 1, 2

Frontilines: Fuel of War

 

I pewnie kilka innych, tytułów nie pamiętam. Wersja systemu 64 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z instalacją Office'a 2007, instalacja stoi :/

 

Dołączona grafika

 

jak instalowałem DirectX'a to też wisiał z 10 minut (tzn. postęp instalacji nie ruszył) ale w końcu się zainstalował po jakichś 10 minutach to wisi już z pół godziny i ani drgnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PunkBuster działa mi w następujących grach:

 

Rainbow Six Vegas 1, 2

Frontilines: Fuel of War

 

I pewnie kilka innych, tytułów nie pamiętam. Wersja systemu 64 bit.

A masz możliwość sprawdzić Battlefield2 (lub ktokolwiek inny) ??? Bo od tego zależy przyszłość tego systemu na moim kompie czy zostanie tylko w laptopie żony :D Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie działają mi w ogóle urządzenia pod USB. Żadne, pendrive, telefon, aparat. Nic, na ogół nawet nic nie pisze tyko raz był komunikat, gdzie pisało, że Windows nie rozpoznał urządzenia a tak nic się nie dzieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.czy ktos moglby mi pomoc? otoz masz win 7 bete 7000 built. i karte tv winfast 2000 xp. no i zaintalowalem pvr 2 i nie ma dzwieku i to samo w fm ale obraz jest...intalowalem stery od visty ale nic....instalowalem jeszcze DScaler ale tez brak dzwieku.... bardzo bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za płyta główna? Sprawdziłes menager urządzeń?

Tak wszystko ok i już niby działa, z kolei żeby nie było za dobrze pojawił się kolejny problem - jak dam wyłącz, wszystko idzie ok i komp zawisa podczas, gdy pojawia się komunikat "Shutting Down" tzn. to kółko obraca się ale tak można czekać w nieskończoność, jedyne wyjście to przytrzymanie przycisku Power, ale to nie wchodzi w grę na dłużą metę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.czy ktos moglby mi pomoc? otoz masz win 7 bete 7000 built. i karte tv winfast 2000 xp. no i zaintalowalem pvr 2 i nie ma dzwieku i to samo w fm ale obraz jest...intalowalem stery od visty ale nic....instalowalem jeszcze DScaler ale tez brak dzwieku.... bardzo bardzo prosze o pomoc :)

Czy laczysz tunertv z karta dzwiekowa poprzez kabel AUX (taki jak od cdroma do karty dzwiekowej? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy laczysz tunertv z karta dzwiekowa poprzez kabel AUX (taki jak od cdroma do karty dzwiekowej? )

nie wiem niestety jak jest polaczone gdyz robili to serwisanci jak mi komputer skladali. ale mam system windows xp professional jako glowny system i odziwo tak wlasnie wszystko dziala: jest i obraz i rowniez dzwiek... wiec wlasnie nie mam pojecia dlaczego tu nie ma.jakies pomysly? bardzo prosze o pomoc.

p.s. a i jeszcze jak wchodze w ustawienia glosnosci to jak przesune ten paseczek na full w device to sie odzywa taki dzwiek ktory pokazuje jaka glosnosc jest ustawiona a jak wejde na winfast i tez przesune na full to nie ma zadnego dzwieku...

Edytowane przez wojtaszekwojtaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Domyslnie Vista , jak i pewnie W7 , ma kilka opcji od dzwieku ukrytych. W XP masz cos co sie nazywa "aux" , w Viscie to pojawia sie , gdy dasz na glosnik prawoklikiem - pokaz ukryte/nieaktywne urzadzenia.

 

Swoja droga , dogadanie sie na czyms nowszym od XP z Leadtekiem jest wyczynem... Jesli juz zlapiesz dzwiek - to nie da sie go regulowac , bo nie ma wlasnie "cd audio". Aver leci np. kablem do line in i nie ma problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyslnie Vista , jak i pewnie W7 , ma kilka opcji od dzwieku ukrytych. W XP masz cos co sie nazywa "aux" , w Viscie to pojawia sie , gdy dasz na glosnik prawoklikiem - pokaz ukryte/nieaktywne urzadzenia.

 

Swoja droga , dogadanie sie na czyms nowszym od XP z Leadtekiem jest wyczynem... Jesli juz zlapiesz dzwiek - to nie da sie go regulowac , bo nie ma wlasnie "cd audio". Aver leci np. kablem do line in i nie ma problemow.

no a jak zlapac dzwiek? :)

 

potestowałem parę dni wszystko pięknie ładnie, jestem zadowolony z szybkości działania w stosunku do WinXP, choć sprzęt nie pierwszej świeżości i ogólnie z tej bety

 

jedyny znaczący problem jaki napotkałem to obsługa tunera TV - Winfast TV2000 XP Expert

 

sterowniki systemowe

 

WinFast PVR2 - nie wyświetla obrazu TV

 

Dscaler - dźwięk nie dział - choć wystarczy włączyć WinFast PVR2 , wyłączyć , włączyć Dscaler i już jest wszystko w porządku

 

drugi problem z Dscaler - po włączeniu następuje wyłączenie tego "ładniejszego wyglądu" /przeźroczystość etc/ i przejście na klasyczny /windows 7 basic/ - po wyłączeniu Dscaler wszytko wraca do normy - a że 80% czasu pracy na kompie dscaler jest włączony zmuszony jestem używać klasycznego themes - widz ktoś jakieś rozwiązanie ??

znalazlem ten post i mam pytanie do autora lub kogos innego : czy masz juz teraz dzwiek w dscaler lub winfast pvr? jesli tak to prosze o informacje jak to zrobic. z gory dziekuje za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz od PunkBustera byla jasna

Nie wpieraja Oni betowych systemow operacyjnych.

 

Cod4, Americas Army i kilka innych tytulow wywala poprostu blad...

Ale ja grałem w COD4, zero problemów.

 

Battlefielda 2 nie mogę znaleźć płytki ;/

 

 

PS

Żeby działał DScaler wystaczy wybrac opcję, aby dźwięk z danego urządzenia był odtwarzany przez głośniki. Np. line-in:

Dołączona grafika

 

A w DScaler wchodzisz w opcje Audio i wybierasz źródło dźwięku na jakie tam masz, mój tuner ma 11 lat i działa na Windows 7 (bez sterownika!)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja grałem w COD4, zero problemów.

 

Battlefielda 2 nie mogę znaleźć płytki ;/

 

 

PS

Żeby działał DScaler wystaczy wybrac opcję, aby dźwięk z danego urządzenia był odtwarzany przez głośniki. Np. line-in:

NIE CYTUJEMY OBRAZKÓW!!!

//ULLISSES

 

A w DScaler wchodzisz w opcje Audio i wybierasz źródło dźwięku na jakie tam masz, mój tuner ma 11 lat i działa na Windows 7 (bez sterownika!)

wlasnie przed chwila znalazlem odpowiedz w innym temacie! ta sama zasada! dzieki wam :D jestescie boscy :D

dla wszystkich co maja problem z dzwiekiem w winfast tv : Prawym na ikonke w trayu (z głośnikiem) i Recording devices -> Prawym na białym polu -> Zaznaczyć show disabled devices i disconnected devices -> Pojawi się nowe urządzenie, u mnie Stereo Mix -> prawym Enable -> prawym Properties -> Listen -> Listen to this device

ten sposob dziala na 100& procent!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie bardzo w temacie nowego os od MS, wiec możecie mi powiedziec jak to będzie z numerami seryjnym do najnowszego RC??

Jakieś podanie przez www bedzie trzeba zgłosić albo coś??

ma byc tak jak z beta.czyli przy pobieraniu z microsofta automatycznie dostajesz swoj kod :) ja myslicie warto sie bawic w update z bety do rc ( widzialem w necie jakies kombinacje jak to zrobic ) czy lepiej swieza rc postawic?

a ja mam jeszcze pytanie odnosnie winfasta:bo dzwiek juz mam tylko jest bardzo cichy a wszystko jest na full... wiecie moze jak podglosnic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Masz zle skonfigurowane nagrywanie w manegerze windy + karty. Sprawdz czy muzyczna nie scisza wyjscia , ktorym nagrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem niestety jak jest polaczone gdyz robili to serwisanci jak mi komputer skladali. ale mam system windows xp professional jako glowny system i odziwo tak wlasnie wszystko dziala: jest i obraz i rowniez dzwiek... wiec wlasnie nie mam pojecia dlaczego tu nie ma.jakies pomysly? bardzo prosze o pomoc.

p.s. a i jeszcze jak wchodze w ustawienia glosnosci to jak przesune ten paseczek na full w device to sie odzywa taki dzwiek ktory pokazuje jaka glosnosc jest ustawiona a jak wejde na winfast i tez przesune na full to nie ma zadnego dzwieku...

Daj screenshot z opcji konfiguracyjnych PVR2 tam gdzie ustawia sie nagrywanie i odtwarzanie dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj screenshot z opcji konfiguracyjnych PVR2 tam gdzie ustawia sie nagrywanie i odtwarzanie dzwieku.

screenshot wedle zyczenia :D Dołączona grafika

jak juz wczesniej pisalem juz dzwiek mam ale bardzo cichy.moze wiecie jak podglosnic go?

edit: teraz mam jeszcze problem z nero 9.mialem triala i chcialem go odinstalowac ale sie nie dalo. niby proces dezinstalacji pisalo ze przebiegl poprawnie to jednak nic sie nie usunelo... wiec sprobowalem bez deinstalacji CIACH!

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...