Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych.... dostępne jest już spolszczenie :)

tak?a skad je pobrac? i czy jest pelne?

 

ODPOWIEDŹ:

Spolszczenie pochodzące z innego źródła niż MS jest nielegalne i rozpowszechnianie go tutaj za pomocą Megaupload i podobnych serwisów jest równoznaczne z BANem za piractwo!

//ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na build 7000 jest inny problem, a mianowicie jak podłącze słuchawki do panelu przedniego, a głośniki od tyłu to gra mi tylko z słuchawek (chyba że ustawie głośniki jako default device), ale wtedy z kolei nie graja słuchawki

wygląda to mniej więcej tak:

 

Grają słuchawki:

Dołączona grafika

 

Grają głośniki:

Dołączona grafika

 

 

Dodam, że kartę mam zintegrowaną, a stery najnowsze po viste 32bit w trybie zgodności i wszystko ładnie tylko, że jak chce posłuchać na głośnikach to muszę przełączyć ;/

Na XP wszystko ładnie działało ...

 

BTW. Co do tego spolszczenia to pokazuje mi:

Dołączona grafika

Jakieś sugestie ??

Edytowane przez Rafal2228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na build 7000 jest inny problem, a mianowicie jak podłącze słuchawki do panelu przedniego, a głośniki od tyłu to gra mi tylko z słuchawek (chyba że ustawie głośniki jako default device), ale wtedy z kolei nie graja słuchawki...

Jaki problem, przecierz to normalne! Po co ci na raz grające głośniki kiedy podłączasz słuchawki??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zazwyczaj słucham na słuchawkach, ale jak wszyscy wyjdą to sobie puszczam z głośników i nie chce za bardzo zawsze przełączać na głośniki najlepiej jakby grało i to i to naraz ... (z tym, że głośniki mogę wyłączyć pilotem ...)

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jaki problem, przecierz to normalne! Po co ci na raz grające głośniki kiedy podłączasz słuchawki??? :blink:

Tylko , ze to sie da wylaczyc , opcja "disable" sound when headphones plugged" czy cos podobnego - jest to na XFI , na Realtekach wiec pewnie da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi nie działać bo mam starszą bete ?? Wy macie 7077 a ja mam 7000 da się jakoś przeskoczyć do tej 7077, nie reinstalując systemu??

 

Wersja 7077 jest nielegalna. Nie radzę Ci przeskakiwać do niej i pytać o to na forum!

//ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochote cos brzydkiego powiedziec na temat tego ograniczenia, ale zrobiłem to już 2 razy i łącznie dostalem 60% 4tyg zku i 3tyg zpp, więc na jakiś czas sie wstrzymam i innym polecam to samo, nieważne jak bezsensowne, nielogiczne i przesadzone wam się to wydaje.

 

ja stwierdzam, że ta winda wcale nie jest taka szybka. czas bootowania jest bardzo długi w porównaniu do odelżonego xp, a przesiadka z 512mb ramu na 1536mb nie zmieniła wiele. mimo to system uważam za o wiele wygodniejszy i bardziej stabilny od xp, a poza bootowaniem tak samo wydajny. vista nie ma racji bytu. z wystarczająco wydajnym sprzętem xp też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to będzie wiadomo...

 

@Sysak może u Ciebie jakiś sterownik powodował dłuższe uruchamianie. Bo doświadczenia innych na bardzo słabych sprzętach są baaardzo pozytywne z użytkowaniem i uruchamianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to będzie wiadomo...

 

@Sysak może u Ciebie jakiś sterownik powodował dłuższe uruchamianie. Bo doświadczenia innych na bardzo słabych sprzętach są baaardzo pozytywne z użytkowaniem i uruchamianiem.

raczej nie. raczej to wina dysku który ma średni odczyt 31mb/s. nie mowie ze uruchamia sie tragicznie, ale sporo dłużej niż vista home basic na desktopie z siga i dużo dłużej niż lekki xp od malcolmX-a w ogóle wydajność jest też zależna od builda. na starszym jest tak, że wydajność przy małej ilości ramu np. 512mb jest raczej słaba i często go zatyka, a nowszy na 512mb działa szybko i dobrze, ale ludzie z szybkimi kompami po forach narzekają na gorszą wydajność. Ciekawe jak będzie z rc?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazlem taki malenki tweaker do windows 7 :):

 

http://www.mediafire.com/?z2vie2zmjmm

 

Programik dziala i jest tam calkiem sporo ciekawych opcji :), miedzy innymi usuniecie strzalek ze skrotow na pulpicie.

 

Dodam, ze system dziala fantastycznie. Szybko sie wczytuje, dyski nie skrobia jak to jest w viscie a gry odpalaja bez zadnych problemow jak na razie :).

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Dodam, ze system dziala fantastycznie. Szybko sie wczytuje, dyski nie skrobia jak to jest w viscie a gry odpalaja bez zadnych problemow jak na razie :).

Skrobanie w Viscie jest wynikiem tego , ze w tle potrafi lazic defragmentator. Mialem to przez 3 dni i zastanaiwalme sie o co chodzi - lazil wlasnie w tle bez mojej wiedzy. Wylaczylem i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.

W win 7 tego nie zauwazylem.

Jest jednak jedna przykra sprawa....jako, ze dziala Windows Aero, to niestety karta pracuje caly czas w trybie 3d czyli maxymalne zegary :sad:.

Edytowane przez Misquamaqus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekac na powolne uruchamianie sie systemu przy dysku 4200RPM i o odczycie 31? :D

No co, przecież xp śmiga. A tak naprawde nie narzekam, po prostu u mnie mit o zajebistej szybkości sie nie sprawdza. Widać, że to podpimpowana vista. A dysk jest good, bo i tak jest 1mb/s szybszy niż fujitsu 60gb 5400rpm sata,który miałem wcześniej. ;-) Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Nie do konca o to mi chodzilo - mozna mowic o uruchamianiu sie systemu , ale na normalnych dyskach. Laptopowe nie sa szybkie , gdybym dzis w stacjonarce mial siedziec na dysku 5400 to na pewno w ogole nie mialbym ochoty na zabawe z pctem ;) Sprawdz XP , Viste i W7 na dysku 7200 ;) , daj mu szanse ;)

 

 

 

Nie uwierze w to , ze XP odpali sie szybciej czy , ze bedzie lepiej dzialac jako , ze uwazam iz ta "wolna" Vista lepej mi dziala niz XP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ochote cos brzydkiego powiedziec na temat tego ograniczenia, ale zrobiłem to już 2 razy i łącznie dostalem 60% 4tyg zku i 3tyg zpp, więc na jakiś czas sie wstrzymam i innym polecam to samo, nieważne jak bezsensowne, nielogiczne i przesadzone wam się to wydaje.

Nie rozumiem w czym masz problem. Wersja 7000 jest legalna, wersja 70xx nie jest legalna i koniec kropka. Pisanie o niej tutaj jest równoznaczne z pobraniem jej z Sieci, a więc z piractwem. Piractwo na PPC jest zabronione pod groźbą BANA. Coś jeszcze mam wytłumaczyć?

 

- - U W A G A ! ! ! - -

Piszę to po raz ostatni - mam nadzieję. Wersja 7000 jest legalna, wszelkie inne wersje poniżej 7100 są nielegalne i pisanie o nich tutaj jest ZABRONIONE pod groźbą BANa za piractwo. Wersja 7100 też obecnie jest nielegalna, gdyż nie było jej premiery. Jak się komuś nie podoba, niech zarejestruje się na innym forum i tam pisze o swoim 7077 i innych wersjach.

 

DODATKOWO:

Udostępnianie, pobieranie, instalowanie i używanie spolszczeń z Megaupload (itp. źródeł) jest również nielegalne i wiąże się z wcześniej wymienioną już karą! Za następnego linka do spolszczenia będzie BAN bez patrzenia!

 

W razie niestosowania się szerszej grupy osób do tych zasad temat o Windows Seven zostanie zamknięty do czasu premiery tegoż systemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja programu: Alcohol 120% 1.9.8.7612 która wspolpracuje z Windows 7

 

 

 

- NEW Supports Windows 7 Beta versions

 

- UPDATE SPTD to 1.58

 

- UPDATE Read and Write engines

 

- UPDATE Language files

 

- UPDATE Devsupp.dll offering support for more drives

 

- FIX User reported bugs

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...