Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

jednak zostałem przy WIN 7 i jak narazie nie zaluje.

 

Wszystkie stery/programy zainstalowaly sie bez zadnego problemu do mojego lapka i jak na razie działaja poprawnie:

 

Intel Matrix Storage

Intel AHCI controller ICH9-M (dysk puszczony z biosu w AHCI)

WI-FI Intel'a

Ethernet

9600M GT

X-FI Notebook

Daemon Tools

MS office 2007

Firefox

GG

OnScreenDisplay

Adobe Reader 9.0

Everest Ultimate 501

 

..........

 

Jeszcze wszystkich nie zainstalowałem jest w trakcie instalacji i konfiguracji ale jak narazie dla mnie bajera :)

Fajniutki systemik. :)

 

Linksys z siga po WI-FI z wlaczony WPA2-Personal smiga az milo. Zero problemów z konfigiem. no gitara na maxa

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Windows 7 *64-bit* działa program Unlocker albo czy jest coś co go zastępuje? Chodzi mi o program do odblokowywania "zabklokowanych/otwartych" plików abym mógł je przenieść lub skasować. Teraz mam Vista 32 i często muszę stosować Unlocker'a. Planuję zainstalować na wolnej partycji Windows 7 RC jak się ukaże, tylko nie wiem którą wersję (32 czy 64 bitową).

Edytowane przez Cavea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w Windows 7 *64-bit* działa program Unlocker albo czy jest coś co go zastępuje? Chodzi mi o program do odblokowywania "zabklokowanych/otwartych" plików abym mógł je przenieść lub skasować. Teraz mam Vista 32 i często muszę stosować Unlocker'a. Planuję zainstalować na wolnej partycji Windows 7 RC jak się ukaże, tylko nie wiem którą wersję (32 czy 64 bitową).

unlocker działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może co ciekawego w każdej dostępnej becie poprawiono względem poprzednika (od wersji 7000 do RC) ?

Interesuje mnie to ;] jeśli ktoś posiada linka lub wiedzę na ten temat prosiłbym o podzielenie się nią :D

interesuje mnie co ciekawego w jakich odstępach czasu panowie z MS poprawiają w swoim dziecku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

czy podczas instalacji zawsze bedzie robił automatycznie 2 nowe partycje ?

U mnie nie ma 2 partycji pod W7 , pokazywalem juz foty.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy windows update zaktualizuje betę do RC, czy trzeba wgrywać od nowa ?

No i ciekawe jak będzie z punkbusterem, czy z RC będą takie same problemy jak z betą, może ktoś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te mity o problemach z PunkBusterem! Pisałem wcześniej, że działa. Sprawdzałem wiele tytułów.

 

Nie jest zalecana aktualizacja z Bety do RC, nawet Microsoft tak twierdzi na swoich stronach.

 

 

Oficjalne polskie lokalizacje na tapetach dla Polski:

 

Dołączona grafika

 

- Góra Szybowcowa, Dolny Śląsk (Szybowcowa Hill, Lower Silesia)

- Szlak Turystyczny nad Czarnym Stawem, Tatrzański Park Narodowy (Czarny Staw and tourist footpath, Tatra National Park)

- Zamek krzyżacki w Malborku, Malbork (Malbork Castle, Malbork)

- Wschód słońca nad jeziorem, Chojnowski Park Krajobrazowy, Mazowsze (Sunrise over Lake, Chojnowski National Park, Mazovia)

- Wierzby, Mazowsze (Willow Trees in the Mazowsze Region)

- Zaorane pola i kwitnące dzikie drzewa owocowe na Roztoczu (Plowed fields and wild flowering fruit trees in the Roztocze Region)

 

Szkoda, że fotka zamku jest sprzed przynajmniej 7 lat, widać że jeszcze jest dach remontowany, teraz wygląda to inaczej (mieszkam obok ;) ).

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy windows update zaktualizuje betę do RC, czy trzeba wgrywać od nowa ?

No i ciekawe jak będzie z punkbusterem, czy z RC będą takie same problemy jak z betą, może ktoś wie ?

Poszczególne wersje systemu to nie jest jakaś tam łatka do pobrania. Trzeba instalowac od nowa.

 

@stranded - a czy nie mówiłeś tylko o wersji 32bit?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranded ktoś pisał, że PB nie wspiera systemów w wersjach beta itp. więc dlatego pytam ?

A co rozumiesz przez aktualizacje ? To sam, co reinstalacja, czy po prosty WU pobierze odpowiednie pliki, zastąpi stare i będzie 7100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej wpływowych pracowników Microsoftu Bill Veghte, pełniący stanowisko wiceprezesa tego gigantycznego przedsiębiorstwa, poinformował w poniedziałek, że premiera 'Windows 7' w czasie tegorocznych wakacji wydaje się być wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. To pierwsze oficjalne oświadczenie przedstawiciela Microsoftu nt. potencjalnej daty premiery tego systemu. Tym samym spodziewać się należy premiery najnowszego systemu operacyjnego jeszcze w tym roku, co wyłamuje się z przyjętego przez Microsoft cyklu wydawniczego tj. nowy system co 3 lata - Vista miała premierę w styczniu 2007. Informacja znajduje swoje potwierdzenie we działaniach koncernu, który właśnie wprowadza do dystrybucji edycję RC swojego systemu, będącą 'próbą generalną' systemu przed jego oficjalnym wprowadzeniem do sprzedaży. Tym samym potwierdzają się wcześniejsze spekulacje niektórych analityków, jakoby Windows 7 miał pojawić się na sklepowych półkach najpóźniej we wrześniu bieżącego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyskocze z takim pytaniem ;)

Mozliwe jest nagranie obrazu tego windowsa na płycie, na ktorej jest juz cos zapisane? Niestety dzis sklepy pozamykane, a znalazłem jedynie płytke, na ktorej jest otwarta sesja z małym pliczkiem .. ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Możesz nagrać obraz, ale nie możesz nagrać zawartości obrazu (bezpośrednio). Natomiast wrzucenie zawartości przez kopiowanie nie pomoże za wiele, bo płyta nie będzie bootowalna. Będzie działał jedynie autorun przy włączonym Windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialbym to obejsc ;) Swego czasu SGJ robil poradnik o nlite i jest w nim wzmianka o nagraniu obrazu windowsa w nero. Pokombinuje i dam znac jak mi wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...