Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak klikam znajdz aktualizacje to wyskakuje mi ze system napotkal nieznany blad - kod bledu: 80072f8f

Na Viscie ten błąd jest związany ze złą synchronizacją daty i godziny w ustawieniach.

Próbowałeś zerknąć czy wszystko gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze raz wgral winde, ale net masz? uprzedze glupkowate komentarze. to, ze tu piszesz nie znaczy ze piszesz z w7 ;]

 

co do radeona, to ja widzialem, ze wlasnie sporo osob ma problemy w7-sterowniki

 

instalowales dedykowane sterowniki pod w7?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest trudne zmienic date i faktycznie pomaga - ale nie na tym sie koncetrowalem - wazniejsza dla mnie jest grafa.

 

Instalowalem oczywiscie dedykowane sterowniki pod w7 i juz wszytskie mozliwe chyba.

Neta mam tam bez klopotu - nie mam za to drukarki hp 840C :P

 

Oj nie jest trudne zmienic date i faktycznie pomaga - ale nie na tym sie koncetrowalem - wazniejsza dla mnie jest grafa.

 

Instalowalem oczywiscie dedykowane sterowniki pod w7 i juz wszytskie mozliwe chyba.

Neta mam tam bez klopotu - nie mam za to drukarki hp 840C :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

directy instalowalem w wersji 9 - najnowsze jakie znalazlem.

Niestety wciaz nie widzi karty grafcznej - w sumie w menedzerze urzadzen nawet nie ma tej karty. kicha :(

Nie bardzo mam już pomysł co z tym zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was ponownie, nie wiem co się kompletnie dzieje ale mój problem nadal występuje, ściągnąłem od nowa tego Windowsa i nic nie pomaga. porostu podczas kończenia instalacji robi się na moim monitorze no signal i nic już potem nie mogę zrobić karta taka jak w podpisie a testuje go na monitorze LG 24 cale takim jak w podpisie, nie wiem czy jest to wina sterowników czy czego pod samym Windows 7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wciaz nie widzi karty grafcznej - w sumie w menedzerze urzadzen nawet nie ma tej karty...

Skoro w menagerze nic nie ma to po co ta bezsensowna zabawa? Stawiaj system od nowa.

 

Nie odpowiedziałes na moje pytanie - czy wszystko działało na poprzednim systemie czy jest to może pierwszy system po jakichś zmianach w kompie?

 

Jaki masz system 32 czy 64bit? Karty Ati działają normalnie pod W7 i nie daj sobie wciskać kitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm ty coś piłeś czy driverów nie umiesz instalować ? jedyne co jest walnięte od 9.3 wzwyż to EE i Denoise a tak wszystko smiga zero problemów, nic.

 

Mi się dziś pierwszy raz 7100 nie chciała podnieść zdałem się na autorepair i podniosła się bez problemów wygląda, że winowajcami były gryzące się drivery od BT i Via6421 która od czasu do czasu ląduje w kompie.

Muszę zainstalować 7100 jako czysty system bo ten jest nałożony na kilkumiesięczną Viste także poświęcając trochę czasu mogę tylko zyskać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jagodzianke pilem, a co? nikt mi nie wmowi, ze nie czytalem wielu postow z problemami dotyczacymi ATi i w7. wiec przestancie mi wciskac ciemnote ze jest inaczej. w tym temacie sa i takowe posty o ile sie nie myle. nie pytaj mnie o instalacje, bo nie ja tutaj mam z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jagodzianke pilem, a co? nikt mi nie wmowi, ze nie czytalem wielu postow z problemami dotyczacymi ATi i w7. wiec przestancie mi wciskac ciemnote ze jest inaczej. w tym temacie sa i takowe posty o ile sie nie myle. nie pytaj mnie o instalacje, bo nie ja tutaj mam z tym problem

Mialem 4870 , instalowalem do niego sterowniki bez zadnego problemu. Nie tylko sterownik byl juz w systemie , ale instalowalem z www Ati + CCC i wszystko chodzilo bez problemow.

 

Rownie dobrze moge powiedziec , ze to z nV sa problemy bo... od sterownikow 185xx nie mam ostrosci w filmach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze moge powiedziec , ze to z nV sa problemy bo... od sterownikow 185xx nie mam ostrosci w filmach...

U mnie była straszka kiszka w filmach, zaaansowana pikselioza po przełączeniu na fullscreen - szybka zmiana rendera w Media Player Classic -> View -> Options -> Plyback -> Output -> DirectShow na Haali i jest pięknie... :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie była straszka kiszka w filmach, zaaansowana pikselioza po przełączeniu na fullscreen - szybka zmiana rendera w Media Player Classic -> View -> Options -> Plyback -> Output -> DirectShow na Haali i jest pięknie... :plum:

Hm , sprawdze bo mialem dokladnie to samo - fullscreen i pixeloza. Uzywasz CCCP? Bo wiem , ze w nich hali jest wylaczone bo cos tam sie sypie.

 

Sklera - co z gamma? Jesli dobrze pamietam to nowsze (185) podowodwaly rozjasnianie pulpitu rownoczesnie z rozjasnianiem filmow , co jest bledem - jak u Ciebie?

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w menagerze nic nie ma to po co ta bezsensowna zabawa? Stawiaj system od nowa.

 

Nie odpowiedziałes na moje pytanie - czy wszystko działało na poprzednim systemie czy jest to może pierwszy system po jakichś zmianach w kompie?

 

Jaki masz system 32 czy 64bit? Karty Ati działają normalnie pod W7 i nie daj sobie wciskać kitu...

Bede musial chyba faktycznie od nowa postawic system. System 64 bitowy poniewaz mam 6gb ramu. Wczesniej na xp nie bylo klopotow i nie zmienialem w kompie nic.

 

Co do sterownikow do plyty to oczywiscie instalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm , sprawdze bo mialem dokladnie to samo - fullscreen i pixeloza. Uzywasz CCCP? Bo wiem , ze w nich hali jest wylaczone bo cos tam sie sypie.

Yup, CCCP. Jak na razie nic się nie posypało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WebNuLL:

1. 99% użytkowników jest pozytywnie zaskoczonych nowym systemem. To, że Ty masz problem na konkretnym konfigu potwierdza jedynie fakt, że to RC, a nie wersja finalna, więc Twoje fochy o kant d... można rozbić.

2. Chcesz % za OT i dublowanie tematu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Yup, CCCP. Jak na razie nic się nie posypało...

Tak , sprawdzalem (niekompatybilnosc przy Hali dotyczy bodajze plikow typu avi - w settingach pisza o tym) i dziala mi , jest ostrosc. Niestety pojawil sie inny problem. W momencie , gdy przestawisz tryb na HALI(masz ostrosc , fajnie i podziekowal za to info ;) ) nie mozna niestety regulowac jasnosci/gammy przez sterownik ekranu. Nie dziala.

 

Pewnym rozwiazaniem jest po prostu uzywanie ALLPLAYERA na 185xx bo na nich jest ostrosc , a i regulacja jasnosc przez sterownik dziala poprawnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(niekompatybilnosc przy Hali dotyczy bodajze plikow typu avi - w settingach pisza o tym)

Sprawdzilem na szybko kilkanaście różnych plików i zero problemu.

nie mozna niestety regulowac jasnosci/gammy przez sterownik ekranu.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi dokładnie (u mnie sterowanie jasnością z klawierki działa bez problemu jeżeli o to chodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sprawdzilem na szybko kilkanaście różnych plików i zero problemu.

Dołączona grafika

Nie bardzo rozumiem o co chodzi dokładnie (u mnie sterowanie jasnością z klawierki działa bez problemu jeżeli o to chodzi).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jeszcze pytanie do osob smigajacych na XFI - czy u Was tez w momencie np. odswiezania www dzwiek Wam harczy/przycina sie? (foobar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie X-fi chodzi miodzio. Postawiłem nowy system i od razu wieszały mi się wesoło wszystkie okienka nic nie można było kliknąć trzeba było wyłaczać przez mu w końcu udało mi się uruchomić WU i miodek śmiga cudnie i sporo szybciej niż wcześniej updatowany.

 

Chłopaki zamiast używać CCCP to przeskoczcie na K-lite Codec pack w wersji full i nie ma problemów renderer na EVR custom przestawiamy i jazda. Mi Haali smiga bez lipy ale mam radka ewentualnie zainstaluj avi splitera i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

XFI lazi poprawnie - uruchomienie od nowa , ciekawe na jak dlugo :lol2:. Zauwazylem tez , ze jesli dlugo sie siedzi to poziej Steam swiruje i nie chce odpalac gierek :lol2:

 

EVR mowisz? Nie ma opcji full screna , czyli powiedzmy rozciagniecia obrazu. Jesli masz 720p to masz pasy na dole z EVR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie normalnie, fullscreen pod warunkiem, że film jest w 1280x720 a że anime w 90% są bez pasów to mam fullscreena poza tym obraz kapkę lepiej przy evr wygląda albo mam zwidy ale myślę, że kapkę lepiej jest

 

Co do X-fi ja steama nie mam to nie wiem :D może rzeczywiście coś kaszani

 

BTW ja korzystam tylko z MPC HC

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego klienta torrentow korzystacie? Ja z utorrentem nie moge dojsc do ladu. Na xp smigal pieknie a tu same problemy. Wg niego mam poblokowane porty. A port 81 jest odblokowany (router) i na xp zawsze bylo dobrze. Zapore mam wylaczona. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...