Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie na win7 niektóre gry wolniej chodzą niż powinny np. gta IV potrafi się ciąć na win7 a na xp chodzi bardzo płynnie

Ile razy można powtarzać , to jest vista w innym opakowaniu także gierki działają dużo słabiej niż na xp. W grach mocno zależnych od cpu , vista/win7 dają ciała konkretnie także nie dziw się :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje czy faktycznie 64-bitowy Firefox chodzi odrobine szybciej od 32 bitowego pod 64 bitowym systemem?

 

ogólnie na win7 niektóre gry wolniej chodzą niż powinny np. gta IV potrafi się ciąć na win7 a na xp chodzi bardzo płynnie

jak zainstalujesz dx9 to sie gta nie tnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek46op

 

Mnie po nagraniu filmu HD w nero GTA tez chodzi lepiej

a najlepie po obiedzie jak browarem popije to mam nawet i 60fps . powaga

 

 

Wracajac do tematu , jest juz jakis soft do podkrecenia grafy z siga

pod Windowsem 7 x64 ??? bida az piszczy grafa chodzi na 600MHz

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva Tuner > Power User > Riva Tuner \ System (rozwijasz) > znajdujesz ForceDriverVersion i wpisujesz 18585 (albo inny nr, zależy od wersji sterów). Zatwierdzasz i możesz kręcić ;)

Edytowane przez Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi win 7 sie ...zepsul. Strony www zaczely nie wchodzic(w ie), fox w ogole sie nie wlaczal. Zainstalowałem na nowo system...paranoja....ale niestety konnekt nie moze sie polaczyc z serwerem. Wnerwia mnie to, bo zamiast uzywac go jak normalnej windy, trzeba sie z tym bawic jak z linuxem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej konnekt nie połączy się z serwerami, które dziś cały dzień leżą :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemy ze stronami rozwiązałem wpisując na stałe serwery DNS - chyba, że to przypadek, że od tej pory działają ok.

Co ciekawe, system w Troubleshooting napisał mi, że jest problem z DNS-em, ale nie potrafił go rozwiązać, biedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek

 

Instalowalem juz tego builda na 4 roznych kompach ,takich cudow jak ty zalapales ( virus )>?

nie widzialem , jak ty winde 7 porownujesz z [brzydkie określenie na linuksa]em ,..........to No comment.

 

Obecnie mam u siebie w domu lacznie 3 windy 7

, na 2 kompach wersje 32bity + jako glowny system na moim sprzecie x64

w wszystkich sytemach poinstalowane w cholere roznego softu , wiekszych problemow nei uswiadczylem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Grobel: Napisałem konnekt, chodzi o program, wiec nie parskaj dzieciaku.

No ale co zlego napisal? Dzis nie tylko Konnekt nie laczy sie z serwerami , ale i GG bo sam gadulec padl. Wpisywanie alternatywnych serwerow nic nie daje - zgon totalny.

 

Czemu ludzie nie znaja np. Tlena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ludzie nie znaja skype'a albo msna...

:P

 

@Jacek - Mam wrażenie, że to raczej wina tego co instalujesz - każdy 'zasyfiony' system potrafi się wyłożyć. Używam W7 od pierwszej publicznej bety (jako jedynego systemu) na 2 komputerach - i ŻADNYCH problemów nie stwierdziłem. Jedyne co to na Buildzie 7000 brak wsparcia dla Daemon Toolsa i paru starszych gier, teraz śmiga wszystko jak złoto (7100).

 

@borsuczy_król - też miałem podobny problem, ipconfig /flushdns załatwił sprawę.

Edytowane przez nappy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem CPU-Z, system chodził cały wieczór bez restartu. Dzisiaj rano nie wstaje, zwisa czarnym ekranem z kursorem przy starcie za każdym razem. Pierwsza automatyczna naprawa = przywracanie systemu, bez efeku. Druga automatyczna naprawa = bez efektu. Uruchomienie w trybie awaryjnym i uninstall CPU-Z = problem magicznie znika.

 

Edyta: może warto pomyśleć o przylepieniu tematu?

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ciekawe , GPUZ dla przykladu u mnie dziala :D , a to podobny wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam taki problem, nie wiem jak, ale wyłączyłem autostart(?) pendrive'a tzn, jak go wkładam do usb, to w komputerze się pojawia, ale nie wyskakuje okienko. Próbowałem autofix'em ale nie działa na 64 bit :(

a po co ci autostart? To dosc niebezpieczna opcja w pendrivach :) Lepiej samemu wszystko recznie klikac - minimalizujesz szanse potencjalnych robakow/wirusow na penach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J.W

CPU-Z , GPU-Z ,MemSET 4.0b , CoreTemp ,RealTemp i wiele wiele innych chodzi bez zajakniecia

Widac KHOT mial inna winde albo inne CPU-Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac KHOT mial inna winde albo inne CPU-Z

CPU-Z świeżo ściągnięte ze strony projektu (żadne instalki.pl, i inne goowna), Win7 RC x64, build 7100, z resztą nie o to chodzi, a o zasygnalizowanie faktu, że takie coś może wystąpić i autorepair nie daje sobie z tym rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wylaczyc ten kretynski windowsowy kodek dzwieku Microsoft DTV-DVD audio decoder przez ktory we wszystkich filmach w MP4 mam tylko dwa kanaly dzwieku? Szukalem jakiegos konfiguratora ale nic nie moge znalezc. Dzwiek w filmach w innych formacie jest normalnie dekodowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda,ze tak późno,bo właśnie zrobiłem sobie bootowalnego pena i w końcu dołączę do szczęśliwych użytkowników 7 :wink: Ale chyba poczekam na instalacje do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...