Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem Windowsa 7 na desktopie i zrobiłem mojej mamie konto z tapetą w kwiatuszki i różowymi oknami, dodałem różową skórkę do opery i cieszyła sie jak dziecko hehe. ;-)

Znowu mój brat powiedział że wygląda pedalsko(oczywiście on nie ma różowo ;-) ), wkurza go ta przeźroczystość i że wolał Viste Home Basic.

 

mario: ale czarnego, błyszczącego stylu i tak to nie przywróci. Z resztą to jego problem...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też ma edytor napisów pozwalający dopasować je do filmu za pomocą kilku kombinacji klawiszy i ruchów myszką? ;) też pozwala dowolnie zmieniać proporcje obrazu jednym dosłownie ruchem? Zresztą używałeś to sam wiesz ;) Ja tam jeszcze nie spotkałem zamiennika dla sub-edita, bo go po prostu nie ma :) A skoro da się go zmusić do działania na viscie, a jedynym skutkiem ubocznym jest wyłączenie aero w czasie odtwarzania, to dlaczego nie? :)

Gdyby był SE na 7 to z pewnością byłby moim podstawowym playerem, choć z funkcji dopasowywania napisów prawie nie korzystałem. Dla mnie SubEdit był po prostu bardzo wygodny, prosty do bólu i bardzo stabilny, czyli taki jakiego potrzebowałem. Zresztą teraz to mi obojętne bo potrzebuje tylko odtwarzania video + przewijania, z napisów coraz rzadziej korzystam więc i WMP spełnia moje wymagania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Odpal EasyBCD , jesli dziala z x64, i sam sobie zmien nazwe ;)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podpowie jak edytowac Bootscreena

mam zainstalowane dwie betki 32 i 64 bit

i podczas uruchamiania mam dwie takie samy nazwy

 

Windows 7

Windows 7 ( tu chcialbym dorzucic np x64 )

Za pierwszym razem nie mogłem zaczaić, o czym myślałeś pisząc "bootscreen", ale bewnie o bootloaderze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage

 

Dzieki ,

EasyBCD i sprawa zalatwiona

zmeczenie po pracy i browar mnie zamroczyl stad takie dziwaczne okreslenia

typu bootscreen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie panowie jak sie sprawuje W7 na notebookach z 512 mb ramu ? Bo tak myślę może mojej siostrze zainstaluje ale czy warto ? ;) Btw. Pociąłem vlitem obraz. Po wyrzuceniu niepotrzebnego balastu(tj jezyku i innych rzeczy) Zostało sie 1,55 gb ;). Zostawiając oczywiście wszystkie istotne usługi windowsowe.

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem po swiezo zainstalowanym win 7 i pytanko, jak dodawac skroty do paska zadan, mam tylko firefoxa, po instalacji sam utworzyl skrot, chce sobie dodac dysk D ale po przeciagnieciu nic nie tworzy, pasek zadan mam odblokowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem po swiezo zainstalowanym win 7 i pytanko, jak dodawac skroty do paska zadan, mam tylko firefoxa, po instalacji sam utworzyl skrot, chce sobie dodac dysk D ale po przeciagnieciu nic nie tworzy, pasek zadan mam odblokowany

Pasek nie musi być odblokowany - klikasz prawym na programie w menu start i wybierasz opcję "Pin to taskbar" (albo pin to start menu jeżeli chcesz mieć program na liście w menu start).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

27 oczek to wiele, zważywczy że beta miała numer 7000 a RC1 numer 7100 a dzieliło je 5 miesięcy. Tutaj w ciągu 2 tygodni mamy przeskok aż o 27 oczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był SE na 7 to z pewnością byłby moim podstawowym playerem(...) ;)

Nie rozumiem tego :P Przecież właśnie pisałem że jest, działa ;] Tym bardziej jak z napisów nie korzystasz to i funkcja przeźroczystych subów nie będzie Ci potrzebna, więc nie musisz robić manewru z wyłączaniem aero podczas odtwarzania :)

 

 

 

Pasek nie musi być odblokowany - klikasz prawym na programie w menu start i wybierasz opcję "Pin to taskbar" (albo pin to start menu jeżeli chcesz mieć program na liście w menu start).

A kolega pytał jeszcze o skróty do dysków. I też jestem ciekaw. A konkretniej chciałbym zamienić pierwszą domyślną ikonkę tj. Documents na My Comp. Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega pytał jeszcze o skróty do dysków. I też jestem ciekaw. A konkretniej chciałbym zamienić pierwszą domyślną ikonkę tj. Documents na My Comp. Jak to zrobić?

ok, z programami juz doszedlem, a jak dodac wlasnie skrot do konkretnej partycji ?

 

aha i jeszcze jedno pytanie: czy da sie schowac/zminimalizowac windows media player do prawej strony na pasku zadan tak zeby byl tylko widoczny ten maly panel ?

Edytowane przez peve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego :P Przecież właśnie pisałem że jest, działa ;] Tym bardziej jak z napisów nie korzystasz to i funkcja przeźroczystych subów nie będzie Ci potrzebna, więc nie musisz robić manewru z wyłączaniem aero podczas odtwarzania :)

Jeżeli używam napisów to i tak z czarnym tłem, a miałem na myśli to, że trzeba się trochę pobawić z instalacją a ja na to nie mam ochoty.

Poza tym nie chcę się rozstawać z WMP11.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne gry ale w Battlefeld 2 teraz gram bez żadnych przeszkód na każdym serwerze! Poprostu miodzio ;)

Może zrobili jakiś upgrade dla serwerów bo dla kliencich zmian nie było i jak wcześniej się grać nie dało tak teraz nie ma problemu.

 

A co do wersji 7127 w wielu miejscach nazywają ją pre-RTM, ciekawe czy to prawda bo byłoby to bardzo wcześnie jak na zapowiadane przez MS okolice grudnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wywaliłem WMP. Poprzednia wersja CCCP którą miałem powodowała przełączenie stylu okien do standardowego. Uninstall i instalacja nowej wersji - jest ok, ale dziwnym sposobem WMP ukradł przyporządkowanie rozszerzeń (avi, mpeg...) i żadnym sposobem nie chciał oddać : reinstall cccp, ustawienie przez "open with", ustawianie i w WMP i w MPC, ani "default programs" w panelu sterowania. Jedyną rzeczą która zadziałała było wywalenie WMP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zmienić skojarzenia plików..

Bez efektu, żaden sposób nie podziałał - rozszerzenie było przyporządkowane MPC, ale plik otwierał się już w WMP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne gry ale w Battlefeld 2 teraz gram bez żadnych przeszkód na każdym serwerze! Poprostu miodzio ;)

Może zrobili jakiś upgrade dla serwerów bo dla kliencich zmian nie było i jak wcześniej się grać nie dało tak teraz nie ma problemu.

Ok, dzięki. Wie ktoś jak sie ma sprawa z CoD 4 na win7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego :P Przecież właśnie pisałem że jest, działa ;] Tym bardziej jak z napisów nie korzystasz to i funkcja przeźroczystych subów nie będzie Ci potrzebna, więc nie musisz robić manewru z wyłączaniem aero podczas odtwarzania :)

Nie rozumiem- - u mnie MPC HC nie wylacza Aero, a napisy chodza jak trzeba...

 

Swoja droga, odpalilem sobie pod W7 Empire Total War i... chodzi lepiej niz na XP. Nie mam problemow z grafika (w XP czasami cienie mi glupieja, ale to pewnie wina starych sterow, jade na 174.70, pod W7 185.50 WHQL), loadingi sa zauwazalnie szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki oto problem. Raz na kilka uruchomień systemu po wpisaniu hasła pojawia się informacja, że trwa przygotowywanie pulpitu ( preparing your desktop ) i nie ładuje się mój profil tylko coś na kształt tymczasowego. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu jest OK. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ? Miałem to na wersji 7057 i mam tez na najnowszej RC1 7100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...