Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zimowa mapa przypomina trochę mapę z MOHAA przynajmniej drzewa :wink:

Wpienia mnie tylko zbyt niski FPS i muszę poszukać jakiś serwerów HC bo jak jestem medykiem to walę cały magazynek w gościa aby go położyć.

Nie mam pojęcia jak ta gra będzie wyglądać w pełnej wersji ale ja poczekam z zakupem aż do opinii innych,którzy grają w fula.

Szukam czegoś co zastąpi mi Cod 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poważnie zastanawiam się nad tą grą. Ale potrzebuję fachowej rady, tj. jakie słuchawki polecacie?

 

Do tego typu gier tylko sluchawki wielokanalowe np te z poprzedniego posta

( ulatwi granie , gdy przeciwnik zachodzi cichaczem z tylu bedzie go slychac )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, kolega ma identyczny zestaw 5.1 i w Call of Duty 2 jak idzie na kucaka to nie słychać ale to stara gra to nie wiem jak w BC2 :P

 

Skoro w BF2 sluchawki 5.1 sie sprawdzaly to tym bardziej w BC2 ktora ma lepsze uzdzwiekowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w BF2 sluchawki 5.1 sie sprawdzaly to tym bardziej w BC2 ktora ma lepsze uzdzwiekowienie.

Dokładnie. Najlepiej takie słuchawki sparować z kartą Creative X-FI - kiedyś miałem i efekt był świetny, ale integra też daje radę, słabsza jakość ale tryb wielokanałowy obsłuży każdy Realtek.

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

integra też daje radę, słabsza jakość ale tryb wielokanałowy obsłuży każdy Realtek.

Ale nie każdy realtek obsłuży dobre słuchawki, już to kilka razy przerabiałem że brakuje mocy na wyjściu. Efekt taki że dźwięk jest koszmarny.

Do dobrych słuchawek warto podpiąć coś osobnego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież BC2 ma dźwięk "software", na nic wasze i moje X-Fi

KLIK

 

Zgoda , ale takie X-Fi zapewni znacznie lepsza jakosc audio i dynamike na wyjsciu niz przecietna integra

z drugiej strony to kolejny przyklad ze BC2 w paru aspektach to Krok do tylu !!!!

Menu Multi

i dzwiek ''softwareow'' i pewnei kilka innych drobiazgow

 

Ktos z Dice powinien za te niedorobki dostac pare kopniakow w intymne miejsce.

 

To wszystko nie zmienia faktu ze gra jest warta wydanych 26£

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda , ale takie X-Fi zapewni znacznie lepsza jakosc audio i dynamike na wyjsciu niz przecietna integra

z drugiej strony to kolejny przyklad ze BC2 w paru aspektach to Krok do tylu !!!!

Menu Multi

i dzwiek ''softwareow'' i pewnei kilka innych drobiazgow

 

Ktos z Dice powinien za te niedorobki dostac pare kopniakow w intymne miejsce.

 

To wszystko nie zmienia faktu ze gra jest warta wydanych 26£

Wsławianie to podejście jest przyczyną naszych narzekań, tną gry jak chcą, wypuszczają niedoróbki, ludzie to kupią ciesząc się. Nic dziwnego, że mamy co raz gorzej. Trzeba zacząć głosować portfelem, nie kupować bubli, brak kasy na koncie dopiero da im do myślenia. Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim stopniu obciaza to procka ;)

Wyłacz dzwiekowke i zobacz czy jest róznica w FPSach - swoja droga to juz jutro/dzis zrobie taki test :)

i wreszcie sie musze zebrac do OC tego i5

Co do wywalenie PL serwow z FAV - wszystko jest OK

Moj nick jakby co to GURU500pl :)

gram na G4G (3) albo (1) bo 2 jeszcze na liscie nie znalazlem :D

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsławianie to podejście jest przyczyną naszych narzekań, tną gry jak chcą, wypuszczają niedoróbki, ludzie to kupią ciesząc się. Nic dziwnego, że mamy co raz gorzej. Trzeba zacząć głosować portfelem, nie kupować bubli, brak kasy na koncie dopiero da im do myślenia.

Wszystko zwalą na piractwo i nadal będą robić okrojone gnioty, do który dzień po premierze wydadzą 500 DLC za jedyne 5$ za sztukę...

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież BC2 ma dźwięk "software", na nic wasze i moje X-Fi

KLIK

I dobrze - posiadacze lapków mogą się cieszyć, że nie będą mieli braku możliwości posiadania dźwiękówki, która pozwoli na ustawienie jakości dźwięku na max, tak jak w przypadku X-Fi na stacjonarnych kompach. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dźwięk w BC2 to jakiś niewypał. Ktoś coś wcześniej pisał "...będziesz go słyszał jak z cichacza podchodzi..." jak dla mnie to w tej grze pozycjonowanie praktycznie nie istnieje, mam problem jak czołg jedzie z prawej to czasem jakby z lewej się wlókł. W tle leci ciągle jakaś muzyka puszczona na "loop" z odgłosami broni naszych towarzyszów w ogóle nie wiadomo kto z kąd strzela, kaszana.

Hitboxy ... o czym tu w ogóle gadać, strzelać w przeciwnika z odległości metra to jak szukać igły w hektarowym stogu siana :o

Niby głupie MW2 dedyków nie ma tylko P2P gdzie mój ping zwykle oscyluje 80-120. W BC2 w wyszukiwarce zawsze wybieram server ten z najniższym LAT (mi znajduje min 31ms) a w grze i tak 60-80ms ale to tak jakbym w MW2 mial 400ms ...

Jak nie będzie dema finalnego produktu to chyba podziękuję za tę grę.

 

Pozatym problemy z grafiką, najpierw się męczyłem bo 1080p nie chciało działać tylko 1080i na szczęście sobie z tym poradziłem. Z myszką też mam dziwny problem, w menu inaczej się zachowuje niż w grze, tak jakby czułość się sama zmieniała, w ogóle coś jest nie tak z obsługą myszki w tym porcie z konsoli, mam wrażenie, że zamiast podkładki mam miskę z wodą a myszka dosłownie pływa...

Optymalizacja też do najlepszych nie należy, wymagania crysisa a grafika farcry1 ... na PC z sygnatury do 50fps ze skaczącymi cieniami / teksturami albo do 40 z wyłączonym crossfire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

@ohuzo właśnie takie samo miałem wrażenie ale myślałem, że coś z uszami mam ;) Dźwięk jest efektowny ale... nie przydatny.

 

@sztandar +1 a myślałem, że tylko mi się tak wydaje ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w BF2 grało się szczególnie Infantry na słuch to tutaj dzwięk jest tylko nieprzydatnym dodatkiem do gry.

 

Im dłużej gram tym bardziej wydaje mi się ta gra coraz bardziej arcadow-a, ale teżi tryb temu sprzyja ja czekam jak będzie wyglądał Conquest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radiergummiradiergummi raczej nie bardzo. BT trwają do 25.02 i chcą w tym czasie zebrać jak najwięcej bugów, by je naprawić do finalki..

W sumie szkoda, bo później trzeba będzie łapać bugi w finalce i znowu będą patche po 1.5GB..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie,że im nowsza gra tym bardziej chce mi się grać w starocie z przed lat.

Dokładnie stary mam to samo. W tę betkę pograłem jakieś 6h potem wróciłem do BF2142 gdzie rozgrywka bez porównania bardziej zróżnicowana i gładka. Tak czy owak jakie znaczenie mają upadające drzewka i inne wodotryski, podczas hardcorowej gry skupiamy się na umieszczaniu pocisków w celu a nie na podziwnianiu uroków krajobrazu... Jak różnica czy budynek się zawali czy nie, to w ogóle nie jest istotne, liczy się obroniona/zdobyta flaga, teamwork i dobry Kill/Death ratio. Oni tworzą gry ale zapominają o najważniejszym - grywalności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat to czy drzewka i budynki sie wala ma wielkie znaczenie...

Najczesciej latam mechanikiem/czolgiem i wtedy widocznosc jest mi bardzo potrzebna. Musze miec wszsytko jak na dloni.

 

I np jak atakuje czolgiem pierwsza rzecza jaka robie jest wykarczowanie drzewek na wzgorzu.

Wczoraj jak gralismy to byla niezla taktyka.

Kumpel sniper oznaczal mi cele, 3 kumpli atakowalo, czwarty biegl za nimi jako medyk, a ja ich oslanialem z czolgu...

Kazdy punkt kontrolny zdobywalo sie w ten sposob w kilka minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat to czy drzewka i budynki sie wala ma wielkie znaczenie...

Najczesciej latam mechanikiem/czolgiem i wtedy widocznosc jest mi bardzo potrzebna. Musze miec wszsytko jak na dloni.

 

I np jak atakuje czolgiem pierwsza rzecza jaka robie jest wykarczowanie drzewek na wzgorzu.

Wczoraj jak gralismy to byla niezla taktyka.

Kumpel sniper oznaczal mi cele, 3 kumpli atakowalo, czwarty biegl za nimi jako medyk, a ja ich oslanialem z czolgu...

Kazdy punkt kontrolny zdobywalo sie w ten sposob w kilka minut

Nie zrozumieliśmy się. Chodzi o to, że jeśli jak powiedziałeś karczujesz drzewka (sam tak robię o czym już pisałem) to znaczy iż Ci one przeszkadzają w grze (czyt. fragowaniu wrogów) wynika z tego, że jakaś część czasu gry jest marnowana na zabawę w drwala zamiast na samą rozgrywkę. Stąd wniosek - po co umieszczać na mapie coś ci i tak gracze rozwalą bo zasłania im cele - bez sensu. Zwłaszcza, że to skrypty i po paru h gry cała ta niby "losowość zdarzeń" już nią nie będzie bo każdy będzie już wiedzieć który element zaraz zniknie i w jakiej kolejności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to nadac realistyki gry.

 

Jakby ich nie bylo to juz na samym poczatku fragowalbym jak glupi, a tak potezna maszyna jaka jest T90 musi pierw sobie poradzic z glupimi drzewkami...

 

Wczoraj za to pobawilem sie sniperka i.... fajnie sie strzela do spadochroniarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...