Jump to content
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Recommended Posts

Ktos z was orientuje sie czy bedzie jakis bonus w normalnej grze za granie w becie?

Będziesz mógł zachować swojego nicka.

Czy demo czym sie rozni od bety?

Dostalem jakiegos maila od EA o demie :|

Demo jest reklamówką, która ma pokazać ludziom, co to za gra. Zagrać może sobie każdy. Beta nie jest produktem, który bezpośrednio ma trafić na rynek - to grywalna aplikacja, która może jeszcze wymagać usunięcia błędów.

U mnie ten mail od EA zawiera info tylko o demie na X360.

Szkoda że koniec bo nie grałem od ponad tygodnia i nie potestowałem ostatnich update-ów. Zdąrzył ktoś sprawdzić czy wprowadzili obsługę więcej niż dwóch wątków?

Edited by Harry Lloyd

Czy demo czym sie rozni od bety?

Dostalem jakiegos maila od EA o demie :|

Pewnie napisem w prawym górnym rogu ekranu ;)

Ehhh myślałem, ze testy potrwają do końca tygodnia, a tu taki zonk no nic trzeba czekać do 4...

Edited by KAX_

a ja dostałem maila ze sklepu ze juz w drodze BF:BC2 i na 2.03 będzie wysyłka :)

nic o demie

szkoda ze beta juz nie działa, połupałbym....wiem ze to smieszne, 1 mapa, z 70 czy 100h na niej, niby powinien czlowiek z nudow pasc ale...

ale zrobilem 120000 pkt...jeszcze troche i next ranga :) (troche czyli jakies 9000000)

Mile info ,

w dniu premiery bedzie mozna dociagnac z neta 2 nowe mapy .

Oby dali cos Extra pod PeCety z wieksza iloscia RAMcu ;)

Skad info ? bedzie razem 10 map ?

Edit:

http://www.gamezilla.pl/content/strategia-...d-bad-company-2

Używki jednak nie bedą dobrze szły ale dobrze ze to nie bedzie płatne DLC... Lubie takie DLC z [gluteus maximus] które powinno być od razu w grze podczas premiery...

Używek to chyba wogóle nie będzie skoro gra ma sie przypisywać do konta EA, chyba że ktos chce tylko do singla.

Ciekawi mnie ogólnie jak będzie działał system dodatków w wersji PC.

A teraz coraz więcej gier ma darmowe kody na DLC w pudełkach, właśnie po to żeby kupować nówki. Sprytne, i raczej sensowne. Nie mam nic przeciwko kupowaniu nówek, choć lubię czasem poczekać aż potanieją. Nie zawsze jednak chce się czekac, a wtedy takie DLC to dodatkowa motywacja.

Edited by Harry Lloyd

Używek to chyba wogóle nie będzie skoro gra ma sie przypisywać do konta EA, chyba że ktos chce tylko do singla.

Ciekawi mnie ogólnie jak będzie działał system dodatków w wersji PC.

A teraz coraz więcej gier ma darmowe kody na DLC w pudełkach, właśnie po to żeby kupować nówki. Sprytne, i raczej sensowne. Nie mam nic przeciwko kupowaniu nówek, choć lubię czasem poczekać aż potanieją. Nie zawsze jednak chce się czekac, a wtedy takie DLC to dodatkowa motywacja.

W ogóle ;p

A jak ma działać? DLC na PC są od kilku lat i nie ma problemów.