Skocz do zawartości
Neo_x

Nasz System Wykrył, że Najprawdopodobniej Blokujesz Reklamy

Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta jest prawdziwa. Wiem to "odgórnie". Marco bawiłby się w darmowe ankiety :) bo tak jest łatwiej.

 

Polecam wypełnić. Przyda się w rozbudowie PPC.

 

Gdy dodacie PPC do zaufanych stron, zobaczycie, iż nie ma żadnych natarczywych reklam, jak na większości innych witryn.

No ja nie blokuję reklam z PPC, ale mam problem w pracy ponieważ mam starego kompa i na forum nie ma ścinek, ale na portalu bardzo się ścina. To reklamy flash tak go blokują. Dla próby wyłączyłem na chwilę reklamy i działało jak się masz. Mimo to nie blokuję reklam z PPC bo szanuję pracę redaktorów i całej załogi portalu.

 

PZDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Co z userem, który blokuje wszystkie banery, reklamy itp. grozi mu coś za to z strony administracji forum ?

Jak wiadomo, dochód z reklam przydaje się każdemu serwisowi, ale nie każdy ma ochotę je oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Co z userem, który blokuje wszystkie banery, reklamy itp. grozi mu coś za to z strony administracji forum ?

Jak wiadomo, dochód z reklam przydaje się każdemu serwisowi, ale nie każdy ma ochotę je oglądać.

8. Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

 

Wchodzac na forum zalogowany, akceptujesz regulamin. Łamiąc go, prosisz się o karę.

 

http://forum.purepc.pl/boardrules.html

 

Reklamy na PPC są faktycznie małointruzyjne. Czasem wyświetli mi się różowa reklama ze smiley-ami na górze, ale i tak nigdy na szczycie strony nie jestem dłużej niż sekundę.

 

Zatem jeśli w ten sposób mogę wspomóc serwis, który mnie tak wiele nauczył....

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Co z userem, który blokuje wszystkie banery, reklamy itp. grozi mu coś za to z strony administracji forum ?

Jak wiadomo, dochód z reklam przydaje się każdemu serwisowi, ale nie każdy ma ochotę je oglądać.

Tak grozi kara % lub nawet ban bo jak post wyżej zacytowano punkt regulaminu

 

Reklamy są dlatego by nie robić płatnego dostępu do serwisu. Jeśli nie chcecie reklam to będzie płatny dostęp. Za darmo serwery nie pracują a o licencjach już nie wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie wyślesz, nie podał konkretnej reklamy/firmy ? :)

Chyba normalne, że mało kto lubi reklamy i wszyscy wiedzą, że w ten nie zawsze przyjemny sposób serwis się utrzymuje, wiem, że fajnie mieć wszystko za free, ale nieraz się nie da.

Poza tym po co to całe straszenie itp. masz jakiś żal do administracji czy co ?

Skoro tak to po co w ogóle wchodzisz na to forum, pytam poważnie, bez ironii, bo od dłuższego czasu da się zaobserwować, jak próbujesz uprzykrzać życie niektórych ludzi na tym forum, np. romka.

 

Sprawy prywatne załatwiajmy na PW a nie na forum, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się klikac nie chce ale jak zrobie zrzut ekranu tego posta wyzej i wysle gdzie trzeba to jedno zródło reklam mozecie stracic...

Złóż doniesienie, strzelaj z ucha, sprzedaj, zakapuj, sypnij i co tam jeszcze chcesz - ale rób to z godnością, nie opowiadaj się, nie gróź, nie demonstruj teoretycznych możliwości - to przecież proste :lol: Osobiście byłbym bardzo ciekaw reakcji tegoż reklamodawcy :wink:

 

Ale gdzie wyślesz, nie podał konkretnej reklamy/firmy ? :)

Do prokuratury? Teraz to trendy :D Poza tym, jakoś cięzko doszukać się w poście powyżej czegoś gorszącego, ale kto tam wie...

 

Poza tym po co to całe straszenie itp. masz jakiś żal do administracji czy co ?

Mamy się bać. Boimy się. Serio :lol:

 

PS: A reklamy w serwisie i na forum są naprawdę przyzwoite, nie przeszkadzają w użytkowaniu ani nie zawalają zbyt wiele miejsca - nie ma na co narzekać, a jak jest to możecie to zgłaszać i coś się pomyśli :)

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się klikac nie chce ale jak zrobie zrzut ekranu tego posta wyzej i wysle gdzie trzeba to jedno zródło reklam mozecie stracic...

Oh!

 

Przecież nie piszę, żeby klikali we wszystko co przypomina z wierzchu reklamę. Ale kto wie? Może tam co interesującego będzie pod spodem? Nie wiem jaki reklamodawca miałby się burzyć, że ktoś wchodzi na jego stronę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O patrz. Chociaz jeden normalny :). Jako ze odpisałes normalnie w przeciwienstwie do tych głąbów powyzej to już Ci tłumacze.

 

Widzisz, problem w tym ze dostajecie częsc reklam za posrednictwem pewnej firmy na G. A program tej firmy ma regulamin, w którym znajduje się pewien punkt o nakłanianiu do klikania w reklamy. Ten punkt jest jedną z najczestszych przyczyn blokowania kont w programie A przez firmę G.

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce rozmawiac kulturalnie to nie widze problemu. Masz chociazby przykład postów zaraz nad twoim.

 

Przepraszam tylko za to ze napisalem "głąbów". Powinno to byc w licznie pojedynczej.

 

 

bo od dłuższego czasu da się zaobserwować, jak próbujesz uprzykrzać życie niektórych ludzi na tym forum, np. romka.

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Wiesz, przykładowo jesli się komus zmienia uprawnienia, czy blokuje dostep do maila kultura nakazywała by przesłac o tym informacje danej osobie. To jest własnie uprzykrzanie zycia. Załatwianie spraw na PW? Mozna ale tylko z kims kto nie konczy kazdej rozmowy pisząc ze ci się cos w strzeliło do głowy i koncząc na tym rozmowe.

Dodajmy jeszcze chociazby fakt usuwania komentarzy z portalu, które prostowały błedy "naczelnego". No ale cóz romek jest "nieomylny", i lepiej niech się potem czytelnicy martwią czemu coś nie działa, prawda?

 

Zwróciłem uwage teraz na post kogos z redakcji. Widzisz co się dzieje? Od razu atak w moją stronę z redakcyjnej grupy.

 

Ale czym się tu przejmowac, skoro ppc ma tak kulturalnych redaktorów, którzy potrafia atakowac kogos nawet poza ppc posługują sie przy tym ciekawymi mailami

 

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak grozi kara % lub nawet ban bo jak post wyżej zacytowano punkt regulaminu

 

Reklamy są dlatego by nie robić płatnego dostępu do serwisu. Jeśli nie chcecie reklam to będzie płatny dostęp. Za darmo serwery nie pracują a o licencjach już nie wspominam.

a przypadkiem to nie jest moja prywatna historia czy chcę czy nie chcę reklam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

 

Wchodzac na forum zalogowany, akceptujesz regulamin. Łamiąc go, prosisz się o karę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem to nie jest moja prywatna historia czy chcę czy nie chcę reklam?

Nie. Korzystasz z serwisu = zgadzasz się z regulaminem, a tam stoi:

 

# Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Poza tym reklamy u nas nie są chyba aż tak uciążliwe, żeby trzeba je było blokować. Nie jesteśmy onetem.

 

[edit] Spóźniłem się ;P

Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po to jest regulamin i takowe zapiski w nim, zeby wiedzial lub mogl sie dowiedziec, ze wyswietlanie reklam jest konieczne do uzytkowania za darmo serwisu. Za gazete musisz placic i to sporo, a w niej i tak dalej sa reklamy... Tutaj masz 2-3 banerki, ktore nie sa razace w oczy, nie obciazaja Twojego procka w 70%, a co najwazniejsze, nie posiadaja automatycznie odtwarzanych dzwiekow.

 

Na zdrowy rozsadek, nie przeszkadza to w zaden sposob uzytkowaniu portalu jak i forum. Takze milo bedzie, gdy bedziecie postepowac zgodnie w regulaminem, abysmy dalej bez oplat mogli dzialac. Tutaj zarowno forum jak i portal, posiadaja swoje regulaminy, ktore mozesz przeczytac przed zalozeniem konta. Uzytkowanie obu miejsc jest rownoznaczne ze swiadomym zaakceptowaniem regulaminow i ich przestrzegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście muszę przyznać, że dla mnie jedynym powodem blokowania reklam są te wyskakujące na środek ekranu, prymitywne reklamy na dodatek z utrudnieniem, żeby je zamknąć (jakby nie patrzeć to splunięcie w stronę użytkownika, na dodatek na tym się zarabia :o) . Tutaj takowych nie ma, stąd duży :* dla Państwa organizujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po to jest regulamin i takowe zapiski w nim, zeby wiedzial lub mogl sie dowiedziec, ze wyswietlanie reklam jest konieczne do uzytkowania za darmo serwisu. Za gazete musisz placic i to sporo, a w niej i tak dalej sa reklamy... Tutaj masz 2-3 banerki, ktore nie sa razace w oczy, nie obciazaja Twojego procka w 70%, a co najwazniejsze, nie posiadaja automatycznie odtwarzanych dzwiekow.

 

Na zdrowy rozsadek, nie przeszkadza to w zaden sposob uzytkowaniu portalu jak i forum. Takze milo bedzie, gdy bedziecie postepowac zgodnie w regulaminem, abysmy dalej bez oplat mogli dzialac. Tutaj zarowno forum jak i portal, posiadaja swoje regulaminy, ktore mozesz przeczytac przed zalozeniem konta. Uzytkowanie obu miejsc jest rownoznaczne ze swiadomym zaakceptowaniem regulaminow i ich przestrzegania.

i tak mam a w zasadzie nie mam programów blokujących... jedynie denerwuje mnie fakt że nie mam wyboru i jestem zmuszony do robienia czegoś wg waszej woli... nie lepiej by było dodać płatną opcję użyszkodnikowania z serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mam a w zasadzie nie mam programów blokujących... jedynie denerwuje mnie fakt że nie mam wyboru i jestem zmuszony do robienia czegoś wg waszej woli... nie lepiej by było dodać płatną opcję użyszkodnikowania z serwisu?

Obawiam się, że większość użytkowników nie chciałaby takiego podziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, problem w tym ze dostajecie częsc reklam za posrednictwem pewnej firmy na G. A program tej firmy ma regulamin, w którym znajduje się pewien punkt o nakłanianiu do klikania w reklamy. Ten punkt jest jedną z najczestszych przyczyn blokowania kont w programie A przez firmę G.

No i widzisz, regulamin nigdzie definitywnie złamany nie został z tego względu, że bezpośredniego namawiania do klikania w bannery nikt nie proponuje. Popadasz w przesadę., choć wypowiedź była nieco niefortunna.

 

SGJ - moglbys sie nauczyc troszke kultury i nie obrazac innych uzytkownikow?

Przepraszam tylko za to ze napisalem "głąbów".

Nie bądź dla siebie zbyt okrutny. Ważne że w redakcji już tego „głąba” nie uświadczysz, dzięki czemu życie stało się jakby lepsze. Cóż, najwidoczniej jednych cały czas coś gryzie w tyłek i nie potrafią sobie z tym godnie poradzić :) A poczucie humoru to cecha, która bardzo się przydaje - sprawdź - możliwe że ci się spodoba.

 

Zwróciłem uwage teraz na post kogos z redakcji. Widzisz co się dzieje? Od razu atak w moją stronę z redakcyjnej grupy.

:lol: Od kiedy odpieranie (średnio zasadnych) argumentów lub obrona wlasnej osoby przed pejoratywnymi komentarzami jakiegoś frustrata, jest pojmowana jako atak? :lol: Ehhh, nie rob z siebie wielkiej ofiary SGJ, sam dobrze wiesz dlaczego jest tak, a nie inaczej i tworzenie mitów że zostałeś bardzo pokrzywdzony przez PurePC wydaję się (przynajmniej mnie) niezmierne zabawne. Udowodniłeś to wielokrotnie i bodajże każdemu kto miał zaszczyt z tobą współpracować. Zdziwienie jakie demonstrujesz, nie wydaje się szczere...

 

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie? Dokładnie – ująłeś to znakomicie – sam zresztą kurczowo trzymasz się tej zasady :> Wrzucać screeny z „piętnowaniem” twojej osoby możesz śmiało, ale pamiętaj że my też mamy „pokaz” twojej kultury :> :) Aniołeczku. Gdyby nie okresowo wzmożona aktywność mająca na celu tylko szukanie dziury w całym, już dawno byśmy zapomnieli o tobie.

Jak chcesz być krystalicznym przykładem prawego użytkownika, to daj już sobie spokój z żalami albo prowadź merytoryczną dyskusję, nie zaś wojnę podjazdową :wink:

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulamin regulaminem ale to chyba moja osobista sprawa co mi wyświetla przeglądarka i co chcę aby wyświetlała? ten pkt regulaminu jest chyba ingerencją w moją prywatną decyzję czy chcę patrzeć na reklamy czy nie.

A niech mnie..... a od kiedy to z Ciebie taki wolnościowiec się zrobił ;)

 

Osobiście reklama w takiej formie mi nie przeszkadza o ile nie ryknie mi z głośników o północy. PM nie dostałem ale odblokowałem ;) Nawet nie wiem czemu miałem zablokowane? Nie zwracałem na to uwagi, bo wydawało mi się, że kiedyś wyłączyłem blokowanie na purepc.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak mam a w zasadzie nie mam programów blokujących... jedynie denerwuje mnie fakt że nie mam wyboru i jestem zmuszony do robienia czegoś wg waszej woli... nie lepiej by było dodać płatną opcję użyszkodnikowania z serwisu?

Jakoś coraz cześciej na forum(niemówię dokładnie o Tobie i akurat tym zagadnieniu) że ludzie najpierw na coś się zgadzają (bo jak się ma konto to trzeba było kliknąć "zgadzam się" ) a potem jak ktoś mu powie że to ogranicza jego swobodę to pisze że mu się to niepodoba :mur:

 

Mi kiedyś gryzła się win7 i firewall i banerki wogóle się nie ładowały(było napisane że limit czasu został przekroczony) i to mnie drażniło że się tam nic nie wyświetla tylko ten głupi "x". Nikt nie jest "Matką Teresą" więc dobrze że serwis się utrzymuję w ten sposób bo dla mnie chyba najlepszy z możliwych.

 

P.S. użyszkodnik bardzo podoba mi się to określenie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za płatnym zniesieniem reklam :P sms za 10zł na rok nie jest jakimś mega wydatkiem a mimo tego że większość idzie do operatora to i tak to będzie chyba więcej niż moje nieklikanie ;)

2:1

 

zróbcie ankietę czy warto wprowadzić płatną subskrypcję czy jak to tam ma się zwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...