Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Darker than Black - Kuro no Keiyakusha i Ryuusei no Gemini - ciekawa seria, choć miejscami nieco chaotyczna. Drugi sezon się nie umywa do poprzedniczki. odpowiednio 8/10 i 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem połowę. Nic szczególnego, choć jest całkiem popularne.

 

Z ciekawostek: Theme of CENCOROLL występuje na płycie z openingiem z Bakemonogatari i jest niezłe, choć nie słucham mocnej elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie ogladania shigurui, to anime przypomina mi texhnolyze, nuda jak sku..., do tego wiekszosc akcji dzieje sie w kompletnych ciemnosciach i zeby zrozumiec co sie dzieje trzeba siegnac po mange

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem znów oglądać animce i jak na razie całkiem dobrze mi idzie.

Czasu mało bo tylko 4 epki/dzień...

 

W każdym razie czekam na lepszy nastrój z Texhnolyze, a raczej specyficzny.

Czasami mam zajawki na takie anime, zobaczymy, albo będę polecał, albo nie przedrę przez 2 epki ;)

 

____________________________

 

Honey to Clover daje rade.

Myślałem że będzie to coś poważniejszego, a tu taka niespodzianka ;)

Scena z Yamato mnie rozwaliła jak na razie.

Fajnie się ogląda, tym bardziej że czasami coś ważniejszego z ich życia jest poruszone :)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pooglądałem Toradora, jak dla mnie to anime to arcydzieło, spokojnie ląduje do mojego top 10. Moglibyście polecić coś w podobnych klimatach? Z podobnych oglądałem Clannad, AS, True Tears, Kanon, Beck.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończysz Love Hina to weź Honey.... Też jest bardzo przyjemne. A Toradora! jest pierwszym anime które po skończeniu zacząłem oglądać od początku. 

 

Z innej paki - nie spodziewałem się że manga Reborn tak mnie wessie. Szkoda tylko że mam takie weekendy że rzucam się na ponad 100 rozdziałów - ostatnio Suzuka prawie mnie zabiło bez snu  :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po Nyan Koi - nieco dziwne, ale czwórkę można wystawić ;)

 

Orgiusz - Suzuka się rozkręca w miarę oglądania? Obejrzałem 2 odcinki i zdenerwowała mnie "ciulowatość" głównego bohatera. Dalej też jest irytujący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Orgiusz - Suzuka się rozkręca w miarę oglądania? Obejrzałem 2 odcinki i zdenerwowała mnie "ciulowatość" głównego bohatera. Dalej też jest irytujący?

 

Nie wypowiem się nt. anime - przeczytałem 99% z Onemanga. Były rozdziały gdzie się dobrze rozkręcało. Niestety wraz z czasem. 

 

 

Ale to była manga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiem się nt. anime - przeczytałem 99% z Onemanga. Były rozdziały gdzie się dobrze rozkręcało. Niestety wraz z czasem. 

 

 

Ale to była manga.

 

No, moje niedopatrzenie. Skoro tak mówisz, to dam sobie spokój z tą serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba nikt nie wrzucal , ale w merlinie jest w promocji Ergo Proxy pelna seria za 40 zeta.

 

BTW obejrzalem ostatnio Tales of Eternia - przy tym Tales of Abyss to arcydzielo ;) Fabula to jakis wyrwany z koncowki fragment gry, jakbym nie zagral w gre na psp to wogle bym sie pokapowal o co bohaterom chodzi. Zero wprowadzenia postaci. Do tego slaba i brzydka animacja. Tak z 4/10, moze 5 dla fanow gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek anime "Working" i muszę powiedzieć, że lolnołem sporo razy nie wiem czy to przez splifa i browary bo normalnie takich anime nie oglądam ale polecam naprawdę daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczę obecnie Balck Lagoon i powiem, że seria świetna póki co (tj. po 14 odcinkach, pozostałe 10 na dniach nadrobię). Dla fanów akcji i krwawych jatek pozycja obowiązkowa - nie sposób się nudzić przy oglądaniu ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać znów Toradora.

Zupełnie inne odczucia, coś mi się wydaje że będzie fajna seria [;

 

Jak zabierałem sie za to wcześniej to zupełnie mi się nie spodobało. Musze się przeprowadzić bo zima robi mnie przyje**nym bardzo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Cencoroll. Dziwne toto - krótkie i chaotyczne. Sam Cenco to fajny bulbasek ;)

 

 

Dla fanów Toradora - spróbujcie Kanamemo.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy chcesz ogladac to z hiszpanskimi subami ;)

Z angielskich imho Frostii - choc tego konkretnego anime z ich subami jeszcze nie widzialem.

 

 

Po Trigunie zrobilem sobie troche przerwy, zeby wczoraj zaczac Tenjho Tenge... Tak, wiem na co sie porywam ;)

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli styknie bo i tak lecę z polskimi napisami ;]

Pierwszy sezon tej serii przywrócił mi ochotę na oglądanie anime.

Ostatnio obejrzałem kilka pozycji na których lekko się zawiodłem.*

Zastanawiałem się nawet, czy aby nie wyrosłem z oglądania tych chińskich bajek, ale SaW oglądałem z wielką przyjemnością.

Cóż, zostały mi jeszcze 2 odcinki, druga seria, a potem znów atakowanie dziwnych pozycji.

 

 

 

*największym zawodem do tej pory, jest dla mnie 2 sezon Haruhi, który był mało żywiołowy(lub po prostu flegmatycznie nudny :mrgreen:)....przez co mocno odbiegał klimatem od pierwszej serii.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...