Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki. Jak ustawić w grze opcje by po trafieniu było widać ile punktów odjęło przeciwnikowi? Na paru filmikach widziałem taki efekt

 

 

Dołączona grafika

 

O to chodzi?

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się cieszę, że przyłapali tych złodziei kart, ale jak każdy chętnie kupił bym od nich kiedy to wszystko wyglądało na legalne. Ten biznes musiał im nieźle iść od lat, tyle transakcji pozytywnych, każda niech będzie średnio 30zł...taki jeden gościu mógł okraść ludzi na 420000zł. Pewnie bardzo biedny by zauważył, ale w sumie niekoniecznie. Ludzie gubią się w rozliczeniach z bankami.

 

Ale w tym wszystkim niegodziwe i niezgodne z wcześniejszym regulaminem jest też postępowanie wargaming, oczywiście dla zysku. Dla mnie sprawa do sądu od użytkowników, choć w sumie to nie wiem, czy w tej sytuacji nie występują jako paserzy i nie grożą im sankcje prawne, więc może lepiej nie :F

 

Gdyby mi tak zbanowali konto na pewno nigdy już nie wykupił bym go. Nie zaczął bym też grać od nowa. Nie dlatego, że gra mi się przestała podobać, po prostu jest zasada, nie ulegać szantażowi. Zasady są ważniejsze, niż przykrość utraty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ reseller jest niepowazny, wlasnie wystawilem mu komentarz neutralny za to ze sprzedal mi klucz kupiony kradziona karta kredytowa. (info jest pewne bo kontaktowalem sie z supportem Bohemia Interactive)

 

Hello,

 

I apologize for the inconvenience but that key has been disabled due to

abuse. It was bought using a stolen credit card and will not be

unbanned. Please in the future buy games only from reliable resellers.

 

Co dostalem w zamian:

 

Komentarz dotyczy transakcji: ARMA II 2 COMBINED OPERATIONS +DayZ +DOWNLOAD 24/7

Komentarz wystawił: RESELLER79

 

Rodzaj komentarza: Negatywny

 

Treść komentarza:

"WPŁATA ZOSTAŁA ZWRÓCONA RAZEM Z PRZEPROSINAMI, KUPUJĄCY NIE MIAŁ Z POWODU ZAKUPU ŻADNYCH STRAT, DO TEGO OSKARŻA NAS O POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA CO JEST OCZYWIŚCIE KARALNE PONIEWAŻ JEST TO POMÓWIENIE. SPRAWĘ ZGŁOSIMY. NEGATYW I CZARNA LISTA"

 

Dołączona grafika

 

Rozumiem ze Allegro nie moze nieważnić komentarza tylko musi to zrobic wystawiajacy w tym wypadku RESELLER?

Generalnie odradzam kupowania czegokolwiek od tego pajaca.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro może unieważnić komentarz jeżeli jeżeli transakcja nie doszła do skutku z winy drugiej strony itp. Myślę, że to podpada podchodzi pod te ich zasady i możesz pisać do supportu o usunięcie negatywa i prześlij im dowody przestępstwa, myślę, że gość od razu dostanie bana z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy wie kotś czy ostanio znerfili może niemiecką 128mm. Nie mogę nic trafić i rykoszetuje od wszystkiego . Po miesiącu przerwy wróciłem do WOTa i musze powedzieć ze dno. Gra się jeszcze gorzej niż przedtem, przynamniej niemcami. Ehhhhh

Na szczęscie niedługo Mechwarrior. A wtedy niech buraki z Wargaminga ssą pa**.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też próbuję, póki co kompletny nieogar jestem. Na razie udaje mi sie skonstruowac mecha tak by po 2-3 alpha strike nie wyłaczał się z przegrzania. I nawet biega jakoś znośnie.

Ba...nawet mam już 3 kile(na 20 walk..., FR 0,14 Dołączona grafika), rozwaliłem jednego atlasa też atlasem klata w klate strzelając mu w gębę(armor najniższy, systemy podtrzymywania życia tam są i komp ale też cel najmniejszy)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam chodzi MWO? U mnie jest jakis koszmar.. nie chce sie przelaczyc w full screen i na ustawieniach na Low lag jest przegigantyczny. Mam wrazenie jakbym odpalal Crysisa na netbooku Dołączona grafika

 

O ile nie skopali aktualnego buildu to wczesniej problemow nie bylo. Plynnie, 60 klatek w "windowed fullscreen" na 1680x1050 z wszystkim na maks. Gra co prawda obciazala karte na maks nagrzewajac ja bardziej od Crysisa, ale to inna kwestia. Niestety lagi zabijaja czesc funu z racji tego, ze serwery dla wszystkich wciaz sa w USA.

 

MechWarrior to raczej inny target niz WoT. Zreszta, wiele mu jeszcze brakuje, chocby czytelnosci w Mech Labie.

Edytowane przez KrzychuG
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze wiedzialem, ze allegro pomoze uplynnić towar. taki paserski portal aukcyjny Dołączona grafika w razie czego zawsze sie wyprą i zawsze zarobią.

 

posiada ktos M12? przesiadlem sie z M41.niby szybsze, ale dmg nie powala. z celnoscia tez jest tak sobie. a tu jeszcze tyyyle expa.

s-51, to miało pierdnięcie.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze wiedzialem, ze allegro pomoze uplynnić towar. taki paserski portal aukcyjny Dołączona grafika w razie czego zawsze sie wyprą i zawsze zarobią.

 

posiada ktos M12? przesiadlem sie z M41.niby szybsze, ale dmg nie powala nadal. z celnoscia tez jest tak sobie. a tu jeszcze tyyyle expa.

s-51, to miało pierdnięcie.

 

Ja jeszcze 50k exp do M12, to mnie nie pocieszyłeś, bo to męczarnia jest jak nigdy na tym M41. Niby V tier a w porównaniu z Hummellem to może z 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 50k exp do M12, to mnie nie pocieszyłeś, bo to męczarnia jest jak nigdy na tym M41. Niby V tier a w porównaniu z Hummellem to może z 3 Dołączona grafika

 

Zalezy jak na to spojrzec niby Hummel ma wiekszy dmg ale z celnoscia juz nie jest tak rozowo, a to bodajze jest mocna strona m41. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to spojrzec niby Hummel ma wiekszy dmg ale z celnoscia juz nie jest tak rozowo, a to bodajze jest mocna strona m41. Dołączona grafika

 

Nie powiem zdarzało się Humciowi strzelić na wiwat, ale żeby niecelny?Był zajebiaszczy. Nie wiem jak teraz , ale long long time ago..... był niezły i M41 kompletnie się z nim nie może równać imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie te dziala sa niemal identyczne, z przewaga M41.

Dzialo M41 strzela nieco szybciej + ma lepsza celnosc, dmg/penetracja bez premium sie nie rozni.

 

M41:

155mm Gun M1918M1

Dołączona grafika

Caliber : 155mm Rate of Fire : 3.6 rounds per minute Accuracy : 0.4 at 100 meters Aiming Time : 6 seconds Weight : 3235 kilograms (kg) Research : 12500 experience Cost : 86200 credits

Armor Penetration / Damage / DPS AP : mm / hp / 0 Premium : 240mm / 750 hp / 45 HE: 85mm / 950 hp / 57

 

Hummel:

15cm sFH 18 L / 30

Dołączona grafika

Caliber : 150mm Rate of Fire : 3.53 rounds per minute Accuracy : 0.36 at 100 meters Aiming Time : 6 seconds Weight : 2680 kilograms (kg) Research : 5200 experience Cost : 86730 credits

Armor Penetration / Damage / DPS AP : mm / hp / 0 Premium : 228mm / 750 hp / 44.13 HE: 85mm / 950 hp / 55.89

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m41 uwazam za bardzo fajna arte. jak na swoj tier ma wygar. niestety ciagle mam wrazenie ze usa arty sa prawie takie same. meczysz sie na jednej, a potem meczysz sie na nastepnej. tak chyba jest od czasow priesta. zmienia sie niewiele poza tierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m41 uwazam za bardzo fajna arte. jak na swoj tier ma wygar. niestety ciagle mam wrazenie ze usa arty sa prawie takie same. meczysz sie na jednej, a potem meczysz sie na nastepnej. tak chyba jest od czasow priesta. zmienia sie niewiele poza tierem.

 

A dla mnie najsłabsza na tym tierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie te dziala sa niemal identyczne, z przewaga M41.

Dzialo M41 strzela nieco szybciej + ma lepsza celnosc, dmg/penetracja bez premium sie nie rozni.

Accuracy :

0.4 at 100 meters

 

Accuracy :

0.36 at 100 meters

 

Mniej znaczy lepiej. Gdyby USA było takie dobre, to bym nie widział na mapach wśród artylerii 3/4 Niemców i Sowietów.

Dlaczego często widać Hummel party, GW party, S-51 party, a nie ma M41/M12 party?

 

 

Btw, 4x porażka na e-50, mam chyba dość na dzisiaj. XVM raz pokazał 50% szans na wygraną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m41 uwazam za bardzo fajna arte. jak na swoj tier ma wygar. niestety ciagle mam wrazenie ze usa arty sa prawie takie same. meczysz sie na jednej, a potem meczysz sie na nastepnej. tak chyba jest od czasow priesta. zmienia sie niewiele poza tierem.

 

Ale jednak najmilej się M41 grało. M12 już na maksa zrobiona, załoga na 98% i....[gluteus maximus] w porównaniu do poprzednika. Celność gorsza mimo lepszych niby parametrów. Przeładowuje szybciej, ot tyle plusów. Za to obraca się tragicznie mozolnie ;/ M41 kosiłem, a teraz jak zrobię 3 kille na M12 to cieszę się jak głupi ;]

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niefajnie...jeszcze jakies 20k expa do m12 a tu takie opinie :(. Tak czy owak kupimy i sprawdzimy.

 

A z amerykańskiego drzewka SPG najmilej wspominam póki co t57, szczególnie że pierwsze bitwy grałem nieświadomy faktu istnienia celownika na całą mapę :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozwijac e50 z 88L71 (penetracja 203)?

1. od razu do 88L100 (43500exp) a potem spokojnie reszte - 43500exp do dziala z penetracja 223

2. gaski (23500exp), wieza (23670exp) i w koncu 105L52 (59400exp) - 106570exp do dziala z penetracja 220

 

 

Długą 88 sobie daruj - zrobisz ją na końcu dla elity, albo wcale - E-50 Ausf. M : )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...