Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już załapał o co chodzi jeśli w grażu przy członku załogi zapala się strzałka w górę, a on sam się lekko podświetla? Praktycznie w każdym z pojazdów przy różnych członakch zalogi coś takiego mi się teraz pojawiło.

 

Włączone przyspieszenie szkolenia załogi i pokazuje który czołgista dostaje bonus. Wyłącz, to przestanie się podświetlać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, thx (+) też nie wiedziałem o co z tym chodzi :)

 

Możecie się zalogować? Luncher stoi mi na spr. dost. aktualizacji. WIesza się. Mam szukać u mnie problemu czy to coś u nich się sypło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiga wszystko.

 

Ale chodzi o procent graczy grający typem czołgu (Czyli HT np) czy danym modelem? I o średni exp z wszystkich bitew czy tylko tej ostatniej?

 

edit: też mam KV I klasy czy to znaczy, że jesteśmy w 5% graczy, którzy najbardziej wymiatają tym czołgiem? :D

 

Wczoraj cały wieczór grałem KV, to co trollgun teraz wyprawia to magia :D

 

Ale oprócz I klasy jest jeszcze medal "M" - mistrz kierownicy, i tam musisz mieć średnio więcej niż 99%. I to mi w obiekcie wpadło

Edytowane przez zulik_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IS-4 vs M103

 

 

Na tą chwilę M103 nadaje się by go pociąć na żyletki.

 

Ty patrz na statystyki, ja popatrzę na bitwy. Przed chwilą bitwa: trzy top tanki u nas - M103, u przeciwnika 2xIS-4. Wszystkie M103 przeżyły do końca bitwy, dwa IS-4 padły dość szybko, trzeci jakoś dotrwał do końca.

Może i ma swoje minusy ale bardzo przyjemnie się nim gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, thx (+) też nie wiedziałem o co z tym chodzi :)

 

Możecie się zalogować? Luncher stoi mi na spr. dost. aktualizacji. WIesza się. Mam szukać u mnie problemu czy to coś u nich się sypło?

 

Wchodzę przez worldoftanks.exe, launcher coś stoi.

 

Ma ktoś linka do Jimbo Crosshair moda działającego z 0.7.2? Linki z oficjalnego forum nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed 7.2 graliście ze skinem weakspotów? ja sie przyznam, że miałem naprawdę długą przerwę w grze i powracając pod koniec lutego oczom mym ( ukazał się las :P ) ukazały się skiny z weakspotami, mówię sobie - będzie łatwo ! - no ale koniec końców wiele mi to nie dało, po prostu nauczyłem się grać na swój sposób i te weakspoty tak już pozostały, przy czym czasem faktycznie takie malutkie spociki typu wystajacy karabinek.. no dawały przewagę ;)

 

teraz jakoś dziwnie się gra bez tego, bez tych kolorowych czołgasów :D są już jakies działające? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszz... ale mam dzień Trolla :D

 

Najpierw w E-75 goniłem jakieś biedne SU:

Strzeliłem raz - zostało mu 20hp. Zanim przeładowałem, koleś zaczął uciekać zygzakiem >> ja za nim :lol: Chwilę wcześniej zjechałem resztę jego grupki (KT, jagdpantera, 3601h) z tej flanki... nie wiem o czym myśleli. Jedyny dmg jaki dostałem, był od KT i jakiegoś amx-a, który zginął zanim się nim zainteresowałem. Zaraz po nich zjechałem IS-4, który chyba się wystraszył, bo siedział za kamieniem :lol:

 

A teraz mieliśmy bitwę VII - X tierów. Zostaliśmy na mapie tylko ja (4502a), m12 i gw pantera vs E-75, IS-3 i 2 gw pantery. Rozwaliłem E-75 i IS-3, potem wyspotowałem artylerię (zniszczyłbym jedną, ale wykończyła ją druga... nooby, potem drugą zjechała nasza m12 )... flawless victory. Mastery badge 2 klasy na stockowym 4502 :lol: . Ależ ludzie muszą mało expa na nim zdobywać, skoro do tego wystarczyło 960.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sukces na nowej mapie, muszę przyznać, że na kampienie tdkiem nadaje się wyśmienicie.

Zwycięstwo!

Bitwa: Prowincja 31 marca 2012 12:56:31

Czołg: T25 AT

Doświadczenia: 3 588 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 36 092

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Medal Kołobanowa, Specjalista

I screny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie ma w co grac przysiadłem troszkę do tanków :D jak widać opłacało się :P

Zwycięstwo!

Bitwa: El Haluf 31 marca 2012 17:04:32

Czołg: GW Tiger

Doświadczenia: 1 698

Kredytów: 59 803

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ...miałem nadzieję że cokolwiek się po patchu zmieni ;-) Ale widzę że trzeba odpuścić zupełnie to drzewko. Szkoda czasu.

 

Ja bym tak nie przesadzał ;) M103 i T110 to całkiem fajne czołgi. T110 walcząc przeciw IS7 spuszczał mu niezłe baty, od przodu sporo rykoszetów, szybki, bardzo zrywny, jak na X tier bardzo przyjemny czołg imo.

Najbardziej wk***** jest te 1-5% jakie zostaje na czołgach to jest parodia.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, 2 razy mnie to ucieszyło bo przeżyłem. Ale mam świadomość...psuje to fun z gry. Waliłem w jakiegoś TD (już nie pamiętam) a on we mnie i też przerypałem (T29) bo jemu zostało nagle 10% a 3 moje pozostałe strzały zrykoszetowały :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 T29 vs. wyższy tier. Ding ding ding....świetnie :/ 

 

Też gram T29 i wg mnie ten czołg jest zajebisty. Ze 105mm dingi wchodzą tylko trzeba po weakspotach celować, jak bijesz pod kątem albo TD w przód to nic dziwnego że nic nie wchodzi.

 

A mega wqrwiające jest to, że wypłącając przeciwnikowi bułe, która powinna go zmieść, zostaje mu 12 HP. Dzisiaj z 20 takich sytuacji miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drzewko jest prawdziwe czy to radosna zabawa jakiegoś fana WoT ?

 

Bo w pierwszym WG upadł chyba na głowę - wprowadzenie do gry MBT ( bo z niczym innym mi się nie kojarzą T-72 i T-90 ) kompletnie ją rozwali .

 

Czołgi typu Maus / E-100 / T34 / IS-7 itp. będą praktycznie rozstrzeliwane , może bezpośrednie trafienie HE z GW Tiger czy czy któregoś z ruskich Objectów może im coś zrobi ale z drugiej strony ciężko będzie trafić 50-tonowy czołg jadący z prędkością 65 km i strzelającego co chwila pociskiem zdolnym przebić 500+ mm pancerza z odległości 2+ km ( APFSDS-T 3BM46 czy HEAT 3BK21B ) .

 

O innych zaletach MBT nie mówiąc .

 

Jestem ciekaw w jakiej wersji będzie T-72 - T-72A , T-72B , T-72M1 ( na którym bazuje nasz Twardy ) czy jeszcze inna wersja - bo jednak jest ich trochę i dość mocno się różnią .

 

Co dalej - Niemcy dostaną Leo 2A4/A5 lub A6 , USA M1A2 , Funfoclocki Challengera 2 , Żabojady dostaną AMX-56 Leclerc , do premium wstawią Merkavę III lub IV :lol2:

 

Edit . To drzewko to chyba żart primaaprilisowy , wątpię aby WG był na tyle głupi aby umieszczać w grze MBT nawet jak mocno nagną fizykę tych czołgów .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...