Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba by sprawdzić na ile się przestawimy na TSa bo póki co siedzimy na wewnętrznym w grze ale to działa tylko w plutonach a nie dla klanu.

 

Tu pytanie do członków klanu, chcecie TSa do plutonów aby poprawić komunikację, czy dla czatu klanowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by sprawdzić na ile się przestawimy na TSa bo póki co siedzimy na wewnętrznym w grze ale to działa tylko w plutonach a nie dla klanu.

 

Tu pytanie do członków klanu, chcecie TSa do plutonów aby poprawić komunikację, czy dla czatu klanowego?

 

o widze konkretna osoba -to lubie

 

adres ts3 188.165.201.64 [bez hasła] wejdziesz to wszsytko ustalimy ,tak jak powiedziałem dam tyle slotów ile wam potrzeba i kanały też się porobi ,siedzę na ts dzis cały dzien pod tym samym nikiem co tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrozumieć dlaczego gra na randomach wygląda tak jak wygląda wystarczy wejść na statystyki serwera EU:

 

Wot-news - Server statistic EU

 

Wnioski są arcy ciekawe. Przeszło 42% graczy ma rozegranych mniej niż 1000 bitew natomiast serwerowa elita zaczyna się od 2500 walk.

 

B-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam dziś siły do tej gry.. raczej do ludzi na randomach :/

 

15 bitew do tyłu i zbiłem gwiazdki raptem na jednym czołgu.. dziękuje za gre -_- może wieczorem..

 

:huh:

 

Farmię kasę cały czas - przez to tylko JP i Porsche jeżdżę:

 

 

Sprzed chwili:

Victory!Battle: Redshire 27 marca 2012 19:02:18Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)Experience received: 1 440Credits received: 40 966Battle Achievements: Top Gun, Sniper
Wcześniejsza (szybki cap zrobili, nie było jak nabić kasy i expa)... 0 na naprawę.

Victory!Battle: Komarin 27 marca 2012 18:58:17Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)Experience received: 197Credits received: 8 767
Bez 1cr wydanego na naprawę:

Victory!Battle: Sand River 27 marca 2012 18:42:55Vehicle: JagdpantherExperience received: 560Credits received: 16 124
J.W. (szybki cap)

Victory!Battle: Komarin 27 marca 2012 18:28:20Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)Experience received: 393Credits received: 10 281
Pierwsza na Porsche dzisiaj

Victory!Battle: Mountain Pass 27 marca 2012 18:21:18Vehicle: PzKpfw VI Tiger (P)Experience received: 1 814 (x2 for the first victory each day)Credits received: 25 433Battle Achievements: Steel Wall
Pierwsza na JP:

Victory!Battle: Himmelsdorf 27 marca 2012 17:49:51Vehicle: JagdpantherExperience received: 1 504 (x2 for the first victory each day)Credits received: 24 733Battle Achievements: Sniper

Po drodze trzy przegrane, dwie przeżyłem. Na przegranych też zarobiłem, a o to mi chodzi od kilku dni :lol:

 

 

Wczoraj nieźle śmiałem - skoki pingu na 700-999 przez całą bitwę, miałem ochotę wyjść jeszcze zanim dobrze wyjechałem z bazy, bo warpowałem w domy i nie do końca ogarniałem gdzie jadę, a i tak zrobiłem 3 kille :lol:

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle przeczytales staty. Jest jeszcze gorzej:

45,95% ma rozegranych miedzy 0 a 500 bitew 0 bitew

42,59% ma rozegranych miedzy 500 a 1000 bitew 1-1000 bitew

 

Co oznacza ze mniej niz 1000 bitew ma rozegrane....... 88,54% graczy!!!

 

EDIT: Macie racje. Ale to dalej nie zmienia faktu ze mniej niz 1000 bitew (bo przeciez 0 to mniej niz 1000) ma taka gigantyczna liczba "graczy". Choc z drugiej strony.. tych z 0 nie spotkasz pewnie nigdy w grze.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najechaniu na słupki pierwszy pokazuje 0, drugi 1-1000. Czyli wychodzi na wersję Trawiennego. Zresztą to nie takie dziwne (chyba, konto na forum jest powiązane z kontem w grze. Więc mam 0 gier na EU i "trochę" więcej na US).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że wszsytko zależy od środowiska....i czasu jaki można poświęcic na granie. No i od gry. Opanowania map.

Np grając w aao cieszyłem sie z fr 1.4 -1,6, gdzie członkowie mego klanu mieli między 0,9 do 2.8(powyzej 2 miało 4-5 osób) - o dziwo też uczestniczyłem w grach esl(ts podstawa)

potem etam bf2 - fr 1.2

bf:bc - 1.1

bf3- 0,6 - na te gre nie mam siły, jest przebajerzona, net code zrąbany, hitboxy ssą, dźwięk ssie(np w aao nie było opcji bym nie usłyszał skradającego sie wroga, w bf3 słysze...jak mi wbija nóz w gardło...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

...

...

:lol:

Gdybyście dla odmiany czytali, a nie oglądali obrazki, to byście na samej górze znaleźli coś takiego:

 

Statistic was parsed at: 26.03.2012

Total Players: 2 534 099

Players in Clans: 124 007 (4.894%)

Players with more then 1000 games: 290 365 (11.458%)

New players registered in this month: 203 366 (8.025%)

 

Trawienny, miałeś rację, wystarczy przeczytać legendę:

Total played games, step 500. As an example, if it is written 6000, then its players in the range 5500 - 6000.

- pierwszy słupek jest trochę źle opisany, ale drugi to (zgodnie z powyższą legendą) przedział 500-1000. Logicznie myśląc, pierwszy to zakres 0-500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m4r, to teraz powiedz mi ile graczy ma 0, a ile więcej bitew. Sorry, ale wykres daje więcej informacji. No ale trzeba trochę więcej, aby umieć go odczytać.

Poza tym przyznajesz Trawiennemu rację, a przecież on napisał przedziały 0 i 1-1000. Logicznie myśląc (według ciebie), to jeżeli pod słupkiem jest x, to przedział to od x-500 do x. Skoro tak, to skoro pod pierwszym słupkiem jest 0, czyli przedział to od -500 do 0?

Edytowane przez tymej
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze konkretna osoba -to lubie

 

adres ts3 188.165.201.64 [bez hasła] wejdziesz to wszsytko ustalimy ,tak jak powiedziałem dam tyle slotów ile wam potrzeba i kanały też się porobi ,siedzę na ts dzis cały dzien pod tym samym nikiem co tutaj

 

Ok, dostaliśmy R'kę. Działa można gadać, tylko nie bardzo potrafiliśmy utworzyć własny kanał. Może któryś z was potrafi? Zapewne wieczorem na TS znów pogadamy, bo jakość jest o wiele lepsza niż w czacie głosowym.

 

Zle przeczytales staty. Jest jeszcze gorzej:

45,95% ma rozegranych miedzy 0 a 500 bitew 0 bitew

42,59% ma rozegranych miedzy 500 a 1000 bitew 1-1000 bitew

 

Co oznacza ze mniej niz 1000 bitew ma rozegrane....... 88,54% graczy!!!

 

EDIT: Macie racje. Ale to dalej nie zmienia faktu ze mniej niz 1000 bitew (bo przeciez 0 to mniej niz 1000) ma taka gigantyczna liczba "graczy". Choc z drugiej strony.. tych z 0 nie spotkasz pewnie nigdy w grze.

 

Im niższa ilość rozegranych bitew, tym mniejsze prawdopodobieństwo napotkania na takiego gracza. Faktycznie, jeżeli załóżmy, że te 88,54% graczy mają rozegrane średnio 500 bitew, to Wystarczy 8,85% graczy, którzy mają rozegrane średnio po 5000 bitew, aby prawdopodobieństwo natrafienia na gracza z grupy 0-1000 i 1001-10000 było takie same. A faktycznie w grupie 1001 - ∞ mamy 11,46%. Teraz pozostaje tylko określić jaja jest średnia ilość bitew w tej grupie i faktyczna średnia w grupie 0-1000 i mamy prawdopodobieństwo trafienia na gracza z grupy jeden i dwa.

 

Szacuję, że większa jest szansa trafienia na doświadczonego gracza z grupy 1001- ∞ :damage_wall: możecie to jednak sprawdzić, aby nie było wątpliwości.

 

Aa, no i to co zauważyłeś, fakt, prawdopodobieństwo natrafienia na gracza z 0 bitew wynosi 0. Tak więc nie liczymy tej grupy wcale. W grupie 1-1000 pozostaje więc 42,59%. Teraz już widzimy, że natrafienie na gracza z tej grupy jest mniej prawdopodobne.

Edytowane przez Sławomir Guzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć w wyniki wyszukiwania po nickach na stronie....wpisz dowolny ciąg znaków dający imię/znany nick/nazwę i wyświetli ci się kilkadziesiat wyników, przy czym te z bitwami większymi niż zero(0)lub po prostu grających w ostatnim czasie będzie od stanowić może 1%-3% wyników wyszukiwania

przykład 1 z brzegu

Players | World of Tanks

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, no i to co zauważyłeś, fakt, prawdopodobieństwo natrafienia na gracza z 0 bitew wynosi 0.

Jak ktoś gra loltraktorem lub czymś podobnym, to czemu nie. Ale to będzie jego ostatnia bitwa w tym przedziale ;).

 

Faktycznie, jeżeli załóżmy, że te 88,54% graczy mają rozegrane średnio 500 bitew, to Wystarczy 8,85% graczy, którzy mają rozegrane średnio po 5000 bitew, aby prawdopodobieństwo natrafienia na gracza z grupy 0-1000 i 1001-10000 było takie same.

Jeśli założymy, że gracze którzy mają 500 bitew grają od dziesięciokrotnie krótszego czasu, to niekoniecznie. Bo teraz zakładasz, że wszyscy zaczęli grać w jednym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez moze wynikac z faktu ze wiele osob gra tylko jednym czolgiem. Zakladajac sredni czas miedzy bitwami 10-15min to w godzine zrobia 4-6 bitew. My grajac trzema lub czterema na zmiane na dobra sprawe robimy conajmniej dwa razy tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, są tacy co grają jednym? :D

 

Trzeba by te statystki połączyć z ilością bitew rozegranych w ostatnim np. miesiącu. Bo to, że globalnie ponad 80% ma mniej niż 1000 bitew wcale nie znaczy, że na nich trafisz, bo większość pewnie już nie gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najedź na pierwsze dwa słupki..... :damage_wall:

Nic odkrywczego nie napisałeś.

 

Zwracam honor, odpisał że pierwszy słupek to zero.

Dodał też, że myśli nad tym, żeby to rozłożyć na pomniejsze porcje, żeby całość była w 100% spójna, tylko ma problem ze skryptem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne statystyki obczaiłem jeszcze: World of Tanks Armory

 

Trzeba najpierw dodać swoje ID by dodało was do bazy. Przydaje się do sprawdzenia wyników dziennych i chyba właśnie raz na dzień informacje są odświeżane.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dostaliśmy R'kę. Działa można gadać, tylko nie bardzo potrafiliśmy utworzyć własny kanał. Może któryś z was potrafi? Zapewne wieczorem na TS znów pogadamy, bo jakość jest o wiele lepsza niż w czacie głosowym.

 

spokojnie dzis jestem do wieczora [21;00] więc odezwijcie sie do mnie i wam utworze kanał i podkanały ,przypominam adres ts3 188.165.201.64 [bez hasła]

 

pozdrawiam

Edytowane przez SAVAon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...