Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

- Tier 7 and 8 SPGs: substantially increased repair costs.

 

Juz teraz ciezko wyjsc na plus artą t7+ przy takich kosztach amunicji , a oni jeszcze chca zwiekszyc koszty naprawy wow.

 

Zebys lecial na premium albo chociaz mial czolg premke ;]

Proste...

Tak samo jak dodawanie nowych nacji tylko po to bys sie pokusil na premke by szybiej wbic wysokie tiery...

Tak jak bylo z francuzami

 

Nie jest żadną tajemnicą że zwiększenie kosztów eksploatacji artylerii 7/8 poziomu ma na celu zniechęcenie graczy do zbyt częstego jej używania gdyż jest jej po prostu zbyt wiele i na tierach 8-10 za często zdarzają się przypadki 5-8 artylerii w zespole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim wywiadzie Wiktor mówił, że nie będą ograniczać liczby art na bitwę tylko będą je balansować, czyli zapewne to jest to ich balansowanie, żeby osobom bez premki jeszcze trudniej było grać wysokotierowymi artami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole nowszą, bo przynajmniej nie musze podkręcać jasności w Delu lub za pomocą gammy w grze. Tera jest tak, że słoneczny dzień w mieście a jakbym grał o zmroku, chyba że się pobawię ustawieniami. Więc poprawienie oświetlenia to dla mnie krok w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na T25 to raczej dużego średniego expa nie wyciągniesz, pewnie coś koło 400 przy dobrej grze bez premki. Tylko do szkolenia załogi raczej się nie opłaci.

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole nowszą, bo przynajmniej nie musze podkręcać jasności w Delu lub za pomocą gammy w grze. Tera jest tak, że słoneczny dzień w mieście a jakbym grał o zmroku, chyba że się pobawię ustawieniami. Więc poprawienie oświetlenia to dla mnie krok w dobrym kierunku.

 

dla mnie jest za jasno. za bardzo wali po oczach. zmniejszenie gammy wiele nie pomaga. fakt ze przez cyrylice nie kumam opcji graficznych. moze pogrzebanie w wiekszosci da jakis efekt umiarkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest za jasno. za bardzo wali po oczach. zmniejszenie gammy wiele nie pomaga. fakt ze przez cyrylice nie kumam opcji graficznych. moze pogrzebanie w wiekszosci da jakis efekt umiarkowany.

 

Fakt, potrafi nieźle walić po gałach. Teraz już wszystko po angielsku jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t25 to padaka, jak już lepiej mieć lowe, z tym że to o wiele droższa opcja.

Za czasów bety do szkolenia załóg używałem vk3601h, bo ładnie wtedy pociskał. Tera działo ma już nieprzystające do warunków...choć też na max ładnie miecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no za duzo grzebania...

czarnym koniem znow bedzie ruski td...

 

w jednym schrzanili sprawe, za dużo żółci na mapach jest....cos jak przesadzenie niebieskiego w BF3, np metro jest wyjątkowo skopaną mapą pod tym względem.

BTW nie wiem czy to kwestia cichego bufa czy co, ale t62 ma reload najmniejszy z nowych medów t10. I to sporo mniejszy...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. nowy ruski TD TX. ma za duza predkosc obrotu. na temat przyspieszenia z miejsca przy tej masie sie nie wypowiem. dzialo wali jak szalone. magazynki we francach TD moga sie schować. teoretycznie papierowy pancerz przy otwartym pojezdzie odbija duzo. po prostu jeden od drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum jest od zadawania pytan ;]

to jest wlasnie ta opcja po ktorej przestawieniu gra sie juz nie chce wlaczyc. nie chce mi sie znowu ponownie instalowac gry. a to nowe oswietlenie tak mnie wczoraj zaczelo wkur ze szok.

u was to dziala normalnie?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starym trybie grafiki gra również wygląda inaczej niż do tej pory. Jednak, przynajmniej u mnie, na wysokich ustawieniach mam tyle samo lub więcej FPS niż w 7.5 na średnich, tylko nie mogę się przyzwyczaić do tych efektów strzałów i nic przez to nie widzę ;)

 

Chaffee fajnie skacze przez wydmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nowym mam problemy z celowaniem w trybie snajperskim, straszanie miota/laguje.

W dodatku FPS około połowe niższy ze wszystkim na max, po opuszczeniu paru opcji do high wzrasta mi o 10-20 fps

Co do pz4 to było kwestią czasu jak go znerfią...nie żeby był jakoś uber...ale był za mocny...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie boli nowy weakspot w isie 4, którym jest... dach wieży. Wystarczy celować pomiędzy działem a podstawą KM'u. W to miejsce wbija się nawet E-100 z drugim działem na standard ammo. W patchu na + zaliczam zmianę wyglądu interfejsu, niektórych czołgów (is-4 przeszedł metamorfozę) + kamuflaż adapcyjny, który został stworzony po to, by wyciągać jeszcze więcej kasy od graczy... Fizyka została już jako tako ogarnięta i czołgi zachowują się, jak mniej więcej powinny. Z nowych td'ków fajne jest to, że na każdym tierze otrzymujemy ciekawą maszynę z fajnym działem (Na 7 tierze dysponujemy najlepszym działem z T-54). Nową 100 do T-54 widziałem tylko statystykach, ale wydaje się być bardzo fajną alternatywą (ciutkę słabszy pen, ale szybciej ładuje i jest celniejsza). Najfajniejszą rzeczą jest możliwość obadania wszystkich drzewek i kupna chyba wszystkich 10 tierów i artylerii 8 poziomu. W ulepszonej grafce nie widać np. na piachach wystrzałów wrogiej artylerii + mnie osobiście nie podobają się nowe ślady po pociskach.

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...