Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Na screenach mi się nowy wygląd drzewek podobał, ale w praktyce już jest gorzej, jakoś się odnaleźć nie mogłem, na początku myślałem, że kilka czołgów nowe moduły dostało, np. IS silnik, a te pierwsze to są przecież stockowe moduły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 7:30 w sobotę 15 września do 7:00 we wtorek 18 września będziecie mogli skorzystać z następujących bonusów:

Trzykrotny mnożnik doświadczenia za pierwsze zwycięstwo każdego dnia.

 

50% zniżki na następujące czołgi ciężkie:

 

Pojazdy sowieckie:

  • KW-1S – VI tier
  • KW-2 – VI tier
  • T-150 – VI tier
  • KW-3 – VII tier
  • IS – VII tier
Pojazdy niemieckie:

  • PzKpfw VI Tiger – VII tier
  • PzKpfw VI Tiger (P) – VII tier
Pojazdy amerykańskie:

  • M6 – VI tier
  • T29 – VII tier
Pojazdy francuskie:

  • ARL 44 – VI tier
  • AMX M4 (1945) – VII tier
50% większe przychody w kredytach na następujących pojazdach:

 

Niszczyciele czołgów:

  • StuG III – niemiecki niszczyciel czołgów V tieru
  • M10 Wolverine – amerykański niszczyciel czołgów V tieru
Czołgi średnie:

  • PzKpfw V Panther - niemiecki czołg średni VII tieru
  • M4 Sherman – amerykański czołg średni V tieru
Czołgi ciężkie:

  • KW-1S – sowiecki czołg ciężki VI tieru
  • T-150 – sowiecki czołg ciężki VI tieru
  • M6 – amerykański czołg ciężki VI tieru
  • ARL 44 – francuski czołg ciężki VI tieru

http://worldoftanks....ls-are-here-pl/

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pisze poniewaz mam konto zawieszone w WOT powod:Gift Shop Anti-fraud-contact support.worldoftanks.eu/issue:2500 gold i szczeze gowno mnie to obchodzi jest to jest gold ale mniejsza o to moge jakos do nich napisac albo cos o normalne wyjasnienie czy cos by mi odwiesili konto co ja mam teraz robic z tym fantem?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz do nich napisać. Możesz też przelać odpowiednią sumę na konto WG. To będzie równowartość 2500 złota.

Ot i wszystko.

 

--=-=-=-=-=-=-====-=-=-==-=-=-=--==--=-

Mam dość na dzisiaj. 6 bitew, dwie wygrane. Jeszcze scenka rodzajowa:

- polecieliśmy 7 i 8 tierem medów flanką, wykosiliśmy ją w całości, dojechaliśmy artylerię, po czym dopiero nas zjechali. W tym momencie mieliśmy przewagę 3 czołgów (plus artylerię).

- patrzę po śmierci na mapę i widzę kampiącą panterę 2, typa 59, IS-3.

- piszę, razem z pingami na mapce, "ruszcie się może"

- dostaję w odpowiedzi "shut up cunt, you're dead" (Aha, czyli nie mogę nic pisać, bo jako osoba nierozpraszana obecnością czołgu nie skupiam się odpowiednio na mapce i nie widzę sytuacji :lol: ).

- chwilę później parę osób pisze do debili, żeby się ruszyli, zaczyna się flame war

- nasz hummel sprzedaje kulkę typowi

- typ podjeżdża i sprzedaje kulkę hummelowi

- nasz JT zdejmuje typa

- dureń w panterze 2 taranuje lwa (lew traci 40hp, pantera 350), niszczy gąsienicę w szczerym polu i zostaje zdmuchnięty przez strzał T95

- w tym momencie jakimś cudem w naszym teamie jest już tylko trzech żywych, wychodzę z bitwy i wyłączam grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie należy się spodziewać zablokowania konta? Bo minął już miesiąc od zakupu ponad, rozumiem, że jeśli ktoś wycofał płatność to zrobił to już dawno. Mam swoją spiskową teorię wg. której konto nie zostało zawieszone, bo nie wydałem tego golda i nie można mnie zmusić do jego 'odkupienia' ale jakoś nie chce wszystkiego wydać, żeby to sprawdzić ;)

 

A ja mam dzisiaj dzień S-51 :D oprócz kilku Tygrysów II zdejmowanych w całości jednym strzałem udało się jeszcze zdobyć Kamikaze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj wargaming skasował za moje zakupy na allegro z... czerwca... W sumie jestem im winien kv-5 i 13k golda... Jestem ciekaw, czy przy zabieraniu kv-5 oddadzą mi golda za kamuflaż? >_>

 

Czas na GW2 :lol:

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj wargaming skasował za moje zakupy na allegro z... czerwca... W sumie jestem im winien kv-5 i 13k golda... Jestem ciekaw, czy przy zabieraniu kv-5 oddadzą mi godła za kamuflaż? >_>

 

Czas na GW2 Dołączona grafika

 

Wystukane za pomocą mojego SGS 3

 

To samo tylko na 5500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat mi powiedzial ze zawiesili mi konto dlatego ze kupilem golda przez allegro ale kurcze powinny byc jakies wyjasnienia czy cos a nie do tak zawiesic i konto i happy:) to nie jest w porzadku moim zdaniem planuje jeszcze w poniedzialek zadzwonic do obslugi technicznej i sie zapytac jak to jest to ze gold mam kupilem to moja sprawa skoro sie tak da to czemu nie uwazam to nie jest moja wina ze ktos kombinuje i takie sa mozliwosci ja uwazam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest do zrozumienia ? Jedynym źródłem legalnego złota jest strona WoT i kody z BOX'ów więc nieznajomość prawa nie chroni Cię przed konsekwencjami.

 

Btw wklej zawartość maila, który dostałeś o zbanowaniu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ostrzegalem zeby nic nie kupowac od RESELLERA, dokladnie tutaj: http://forum.purepc....ost__p__3745831

Przyjrzyjcie sie ile on ma uniewaznionych negatywow.

 

ps.

Kiedy oni maja zamiar wyslac tego golda za konkurs z niszczeniem 3 czolgow / 3 arty w 1 grze?

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po zakupach u reseller79 ? Baka wklej maila jaki dostałeś.

No i kontaktowałeś się z nim ?

 

Kupiłem u FasstGolda i prawdopodobnie to za niego mam bana, FG ma już zablokowane konto na allegro, kupowałem też u redials ale po mejlu dostałem od niego telefon z wyjaśnieniami.

Wygląda to tak że WG blokuje konto i zlicza wszystkie zakupy poza oficjalną strona, w moim przypadku to jest 2x5500 (FG), 1x5500 (redials) i KV-5 (redials), a powinno być tylko 11000 za zakupy u FG.

Wysłałem mejla do suportu EG i teraz czekam, redials ze swojej strony zaoferował pomoc, także czekam na mejla zwrotnego od WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prawa, to słyszałem, że ban na konto za gold z allegro nie jest zgodny z polskim prawem, bo nie odpowiadamy za to skąd sprzedający golda ma tego golda czy jakoś tak.

 

To kup coś kradzionego i się tak tłumacz, powodzenia...
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...