Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

W IS-3 opłaca się inwestować w wieżę? W sumie mam już silnik, podwozie i BL 9 i nie sądzę, żebym doszedł do IS-4. Zostało też jeszcze radio. ;)

 

ja zainwestowałem, zawsze to parę HP więcej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz to sobie ;)

zobacz ile wazy wieza standardowa i ile ulepszona i potem zobacz czy sie zmiesci w calkowitej wadze dopuszczalnej .

 

Fakt, najciemniej pod latarnia... zmiesci sie na luzie, sa ponad 4 tony zapasu, a zmiana dziala to +100kg, wiezy +500kg a najlepszego dziala nie sprawdzalem, ale 3 tony wazyc nie bedzie :P

 

10 strzalow na minute jest jednak sympatyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kierowca T-54 zaswiadczam, ze wcale nie jest taki twardy ;) Tylko przod pancerza ma bardzo trudny do przebicia.

 

@kelcior - skad takie info? Jedyne, co jest w changelogu do nowego patcha to zwiekszenie kosztu napraw T-54 i podwyzszenie go o 15cm. Poza tym nie widze sensu nerfowania go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu przekonany że 27 wraz z open beta bedzie wipe wywaliłem całego golda ktorego swoją droga nie miałem nigdy wiele na duperelki. A dziś zobaczyłem na ogólnym że wipe nie będzie do mniej wiecej końca lutego kiedy beta sie skończy. :damage_wall:

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy będę chciał płacić za pełną wersję :P

a na poważnie to już za dużo bulę za gry, tu w ramach ukłonu dla pracy prgramistów po skonczeniu bety zagram może z miesiąc, kupię tę premium i tyle. No chyba że walki klanowe/rozgrywka będzie bardziej urozmaicona, jakieś tryby podboju czy coś, bo bitwy losowe non stop to po prostu zbyt nużące w dłuższym okresie czasu. Miesiąc można wytrzymać, nie więcej, i to pakując wszystkie wysiłki w 1 drzewko rozwoju.

A nie jak teraz, z okazji tego że synek też łupie to mam (choć nie planowałem) is4, t32( i prawie t34) a miałem tylko niemieckie maszynki obczaić.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z premium mając IS-3 spokojnie jestem jeszcze w stanie wyjść z tego na plus mimo, że ostatnio często trafiają mi się rundy beznadziejne. Myślę, że z IS4 też dało by się wyżyć. Ale bez premium nie ma mowy. A uważam, że exp z premium jest ciut za niski. Drugą sprawą jest to, że na tier 8 mam już znacznie mniej expu niz miałem na tier 5 czyli KV bo po prostu częściej jestem na samej górze stawki a za niższe tiery dostaje się mniej expa i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore to bylo te "duzo drobnicy" - Ferdki, VK czy ISU? :P

 

A tak ogolnie - gratki, w sumie to reszta druzyny byla zbedna ;)

 

Tak czy siak trzeba bedzie wydac kase na hangar bo 3 czolgi na raz to straszna bieda.

 

A na dzien dobry nie jest 5 miejsc czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czituch...

ja max z is4 miałem 6 kili( w tym 4 is4 :P) i 4 uszkodzone. Ale to dlatego ze drużyna padła i ostrożnie grałem do mego smutnego końca( zostało 3 przeciwników, porażka, 67k kasy, nie pamiętam expa).

Grałem jak natchniony ale jak mnie 3 dopadło na raz to nie ma zmiłuj...ale komentarze mi się podobały :)

A mapa była ta miejska, Himmelsdorf czy jakoś tak, ta z wysokim wzgórzem, beznadziejna dla arty.

Nadal rekord należy do KV-3 i IS, 7 kili max, ale w porównaniu z tym co wczoraj ugrałem na tym is4 to jak drobnica, bo tier 7 max tam był z tego co pamietam.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasko83 a masz jakis pojazd z Tier 7, 8, 9 lub 10? Chcialbym zobaczyc jak utrzymujesz sie tylko z takiego czolgu bez Premium. Chcialbym.

 

mam t32 a także is z 122m żrą co niemiara amo jest drogie i bez premiuma niedarady bo czasem nawet na nim jest ciężko wyjść na plusie o ile przegramy ale chodziło mi o to, ze ten premium jest dość cięenki jak za coś co trzeba będzie płacić

Bo bez premiuma trzeba mieć coś z niższej puółki by dokładać do interesu

 

// Nie dziękuj. costi

Edytowane przez Jasko83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...