Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba o "naszej" grze:

Dołączona grafika

Dziś kupiłem T30. Cóż oceniać, czy warto jeżeli za miesiąc to będzie zupełnie co innego. Ja zapytam inaczej, a masz coś lepszego do grania w WOT niż zrobić bonusy?

 

A tak się tym ustrojstwem gra:

Zwycięstwo!

Bitwa: Ruinberg 16 stycznia 2012 02:07:57

Czołg: T30

Doświadczenia: 3 792 (x3 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 61 392

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Strzelec pancerny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj dzień odbijających się pocisków. Pociski rykoszetują dosłownie od wszystkiego i prawie zawsze.

Nie wierze. Nawet ob Tetrach pociski mi dzisiaj rykoszetują :/ Przecież to ma chyba z 15 mm pancerza.

 

Ale miałem walkę. W ciągu 3 minut przeciwnik zajął nam bazę. Pojechałem w stronę co zazwyczaj, ale nie zwróciłem uwagi że nikt bazy nie pilnuje. Zawróciłem ,ale superszybki francuz rozwijający max 19km/h nie dał rady dojechać.

Botarły tylko 2 nasze czołgi żeby szybko zginać nie zdejmując nawet 1hp przecinkowi.

W ostatniej chwili zdołałem oddać tylko 1 strzał ,ale oczywiście był to rykoszet.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł już ktoś do jakiegoś mocniejszego Francuza?

 

Ja jestem na etapie BDR G1B i ten czołg mnie dobija... Na papierze nie wygląda źle. Spodziewałem się, że będzie się grać podobnie do KW, ale jednak jest słabo.

Szczególnie przez przydziały. Mam wrażenie, że dużo gorsze niż KW. Wczoraj kilka bitw pod rząd byłem zmuszony walczyć z E-75, IS-4 itp.. Dołączona grafika

 

BTW. Od którego tieru zaczynają się automatyczne działka? Wydaje mi się, że heavy tanki od 8-go... a medium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-117050-0-64221700-1326711577_thumb.jpg

Victory!

Battle: Arctic Region 16 stycznia 2012 11:51:03

Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II

Experience received: 1 551

Credits received: 43 626

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal

Wszystko co na screenie jest przeciwnika to moje kille :P + za plecami jest byl GWPanther :>

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem T34 i teraz lecąc na T30 zastanawiam się czy ostro iść na tier X, czy może najpierw nafarmić na T34 najlepsze działo? Przyznam, że troszkę trzeba się z tym pobujać, bo działo i wieża to ~80.000exp.

 

@Dziobak

Mnie też w DBR losuje w jaiś chorych bitwach z E75, IS4 itp., miałem nadzieję na dobey czołg do farmienia kasy a tu lipa z losowaniem.

 

Ze średniakaów to pierwszy z magazynkiem to AMX12t.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[.attachment=35176:shot_015.jpg]

Victory!

Battle: Arctic Region 16 stycznia 2012 11:51:03

Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II

Experience received: 1 551

Credits received: 43 626

Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Boelter's Medal

Wszystko co na screenie jest przeciwnika to moje kille :P + za plecami jest byl GWPanther :>

 

Nigdy jeszcze mi się na KT nie udało zdjąć więcej niż 5 sztuk... nie wiem dlaczego.

Prawie Ci się AP skończyły :E

 

Zakupiłem T34 i teraz lecąc na T30 zastanawiam się czy ostro iść na tier X, czy może najpierw nafarmić na T34 najlepsze działo? Przyznam, że troszkę trzeba się z tym pobujać, bo działo i wieża to ~80.000exp.

 

Zrób działo, bo ze 105mm się zarąbiesz w połowie drogi do T30 i przy trafianiu na bitwy "5-7 tier X, reszta tier IX".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dziobak

Mnie też w DBR losuje w jaiś chorych bitwach z E75, IS4 itp., miałem nadzieję na dobey czołg do farmienia kasy a tu lipa z losowaniem.

 

Dokładnie, chorych. Mogliby wreszcie zawęzić przydziały do bitew chociaż o jeden Tier. Teraz można w większości przypadków trafić (własny tier) +- 4.

Rozumiem, mogło to mieć sens we wczesnej becie, kiedy mało osób grało w grę. Ale teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego obrzydzili mi granie kw którego w końcu sprzedałem. Wcześniej losowało różnie, ale czasami byłem na topie czasami w połowie, czasami maszyna d osiania zniszczenia co robi 7 killi a czasami gorzej ale dało się grać. Pamiętam pierwszy raz jak mnie wylosowało z mausem - był to dla mnie szok bo wcześniej przez około 200-300 bitew się to nie zdarzało. Potem po którymś patchu cudem było jak w drzewku nade mną nie było is3,is4, tiger II, potem jeszcze gorzej - losowało nawet z tier 10. Doszło do sytuacji gdzie przestałem grać kw żeby sobie nerwów nie szarpać jak ginąłem po strzale od is4 :].

Jeszcze ta jego "mobilność" powodowała że nie można było dopaść jakichś słabszych przeciwników, trzeba było jak ten lemming jechać za swoimi, a w kupie kto zawsze pierwszy obrywał? Oczywiście ja - każdy chciał zawsze najpierw ustrzelić łatwego fraga...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł już ktoś do jakiegoś mocniejszego Francuza?

 

Wczoraj skonczylem AMX 12t i kupilem 13 75.

 

12t na poczatku to byla gehenna dziala 75 mm penetracji na 5 tierze losowanym jak scouty tier 4 dalo mi win ratio na poziomie 20%

 

Potem dostalem 110 mm penetracji i wtedy juz potrafi pokazac pazur - swietnie zwalcza wszystkie scouty (tylko VK2801 jest problematyczny bo zabija nas na 1 strzal z 105tki), 1vs 1 spokojnie wygrywasz z M4/Panzer IV/T-34 od bokow mozesz poranic wieksze zabawki.

 

Teraz na 13-75 dostane dzialo z 144 penetracji i 0,31 celnosci i powinno byc naprawde niezle bo znikna problemy z przebijaniem bokow w niektorych tier 8.

 

edit: wczoraj mialem smieszna bitwe AMX 13 kompletny stock jeszcze z dzialkiem 110 mm penetracji - wystrzelana kompletnie ammo (42 pociski) , 2 zabitych , 6 ranionych ponad 800 expa za przegrana gre na free koncie.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zrobiłem reconnect, potem restart gry, potem restart sieci.

Właśnie szukam jakiegoś info.

 

____ed____

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/77528-eu-server-went/page__view__findpost__p__1315815 <<<< rofl :D

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż motyla noga co jest z tą grą. Najlepsze działo w KT i chyba z 15 rykoszetów. Przeciez tam pocisk kosztuje 1000 kredytów. 30k w plecy.

 

 

Po ostatnim paczu to norma albo coś popsuli lub co bardziej prawdopodobne celowe działanie pod amunicje premium.

 

Jpanzerem IV oddalem 7 strzałów efekt dwa dingi piec jak w masło ale 0 damage i 0 kritika mysz wylądowała na podłodze.

 

Ścigając JT moim E-75 pojawia się obok arta (taki ruski kloc) strzelam z 100m i brak penetracji pancerza arta się odwraca strzelam drugi raz i to samo mysz o sciane i na podłogę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różni się jakoś od T34 jeśli chodzi o styl gry?

 

mimo, że to prawie ten sam czołg zasadniczo się różni stylem gry. Mając na pokładzie armatę zdejmującą pół IS-4 na raz siłą rzeczy budzisz respekt. Wystarczy to dobrze wykorzystać. sam za to nie musisz bać się. E-100, IS-7 E-75 od przodu możesz uszkodzić.

 

Gra jest o wiele przyjemniejsza.

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zdecydowalem się na francuskie mediumy, na razie jestem na AMX 40 i szczerze mówiąc to nawet dużo frajdy sprawia ten czołg.

Zwłaszcza jak go wylosuje w rundzie z tier 4/5 to wtedy potrafi posiać zniszczenie, tiery 4 to prawie w ogóle nie potrafią go przebić od przodu, taki mini e-75 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to przesada w połowie sytuacji nie mogę oddać strzału.

 

Dołączona grafika

 

Myślałem że będzie lepszy ten czołg, na razie jeszcze nie mam wszystkich modułów ale znacznie lepszych wyników się nie ma co spodziewać.

Autoloader też nie zawsze się przydaje bo celowanie zajmuje więcej czasu niż przeładowanie i i tak trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyła mi się premka i teraz czeka mnie przeprawa z T34 na T30 bez bonusów... pytanie czy dam radę przez miesiąc? Będę starał się grać z pominięciem rozwijania wieży i najlepszego działa bo te graty tanie w expieniu nie są. Z drugiej strony mam ponad 140.000 free expa, ale szkoda mi to pakować w coś co i tak za jakiś czas zmaksują za free.

 

P.S.

Czy ktoś tu na forum wyłączył sprawdzanie pisowni, czy mi się tylko wydaje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odblokowałem T30 ogólnie ma pierdyknięcie ,ale masakrycznie długo się zgrywa celownik długo ładuje no i też potrafi rykoszetować. Boli także to iż zdażają się hity za 0 i to jak cie 5 tier bije jeżdżąc X - na randomach ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to przesada w połowie sytuacji nie mogę oddać strzału.

 

Dołączona grafika

 

Myślałem że będzie lepszy ten czołg, na razie jeszcze nie mam wszystkich modułów ale znacznie lepszych wyników się nie ma co spodziewać.

Autoloader też nie zawsze się przydaje bo celowanie zajmuje więcej czasu niż przeładowanie i i tak trzeba czekać.

 

13 75 ma sporo lepiej jesli chodzi o dol i ciut lepiej w gore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster

 

Co do sprawdzania pisowni to musisz w firefoxie w sprawdzianu pisowni zaznaczyć język polski. Nie wiem czemu się odznaczył na tym forum.

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...