Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jonathan ty po prostu się nie znasz, do wrogów trzeba wycelować a Glasser już pisał iż z tym ma kłopot. Natomiast jeżeli tank z teamu stoi koło ciebie to ciut łatwiej trafić ;]

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym jak dobrze widziałem to były czołgi Tier V, gdyby to było coś z większym kalibrem to już tak różowo by nie było po tych pociskach w tył i bok.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff tez mam 9 killi na T34. Bylem na topie i zgarnalbym 11 gdyby nie dobre oko arty ktora zmiotla mi dwa "one-shoty". Praktycznie wszyscy gineli od jednego szlaga a najnizszy czolg na liscie to byl Pz38t albo Pz38nA :) on chyba zginal na sam widok T34 :P za takie bitwy jednak dostaje sie glownie malo kredek ze wzgledu na niski dmg. To juz chyba (w przypadku premium tanka) wole walczyc z tierami 9/10 bo wtedy kredyty sypia sie wiadrami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że KW-5 ma najlepsze losowania w grze. ;> No i właśnie jak trafi na tak słabe czołgi to rzeczywiście sam może pozamiatać mapkę.

 

widac, ze to lepsza gablota i tansza niz Lowe. Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patton w całej okazałości:

 

Dołączona grafika

 

Kadłub typu "wanna ding-dong" upodobniony do M103/T110.

Dość obła wieża z prawdopodobnym weakspotem na szczycie. Będzie K@R@Ć.

 

Testy mają wystartować dziś: http://wot-news.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=2670

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skus rozumiem chęć pokazania jaki fajny masz czołg. Natomiast spróbuj to powtórzyć na normalnym czołgu i normalnym dla niego losowaniu. Nie jest moim celem jakakolwiek obraza, weż zwykły nie OP tank o pokaż co nim zrobisz.

 

 

ps.na KW3 po przeniesieniu na 7 tier mam 10 kili

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Replay or it didn't happen.

 

Co do przegranych bitew; nowe tryby rozgrywki przerosły spokojnie 80% graczy, nowe czołgi w połączeniu z wakacjami przyciągnęły do gry ludzi o wątpliwych umiejętnościach. Jeśli ktoś interesuje się Wotowskimi statystykami: http://forum.worldof...ost__p__2198257 umiejętności ponad 50% graczy wołają o pomstę do nieba, około 30% gra jak przeciętny Kowalski, a na pozostałą garstkę można najczęściej liczyć.

 

Ja już nawet gwiazdek nie zbijam jeśli nie mam plutonu, bo wygląda to jak wygranie olimpiady. 1 vs 15 vs 14 >.> A i wtedy bywa, że we dwóch trzeba wybić przynajmniej połowę wrogiego teamu i liczyć, że debile w naszym nie zginą za szybko. Takiej ilości głupoty dawno nie widziałem w grze komputerowej.

 

I to jest ciekawe - obecne staty na EU:

 

>1000 battles all

less than 600 9.47% 56.78%

600 - 900 43.94% 27.01%

900 - 1200 33.37% 11.55%

1200 - 1500 10.99% 3.34%

1500 - 1800 1.98% 0.78%

more than 180 0.25% 0.54%

 

average 908.11 523.73

 

coś niedobrego dzieje się z tą grą - z każdym patchem... W miarę popularyzacji WoT poziom graczy spada, ale ponieważ większość z nas gra na randomach bije to tak samo w większość. Ileż razy miałem sytuacje - nec hercules contra plures - jak zostajesz sam na zagrozonym odcinku to za wiele nie da się zdziałać...

Obecnie mam eff rating 1335 i ostatnio baaardzo powoli idzie do góry. Domyślam się że to z powodu wielu właśnie takich bitew gdzie brak gry zespołowej.

 

Poza tym odchodzą powoli epoki pewnych czołgów - legend. o kawulcu nie piszę , ale popatrzcie na micromausa, gdzie teraz dostał buffa 225% do masy, zmieniony MM i ląduje w wyższych tierach, gdzie jest masakrowany przez stuarty , ue57 itd. wciąz będąc "top tankiem" .. Już nawet nie myślę o powtórzeniu rekordu 12 killi bo to se ne vrati...

 

Marder - już tu ktoś pisał - zmienią mu MM i będzie ciężko, mimo tego że pozostanie bardzo dobrym TD, to nie będzie to samo...

 

suczka - zabiorą 107mm - koniec wymiatacza, ostatnie zmiany w HE praktycznie wyeliminowały sporo fajnych lowtierowych wymiataczy jak T82 czy Hetzer 10.5 ..

 

ciekawe co jeszcze wymyślą.... :/ (na razie pz s735 się uchowało ale mogą też zmienić MM) Ogólnie rzecz biorąc nie idzie ku lepszemu a świętego Graala zmian ( multicore support) nie doczekamy już chyba nigdy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi jak KW5 walczy z PzKpw IV lub KW1 jak widać na filmie ro raczej ma przewagę.

 

ps. MesJasZ myślę iż SU 85 zostanie przez wielu zastąpione Francuskim td S-35 CA,jego armata 105 mm ma w sumie takie same staty jak w SU działo 107 mm.

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem u siebie pewną zależność. Im czołg wolniejszy tym lepiej mi idzie. Jeżeli coś jest szybkie podświadomość mówi mi "jedź na pałę" do ciekawego miejsca z kitranką. Zanim tam dojadę to dostanę 4 czopki które znacząco mnie uszkodzą lub nawet zanihilują.

 

Jak chcecie kolejnego nie nerfionego uber TD to polecam Su-100 ;) Zabawa przednia a strzały potężne jak na TD tieru VI (teoretycznie odpowiednik JagdPz IV a daje więcej frajdy i jest groźniejszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że zabierają 107mm SU-85. Ciekawe jaki kolejny Tier V dostanie po [gluteus maximus] w najbliższych patchach, żeby pogorszyć zarobki graczom.

 

Ja zacząłem z kumplem grać w plutonach i powiem szczerze, że gra się dużo lepiej, bo mam zawsze w pobliżu rozgarniętego gracza i nawet na najgorszej bitwie teraz mogę coś ugrać.

 

No i ciągne teraz 4 gałęzie, Niemieckie i Rosyjskie TD, Rosyjskie HT do IS-4 i Niemieckie HT do E-100 ale zacząłem od gałęzi Mausa, a dopiero w V Tierze przeskoczę na gałęż E-100, bo kumpel mnie namówił, żebym do Tygrysa doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przyniesie 7.5 dla posiadaczy AMX

 

Case 2. AMX 12t is in the garage at the time of the update release. All the rules as mentioned in Case 1 apply along with the following:

  • AMX 12t as tier 5 light tank is substituted with AMX 12t as tier 6 light tank
  • Ammunition mounted onto the AMX 12t goes to the depot
  • Consumables and Equipment mounted onto the tier 5 AMX 12t remain on AMX 12t at tier 6.
  • Players get the light french Tier 5 tank ELC AMX (without equipment, consumables, ammunition) and one slot for this tank for free
  • Players get a new full crew for the ELC AMX with 100% training
  • Camouflage mounted onto the Tier 5 AMX 12t is moved to tier 6 AMX 12t and to ELC AMX as well
  • The expiration date of the camo on both vehicles stays the same as it was for the AMX 12t at the moment when the substitution takes place.

źródło:

http://worldoftanks....pdate-overview/

 

gdyby ktoś chciał się pobawić test servem 7.5 to podaję link:

 

http://cdn1.worldoft...CT_patch_eu.exe

Edytowane przez Ram1rez
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...