Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Gram tym co mam, a dokładnie rozwijam KV-3, SU-85 i Mardera II, a doczekać się Brytyjskich czołgów nie mogę(jak dziecko), bo po prostu mam jakąś słabość do tego kraju w sumie nie wiem dlaczego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Costi: No właśnie widziałem opinie na polskim forum gościa który twierdził, że mają być wkrótce, a później na angielskim, że mają być w wersji 0.8.x. Oczywiście obaj niby Communiti.

 

Jeśli faktycznie dopiero 0.8.x to przynajmniej mogę spokojnie robić te 3 linie co teraz:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jonathan

 

Na sprzęcie z podpisu? Pewnie za dużo wodotrysków włączyłeś. WoT to nie gra by podziwiać grafikę bo tam jej po prostu nie ma. Za to włączenie wszystkich efektów skutecznie zabija FPS, a co najważniejsze ogranicza naszą skuteczność na polu bitwy. Poniżej moje ustawienia. Na sprzęcie z podpisu mam stałe 60FPS (v-sync ON bo nie potrzeba więcej).

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalne po patchach. wg WG to wina twojego sprzetu. ale najlepsze sa dropy o 10fpsow w sekunde. postawili gre na gownianym silniku i to sa rezultaty. lepiej nie bedzie. bo nikt jej nie przepisze na inny.

za to mamy ptaki i jakies gowno w trawie co wydaje dzwieki. realizm od WG.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że są pewne czołgi, które przewyższają resztę pojazdów ze swojego tieru możliwościami, kw-3 jak był na VI tierze to faktycznie zamiatał wszystko co stanęło na jego drodze, bardzo miło go wspominam z tamtego okresu (przed 7.3).

 

Co ty mówisz KV3 na 7 tierze jest wspaniały. Dopiero co dzisiaj zjechałem z 80% do 3% E75, w innej bitwie rozwaliłem IS3, T34, KV zjechałem do 8% z podpaleniem, T-34 jedym strzałem do 1% i coś tam jeszcze rozwaliłem. arty tylko mnie męczyła.

KV 3 niesamowicie dużo rykoszetuje, zwłaszcza wieża z przodu, a 122mm na niesamowity damage i rzadziej rykoszetuje od niemieckiej 88L71.

Póki co najlepszy czołg z 7 tieru jakim grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wyższy tier ma gorsze losowania, ale dzięki działu z IS'a szybciej przeładowuje, co czasami potrafi tyłek uratować. Tak po namyśle, to jednak teraz się chyba więcej zarabia expa na KV-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w modzie celownika od Jimbo jest zoom out? poszukuje celownika sewerowego bez zooma. mialem taki w 7.3, ale teraz nie dziala. a inne serwerowe maja zoom out ktory jest upierdliwy na czolgach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz KV3 na 7 tierze jest wspaniały. Dopiero co dzisiaj zjechałem z 80% do 3% E75, w innej bitwie rozwaliłem IS3, T34, KV zjechałem do 8% z podpaleniem, T-34 jedym strzałem do 1% i coś tam jeszcze rozwaliłem. arty tylko mnie męczyła.

 

Ok, to że parę razy udało się coś fajnego w tym czołgu zrobić to nie znaczy że jest super, mi w VK3001P udało się raz zjechać 100% T34, ale to nie znaczy że jest to jakaś ponadprzeciętna maszyna.

 

KV 3 niesamowicie dużo rykoszetuje, zwłaszcza wieża z przodu,

 

T29 ma lepszą wieżę, a kadłub wcale nie gorszy, przynajmniej z przodu.

 

a 122mm na niesamowity damage, i rzadziej rykoszetuje od niemieckiej 88L71.

 

Odnośnie rosyjskiej 122 to pozwolę sobie zacytować pewien fragment artykułu który dobrze oddaje charakterystykę tego działa.

 

but I think most of us know the “D-25 effect”. Aiming…Aiming…Still aiming…Ok, release it…Darn… The shot either bounced or missed.

http://wotarmory.com...ction-report/2/

 

Połączenie słabej penetracji, słabej szybkości celowania i słabej celności, daje wyborne rezultaty. A przy twierdzeniu że 88/L71 więcej rykoszetuje to już odleciałeś. Długa 88 ma zarówno wyższą penetrację jaki i celność i po prostu nie ma prawa więcej rykoszetować.

 

Póki co najlepszy czołg z 7 tieru jakim grałem.

 

Widać mało grałeś jeszcze, ze swojej strony polecam T29, który przewyższa KW-3 prawie pod każdym względem.

KW-3 to może nie tragiczny czołg, ale jeden z bardziej frustrujących ze względu na działo na którym nie można polegać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy twierdzeniu że 88/L71 więcej rykoszetuje to już odleciałeś. Długa 88 ma zarówno wyższą penetrację jaki i celność i po prostu nie ma prawa więcej rykoszetować.

Jestem ekspertem od 88L71, proszę zadawać pytania :lol:

 

Znowu chyba trzeba będzie zebrać parę osób i się pobawić w akcję "KW-3 vs reszta świata" <_<

Mam Tygrysa P i KW-3. Jak ktoś ma resztę 7 tierów, zapraszam na imprezkę treningową. Termin możemy dogadać - albo dzisiaj po południu (nie bardzo mi pasuje- burze, więc możliwe że mnie nie będzie, tudzież będę warpował jak Enterprise), albo za 2 tygodnie (jutro wyjeżdżam, kompa tradycyjnie nie biorę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ekspertem od 88L71, proszę zadawać pytania :lol:

 

Jak trzeba wycelować, żeby jednym strzałem zerwać gąski, zniszczyć działo i zadać dmg w ARLV39 z pociska ppanc? Miałem dzisiaj taką akcje i już chyba żaden pacz Wargamingu mnie nie zdziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, milordzie. Należy wycelować tak, aby ta sytuacja stała się faktem :lol:

 

A bardziej serio - wczoraj mój e-75, mający ~600hp, oberwał ogryzkiem od Lwa. Nie było racka, nie było (chyba - muszę jeszcze zerknąć na replay) strzału od innego czołgu... zginąłem. Dopiero po paru minutach z mojej twarzy zniknęła znana wszystkim graczom WoT mina "WTF?!!!11".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz KV3 na 7 tierze jest wspaniały. Dopiero co dzisiaj zjechałem z 80% do 3% E75, w innej bitwie rozwaliłem IS3, T34, KV zjechałem do 8% z podpaleniem, T-34 jedym strzałem do 1% i coś tam jeszcze rozwaliłem. arty tylko mnie męczyła.

KV 3 niesamowicie dużo rykoszetuje, zwłaszcza wieża z przodu, a 122mm na niesamowity damage i rzadziej rykoszetuje od niemieckiej 88L71.

Póki co najlepszy czołg z 7 tieru jakim grałem.

 

To wyobraź sobie co ten czołg robił jak był na VI tierze, miał tylko mniej życia, działka nie liczę, bo obecne "top" delikatnie szybciej się przeładowuje. Miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go na 6 tierze tylko jeszcze nie wymaksowanego. Wiem co robił :P

 

Stara 122mm długo przeładowywała ale wciąż była masakra. Teraz KV3 bardzo dużo dinguje.

 

Długa 88 ma zarówno wyższą penetrację jaki i celność i po prostu nie ma prawa więcej rykoszetować.

Penetracje wyższą to ma na 'papierze'. Celność owszem. Ale jak nie bijesz po weakspotach to sporo rykoszetów zaliczasz

88L71 to było dobre przed patchem 7.0.0.

 

Masz tygrysa?? Ustaw się n przeciwko KV3 i zobaczymy kto wygra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zacząć dziki szał doładowań ;)

 

Dołączona grafika

 

Warto zaznaczyć, że na Allegro można jeszcze wyciągnąć 30 szt. po 14,70 zł - reszta okazji już wyszła...

Edytowane przez Boxster
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://worldoftanks.eu/community/accounts/502729424-Cruseo/

kolejna epopeja z cyklu klan SEA i jego boty...znaczy członkowie...pan był w is7, zanim ruszył do akci na el halauf(czy jak zwal te gowniana mape) to 4 naszych juz nie żyło, on sam już nie miał pół hp(przy zero oddanych celnych strzałach)...byłem w t95, walili mi w plecy, za ktorymi on tak w ogole też był...zainteresował się?nieee, trafił coś?? tak, raz na 10 oddanych strzałów uszczknał hp e75....cały team miał polew(po fazie totalnego wciach!a)

dobił go t28 prot, koleś se na niego wyjechal myślał może że go zmiażdzy czy cos...strzelił, trafił, ding, dostał plombe i padł.

Nawet arty w niego nie strzelała, bo miała ciekawsze(z wyzszym ratio, strzelające) cele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już minęło czasu od wejścia patcha a jak widzę graczy jadących na capa do przeciwnika przy czym się bronimy to mi się odechciewa, można pisać ale i tak dzielnie stoją i "przejmują bazę", oczywiście na mojej głowie 3 czołgi wjeżdżające na bazę.

 

Najlepszą obroną jest atak. Prawie wszystkie walki obronne, które team postanowił przeczekać w okolicy bazy dostaliśmy łupnia i odwrotnie, kiedy atakowaliśmy, a przeciwnik radośnie bronił bunkra wodza do ostatniego naboju, to też bez większych problemów daliśmy im radę.

 

Kluczowa sprawa przy obronie to zająć strategiczne punkty obronne zazwyczaj gdzieś w 1/3 długości mapy od bazy i je utrzymać. Dodatkowa trudność występuje jeżeli atakujący zespół postanowi uderzyć jedną stroną. Wtedy dobra obrona polega na tym, aby skaut wykrył jak najszybciej kierunek zmasowanego natarcia i na tą stronę trzeba się przegrupować. Na większości map są dwa albo trzy strategiczne punkty obronne.

 

Przykładowo Malinovka:

Dołączona grafika

Skuteczna obrona obstawia kościół i wiatrak po drugiej stronie przegrupowując siły w razie potrzeby. Pod kościołem mieszczą się maksymalnie trzy ciężkie czołgi, a wystarczą dwa więc reszta powinna wspierać obrońców z górki. Po drugiej stronie potrzebni są skauci w wiosce lub lasku.

 

Oczywiście chętnie wysłucham innej koncepcji obronnej :wink2:

Edytowane przez Sławomir Guzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem sobie ten celownik http://wotskins.ucoz.ru/news/2d_zoom_vse_vidy_pricelov_avtor_terryzxc/2011-07-03-2681 dokładnie ten Скачать Аркадный вариант ale mam z nim problem, gdy namierzam kogoś to zamiast mieć podanego procenta pancerza, to mam pusty pasek i undefined. Ktoś ma jakiś pomysł?? Oprócz tego mam wgrany jeszcze XVM i skórki czołgów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj grając usłyszałem chyba najtrafniejsze określenie WOTa.

 

"WOT is a trash game"

 

 

I lepiej bym tej gry nie określił!!!!

 

Więcej o głupotach idiotów z Wargaminga można poczytać tutaj:

http://overlord-wot....ml#comment-form

 

BTW Dzisiejsza akcja z Ferdim i jego penetracjach za 0 dam z 128 nie wspomnę!!!!!

Ale Panthera 2 z 88L71 strzał z GwPatntherę za 0 dam. 2 -3 strzały z T25/2 za 0 dam. I coś tam jeszcze trafiłem za 0 dam. Żeby nie było wątpliwości, to wszystko w jednej walce!!! Przy 122mm na KV3 po prostu to się prawie nie zdarza!!!!

Dlatego 88L71 ssie.

 

E75 też mi się zaczyna palić lub silnik siada przy pierwszej penetracji od przodu. Lipa!!!!!!

 

Po prostu gra gra zaczyna się robić coraz bardziej śmieciowa.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gra gra zaczyna się robić coraz bardziej śmieciowa.

 

Niestety... dlatego przesiadłem się na D3... Chyba jedyna gra, do której nie trzeba dopłacać, a nawet można zarobić :)

W WoT mam golda na 3 miechy, ale chyba niezbyt szybko go użyję... Ostatnio przysiadłem na parę bitew i jak zwykle wpadłem w mega frustrację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...