Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

W 7.5 są dwutierowe widełki - 3-5, 4-6, 5-7, 6-8, 7-9, 8-10, więc o ile w jednej bitwie się tiery 6 i 10 raczej nie spotkają, to KW-5 faktycznie ma szanse z jednymi i drugimi (wpada w 6-8, 7-9 i 8-10). Aczkolwiek w changelogu do 7.5 #2 ma wpisanego jakiegoś bliżej nieokreślonego buffa, więc może tragedii nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gwiazdor do kolekcji: http://worldoftanks.eu/community/accounts/501546140-mark80/

Na Campinovce w trubie assault atakowalismy wzgorze. W/w debil spedzil 6min 27sek broniac najbardziej zachodniego spawn pointa. NIe oddal ani jednego strzalu do momentu az bylo 12:2 dla przeciwnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7.5 są dwutierowe widełki - 3-5, 4-6, 5-7, 6-8, 7-9, 8-10, więc o ile w jednej bitwie się tiery 6 i 10 raczej nie spotkają, to KW-5 faktycznie ma szanse z jednymi i drugimi (wpada w 6-8, 7-9 i 8-10). Aczkolwiek w changelogu do 7.5 #2 ma wpisanego jakiegoś bliżej nieokreślonego buffa, więc może tragedii nie będzie.

 

KV-5 w odroznieniu od innych premium tier 8 nie jest i nie bedzie losowany z tierami 10, podobnie bedzie z IS-6 od patcha 7.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4r fajna bitwa, jak ciebie i AMX oflankowali to już myśłałem że to koniec Dołączona grafika

 

ps. Sławomir Guzik troll dalej potrafi ugryźć :)

Edytowane przez Turkina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już t-43 mam za sobą, początek to była męka, ale później to zajebisty czołg Dołączona grafika warunek to posiadanie 100 Dołączona grafika

 

Pytanie jeszcze co z t-44 ? bo tam też jest 100?

 

W ogóle fajna jest różnica między amx1790 na patchu .74, a .75, szykuje się ostry grind, bo 20k expa więcej to mi się nie chce robić Dołączona grafika

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7.5 są dwutierowe widełki - 3-5, 4-6, 5-7, 6-8, 7-9, 8-10, więc o ile w jednej bitwie się tiery 6 i 10 raczej nie spotkają, to KW-5 faktycznie ma szanse z jednymi i drugimi (wpada w 6-8, 7-9 i 8-10). Aczkolwiek w changelogu do 7.5 #2 ma wpisanego jakiegoś bliżej nieokreślonego buffa, więc może tragedii nie będzie.

 

Hell yeah! Wreszcie... :)

To może sprawić, że wrócę do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KV-5 Buff, i dodatkowo od 7.5 nie będzie już dostępny w sklepie :)

 

"KV-5 receive the buff because he started facing T9 Mediums. Also, KV-5 will be removed from the in-game shop with 7.5 release. "

 

  • Slightly buff turret turning speed;
  • Increase durability on 100 HP (as we've done with KV-4);
  • Slightly reduced influence of tank movement on gun dispersion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię czasem kv-2 pourywać tyłki 9 tierowcom ;) albo z PzIV ubić ze dwa IS-3 :) co prawda często nie da się nic zrobić przy takiej różnicy, więc poprawka dobra, tym bardziej, że w plutonie nadal można będzie grać niższym tierem z wyższymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać na serwerze NA w WoT'a to trzeba mieć oddzielnego klienta?? Pytam bo właśnie się dostałem do bety WoWp(a to na pewno będzie tak samo jak z WoT'em) ale na serwerze NA i nie wiem czy będę później potrzebował drugiego klienta na serwer EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę bitew na teście i faktycznie spread jest trzytierowy, pomijając arty i scoutów. Dużo fajniej się gra. Działa z T-28 i SU-85 zrefundowało mi od razu do free expa, nawet pomimo tego, że T-28 nie był elitarny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SU-85 odpada 107mm

T-28 odpada 85mm

Warto kupić Churchilla albo T-25, oba kosztują po 1500golda, zarabia to coś??

Jaki jest mnożnik kredytów na teście w stosunku do normalnego serwa?? Bo exp jest chyba x100.

 

EDIT: Miało być x10 nie 100:)

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...