Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Ofc wiadomo, że jakoś trzeba podziękować tym co płacą, bo bez nich by w ogóle gra nie istniała. No i WG też się należą podziękowania, że gra nie jest P2W, bo przecież czołgi premium mogłyby oprócz dobrych zarobków być jeszcze najmocniejsze na swoich tierach w swoich kategoriach. Taki IS-6 mógłby mięć na sreberkowatej amunicji sporo więcej penetracji, dmg, pancerza i zamiatał by wszystkie nie prem tanki w bitwie, albo prem ammo mogłoby mieć parametry z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG znowu coś pokręciło, bonus exp miał być za każdy medal a nalicza tylko za 1 medal na bitwę.

"Na Święta przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich bohaterów – dodatkowe doświadczenie za każdy otrzymany medal bohatera bitwy! Bonus będzie przyznawany automatycznie przez system."

http://i.imgur.com/yVY8o.jpg

http://i.imgur.com/9bffV.jpg

Powinienem dostać ponad 4100 exp a tu lipa.

Edytowane przez windykator_wks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam... dwa razy z rzędu.

Postanowiłem sobie dotłuc do 100% szósty zmysł na JP2...

Victory!Battle: Arctic Region 25 grudnia 2012 21:17:16Vehicle: Jagdpanther IIExperience received: 1 901Credits received: 42 883Battle Achievements: Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Victory!Battle: Live Oaks 25 grudnia 2012 21:26:19Vehicle: Jagdpanther IIExperience received: 2 886Credits received: 42 559Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sniper, Sharpshooter, Spartan
I doszedłem do wniosku, że zostaje w garażu. Na Ferdzie bym tych wyników nie zrobił, bo technicznie na to nie pozwalał - zbyt wolny obrót. JP2 daje masę swobody - jak jakiś med cię zajedzie od tyłu, to (o ile nie zrobi detracka) ma pozamiatane.

 

Aha, z tymi dodatkowymi punktami expa za nagrody chyba faktycznie jest coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 fragów - nowy rekord

 

Victory!Battle: Murovanka 25 grudnia 2012 22:28:32Vehicle: T25/2Experience received: 3 134 (x2 for the first victory each day)Credits received: 20 830Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie umiejętności i wyposażenie najlepiej dac na t34-85 ?

 

1. Naprawa, szósty zmysł,

2. naprawa dla dowódcy, strzał z biodra, może camo, dla kierowcy jest dużo dobrych

 

http://www.fotosik.p...14fd859db8.html dzisiaj już takich bitew mam kilka ,w następnym patchu nerff na 100%.

 

I bardzo dobrze bo jest totalnie op, ale nie martw się na ruskim forum pisali że nie mają zamiaru go nerfić.

 

Mogę dołączyć do PPC ?

 

Wejdź na stronę klanu http://worldoftanks..../500004515-PPC/, wyślij podanie.

 

Tabla z wartościami kamuflażu:

Jakby ktoś dziwił się dlaczego niemieckie td mają gorszy kamuflaż stojąc od poruszających się rosyjskich.

http://forum.worldof...age-tables/#top

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, już mam dość tego T-28, byle do KV dobić bo już mnie krew zalewa. Nie dość, że dzisiaj moje umiejętności przewyższaja wszystko, ginę na początku rund, gra crashuje co 5 walk to jeszcze ten czołg jest istnym złomem.

Nawet na tierach IV to jest udręka już nie wspomnę na VI.

Hetzery zdejmują mnie nie raz na 1 strzał gdzie ja muszę się napocić żeby je przebić, własnie w pojedynku z 30m nie dało się trafić w czołg, działo zadaje śmieszny dmg, po prostu porażka na całej linii, już mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście los się w końcu uśmiechnął, trafiło się parę rund z bonusowym expem za medale i już odblokowałem KV. Będzie trochę użerania się z wolnym klockiem z tym samym działem co poprzednio ale potem powinno być już z górki. Już w pierwszej rundzie mimo, że zostałem sam na 5 czołgów to nieźle poodbijałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pz IV mimo że oskubany to nadal fajnie zarabia .

 

Wyższe HT od US też są niezłe - choćby T29 - patrz post jonathana .

 

Z TD niezły jest wspomniany SU-85 , na razie mało robię a mam te 10k kredek na czysto na bitwę .

 

JP2 też chyba dobrze zarabia , co prawda nie wiem ile wynoszą koszty jego użytkowania - o to się pytaj m4r .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas ja chyba dzisiaj odpuszcze...

Jakas plaga lemmingow ;/

 

 

o zmiana

 

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Westfield 26 grudnia 2012 13:56:48

Czołg: T29

Doświadczenia: 3 390 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 40 249

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Wsparcie, Snajper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w tym momencie u mnie najlepiej zarabiają:

- Churchill 1 (pewnie dostanie niedługo nerfa na zarobki),

- T21 (przy odrobinie ogarnięcia - dużo spotujesz, to nie musisz nawet strzelać)

- M4A3E8 (ciągle daje radę)

- kw-3 (dawno nim nie grałem, ale nigdy nie narzekałem)

 

Jagdpantera 2 jest dziwna. Jest imo tańsza od KT i innych ósmych tierów, ale wymaga odrobiny umiejętności, żeby myśleć o zarabianiu na niej. Na pewno jest najbardziej bezstresowa finansowo - jak stracisz kasę na jednej bitwie, zarobisz z nawiązką w drugiej.

 

Tak wygląda bilans dwóch bitew z wczoraj (te, które rozpisałem wcześniej):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pierwszy screen to naprawa po ubytku ~400hp

Drugi - byłem na 1 strzał dla każdego przeciwnika w bitwie. Po doszczętnym spaleniu naprawa to ok. 20k.

Wczoraj nie ruszałem żadnego czołgu premium. Grałem IX tierami, grałem X, grałem VIII. Bilans finansowy wyszedł na zero, bo ratowałem budżet właśnie JP2 i T21, które mają u mnie teraz priorytet (T21, bo robię expa na kolejny czołg i JP2, którą robię 6 zmysł).

 

Jak ktoś chce oszczędzić na amunicji, może jeździć z 88 i trollować z trzeciej linii. Trzeba się tylko liczyć z tym, że to ma ~200mm peny, a trafia się na X tiery, które mogą cię po wyspotowaniu przestrzelić na wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KW-1 też spoko mi zarabiał, ogólnie chyba większość V tierów.

 

Dolicza xp z odnak do globalnego doświadczenia, czy to jest na zasadzie xp x2, że w statach dalej widać i tak pojedyncze doświadczenie bez żadnych dodatków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"sport" to zdrowie Dołączona grafika

 

Praktycznie jedna po drugiej takie walki mam, jak już pisałem wcześniej, przypominają mi się złote czasy IS, fun praktycznie ten sam. ;>

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

---

 

Kto nie ma sporta niech żałuje, że taki fun go omija. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest megaz[ciach!]a. Pogratulowac nieudacznikom z WG.

Jedna z dzisiejszych akcji VK4502 A vS T34. T34 zostało 11% HP mi jakies1100hp. 5 strzałów za 0 dam lub krytyków. Koleś oczywiście mnie zjechał do 0.

 

Tyle akcji co dzisaj za 0 dam to jescze nie miałem

 

KV4 - nawalało do mnie 6 głownie 8 tierówych czołgów 32 trafienia zanim mnie zdjęli. Zdążyłem w tym czasie wystrzelić 5 pocisków z 122mm. Aha KV4 oczywiście stockowy z przenesioną 122mm z KV3.

Oczywiście bylem sam bo cały team solidarnie ukrył się w lesie po czym został wystrzelany.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...