Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach!]a uwielbiam ta grę 15 strzałów 14 trafień, 10 penetracji 2937 dam. Nie ma co E75 te rządzi. 10k w plecy.

 

Zeby nie było. Namęczyc się trzeba było ale wynik zacny:

 

Victory!

Battle: El Halluf 27 December 2012 10:03:23

Vehicle: E-75

Experience received: 4,126 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 43,217

Battle Achievements: Top Gun, Sniper

 

4901dam 7 ziomów do piachu. Nie wiem czemu większość próbowała przebić się przez mój górny pancerz.

No ale ich sprawa.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc wiadomo, że jakoś trzeba podziękować tym co płacą, bo bez nich by w ogóle gra nie istniała. No i WG też się należą podziękowania, że gra nie jest P2W, bo przecież czołgi premium mogłyby oprócz dobrych zarobków być jeszcze najmocniejsze na swoich tierach w swoich kategoriach. Taki IS-6 mógłby mięć na sreberkowatej amunicji sporo więcej penetracji, dmg, pancerza i zamiatał by wszystkie nie prem tanki w bitwie, albo prem ammo mogłoby mieć parametry z kosmosu.

 

Gdyby tak było, to gra szybko by się sypnęła, została by niewielka grupka maniaków, którzy wsadzili kasę w grę, kiszących się we własnym sosie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym ich nieudacznikami. Doskonale wiedzą, co robią.

 

"Atakuja"

 

Na las sprawdzają się tylko dwie strategie:

  • Najsilniejsza tamtejsza ekipa kampi (głównie TD).
  • Jeden (dwóch) idzie na rzeź i spotuje. I to nie jakaś mała popierdułka, o zasięgu widzenia 300m, tylko normalny gracz z wymaksowanymi skillami i osprzętem. Popierdułki mogą jechać po artylerię, co też się przydaje, bo rozprasza przeciwnika (czołgi skręcają lufy, artyleria ucieka, albo zajmuje się popierdułką).
  • Tutaj trzeba się pomodlić o celność przez tych kilkadziesiąt sekund spotowania
  • Jak wszystko się udaje, jest po bitwie - przeciwnik jest mocno przerzedzony i jeżeli jeszcze dycha, to się przegrupowuje i cofa w popłochu za najbliższe osłony
  • Jak nic się nie udaje, twój team nie istnieje

  • Kamperzy w lesie + jeden nieruchomy spotter do obrony.
  • Szybki rush tą stroną, na której tego lasu nie ma.

Scenariusz bardzo rzadki:

Jeżeli przeciwny team wpadnie na którąś z tych dwóch strategii, to rozgrywka kończy się finalną akcją 1vs2 i możliwym zużyciem całego dostępnego czasu. Wtedy zaczyna się liczyć szczęście (która artyleria celniej będzie grzać, które czołgi nie zrobią 0hp hitów, etc.).

 

Jest tylko jeden problem z tymi strategiami - trzeba mega doświadczonego teamu, żeby wszyscy zajarzyli o co chodzi. Dlatego tak rzadko to widzę w grze. Ale jak już widzę, to taka bitwa trwa 4-5 minut.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to sie widzi bardzo nieczesto...

Za to czesto widze jak ekipa dzieli sie na 10 tankow jedna strona, dwa druga a arta na swoim miejscu... i o dziwo tych dwoch zrobi wiecej z arta niz tych 10 bojacych sie wychylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dziś miałem zabawę z PZ IV , co jak co ale żeby SU-85 z pierwszą armatą 85 mm nie był go wstanie ruszyć od frontu z ~50 m .

 

Wpakowałem w niego 7 pocisków z czego przynajmniej 4 poszły się paść .

 

Z drugiej strony - znalazłem fajną maszynkę do farmienia kasy - LT T2 amerykańców - T2 Medium , zarabia fajnie i dodatkowo jak mamy armatę 37 mm to nic nas ammo nie kosztuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi np nie wiem czemu sie wydaje ze mam lepsza pene z topowego dziala na T-29 niz z topowego na E-75 :|

 

Akurat wczoraj mialem kilka walk w ktorych zdezylem sie z IS-6.

 

Z E-50 zdingowalem 3 razy ladujac pod katem prostym w bok

Z E-75 raz ding, raz kryt za zero

Z T-29 4 na 5 strzalow weszlo...

 

No WTF???!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czołgiści.. czy jest jakiś sensowny mod co by pokazywał w co "strzelać" ?? ostatnio moim IS mam losowania gdzie 80% składu to pancerne lodówki IX/X... jak mam ginąć to przynajmniej chce uszkodzić max ile sie da Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórki na hitspoty + celownik pokazujący kto ile ma pancerza z przodu/boku/tyłu oraz jaką ma armatę + konfiguracja do XVM pokazująca czy ktoś jest stock czy wymaxowany .

 

Skórek jest sporo - trafiłem nawet na takie co pokazują tiery VI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście takiego czegoś nie toleruje bo dla mnie to jak wallhack w jakimś fps'ie. Ale zawsze większość woli iść na skróty niż posiedzieć trochę na stronach typu wotarmory i zapamiętać takie weakspoty oraz inne cenne informacje. Właśnie przez takie coś, + amunicję premium za srebro pancerz kompletnie stracił na znaczeniu w tej grze i zrobił się z tego fps gdzie każdy strzał w przeciwnika to zadane obrażenia.

 

Tapatapatap i9001

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy mode on: KV-1S

 

Victory!

Battle: Ruinberg 28 December 2012 02:34:13

Vehicle: KV-1S

Experience received: 4,238 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 30,869 (fine for causing damage to allies: 150)

Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

jakieś 2700dam, 9 fragów, a nie mam nawet ładowania i celowania

 

 

Ehhh gra cholernie słabym ARL44. SU5 ściągnął mnie jednym strzałem. No [ciach!]a czy oni sobie jaja robią z tymi ruskimi czołgami.

Są tak OP jak tylko mozna. I nie, nie był to ammo rack.

Edytowane przez tom256
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście takiego czegoś nie toleruje bo dla mnie to jak wallhack w jakimś fps'ie. Ale zawsze większość woli iść na skróty niż posiedzieć trochę na stronach typu wotarmory i zapamiętać takie weakspoty oraz inne cenne informacje. Właśnie przez takie coś, + amunicję premium za srebro pancerz kompletnie stracił na znaczeniu w tej grze i zrobił się z tego fps gdzie każdy strzał w przeciwnika to zadane obrażenia.

 

Tapatapatap i9001

 

I co będziemy to przerabiać kolejny raz? No ok, skiny i gold ammo nie zrobią z Ciebie pro gracza, bo jak jesteś noobem to i tak będziesz dingował, nie widzę nic złego w skinach, a z goldem jednak bym wrócił do wersji only for PLN. A co do wejścia na wotarmory to nie każdy ma czas siedzieć i zapamiętywać gdzie ma strzelać.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, skórek i tak nie widać z daleka, albo jak wróg stoi w krzakach. Ja sam kiedyś używałem ale po kolejnym update już mi się nie chciało wrzucać, bo w miarę ogarniam gdzie do jakiego czołgu trzeba walić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz że nie widać to z daleka i tak trzeba sie modlic żeby w ogole trafić(np z 110e4...masakra na >400m)

i dwa...żeby przebiło...

A z bliska to wystarczy wskaźnik penetracji pancerza i odrobina pomyślunku...

Jak ktoś chce używać niech używa...jakby używał wallhacka to raport, jakby używał aimweakbota też poleciałby raport(o ile jest takowy)

A tak to zwisa mi to i powiewa...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w vk3002db majac stockowe dzialo przezylem szok, gdy z polowy mapy dziurawilem is, t29, jakies ruskie td i kw5 jak chcialem Dołączona grafika A najlepsze jest to ze reszta bitew to dingowanie od wszystkiego co popadnie bez wzgledu jaki kat czy grubosc pancerza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorem w jakieś 3 godziny zrobiłem na KV1 prawie 30k expa, nie dość, że w miarę fajnie się grało to do tego często wpadały snipery i top guny, zrobiłem swój rekord z 9 killami w bitwie, mało co i było by 10. Ten czołg jest strasznie OP szczególnie jak się trafi na tier V max. W jednej bitwie wyjechałem sam na dwa Churchile, zdiąłem oba a sam straciłem raptem z 80hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...