Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co udało mi się dziś nagrać, podziwiajcie mistrza w akcji Dołączona grafika :

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3ORF7zRVNDI

 

Niektórzy chyba nie mogą przywyknąć do nowej fizyki Dołączona grafika .

 

Do kogo trzeba uderzyć, żeby dostać zaproszenie do klanu PPC?

 

Mam kilka powtórek ze starych wersji WoT. Gdy próbuję je teraz otworzyć dostaję komunikat, że aktualna wersja uniemożliwia oglądanie powtórek. Gdy kliknę, żeby spróbował odtworzyć mimo to gra wyłącza się. Czy jest na to jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś modzik, który na bieżąco pokazuje ile dmg wbijamy? Bo czasami jak się dmg sumuje to nie widać ile wbiliśmy, po za tym w plutku mój i kumpla dmg się świeci na żółto, więc jak równo strzelimy to nie wiadomo który trafił, tzn. ja nie wiem bo jak gadam z kumplem przez skype'a to z nieznanych mi powodów gra się sama podgłaśnia, więc całkiem wyłączyłem dźwięki(a za każdym razem się go nie będę pytał, czy to on czy ja trafiłem), a jak gram solo to słucham muzyki, więc i tak nie słyszę tej całej paplaniny załogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Linia Zygfryda 15 grudnia 2012 19:12:21

Czołg: T-50

Doświadczenia: 1 352 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 13 180

Osiągnięcia w walce: Zwiadowca, Szczęściarz

 

Panie T1Ht to jest potęga:

Victory!

Battle: Arctic Region 15 December 2012 20:26:41

Vehicle: T1 Heavy Tank

Experience received: 2,418 (x2 for the first victory each day)

Credits received: 29,040.

Wśród ofiar IS, który niestety bardzo mi przygrzmocił 1 strzałem. Oczywiście jak przystało na ruska z 5 strzałów 3 odbił.

Bo przeciez wiadomo ze ruskie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nabiłem mój nowy rekord expa w grze Dołączona grafika

 

Zwycięstwo!

Bitwa: Cichy Brzeg 15 grudnia 2012 16:12:57

Czołg: T32

Doświadczenia: 5 126 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)

Kredytów: 91 250

Osiągnięcia w walce: Stalowa ściana, Odznaka mistrzowska:As pancerny

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Szkoda że nie mam powtórki bo nie nagrywam bitw :/

Edytowane przez Borys-Tech
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tyle osob pisze, ze E-50 jest taki slaby jak dla mnie jest super medem!

 

Bo jest super medem, ale w większości akcji kończy jako papierowa tarcza strzelnicza.

A już takie akcje zdarzają się wybitnie rzadko.

 

==--==--==-=-==---

Gram M7... Dziwny czołg - ma binarne bitwy. Albo wygrywasz upokarzając przeciwnika, albo przegrywasz upokorzony (15:0, 0:15, etc.). Wyrównanych bitew, gdzie zostało 2v2 pod koniec (albo jakoś tak) praktycznie nie miałem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest super medem, ale w większości akcji kończy jako papierowa tarcza strzelnicza.

A już takie akcje zdarzają się wybitnie rzadko.

 

==--==--==-=-==---

Gram M7... Dziwny czołg - ma binarne bitwy. Albo wygrywasz upokarzając przeciwnika, albo przegrywasz upokorzony (15:0, 0:15, etc.). Wyrównanych bitew, gdzie zostało 2v2 pod koniec (albo jakoś tak) praktycznie nie miałem Dołączona grafika

 

Po prostu można nim dobrze zagrać i sporo natłuc, ale trzeba się przy tym cholernie namęczyć i nakombinować. To nie jest ruski czołg ze wpadniesz do bazy wroga dostaniesz dingi wykończysz arte i jeszcze się bezpiecznie wycofasz. niemieckie czołgi nie wybaczają nadmiernej brawury i głupoty.

 

BTW Miałem wczoraj najsmieszniejsza akcję zycia w WOT. Wpadłem do bazy wroga chaffee, na strzała wziąłem GWTigera (Ammo rack), dobiłem druga arty jedym strzałem i wpadłem do wody. Ale wpadajac trafiłem jeszcze drugiego GWTigera, którego dobiła nasza arty. Cała wroga drużyna darła łacha do końca bitwy :P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...