Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wam się przebijalnosc niemieckich dział nie podoba to zmienia się to dopiero na Ferdku ze 128mm w tedy wchodzi już prawie wszystko we wszystko do zaakceptowania jest "długa" 88 z JP ale nadal to lipa ;p

 

Zmienia się to dużo wcześniej -

 

76 mm na Marderze II , 75 mm L/70 na Stug III i Pz IV , mają niezłą przebijalność , z 75 zamontowanej na Pz IV to nawet można od przodu Lowe przebić jak dobrze się wymierzy , Marder II i Stug też dają radę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie grając TD w momencie jak trafiłem na wysokie tiery to się rzadko z bazy ruszałem - szukałem tylko jakiś krzaczków i heja kampować .

 

Grając Pz IV jak trafię do bitwy z wysokimi tierami to często przyjmują podobną taktykę - zależy od mapy .

 

A problemy z balansem to fakt - czasami dość mocno daje się we znaki , arty szczególnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce myslec co bedzie za kilka miesiecy jak wszyscy beda mieli tiery powyzej 4-5 a ktos bedzie chcial od podstaw odkryc drzewko jakiejs nacji xp po za tym devowie probuja teraz wyludzic jak najwiecej hajsu z ludzi poprzez nowe odmiany wota ;/

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale kto naraz bedzie gral w 3 gry? to jest lapanie jal najszerszej grupy graczy i liczenie ze beda kupowac premium. Ciekawe czy na jednym koncie bedzie mozna grac w 2 gry naraz. Wtedy mozna by sie z kims zgadac i miec premiuma za polowe xp

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JagdPzIV tez by mogl kosic ale losuje go z zaduzymi tierami. Majac tier 6 ciagle mam walki z tier 7-9. Jak dzis zobaczylem sklad i same e75, ferdki, lowe, su152, gw panthery to sie zalamalem i skonczylem na dzis z graniem w wot ;p

 

Duze tiery - duzy exp ;) Ja tam lubie widziec tier 7-8 naprzeciw siebie bo wiem, ze bedzie sporo dawcow expa i kasy. Wystarczy zaladowac kilka pociskow HE w miskow i juz jest grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo TD nie gra sie tak samo jak zwyklum czolgiem. TD z zalozenia kampi i czeka na przyjazd czolgow wroda zeby zniszczyc je z duzej odleglosci. Najlepiej ustawiac sie tak, zeby mozna bylo atakowac wrogow z boku - niech ciezkie czolgi sie z nimi strzelaja i biora pociski na klate.

Jagdpz IV mi osobiscie gralo sie calkiem fajnie. Jagdpanther wcale taki duzo lepszy nie jest. Jest wyzszy ale ma wiecej hp. No i jest tez wolniejszy. Teraz mam ferdka i to juz jest roznica jesli chodzi o pancez. Jednak dzialo 128mm kosztuje okolo 65k expa... Do tego jest mega wolny i bardzo kiepsko sie obraca. Ciezko tez jest z zarabianiem kasy. Wczoraj np za bitwe dostalem 30k, na naprawy i amunicje poszlo 26k a czolgu mi nie zniszczyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał pure wcięło :(

 

A tak trochę technicznie. Jak Wam się FPS sprawuje? Mój config w podpisie, na tym przy większych mapach mam ...ledwie 25FPS. Czasami 80 a czasami 17 nawet. Wiem że gra idealna nie jest, ale to przesada, a nie mam średnie detale i tekstury. Bez AA i AF, niska rozdzielczość...dziwne coś, albo to z moim kompem takie cyrki.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagle mam ~60 (min 37).

Co do td to wiem ze to kampery, ale sporo czolgow co z nimi losuje nawet z boku niemoge i zarysowac o,O w sumie jagdpz4 gra sie porownywalnie jak stugiem, ale jak na td myslalem ze beda lepiej kasac - czyli spora ilosc czolgow na shota, a tak to zamiast niszczyciel powinien nazywac sie skrobaczka.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał pure wcięło :(

 

A tak trochę technicznie. Jak Wam się FPS sprawuje? Mój config w podpisie, na tym przy większych mapach mam ...ledwie 25FPS. Czasami 80 a czasami 17 nawet. Wiem że gra idealna nie jest, ale to przesada, a nie mam średnie detale i tekstury. Bez AA i AF, niska rozdzielczość...dziwne coś, albo to z moim kompem takie cyrki.

 

piec z siga: 1280x1024, graficzne opcje na custom (między med/high), "patch" na spadek fps przy strzale (na dym ogólnie rzecz biorąc), w rezultacie FPS między 30-100. Przeciętnie 40-50.

 

Td są fajne. Latam hetzerem i jak się jeździ ostrożnie, to masa czołgów nawet nie wie skąd do nich strzelasz... a z drugiej strony barykady - jak już grzeje do ciebie TD, to możesz w ciemno bić w krzaczory, gdzie go ostatnio widziałeś, albo gdzie podejrzewasz, że jest... w pewnym momencie go wyhaczysz :lol:

Parę razy mi się zdarzyło (nie wiem, czy bug, czy tak to ustawione) - strzelam w krzaki, a tu pojawia się TD tuż obok miejsca gdzie poszedł pocisk. Gość się nie ruszał, a ja go nie trafiłem, nikt go nie wykrył. Wyglądało to po prostu tak, jakby po strzale gra stwierdziła, że skoro tam strzelam, to mi go pokaże :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiales go chociaz troche zachaczyc, bo tez tak mam ze jak trafie ukryty czolg to nagle staje sie widoczny. Mnie denerwuja bledy jak nieraz czolgi znikaja z widoku mimo ze czolgi z teamu sa obok nich a sa w zasiegu radia co uprzykrza gre arty.

TD gre sie nawet nawet ale nie na wszystkich mapach.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jagdpz4 gra sie porownywalnie jak stugiem, ale jak na td myslalem ze beda lepiej kasac - czyli spora ilosc czolgow na shota, a tak to zamiast niszczyciel powinien nazywac sie skrobaczka.

 

JPZ4 to czołg którym sie wjeżdża do bazy wroga i spotuje xD bo po prostu "nie da sie" go wykryć :P raz miałem bitwę gdzie mnie nikt nie wyspotowal i przejąłem flagę :D dostałem jakieś tam odznaczenie za to ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz na Lenovo T61, z podkręconą grafika i prockiem T7100@2GHz. Wszystko na min, zasięg widzenia na medium. Gra działa płynnie w 1440x900, tylko przy wystrzale przycina.

 

Sprzęt z sygnatury w przebudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiales go chociaz troche zachaczyc, bo tez tak mam ze jak trafie ukryty czolg to nagle staje sie widoczny. Mnie denerwuja bledy jak nieraz czolgi znikaja z widoku mimo ze czolgi z teamu sa obok nich a sa w zasiegu radia co uprzykrza gre arty.

TD gre sie nawet nawet ale nie na wszystkich mapach.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Oj nie, raczej szczesliwy rzut na wykrywanie. Regularnie zgarniam kille za niewidocznych przeciwnikow i pojawiaja sie oni dopiero w momencie zezlomowania nawt przy 2-3 trafieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha mi skonczylo sie premium no i E-50 idzie w odstawke

Nawet przy wygranej walce, 3 killach, snajperze i specjaliscie zabraklo mi 2000 kasy na wyzerowanie "kosztow walki"

 

Kup sobie M4A3E8, dwie walki i zarobisz na E-50.

Bez premki tak wspomagam Tygrysa 2 i do tej pory rozwiązanie działa idealnie (już zdobyte snajpery i inne nagrody pomijam :lol:). Jednego popołudnia, razem z wydatkami na ammo i naprawy obu czołgów potrafi wpaść 200-400k kredytów.

 

Oj nie, raczej szczesliwy rzut na wykrywanie. Regularnie zgarniam kille za niewidocznych przeciwnikow i pojawiaja sie oni dopiero w momencie zezlomowania nawt przy 2-3 trafieniach.

 

O, to to to :D

Też tak mam. Ale często jest tak, że pojawia się gość na 100%, bez żadnych uszkodzeń - po prostu po strzale, który hmm... widziałem jak przeleciał obok niego (nie miał żadnego prawa trafić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu mam problem ze sterowaniem, na starcie bitwy, mogę pisać do teamu, ruszać myszką ale nie mogę się ruszyć czołgiem czy też strzelić, spotkaliście się z tym?

 

Dzisiaj rano miałem tak w 3 bitwach, z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na taką zwiechę raz wczoraj. Po paru sekundach obraz przeskoczył i wszystko wróciło do normy. Najdziwniejsze, że nie widziałem żadnego laga w monitorze sieciowym, pingi w normie (i się nie przestały zmieniać wartości, jak to mi się czasem dzieje przy problemach z siecią w tej grze).

 

Btw, miałem chyba dzień ciężkich czołgów. Rekord - 6 Mausów na mapie, z czego 4 w naszej drużynie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu mam problem ze sterowaniem, na starcie bitwy, mogę pisać do teamu, ruszać myszką ale nie mogę się ruszyć czołgiem czy też strzelić, spotkaliście się z tym?

 

Chyba raz czy dwa.Zminimalizowanie gry i powrót pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...