Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na taką zwiechę raz wczoraj. Po paru sekundach obraz przeskoczył i wszystko wróciło do normy. Najdziwniejsze, że nie widziałem żadnego laga w monitorze sieciowym, pingi w normie (i się nie przestały zmieniać wartości, jak to mi się czasem dzieje przy problemach z siecią w tej grze).

 

Mialem ten sam problem wczoraj. Okolo godizny 23:00. Zwis trwal okolo 10sek a potem juz wszystko bylo idealnie. Chyba mieli zbyt obciazone serwery bo wczesniej sie takie jaja nie dzialy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zrobią jakieś obecne czołgi? Merkavą bym pojeździł :D

 

Najdziwniejsza akcja, jaką miałem do tej pory z silnikiem gry:

- klikam "battle"... zwiecha przy ekranie oczekiwania na walkę

- czekam chwilę - nic się nie dzieje, nie mogę dosłownie nic zrobić. Nie działa nawet ctrl + alt + del

- po chwili wszystko wraca do normy, mapka się ładuje

- po 100% załadowaniu... nie dzieje się znowu zupełnie nic

- po paru sekundach komunikat "zostałeś rozłączony z serwerem"

- szybki restart gry, logowanie - w końcu ruszyło. Ofc walka już się zaczęła. Żadnych lagów nie miałem, ping sztywny jak pal Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WG chyba nie jest taki głupi aby wprowadzić do gry T-72 i inne czołgi podstawowe II generacji .

 

Za mocne to będzie - w zasadzie czołgi ostatnich tierów i takowe TD/Arty dadzą im radę - zależy jaka wersja T-72 , pierwsze T-72 jeszcze ujdą ,ale T-72A czy T-72B/T-72BM będą praktycznie nie do ruszenia , jednocześnie będą samemu robić niezłe zamieszanie - pociski mające zdolność przebcia 290-650* mm pancerza na dystansie 2 km dla amunicji AP i 420 mm - 550 mm dla amunicji HEAT , także na dystansie 2 km .

 

* - Przewidywalna penetracja przy zerowym kącie , rzeczywista dla zerowego kąta trochę mniejsza , dla 60 stopni penetracja 80 mm - 300 mm .

Edytowane przez reyden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nagną rzeczywistość tak, że Leopard II będzie na poziomie IS-7 :P A widoczność będzie i tak 500m.

 

Swoja drogą, w World Of Modern Tanks bym chętnie pograł, ale bez piechoty, śmigłowców i ppk IMHO nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, nagną rzeczywistość tak, że Leopard II będzie na poziomie IS-7 :P A

 

Jak tak zrobią to gracze podniosą taki wrzawę że im się odechce takich akcji .

 

A WoMT może być z samymi czołgami bez ppk , piechoty czy śmigłowców .

 

Chętnie bym pojeździł naszym Twardym czy Gorylem - ciekawe czy Goryl byłby mylony z Merkavą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w megalomanię popadasz. Na świecie są dziesiątki modernizacji T-72. Dlaczego Rosjanie mieliby zabrać się za Twardego? Serbowie by byli wściekli, że nie ma ich M-84, a Czesi by pytali gdzie T-72M4CZ?

O Gorylu nie wspomnę - na świecie po II w.s. powstały dziesiątki papierowych czołgów... no dobra, przesadziłem. Goryl powstał nawet w formie jakiegoś drewnianego modelu :) Tylko nie wiem co on ma podobnego do Merkavy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mieli wprowadzić same tylko modele powstałe w ZSRR, które powstały w metalu choć w 1 egzemplarzu, to by mieli roboty co najmniej na 2 lata. Jakby się zabrali za te,które pozostały tylko na papierze, to pewnie by mieli zajęcie na lat 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kombinowałem, że wprowadzą abramsy, T72, Leopardy czy jakieś chińskie twory, których nawet nie obczajam ;)

 

Na razie jednak cieszę się tygrysem z trudem wyszarpanym. Idę na Tygrysa II.

 

Zauważyłem przy tym pewną prawidłowość dotyczącą koszarowania załogi.

 

Skoszarowałem załogę 3601, która miała już po 100% i wybrany kamuflaż, ale wyszkolenie kamuflażu było od 32 do 53%. W 3601 dość szybko rosło. Po przeszkoleniu na Tygrysa wartość wyszkolenia załogi spadła do 60% (duży spadek bo tygrys jest hevy a 3601 to medium), aby nie tracić takiej ekipy sprzedałem więc 3601 i przeszkoliłem załogę odpłatnie na 80%. Po przydzieleniu załogi do Tygrysa wyszkolenie oczywiście było i kamuflaż też był, tyle tylko, że przyrost kamuflażu zatrzymał się. Nie wiem jeszcze czy kamuflaż znów będzie postępował po osiągnięciu w tygrysie 100% wyszkolenia załogi. Przypuszczam, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci zagwrantowac ze bedzie roslo po osiagnieciu wyszkolenia na 100%. A jesli chodzi o przeszkalanie to zasada jest prosta:

A) ta sama klasa czolgu:

przeszkolenie darmowe = aktualne wyszkolenie * 0.8

przeszkolenie za kredyty = aktualne wyszkolenie * 0.9

przeszkolenie za gold = zawsze 100%

B) inna klasa czolgu:

przeszkolenie darmowe = aktualne wyszkolenie * 0.6

przeszkolenie za kredyty = aktualne wyszkolenie * 0.8

przeszkolenie za gold = zawsze 100%

C) zakup zalogi:

przeszkolenie darmowe = zawsze 50%

przeszkolenie za kredyty = zawsze 75%

przeszkolenie za gold = zawsze 100%

 

Zdolnosci sa zwiekszane tylko gdy podstawowe wyszkolenie wynosi 100%.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie.

Mało tego- po osiągnięciu 100% będziesz sobie mógł wybrać kolejny dodatkowy skill... i znowu do 100%... i kolejny... chyba do trzech razy sztuka.

 

Wiecej nie ma ;)

 

Swoja droga to wiecie, ze Panzer IV z binocularami na kampinowce z pierwszej linii okopow moze wypatrywac czolgi w bazie przeciwnika? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym robicie zrzuty ekrany z gry? Jest do tego jakiś skrót klawiszowy?

 

Miałem taką bitwę gdzie ubiłem 6 przeciwników w tym ciężkie czołgi grając 3601. Chciałem zapisać zrzut ekranu, ale zanim odpaliłem frapsa ekran już się wyłączył :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym robicie zrzuty ekrany z gry? Jest do tego jakiś skrót klawiszowy?

 

Miałem taką bitwę gdzie ubiłem 6 przeciwników w tym ciężkie czołgi grając 3601. Chciałem zapisać zrzut ekranu, ale zanim odpaliłem frapsa ekran już się wyłączył :[

 

PrintScreen :)

 

Screeny laduja w katalogu z gra. Ubicie 6 nie jest jakims mega wyczynem, mega wyczynem bylo ubic szesciu Hummelem i jeszcze przegrac :P Dream team...

 

@Trawienny: a propos Twojego pytania o GW P.. dopiero mam kilka sesji nim nastukanych, ale juz uwazam, ze warto. Ma duzo szerszy kat obrotu dziala niz Hummel, do tego drugie dzialo jest bardziej celne i szybciej celuje niz to z Hummela. Juz nie moge sie go doczekac.. jedyna wada w stosunku do Hummela, ktora zauwazam to wolniejszy reload, ale z rammerem az tak tej roznicy nie czuc mocno. Jak sie skonczy promo na Hummela to zabieram z niego zaloge do GW P.

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze maja zle armatki ale mogliby zablokowac tiery 8+ dla np takiego jagdpz4 bo zdarzaja sie bitwy ze zastanawiam sie czy od razu z niej nie wyjsc czy tez nie robic scautingu nim...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

mowilem ze trumna. zbicie ponad 60k expa do JP to masochizm. zwlaszcza na non premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest, k..., żałosne.

Widzę ludzi spamujących minimapę 15 razy dla jaj, widzę ludzi spamujących durnymi tekstami na czacie przez całą rozgrywkę, albo urządzających sobie rozmowę w swahili.

A dostaję "you have been suspended for 0.5 seconds from posting messages... bla bla" po jednym - jedynym kliknięciu na mapce. Idiotyzm w czystej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co? tak to jest jak sie placi za bete. a ze ludzie glupi, to i gowno kupią.

 

ja jak juz to jakies "ale" mam do ludzi, jak bitwa konczy sie 1:15. na balans przestalem zwracac uwage. juz nawet tier, tierowi nie jest rowny.

 

balans sie nigdy nie poprawi. ostatnio polowa mojego teamu to byla arty. u wroga to samo. gg.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno nie patrzę na balans, a ostatni patch jeszcze więcej spieprzył, niż naprawił.

Teraz E8 i t-34 startuję na IS i Tygrysy, Tygrysem 2 wygrywam z Lwem i jemu podobnymi... i tak dalej... i tym podobne.

Wygląda też na to, że ta blokada na czat się pojawia sama z siebie, jak grę trzymam zminimalizowaną i robię coś innego (np. piszę ten post). Zrestartowałem i działa wszystko (na razie) normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do doświadczonych graczy, mam nabitego expa na vk3601h i nie wiem czy iść w Tigera czy w 3002DB. Chodzi mi głównie o zarabianie bo nie mam i nie będę miał premki. Jakie są koszty utrzymania obu czołgów czyli ile kosztuje naprawa bo ceny ammo znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...