Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Da się rzekomo, wyczytałem w sieci tylko nic pewnego, że z każdą wersją. Nie wiem na ile legalnie ale mając oryginał można olać raczej konwenanse. Nie też wiem jak z kastracją wersji full PL, lecz ENG da się podobno o napisy polskie wzbogacić -może jakieś kombinacje z plikami? Ale tak -chwalą się, że grają w wersję ENG plus napisy PL.. O ile nie zmyślają....

Ja nie dostałem swojej gry jeszcze...cholera :angry:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto i gdzie zmyśla? Chętnie przygarnę napisy PL, zanim zacznę na poważnie przygodę z nowym TES'em :wink:

 

Niech się Allach nade mną zlituje ale proszę :wink::

napisy PL do Skyrim

 

Instrukcja, którą nieco ocenzurowałem:

"wgrajcie ta paczkę co wyżej i wejdźcie w moje dokumenty-> my games-> skyrim i w pliku skyrim.ini właściwości i ustawcie tylko do odczytu ja zabezpieczyłem ejszcze hasłem dzieki temu nie będzie zmieniało na ENGLISH z POLISH/ do tego w katalogu głównym gry tez zmięcie na POLISH w pliku Skyrim_default"

 

Pomysł nie mój, pliki nie moje, tylko dla posiadaczy oryginału :wink:

Napiszcie, czy działa...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde dobre :D też się naśmiałem :D z jednej strony fajnie że obiekt może "zasłonić" oczy i faktycznie jesteśmy niewidzialni :P tylko jakby mi ktoś założył garnek na głowę to bym raczej protestował :D

tak czy siak dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oglądam te filmiki, i mnie sie podoba. Mówienie że krok do tyłu to na prawde bezsens. Jak już to krok do przodu, może mały, ale jest. Z bliska tekstury brzydkie, ale normalnie grając jest ok, animacje niestety praktycznie sie nie zmieniły. Świat wygląda bardzo fajnie, szkoda tylko że wszystko płaskie.

 

Ogólnie nie lubie fantasy ani średniowiecza, ale ten świat bym chętnie pozwiedzał. Może kiedyś.

 

 

 

Mam nadzieję, że niedługo oficjalnie zapowiedzą Fallout 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne wrażenie :/ nic no będzie paczy a paczy ;)kknd - W, S, A, D, E, mysz i póki co nic innego nie ruszałem, dodatkowo mam niezłego mysz-laga na razie

 

Pewnie wystarczy wymusic w sterach wylaczenie synchronizacji pionowej ;)

 

Albo jestem slepy albo to jest pierwszy rpg w historii gier w ktorym zrezygnowano z wizualizacji naszej postaci w ekwipunku... :mur: o tym co wlasnie mam na sobie mowia mi glupie strzaleczki, bez komentarza. Interfejs jest po prostu oblesny, obrzydliwy i w zaden sposob niekojarzacy sie z gra rpg. WTF?

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka daje rade nowy engine daje tez rade wygląda na maxa b.dobrze. I chyba działa też dobrze jedynie to co to że jak Carson zauważył interfejs taki lipny (konsolowy) wolał bym standardowo model postaci lewa ko0ńczyna prawa itp.. Ale za to jest dość szybkie poruszanie się ogółem nie jest źle ale jak gierka zassała mnie. W końcu jakoś te bronie działają 2-ręczny młotek idzie po tarczy ze ho ho. Wyskoczyłem na solo do giganta to był zły pomysł ;)

Oby świat nie był za mały bo tak po mapie to tak szału nie ma (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs faktycznie konsolowy, jeszcze bym go zaakceptował, ale że gram na kierunkach to denerwuje mnie fakt, że wszystkich klawiszy nie da się ustawić (tab-wyjście czy np. R-upuść). Właśnie, nie potrafię upuścić przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej pisali, że w Vobisie jest po 99zł. Zapewne wymaga, żeby dociągnąć brakujące MB.

 

W Vobisie BYŁ za 99 zł, teraz jest za 119 zł. Jak ktoś znajdzie taniej pudełkową wersję proszę o pochwalenie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dubbing podoba, o wiele przyjemniej się gra niż czytając napisy.

 

Przy okazji po co kombinować żeby mieć napisy pl?

Przecież przy włączaniu jest do wyboru wersja pełna lub kinowa.

Edytowane przez fenfir
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat czekam na grę wciąż, nie wiedziałem :wink: Poczekam, nic się nie dzieje. Może jakieś poprawki wyjdą na gorąco. Zasadniczo dla mnie ona rozkwitnie dopiero w pełni po rozwinięciu się zaplecza z modami. Dopasowanie gry poprzez modowanie do swoich upodobań to jedna z najważniejszych zalet TESów :-P

Grzebał już ktoś w *.ini, czy co ona tam ma?

W Obku można było dodać efekty niedostępne z poziomu menu o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dubbing -taki zły faktycznie? Ktoś ma odczucia jakieś?

 

Gram z dubbingiem polskim póki co i nie jest źle, podoba mi się.

 

Co do interfejsu - on nie jest konsolowy, on jest (cyt.) "oblesny, obrzydliwy i w zaden sposob niekojarzacy sie z gra rpg" (koniec cytatu). Wygląda jak jakiś chamski placeholder, jakby czasu zabrakło albo ktoś zapomniał.

To jest chyba mój jedyny zarzut do gry póki co, poza oczywiście wywaleniem współczynników, ale to było wiadome od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam śmiga ta gra? Przez większość czasu framerate jest przyzwoity, ale zdarza się od czasu do czasu, że fps spada do nawet 25 z 50 i to bez powodu.

Szczególnie się dziwię jak ten efekt występuje w zamkniętych pomieszczeniach. Przy okazji raz znikła mi tekstura podłoża oraz wody :D

 

Ponadto zaraz po prologu zamiast pobiec do pierwszej wiochy, skierowałem się w stronę najbliższych gór i znalazłem jaskinię, w której po 20 metrach

gra wykrzacza się, przy drugiej próbie to samo więc ją sobie darowałem. Zdarzyło wam się takie coś?

Edytowane przez fenfir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe drzewko umiejętności jest tak nieporęczne że głowa boli. Mam pytanie bo albo ja nie umiem albo poprostu się nieda - chodzi mi o pasek szybkiego dostępu. Czy on wogóle występuje w tej grze? czy trzymając miecz muszę za każdym razem wcisnąć "Q" czyli tak zwane "ulubione" i tam dopiero wybrać łuk, czar bądź miksturę? Jeśli tak to podziękował za strasznie zwalony i niewygodny interfejs robiony pod konsole (wiadomo klawiatury nie mają to trzeba wszystko pod pada obłożyć). Co do gry to wciągła na maksa. 1 Quest w pierwszym mieście długi i ciekawy.

Textury mogły być ostrzejsze, ale jak patrzę na wielkość gry (5gb) to śmiech mnie ogarnia jak przypomnę sobie Rage (20gb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem, trzeba wymusic w sterach "vsync = off"

niczego to nie zmienia, "iPresentInterval=" też mam na 0 i jest lekki lag

 

w ustawieniach odznaczyłem opcję "360 controller" i mam wrażenie że jest lepiej ale głowy nie dam ...

 

już wiem w czym problem, jedno "iPresentInterval=0" jest w pliku "SkyrimPrefs.ini", trzeba jeszcze dodać tą samą linijkę w "Skyrim.ini" w kategorii [Display]

 

widocznie gra nie rozumie jak jej się raz coś każe zrobić...

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...