Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

oblivion też miał 10/10 ;p

z reszą każdy TES zasługuje na taką ocene na starcie - dzięki nim są jakies gry z dużym i otwartym światem ;p reszte da sie poprawić modami ;)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem mieć grę w pudełku a już pograć na nie pudełkowej wersji by zobaczyć co to? ;)

 

O proszę - http://www.youtube.com/watch?v=JDUgT5m--GM

 

Za pół godziny zamieszczę jakoś 10 minutowy gameplay ze wszystkim na max w Full HD :)

post-13870-0-49460800-1320956978_thumb.jpg

Edytowane przez axl2000
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

axl2000

 

Dawaj Screeny z Frapsa w FullHD i wszystkim na maxa , ludzie pisza ze technologicznie Skyrim to krok wstecz

czyzby 5 lat poszlo w pizdziec ?? czy to taki nowy styl dla odmozdzonej mlodzierzy bez gustu i poczucia smaku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony mamy takie widoczki, nic tylko zrobić sobie z tego wygaszacz ekranu, latają ptaszki, ważki, biegają króliczki i sarenki, chodzą po uliczkach kury itd.

 

A za chwilę człowiek mięknie bo podchodzi do krowy i widzi coś takiego jak na screenie kolejnym...

 

A później pała mięknie konkretnie bo idzie sprawdzić jak wyglądają mury na których zalega śnieg...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=20qvvInZpQs - filmik

post-13870-0-75524500-1320961228_thumb.jpg

post-13870-0-84768400-1320961269_thumb.jpg

post-13870-0-19179200-1320961323_thumb.jpg

Edytowane przez axl2000
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czy FOV w tej grze jest prawidłowy? Mam wrażenie, że nie widzę połowy miecza i tarczy ...

 

mam podobne wrażenie :/ nic no będzie paczy a paczy ;)

 

axl a jak ze sterowaniem? Podobno bez pada lepiej nie podchodzic, bo wszystko obslugujemy strzalkami :x

 

kknd - W, S, A, D, E, mysz i póki co nic innego nie ruszałem, dodatkowo mam niezłego mysz-laga na razie

Edytowane przez axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy to jakosciowo na rowni z Obkiem ?? jednak ciut wstecz chyba :( Bethisda skozystala ponoc z swojego autorskiego silnika co by przyoszczedzic

troche kasy na kawe dla staffu ;)

Dziady i tyle koniec 2011 a oni taka niedorobiona chale zapodaja ale jaki Target taka Grafika .

 

 

Wiem wiem grafika nie wazna byle by byla fabula i grywalnosc

update:

 

po ogladnieciu filmu z rozgrywki stwierdzam ze tragedi niema ale zdecydowanie niedosyt jesli chodzi o aspekty techniczne

b.t.w

animacja postaci i zwierzat to chyba taka sama od lat :/

 

Oby tylko ciekawe Quwsty byly i podziemia

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie wsad w inventory itp. jest całkiem wygodne, myszka faktycznie na lagu jedzie ale nie jest tak źle, bywało gorzej ...

 

mam wrażenie że dźwięk towarzyszący zjedzeniu ziemniaka jest taki sam jak chrupanie przy spożywaniu pokarmu w fallout new vegas o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że dźwięk towarzyszący zjedzeniu ziemniaka jest taki sam jak chrupanie przy spożywaniu pokarmu w fallout new vegas o.O

 

Bardzo możliwe. Sporo elementów wydaje się znajomych. Po co robić nowe tekstury albo dźwięki, skoro są te z Fallouta. Bethesda idzie na łatwiznę, tak jak panowie od CoDa.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krok wstecz względem Obka, chyba was powaliło, Obek do pięt nie dorasta Skyrimowi.

 

Postacie są lepsze, ale looknij na filmik który zapodał axl2000. Puściłem w 1080p i po chwili zmieniłem na 320 żeby oczy nie bolały... :-| Mam jeszcze kilka zaległych pozycji do przejścia, także chyba jnednak poczekam na modderów. Mam wrażenie, że oni w przeciwieństwie do twórców gry kochają to co robią :wink:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste , wiekszosc gracz oczekiwali ciut wiecej .

Niestety ciecia kosztow odbily sie na finalnym produkcie . Moze zagram w Skyrima jak cena spadnie . pirata noe ruszam bo mam komp pdpiety do firmowego servera i kontrola oprogrampwania moze mnie dotknac lada dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie to samo co z origin? Czyli instalacja z płyty, a info o pobieraniu?... Często tak miałem na steamie [;

 

Na 100% z netu leci. Płyta się nie kręci, a 2MB/s jest. Chciałem odpalić na nowo, ale olałem sprawę. Instaluję wersję PL, mam nadzieję że będzie możliwość przełączenia na ANG + napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło z płytki, dossał tylko ze 300MB. Instalowałem wersję EN.

 

Pierwsze wrażenia - ustawienia na Ultra poza AAx2, cieniami i decalsami na very high - 60fpsów przynajmniej na początku. W końcu poprawili modele postaci - fajne tekstury skóry, niestety znowu kiepskie włosy. Niektóre animacje postaci zrobione na "odwal się". Tekstury oczywiście rodem z konsol, grafikę ratują filtry i efekty specjalne. Całość wygląda na starcie trochę bardziej realistycznie niż Oblivion, ale rewolucji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwią was ustawienia w konfiguratorze? High daje Anizo x8, Ultra je wyłącza. Klikam Ultra i advanced by sprawdzić jakie tam ustawienia a tam:

Texture High, Blur Q High, Shadow Med oraz Decal Q none :lol2: Oraz wszystkie opcje graficzne z reflectami w wodzie powyłączane. A jest możliwość ręcznego ustawienia na Ultra. Dziwne...

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...