Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w piątek 29 czerwca 2012 od godziny 19:00 planowane są prace modernizacyjne z forum. Mogą powodować czasową niedostępność, dostępność tylko w trybie do odczytu lub chwilowe nie działanie niektórych funkcji (w szczególności wyszukiwarki).

 

Prace powinny zakończyć się w sobotę w godzinach porannych.

Edytowane przez Rikki
Usunięcie nieaktualnej ankiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, trzeba żegnać się z liniowym trybem wyświetlania postów. Ale nowy skrypt jest całkiem przyzwoity. Tylko czy jakiś fajny - ciemny - styl do niego już istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco, dzięki za stosowne ostrzeżenie :). ^Nie będzie mi brakowało liniowego trybu wyświetlania postów, używałem sporadycznie. Dołączam się natomiast do pytania o ciemną skórkę - podczas upg zawsze odpadały moje ulubione, te, których używałem (również preferuję ciemność - mrok jest fajny ;)). Aktualnie to Cethin. Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, trzeba żegnać się z liniowym trybem wyświetlania postów. Ale nowy skrypt jest całkiem przyzwoity. Tylko czy jakiś fajny - ciemny - styl do niego już istnieje?

 

Będzie Deviant - Invision Power Services

Jak by ktoś miał propozycje ładnych skórek to jestem oczywiście otwarty na propozycje - mogą być płatne, byle wyglądały sensownie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie smiga tylko mam pytanie. Mianowicie pod lista najnowszych tematow mialem liste obserwowanych tematow dzieki czemu moglem szybciej nawigowac w ulubione miejsca. Teraz tego nie ma czy cos zepsulem? bo nie umiem znalezc

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: w starej wersji jak w 'Wyświetl nową zawartość' klikało się na nazwę tematu to przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu - planowane jest jeszcze wgranie podobnego pluginu teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary styl miał jeden plus - nie trzeba było przewijać w dół :wink2:

 

Dobrze by było, jakby można było go sobie wybrać. Chyba że już nie działa z tą wersją IPB?

Edytowane przez Arkad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: w starej wersji jak w 'Wyświetl nową zawartość' klikało się na nazwę tematu to przenosiło do pierwszego nieprzeczytanego postu - planowane jest jeszcze wgranie podobnego pluginu teraz ?

 

Teraz trzeba klikać w ikonkę przed nazwą tematu (kółko albo gwiazdka).

 

BTW. emotki się nie wyświetlają, nie ma logo i może przydałoby się odświeżyć faviconę? I czekam na jakieś ciekawe skiny - oba zaprezentowane w temacie są całkiem przyzwoite.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje możliwości ustawienia ilości postów na stronę tematu. Najwygodniej jest z wartością 50 a obecnie nie mogę zmienić standardowych trzydziestu.

 

BTW, zalecam zastosowanie tego Exective jako domyślnego stylu bo nie dość, że pasuje do tego forum to będzie sprawiał lepsze wrażenie niż stockowy IP.Board.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze trzy propozycje skorek do sprawdzenia w wolnym czasie:

1) Sylo

2) Thoreau

3) Thoreau Dark

 

Skorka Executive dziwnie zachowuje sie u mnie na Operze 12 - obraz "rwie" w pionie po lewej i prawej stronie w trakcie przewijania.

Screen dla zobrazowania:

Dołączona grafika

 

Zauwazyl ktos podobne zachowanie na Operze? Pozostale skorki nie maja tej przypadlosci.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie w skórkach ciągle jest bieda.

Jako były użytkownik Cethin'a narzekam na brak jakiegokolwiek ciemnego, stonowanego skina. Jedyny ciemny z zainstalowanych - Deviant ma kolorki jak na forum o wróżkach czy innym tympodobnym syfie..

Nawet w darmowych idzie znaleźć porządne skórki, np:

http://community.inv...5-ibplaystaion/

http://community.inv...s-ipb-32x-skin/

http://community.inv.../4679-dustblue/

Nie znam się w prawdzie na tym, nie wiem ile wymaga pracy dodanie takiej skórki, nie wiem jak z kompatybilnością, ale byłbym bardzo wdzięczny za dodanie jakiejś ciemnej, prostej, niekolorowej skórki.

 

Edit: Executive w operze też mi się 'rwie' - identycznie jak na screenach brachola, chociaż u mnie na zrzutach nie wychodzi o0

Edytowane przez Hejger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Executive wymiata. W ogóle bardzo ladnie to wszystko wygląda i działa. Tak trzymać :gitarzysta2:

 

Małe uwagi. Przyciski do mojego posta "zgłoś" "edytuj" "usuń" nie są takie same jak te do wszystkich postów "cytuj" i "odpowiedz". W sumie nie wiem po co przy swoim poście mieć "cytuj" i "odpowiedz"

 

I przewijanie w pionie, na każdej stronie mam płynne, a na tej skórce skokowe i zacinające się.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco:

Czy mozna liczyc rowniez na przywrocenie skorki Surface?

W dobie panoramicznych monitorow, ta skora sprawdzala sie bardzo dobrze ze swoim dwukolumnowym ukladem dzialow.

I jezeli dobrze pamietam, to chyba nawet byla domyslna skorka przed aktualizacja forum.

Edytowane przez brachol
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorka Executive dziwnie zachowuje sie u mnie na Operze 12 - obraz "rwie" w pionie po lewej i prawej stronie w trakcie przewijania.

Screen dla zobrazowania:

Dołączona grafika

 

Zauwazyl ktos podobne zachowanie na Operze? Pozostale skorki nie maja tej przypadlosci.

 

Jak to wywołać? U siebie nie zauważyłem takich rzeczy, ale mam zainstalowaną testową 12.01.

 

Przydałoby się jeszcze logo dorzucić do nowych skorek, bo z nowych to tylko na Pulse widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...