Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne firma tak pracuje, że trzyma sobie materiały na wspóldzielonym dysku (google drive). U nas w firmie też sie tak pracuje, a google udostępnia rozwiazania dla firm. Także, nie jest to jakieś szczególnie śmieszne, łatwiej sie tak pracuje w grupie. Z tego co czytałem, to dysk nie był udostępniony i był to jakiś hack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE: Słowo od twórców gry

 

Jak zapewne wiecie w wyniku obejścia naszego systemu zabezpieczeń do sieci przedostał się szereg plików dokumentujących proces produkcyjny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie znamy dokładnie skali wycieku ani zakresu materiałów, jednak część z nich dotyczy fabuły gry. Prosimy by nie zapoznawać się z tymi dokumentami ponieważ zawarte w nich informacje mogą zakłócić jej odbiór. Poczekajmy cierpliwie do jej premiery.

źródło:

http://forums.cdprojektred.com/threads/30568-WAŻNE-Słowo-od-twórców-gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamepur.com/news/15251-witcher-3-have-80-types-beasts-witcher-2-pc-saves-import-36-endings-witcher.html

 

Important details from an interview are:

  • The Witcher 3: Wild Hunt will have a Witcher vision which is inspired by Batman Arkham's Detective vision and Assassin's creed Eagle vision. Witcher vision can be activated when you wish to investigate what happened.
  • Jose Teixeira (VFX artist): "There are definitely monsters in the water, some of the them are really freaky because they fly and then they dive water and then they're gone and suddenly pop up in your face"
  • You can import your saved games on PC from The Witcher 2 to The Witcher 3: Wild Hunt, for console they are working on a solution said Mattsson.
  • The Witcher 3: Wild Hunt is about 65 times larger than The Witcher 2.
  • You can fight underwater, explore treasures etc.
  • You can climb any building structure of any length, just like Assassin's Creed games. There is "no limitation" to what you can climb.
  • The Game is huge and Fast travel is possible to help you. You can fast travel to any locations once you discover them on foot, horse or by boat etc.
  • 36 possible endings depending on player choices. Players who are new to the series are not left out, they will be able to swing with the story in smoother way.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powrzucali bajerki z Assassins Creeda (ciekawe czy bedzie gdzies easter egg ze skokiem w stog siana :D), Batmana i wymieszali z formula Wiedzmina w otwartym swiecie. No i ciekawe jak te walki pod woda beda wygladac, bo raczej miecz tam sie za bardzo nie nadaje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Geralt zaczął o asasynach mówić po tym jak ta góra mięcha przez okno wyskoczyła. Ale tutaj akurat czekam na jakąś akcję z samym Geraltem. Mogliby też pstryczka w nos strzelić Bioware - DA. A co do samego wieśka chyba przejdę jeszcze raz wszystkie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Wiewiórkami, pogadałem z Leto. Czas na odgrzebanie drugiej ścieżki. Będę pieprzonym Dh'oine.

No ja właśnie wczoraj skończyłem po raz chyba już szósty i ku mojemu zdziwieniu, zupełnie inne stany świata niż wcześniej. Przed premierą pewnie sobie przejdę 1kę i 2kę od razu, po raz kolejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i Xbox ale i tak wygląda zacnie!

 

A ktos moze gral w "The Witcher adventure game online"? Wlasnie dostalem kluczk do bety i paru dni testuje te planszowke.

 

Jakby ktos mial tez dostep to piszcie priv lub tutaj, moze uda sie ustawic na jakis sparing :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nienajgorzej no moze po za teksturami. Myśle że na PC będzie to lepiej wyglądać pamiętając poprzednie filmiki. To wkońcu nie Ubisoft co obiecuje złote góry, a potem i tak zostajemy z wybrakowanym tytułem, z kiepska optymalizacją.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...