Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie będę dopłacał do zbędnego slotu kart pamięci.

...błąd - pamięć w telefonie kończy się bardzo szybko i będziesz żałował że nie wziąłeś karty. Ja 10 mega pamięci wypełniłem (temat, ze 4 dzwonki, 2 aplikacje i parę zdjęć) w jeden dzień i nic więcej nie wchodziło, zanim dostałem kartę. Koszt nie jest aż tak duży żeby sępić a później żałować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeszcze jedno pytanie zadać muszę bo to mnie niepokoi...

kiedy zgrywam filmiki na mp4 (różne i różnymi programami), które na kompie normalnie śmigają po wrzuceniu na telefon i najechaniu na nie zawieszają mi komórkę i w ogóle kom na jakaś minutę jest nie do ruszenia.

Ktoś wie w czym może tkwić problem?

Niepoprawny framerate, lub ustawienia dzwieku... Musisz szukac "zlotego srodka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KHOT ale mi to naprawdę nie jest potrzebne, bo ani muzyki, ani danych nie będę na telefonie przenosił. Miałem 7 różnych tel, w tym 1 z kartami pamieci, bo wtedy nie miałem jeszcze osobnej mp3. Teraz jest mi to zbędne, ale jak będzie slot to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam telefonu do 600 zl (moze byc uzywany). Telefon musi mieć:

 

* 256K kolorów

 

* dzwonki mp3

 

* klient email

 

* xhtml

 

* bluetooth

 

* aparat min 1,3 Mpx

 

* zeby bylo mozna wgrac gadu- gadu na telefon :]

 

Narazie biore pod uwage takie telefony nokie 6680 (uzywana), simensa sxg75, samsunga d600 (uzwany) oraz benq-simens el71.

 

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Witam!

 

Używam już jakiś czas telefonu Samsung E900. Od jakiegoś czasu oryginalna bateria trzymała tylko jedną godzinę. Pomyślałem więc może jakaś wadliwa więc wymieniłem baterie na nową lecz w dalszym ciągu nie udało się poskromić problemu i bateria trzyma około godziny.

 

Co z nim jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak, mojej dziewczynie trzyma spokojnie 3 dni przy dość częstym dzwonieniu

może masz coś z ładowarką nie ten teges - może jej się wydaję, że bateria jest naładowana a nie jest

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz coś z ładowarką nie ten teges - może jej się wydaję, że bateria jest naładowana a nie jest

To nie ładowarce ma się wydawać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Używam już jakiś czas telefonu Samsung E900. Od jakiegoś czasu oryginalna bateria trzymała tylko jedną godzinę. Pomyślałem więc może jakaś wadliwa więc wymieniłem baterie na nową lecz w dalszym ciągu nie udało się poskromić problemu i bateria trzyma około godziny.

 

Co z nim jest?

Miałem D900 (kupiłem żonie) bateria trzymała 1 dzień MAXXXX bez używania go! z używaniem kilka godzin. Bateria sprawna. Zamieniliśmy na SE K800i - bateria trzyma 4 dni przy normalnym użytkowaniu tzn odbieraniu rozmów i wykonywaniu. Miałem samsunga 5 lat temu i robią tak samo [ciach!]iane bateria. Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem za jakis czas bede podpisywał znów umowe i mam dylemat związany z tym jaki tel wybrac mój wybór padł na te dwa modele, dotychczas miałem zawsze nokie, ale nie powiem podobały mi sie zawsze SonyEricsson'y. Co polecilibyście mi spośród tych dwóch modeli? Nokie moge miec za 100zl a SonyEricsson'a za 350zł będę wdzięczny za wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem za jakis czas bede podpisywał znów umowe i mam dylemat związany z tym jaki tel wybrac mój wybór padł na te dwa modele, dotychczas miałem zawsze nokie, ale nie powiem podobały mi sie zawsze SonyEricsson'y. Co polecilibyście mi spośród tych dwóch modeli? Nokie moge miec za 100zl a SonyEricsson'a za 350zł będę wdzięczny za wasze propozycje.

Dziwne ceny, ja mogłem mieć nokię za 1zł podobnie jak SonyEricssona...

 

A na serio:

 

Raz: nie modele, tylko producenci

Dwa: może jakieś szczegóły? Modele? Czy liczysz, że powiemy Ci, że owszem, nokia za 100zł będzie lepsza niż SonyEricsson za 350zł...? Albo, że w ogóle kup Motorolę za 199, bo Samsung za 249 już w ogóle odpada a co dopiero Sagem za 49...

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem D900 (kupiłem żonie) bateria trzymała 1 dzień MAXXXX bez używania go! z używaniem kilka godzin. Bateria sprawna. Zamieniliśmy na SE K800i - bateria trzyma 4 dni przy normalnym użytkowaniu tzn odbieraniu rozmów i wykonywaniu. Miałem samsunga 5 lat temu i robią tak samo [ciach!]iane bateria.

Wina softu, nie baterii. Bylo pojsc i wgrac nowego za 10zl.

Jesli chodzi o K800i to rzeczywiscie trzyma 4 dni i to przy robieniu wielu zdjec z fleszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam obecnie mam nokie 6610 raczej na telefon nie nazekam ale mam ochote zmienic

cena max 230zł (lub zamiana z doplata)

telefon musi miec:

- klapke :)

- 2 wyswietlacze (w tym min 1 kolorowy)

- dobra bateria (4dni lub wiecej)

- mozliwie model jak najmniej awaryjny

 

prosze o jakies propozycje

Edytowane przez qrczaq3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam obecnie mam nokie 6610 raczej na telefon nie nazekam ale mam ochote zmienic

cena max 230zł (lub zamiana z doplata)

telefon musi miec:

- klapke :)

- 2 wyswietlacze (w tym min 1 kolorowy)

- dobra bateria (4dni lub wiecej)

- mozliwie model jak najmniej awaryjny

Biorąc pod uwagę 2 pierwsze warunki to do wyboru masz np

*Nowy/prawie nowy Samsung x490

*Przechodzony Samsung e330 (fajna zabawka)/x460/E700

Jednak imho będzie problem z pktem nr 3

Co do nr 4 to w e700 pada taśma, e330 ma moja koleżanka od 2óch lat i śmiga, a z pozostałymi nie miałem kontaktu

 

qrczaq3 to tak jakbyś chciał kupić lexusa, bo nie psuje się, jest dobrze wyposażony i najlepiej żeby był w cenie malucha = impossible

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się tymi telefonami - T630,CX65,E395,X-200 (kolejność nieprzypadkowa).

 

Nie miałem styczności z X-200 i E395, dlatego są na dalszych pozycjach. Sony Ericssona mogę z czystym sumieniem polecić. Podane powyżej przez Przemka z Bydgoszczy też będą dobre....

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie k750i z mniej więcej półtoraroczną gwarancją

Czy warto go zamienić na nowego BENQ-SIEMENS z gwarancją na pół roku?

Słyszałem, że jest oparty na linuksie co jest przyciągające mimo tego, że nigdy nie miałem w ręku telefonu na tym systemie. GPS też mnie kusi.

Zasadniczo wydaje mi się, że wszystko ma lepsze od mojego SE, ale jednak czuję obawę z samą marką. Co mi poradzicie?

 

p.s.

Ten wątek poruszałem już nie raz. W telefonach z symbianem jest problem z T9. Czy wiecie może czy w telefonach opartych o linuksa jest to jakoś lepiej rozwiązane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to sprzedający wystawia gwarancję, ale właśnie szkoda byłoby gdyby jednak się szybko popsuł. Co prawda nie ma na to reguły, ale 1.5r gwarancji to nie 0.5 :)

A jeśli ktoś ma ten telefon to niech się wypowie co i jak. Wczoraj przeczytałem gdzieś, że GPS w tym telefonie w PL jakoś nie bardzo funkcjonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to sprzedający wystawia gwarancję, ale właśnie szkoda byłoby gdyby jednak się szybko popsuł. Co prawda nie ma na to reguły, ale 1.5r gwarancji to nie 0.5 :)

A jeśli ktoś ma ten telefon to niech się wypowie co i jak. Wczoraj przeczytałem gdzieś, że GPS w tym telefonie w PL jakoś nie bardzo funkcjonuje

Chmmmmmmmmm BS S68 nie zebrał zbyt dobrych opinii, tak wieć chyba odpuścił bym sobie tą firme,

co sadzicie o Smasungu E 250 ??, taka tańsza kopia d900 warto wdg was sie tym zainteresować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o Smasungu E 250 ??, taka tańsza kopia d900 warto wdg was sie tym zainteresować ??

Gugle mowia, ze e250 to d900 z mniejsza pamiecia i aparatem vga zamiast 3mpix (tak w skrocie)

Ja bym kupowal d900 dla aparatu, wiec e250 sobie bym odpuscil

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gugle mowia, ze e250 to d900 z mniejsza pamiecia i aparatem vga zamiast 3mpix (tak w skrocie)

Ja bym kupowal d900 dla aparatu, wiec e250 sobie bym odpuscil

Czyli mam rozumieć że jesli nie zalezy mi na jakości apartau to polecasz zakup e 250 ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że jesli nie zalezy mi na jakości apartau to polecasz zakup e 250 ? :wink:

Moim zdaniem za 500-600zł można wyrwać lepszy telefon, ale jeśli uprzeć się tylko ku Samsungowi to niech już od bidy będzie ;)

 

PS. Pomyśl jeszcze nad D500/D600 ;) - zmieniłem co do nich zdanie i są to zajebiste telefony, poprzednią wersje D600 musiała mieć w 100% wady fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za 500-600zł można wyrwać lepszy telefon, ale jeśli uprzeć się tylko ku Samsungowi to niech już od bidy będzie ;)

 

PS. Pomyśl jeszcze nad D500/D600 ;) - zmieniłem co do nich zdanie i są to zajebiste telefony, poprzednią wersje D600 musiała mieć w 100% wady fabryczne.

Problem w tym że tel biore w abonamencie w Erze i oprócz w/w w moim zaiegu są jeszcze:

BQ S68

V3

N6020

N6070

N6103

S my501C

Samsung X660

SE K510

Tp by było na tyle, biore low-endowy abonament za 20 zł na 3 lata i we wstepnym porównaniu Gugle i te sprawy ten tel (E250) wychodzi na prowadzenie, ale zawsze warto sie spytać

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że tel biore w abonamencie w Erze i oprócz w/w w moim zaiegu są jeszcze:

BQ S68

V3

N6020

N6070

N6103

S my501C

Samsung X660

SE K510

Tp by było na tyle, biore low-endowy abonament za 20 zł na 3 lata i we wstepnym porównaniu Gugle i te sprawy ten tel (E250) wychodzi na prowadzenie, ale zawsze warto sie spytać

z tych telefonów biorąc cena/jakość/ilośc funkcji to imo na prowadzeniu jest sagem 501c. Jest mniejszy, tańszy i ma lepszy aparat (1,3mpx) od e250. w sieci też jest całkiem nieźle oceniany

 

Biorąc e250 raczej nastawiłbym sie na natychmiastową sprzedaż i celowanie w używane, kompletne D600. niestety D500 to padaka jeśli chodzi o tasmy i ciężko kupić w dobrym stanie na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...