Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariush190

crystalow nie kupować, szpeci strasznie telefon i zwiększa jego rozmiary... moja siostra ma na motce E1, porysowało jej strasznie telefon bo upadku zrobiły się luzy i przy klawiaturce się dostawał syf.. ja osobiscie nie polecam, moze na innych telefonach lezy lepiej..

 

Coss z innej beczki:

Wgrałem sobie nowy soft do mojej motki L7 i mam itunes, bardzo fajna zabawka, teraz fon nadaje się idealnie do mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crystalow nie kupować, szpeci strasznie telefon i zwiększa jego rozmiary... moja siostra ma na motce E1, porysowało jej strasznie telefon bo upadku zrobiły się luzy i przy klawiaturce się dostawał syf.. ja osobiscie nie polecam, moze na innych telefonach lezy lepiej..

 

Coss z innej beczki:

Wgrałem sobie nowy soft do mojej motki L7 i mam itunes, bardzo fajna zabawka, teraz fon nadaje się idealnie do mp3.

Co daje itunes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7610 to 6630 a trochę gorszym aparatem (1mpx) i w innej obudowie.

Jak nie wiesz o czym mówisz to lepiej nie mów...

N7610 - symbian bodajże v 7.0 podobnie jak 6600, 3230, 6260, 6670 procesor chyba ~120Mhz, mono,

N6630 - 8.0 jak w 6680 N70, procesor coś koło ~200Mhz, nie pamiętam dokładnie, stereo, czujnik światła, bb5, EDGE, 3G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6233,ale chcialbym chyba cos tanszego...

Zrobie blad jesli zamienie to na D750/K750?

Nie nie zrobisz bledu k750i fajny fonik naprawde ja serdecznie polecam.

Co do mojego wyboru to juz sie zdecydowalem wole troche tanszy fon i tak albo 6630 albo 7610 ktory lepszy szybszy mniej awaryjny i lepiej mp3 odtwarza . Czytalem ze 7610 te mp3 tragiczne sa;/ czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dayus

Zależy

SE nie ma UMTS i EDGE

Nokia ma też większą rozdzielczość wyświetlacza.

Aparat niby w obu 2mpx, ale podejrzewam, że w SE jest lepszy.

 

Zastanów się po prostu czego chcesz od telefonu

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zrobisz bledu k750i fajny fonik naprawde ja serdecznie polecam.

Co do mojego wyboru to juz sie zdecydowalem wole troche tanszy fon i tak albo 6630 albo 7610 ktory lepszy szybszy mniej awaryjny i lepiej mp3 odtwarza . Czytalem ze 7610 te mp3 tragiczne sa;/ czy to prawda?

Pozwole sobie zacytować wypowiedź z forum konsolowego:

 

6630 to symbian 8.0 Polecam ten telefon, posiada ultra-szybki CPU 220MHz, fenomenalnej jakości player MP3 (jakosc, ze szczena opada).

 

Bierz 6630 a bedziesz bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko co rózni motke E1 od e398 jest przynajmniej szybsza od e398?? bo wygląd prawie ten sam

są różnice pomiędzy tymi fonami (w standardzie):

e398 - wyświetlacz 65 tys kolorów, 5mb wbudowane, brak iTunes, brak trybu lotniczego, brak guzika do obsługi odtwarzacza mp3, nie kupisz nowego:)

e1 - 262 tys, ok 8mb wbudowane, iTunes, tryb lotniczy, standardowy soft jest szybszy niz w e398, dodatkowy przycisk do iTunes, kupisz nowy albo prawie nowy;)

 

i coś tam jeszcze

 

Ogólnie już pisałem wyżej że kupując któryś z telefonów, to e398 jest nieopłacalne, poneiważ z softem od e1 kosztują często ponad 350-370 zł, mają ponad rok (a co za tym idzie słabszą baterię, obudowa jest porysowana,często guziki też), a za 400 można kupić praktycznie nowe, kompletne e1 z gwarancją i kartą 256, a czasem 512mb

 

To są te same fony.

Inny mają tylko soft, który oczywiście można w E398 zmienić. :D

 

Thx za linka Przemek.

technicznie też się różnią, ale softem można bardzo upodobnić e398 do e1

 

 

Pozwole sobie zacytować wypowiedź z forum konsolowego: "6630 to (...) fenomenalnej jakości player MP3 (jakosc, ze szczena opada).'

z tym cytatem to bym się tak nie rozpędzał, kilka dni temu mój kolega sprzedawał 6630, do mp3 podobnie jak ja używa iRivera. Jego odpowiedź na pytanie odnośnie jakości mp3 w 6630:

"6630 grala bardzo przecietnie" "ogolnie do mp3 to nie polecam 6630"

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natrętność ehh ;)

 

mam k750i -> mp3 cos koło w810i ma - zakładając słuchawki TUUU jak to sie bedzie odnosiło do Sansy m2xx? Sanse mam (ale jeszcze ze 2 tyg w serwisie) i nie wiem czy inwestować w duża karte i słuchawki (w sumie około 200zł) i tu sobie audio odsłuch zrobić a np m250 sprzedać. Z dźwięku Sansy jestem nawet zadowolony. Jak bedzie w przypadku K750i?

 

CZY TO SA PODRÓBKI???

 

http://allegro.pl/item156057270_hpm_70_k51...i_k750i_fv.html bo 20zł taniej i OEM ( w ep-630 OEMów niema, jak jest u SE?)

 

albo to: http://allegro.pl/item155949631_hpm_70_zes...800i_w800i.html

 

niektórzy pisza o orginałach i podróbkach tych słuchawek.

 

bede wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie k750i

Jest ok, ale obudowa trochę trzeszczy, a podobno joystick się potrafi popsuć(ale to raczej w każdym telefonie z joystickeim)

Ja mam k750i dlatego bo w momencie kiedy go kupowałem ten tel z simlockiem na ere i gwarancją 24 msc kosztował ok 650zł, a ja trafiłem tego tela za 600zł.

Osobiście wolałbym N6233, ale niestety to inna kategoria cenowa.

Najbardziej pasował mi poprzedni tel czyli N6630, ale że używam T9 to musiałem zrezygnować z symbiana.

Moim zdaniem jeśli chodzi tylko o kasę to bez problemu możesz brać k750i

 

p.s.

Moje 5 poprzednich telefonów to były nokie 3330, 6310i, 6020, 6230i, 6630. Z żadną najmniejszych problemów. K750 mi się zawiesza w javie i raz się zdarzyło przy smsie, ale to chyba kwestia modelu i pecha :( bo po zrobieniu update softu jest cały czas to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój k750 od samego początku. Może to tylko ten model, ale wątpię.

Teraz zastanawiam się nad powrotem do N6630 lub 6680.

Jakoś kusi mnie ten sybmbian, ale ten głupi T9 jest bardzo zniechęcający.

 

Niektórzy uważają, że nokia już dawno przestała robić dobre telefony. JA uważam inaczej. Do każdego telefonu i jego funkcji przyzwyczajam się szybko i bez problemu jednak zawsze brakuje mi czegoś co było w nokii. Kiedyś próbowałem zmienić nokię na samsunga C100, ale to była maksymalna porażka i dość szybko naprawiłem ten błąd. Później długo długo nokia i teraz SE. Telefon dobry, wykonanie może być, ale jednak brakuje mi pewnych rzeczy z nokii jak choćby lapiej zrobionego kalendarza.

Wygląda na to, że stałem się nokiowcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są różnice pomiędzy tymi fonami (w standardzie):

e398 - wyświetlacz 65 tys kolorów, 5mb wbudowane, brak iTunes, brak trybu lotniczego, brak guzika do obsługi odtwarzacza mp3, nie kupisz nowego:)

e1 - 262 tys, ok 8mb wbudowane, iTunes, tryb lotniczy, standardowy soft jest szybszy niz w e398, dodatkowy przycisk do iTunes, kupisz nowy albo prawie nowy;)

 

i coś tam jeszcze

 

Ogólnie już pisałem wyżej że kupując któryś z telefonów, to e398 jest nieopłacalne, poneiważ z softem od e1 kosztują często ponad 350-370 zł, mają ponad rok (a co za tym idzie słabszą baterię, obudowa jest porysowana,często guziki też), a za 400 można kupić praktycznie nowe, kompletne e1 z gwarancją i kartą 256, a czasem 512mb

technicznie też się różnią, ale softem można bardzo upodobnić e398 do e1

z tym cytatem to bym się tak nie rozpędzał, kilka dni temu mój kolega sprzedawał 6630, do mp3 podobnie jak ja używa iRivera. Jego odpowiedź na pytanie odnośnie jakości mp3 w 6630:

"6630 grala bardzo przecietnie" "ogolnie do mp3 to nie polecam 6630"

Ja kupiłem E398(może nie praktycznie nowe, ale w bardzo dobrym stanie) za 270zl, a soft od E1 przy odrobinie chęci zaaktualizuje praktycznie każdy.

 

A jeśli chodzi o cytat, to myślałem że oddaje rzeczywistość, ale jeśli nie to sorrka za błąd :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się nad powrotem do N6630 lub 6680.

Jakoś kusi mnie ten sybmbian, ale ten głupi T9 jest bardzo zniechęcający.

Ja tam zawsze ustawiam język wprowadzania na angielski i piszę bez T9 :P Jak miałem pierwszy telefon to nie było jeszcze czegoś takiego jak T9 i tak mi zostało ;)

 

i podobno juz nie tak awaryjny, jak v3

Ja mam V3r prawie pół roku i nawet mi się nie zawiesiła ani razu..

 

Niektórzy uważają, że nokia już dawno przestała robić dobre telefony.

Wypuszczają 50 modeli różniących się jedynie obudową :/ a software inny niż któryś z symbianów czy S40 3rd edition jest imo beznadziejny i wygląda jak za czasów 3210 tylko z kolorami... Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

Wybrać E398, E1, czy D750i? Pytanie dotyczy używek z allegro. Najważniejsza jest dla mnie jakość MP3 i wygoda obsługi. Mniej jakość aparatu. Cena ma duże znaczenie. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest program NaSMS.

1. NaSMS jest płatny

2. Takie funkcje w tak zaawansowany telefonie powinny być dostępne od razu

 

Nie chcę się kłócić :)

Zastanawiam się ostatnio nad powrotem do 6630 lub może 6680 (zależy ile udałoby mi się wziąć za mojego k750).

Problemy z T9 mnie zniechęcały, ale jednak tęsknię za resztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...