Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja właśnie o tych sony pisałem ;] (z rozpędu nie zauwżyłem że piszesz o firmie Digital - tego bym nie tykał) a podróbki to mogą się zawsze trafić, tego ciężko uniknąć. Cena tych kart jest niska ponieważ najczęściej są one wysyłane z chin/hong kongu, czyli teoretycznie od producenta. W związku z odległością i "świetnym" działaniem poczty polskiej na taka przesyłkę czeka się ok 7-10 dni, a czasem i do miesiąca, kiedy to dziwnym trafem list z Chin idzie do polski przez Malediwy, Antarktydę i Wyspy Wielkanocne ;)

czyli co? wszyscy na Sandiskach jada za 230zl za 2gb? drogo troche juz sie robi bo cena 130 kusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach fotograficznych, zawsze są wątki o podrabianych kartach lub nieznanych producentów znikąd.I jeśli coś jest blisko o połowę tańsze ,niż znanej firmy,przy tych samych parametrach(pojemność/szybkość),to jest to co najmniej zastanawiające.

Edytowane przez BezbronnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z was używa pokrowca Crystal Case? co możecie o tym wynalazku powiedzieć, jak się używa telefonu w tym czymś?

 

Zastanawiam się nad najlepszą ochroną mojej noki n70 (jednak zamieniłem :lol: ). Skórzane futerały odpadają. A co do silikonu to nie wiem jak to będzie pasować.

Może jednak ktoś jeszcze używał Crystal Case, i może coś o nim powiedzieć? Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie odnośnie jakości dźwięku mp3 na słuchawkach w telefonach za ok 500zł. Co będzie najlepszym wyborem, zaznaczam że do mp3 mam teraz iRivera i nie chce żeby jakość dźwięku za bardzo "odstawała" (chociaż zawsze będzie).

 

Dźwięk to podstawowe kryterium.

 

Moje typy* (tel/nowy albo prawie nowy, pełny zestaw, najlepiej z gwarą):

Motorola E1 (mój faworyt, raczej nie będzie bardzo odstawał jakością dźwięku od riverka, za tą kwotę będzie nowa z gwarą, dosyć dobre słuchawki, na jakiś czas starczy mi karta z zestawu - 256mb, design zawsze mi się jakoś podobał, wytrzymała)

Motorola E770 (ogólnie mało info w internecie na jej temat, cena niższa niż E1, ale zakładam tez że odbije się to na dźwięku(?))

Samsung X700 (ponoć ma kiepskie słuchawki, ale to nie problem, na + to ładny "samsungowski" wyświetlacz)

SE S700i (czyżby to W550i z lepszym wyświetlaczem, kartami pamięci, gorszymi słuchawkami i bez rdsu?? minus to brak gwary)

Nokia 6230i (będzie przechodzona, 6230 nie brzmi za ciekawie ale może coś w "i" zmienili, no i ma mały wyświetlacz)

 

Motorola e398 odpada ponieważ nie kupie nowej, a sprzedawane mają zazwyczaj ponad rok i ich cena, zazwyczaj mają wgrany soft z E1 (ok 370-400zł), jest nieadekwatna (brak gwary, dużo mniejsza karta, sprzęt używany) do nowej albo prawie nowej E1 (już od 400zł).

SE K750i odpada, bo mi się nie podoba i tyle :] a po drugie za ok 500zł to kupie tylko przechodzoną albo bez papierów, gwary, pudła itp. Wolałbym za 600zł kupić nowego k610i :) ale nie wyczaruje 100zł ;)

Samsungi odpadają bo w tej cenie nie kupie nic konkretnego z kartą pamięci a na D600 nie mam

 

*Aparat cyfrowy jest dla mnie w tym momencie ostatnim kryterium wyboru

**Do każdego z powyższych dokupię kartę minimum 512mb

 

Mam jeszcze 1 takie lamerskie pytanko w związku z zestawem słuchawkowym (zawsze używałem zestawu ale to jednak nie ta jakość dźwieku ;) ) . Zastanawiam się jak to jest jeżeli podepnę przejściówkę np z 2,5 na 3,5 mm i normalne słuchawki a nie zestaw. Jak to wtedy jest z odbieraniem połączeń, bo np w Nokii jak był podłączony zestaw to można było rozmawiac przez niego a nie przez aparat. Czy jak mam podłączone normalne słuchawki to żeby porozmawiać to przed odebraniem telefonu trzeba odłączyć słuchawki ?? (bo gdzie wtedy mówić? ;) )

 

 

***************Edit****************

@KiMR zaraz pod Twoim postem hot_lopez napisał że do k750i używa crystala ;)

Ja dla testu do k750i kupiłem sobie crystal case.

Kosztował 5zł więc nie spodziewałem się rewelacji, ale okazało się, że jest naprawdę nie źle. wyświetlacz widać bardzo dobrze, klawisze wciska się niemal tak samo, a i samo spasowanie nie jest najgorsze

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach fotograficznych, zawsze są wątki o podrabianych kartach lub nieznanych producentów znikąd.I jeśli coś jest blisko o połowę tańsze ,niż znanej firmy,przy tych samych parametrach(pojemność/szybkość),to jest to co najmniej zastanawiające.

ale Sony tez?? http://www.allegro.pl/item156963594_sony_p...nie_sztuki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem-Sony przede wszystkim,na równi z SanDisk.Proponuje pogooglowac ,na stronach producentów czasem są informacje ,jak odróżnić oryginał od zróby.

Nie oszukujmy się,Memory Stick, to jedne z najdroższych pamięci,ponieważ tylko produkty Sony z nich korzystają ,i jeśli ich cena jest niższa od np.popularnych kart SD,to coś jest nie tak.

Ale cena kusi-to fakt.Gwarancja jest,być może sprzedający ma świadomośc co sprzedaje, i ma odłożone kilka szt. na ewentualne reklamacje.Ale ryzyko kupna padaki ,która może długo nie podziałać jest.

 

@przemekbydgosz

Jeśli masz irivera,to daruj sobie odtwarzacz w telefonie.Mam 6230i ,i co by nie mówić naprawdę trzeba mieć dużo samozaparcia ,albo niewielkie wymagania by tego sluchać.Dopóki nie masz porównania jest ok.Gorzej jeśli masz.Nie wspominam już o czasie pracy.

Jeśli już to tylko SE(z serii Walkman-może z530 (?),IMHO dla nie wygodniejsze jest paradowanie z grajkiem mp3 i telem w kieszeni,niż full zestawem i bateria ,która w kazdej chwili może paść.

 

Zresztą do swojej N6230i planuje zapakować baterię od N-gage(taki "battery mod").

 

Crystal Case ostatnio zakupilem ale,ale nie dotarła jeszcze.Ale widziałem u kogos i imo -bardzo fajna sprawa,na pewno warta tych paru "cruzeiros".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dalem swojego phona bratu SE k750i i zamierzam cos kupic co byscie polecili w cenie do 650zl . Telefonik z systemem operacyjnym gdyz chce zeby byl funkcjonalny i to w duzym stopniu . Ogolnie troszke przegladalem tego i owego fajne sa np telefony spv 550 i nie drogo tylko jedna rzecz wszystkie sprowadzone z angli i ciezko o gwarancje a jednak to chce miec bo z zeszlym se k750i mialem taki wlasnie problem ze nie szlo zrealizowac gwarancji;/.

Czekam na jakies sensowne propozycje:) moze jakis qtek , spv , nokia:) nie wiem doradzcie cos fajnego :) aha telefon nechce zeby byl cegla w miare maly telefon :) zeby sie spokojnie do kieszeni miescil:) Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem-Sony przede wszystkim,na równi z SanDisk.Proponuje pogooglowac ,na stronach producentów czasem są informacje ,jak odróżnić oryginał od zróby.

Nie oszukujmy się,Memory Stick, to jedne z najdroższych pamięci,ponieważ tylko produkty Sony z nich korzystają ,i jeśli ich cena jest niższa od np.popularnych kart SD,to coś jest nie tak.

Ale cena kusi-to fakt.Gwarancja jest,być może sprzedający ma świadomośc co sprzedaje, i ma odłożone kilka szt. na ewentualne reklamacje.Ale ryzyko kupna padaki ,która może długo nie podziałać jest.

zapominasz o xD - one sa najdroższe :D - moje fuji s5600 chwali sobie ale tansze i wiecej ich by mogło byc :D

 

czyli jak SONY to bys łapał? ok.

 

mam jeszcze pytanko:

 

mam k750i -> emp3 cos koło w810i ma - zakładając słuchawki TUTU jak to sie bedzie odnosiło do Sansy m2xx? Samse mam (ale jeszcze ze 2 tyg w serwisie) i nie wiem zcy inwestować w duża karte i słuchawki i tu sobie audio odsłuch zrobić a np m250 sprzedać. Z dzięku sansy jestem nawet zadowolony. Jak bedzie w przypadku K750i?

 

 

edit:

 

http://allegro.pl/item156057270_hpm_70_k51...i_k750i_fv.html a co sądzicie o tym (tak dodatkowo) podróbki? bo 20zł taniej i OEM ( w ep-630 OEow niema, jak jest u SE?)

 

albo to: http://allegro.pl/item155949631_hpm_70_zes...800i_w800i.html

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cena kusi-to fakt.Gwarancja jest,być może sprzedający ma świadomośc co sprzedaje, i ma odłożone kilka szt. na ewentualne reklamacje.Ale ryzyko kupna padaki ,która może długo nie podziałać jest.

wyżej już o tym pisałem, moja kuzynka dostała nową kartę i była uszkodzona, ale nie było problemów z wymianą, a kuzynowi padła po 6 miechach. Wymiana też bez problemu. Z padaniem takiej karty trzeba się liczyć, ale zazwyczaj nie ma problemów z gwarą.

 

@przemekbydgosz

Jeśli masz irivera,to daruj sobie odtwarzacz w telefonie.Mam 6230i ,i co by nie mówić naprawdę trzeba mieć dużo samozaparcia ,albo niewielkie wymagania by tego sluchać.Dopóki nie masz porównania jest ok.Gorzej jeśli masz.Nie wspominam już o czasie pracy.

Jeśli już to tylko SE(z serii Walkman-może z530 (?

6230 słuchałem i zachwycony nie byłem dlatego to ostateczność. Bateria się nie przejmuje, najwyżej będę ładować codziennie.

Od kiedy SE z530 to seria Walkman?? ;) problem z tym fonem to brak słuchawek i karty pamięci w komplecie, a za to co dołożę, to kupię W300i więc tel odpada, a poza tym w tej cenie wolałbym k610i/S700i/K/D750i

 

Chyba jednak zdecyduje się na E1, w turniej pisania smsów na czas udziału nie biorę, ajak będzie za wolny to się pobawię z softem. Jakością muzyki wcale nie odstaje od serii W, a karta 256 mi na jakiś czas wystarczy, bo zazwyczaj nie słucham muzy więcej niż 1-2h dziennie (wyskoczenie do miasta, przejazd na uczelnie) i to nie zawsze.

 

Możliwe jeszcze że poczekam na SE W200, sadząc po funkcjach jego cena nie powinna przekraczać 450-500zł za nowy tylko nie wiem czy wytrzymam do kwietnia ;)http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w200-1824.php

http://pclab.pl/news24242.html

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzma kupić telefon, głównie chodzi mi o to żeby miał wymienne karty pamieci+odtwrzacz mp3. Myslałem o 3650 ze względu też na symbiana. Kupował będę raczej na allegro.

 

Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym przedziale cenowym.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dalem swojego phona bratu SE k750i i zamierzam cos kupic co byscie polecili w cenie do 650zl . Telefonik z systemem operacyjnym gdyz chce zeby byl funkcjonalny i to w duzym stopniu . Ogolnie troszke przegladalem tego i owego fajne sa np telefony spv 550 i nie drogo tylko jedna rzecz wszystkie sprowadzone z angli i ciezko o gwarancje a jednak to chce miec bo z zeszlym se k750i mialem taki wlasnie problem ze nie szlo zrealizowac gwarancji;/.

Czekam na jakies sensowne propozycje:) moze jakis qtek , spv , nokia:) nie wiem doradzcie cos fajnego :) aha telefon nechce zeby byl cegla w miare maly telefon :) zeby sie spokojnie do kieszeni miescil:) Pozdrawiam!!

Chcesz nowy czy używany?

Nowy- Siemens SX1 (chyba najmniejszy telefon z symbianem)

Używany- Nokia 6630 (jak dla mnie telefon marzenie!)

 

Zamierzma kupić telefon, głównie chodzi mi o to żeby miał wymienne karty pamieci+odtwrzacz mp3. Myslałem o 3650 ze względu też na symbiana. Kupował będę raczej na allegro.

 

Czy jesteście w stanie coś doradzić w tym przedziale cenowym.

 

Z góry dzięki.

Nie polecam 3650 ponieważ nie ma sprzętowego odtwarzacza mp3.

A w tej cenie dobrym wyborem będzie n gage, lub Motorola E398.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon ma byc uzywany z allegro najlepiej ta nokia 6630 zupelnie mi nie podchodzi za duza jest niechce takiej cegly nosic. Ten siemens zupelna kicha nie mam do tej marki zaufania pozatym nie funkcjonalna komorka na telefon moge dac no gora 700zl czekam na jakies inne oferty:) Dzieki za doradztwo ale czegos innego troszke szukam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon ma byc uzywany z allegro najlepiej ta nokia 6630 zupelnie mi nie podchodzi za duza jest niechce takiej cegly nosic. Ten siemens zupelna kicha nie mam do tej marki zaufania pozatym nie funkcjonalna komorka na telefon moge dac no gora 700zl czekam na jakies inne oferty:) Dzieki za doradztwo ale czegos innego troszke szukam:)

2466644[/snapback]

Aż tak odczuwalna jest róznica w tym odtwarzaczu? Bo wolał bym tą nokie ze wzgledu na cene....

Puszczając mp3 przez program(nokia 3650) masz dzwięk mono.

Wybór należy do Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP3 w 3650 to nie jest ciekawa sprawa, poniewaz jest to robione programowo,a wiec czasem procesor nie wyrabia i przeskakuje:/

 

Mały fon z symbainem to jeszcze E50 i 5500.

Ja teraz przekonuje sie do 6233, coraz bardziej mi sie podoba... choć wolalbym chyba 5500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o NOki 6680 lub N7610 czy jest oplacalna do kupienia czy lepiej cos innego do 650zl kupic z symbianem ?

7610 to 6630 a trochę gorszym aparatem (1mpx) i w innej obudowie. Można go kupić nawet poniżej 500zł więc swojej ceny jest warty, przynajmniej zostanie na kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...