Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzalem 28 weeks later i jak dla mnie to nie ma sie czym zachwycac. Imo jedynka byla duzo lepsza. Tutaj jakos bez polotu, nudno i bardzo dziwny klimat. Fakt muzyka i ujecia sa swietne ;) max co daje to 6+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem 28 weeks later i jak dla mnie to nie ma sie czym zachwycac. Imo jedynka byla duzo lepsza. Tutaj jakos bez polotu, nudno i bardzo dziwny klimat. Fakt muzyka i ujecia sa swietne ;) max co daje to 6+/10

Na bezrybiu i rak ryba...;> W porównaniu do innych świeżych "produkcji" (samolot żywych trupów ? :lol2: ) to film wypada świetnie [;

 

Live free or die hard

Co tu dużo pisać skoro koledzy już nakreślili film....Super kino akcji, dawno tak dobrze się nie bawiłem przy filmie sensacyjnym. I podczas oglądania miałem głęboko w [gluteus maximus] czy akcja z samolotem/helikopterem/itd była niemożliwa/nierealistyczna/itd ;]]] Nawet na to nie zwracałem uwagi :rolleyes:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce w kinie na Death Proof sa te trailery co normalnie powinny byc miedzy Planet Terror a Death Proof?

Nie ma. I kompletnie nie rozumiem, czemu wyświetlają to oddzielnie i data premiery też jest różna (daty Planet Terror nawet nie znam).

 

Co do Death Proof - film jest obłędny i z chęcią bym sobie obejrzała raz jeszcze. Pewnie kupię DVD, jak tylko wyjdzie (w komplecie oczywiście, mam nadzieję, z PT i z trailerami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Live free or die hard

Co tu dużo pisać skoro koledzy już nakreślili film....Super kino akcji, dawno tak dobrze się nie bawiłem przy filmie sensacyjnym. I podczas oglądania miałem głęboko w [gluteus maximus] czy akcja z samolotem/helikopterem/itd była niemożliwa/nierealistyczna/itd ;]]] Nawet na to nie zwracałem uwagi :rolleyes:

Teraz sobie oglądnij Shooter'a to dostrzeżesz różnicę jak Die Hard spadło na pasy w ostatniej części.

Przy okazji Shooter 8/10, uwielbiam takie klimaty, od razu przypomniał mi się Wróg u Bram ...

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good Will Hunting

 

Paluchy lizać. Film do którego scenariusz napisał Matt Damon, a Ben Affleck się tylko pod nim podpisał.

 

Matt Damon udowadnia w tym filmie, że był i jest (obok Edwarda Nortona) fantastycznym aktorem młodego pokolenia.

 

Ale ja nie o tym. Kto zdecyduje się na ten film niech wpatrzy się w to co zrobił z rolą Robin Williams.

 

Czapki z głów i owacja na stojąco. Jeśli mnie miałoby się kiedyś w czerepie pomieszać chciałbym pod skrzydła takiego człowieka trafić jakiego on tutaj tak wyśmienicie zagrał.

 

Btw. umysły ścisłe wychwycą z tego filmu niejeden smaczek...:]

 

POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grindhouse: Death Proof

Kosmos. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego (niby mial byc horror), miejscami bardzo ciekawy humor. Na poczatku troszke nudnawo, ale dzieki temu mozna bylo wczuc sie w klimat. Swietne ujecia oraz jeszcze lepsze fury ;) . Daaawno sie tak nie bawilem przy filmie. Bardzo zaskakujace zakonczenie :)

9.5/10 :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter i Zakon Feniksa

Bylem wczoraj... Szczerze niepolecam. Dla osoby, ktora czytala ksiazke ten film to [ciach!]o. Wszystko poprzekrecane. Osoba ktora nie czytala ksiazki, tez nie bedzie raczej zachwycona.

W czym ten film moze sie podobac? Na koncu fajna walka w departamencie tajemnic. Tak to ogolnie nuuuudy.

 

2/10

Jeden punkt za koncowa walke, jeden za role Luny Lovegood (Imho aktorka dobrze zagrala).

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gang dzikich wieprzy. Humor tak głupi, że aż momentami śmieszny. Chociaż film do pierwszej połowy jest lepszy, potem już nie ma się z czego śmiać za bardzo. Najlepiej być po kilku piwach, żeby się za to zabierać, bo film zupełnie nie wymaga myślenia- w sam raz na wakacje :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gang dzikich wieprzy -10/10 największy shit jaki ostatnio oglądałem. Trzymajcie się od tego z daleka, moda na sukces przy tym to "poezja". Szokda życia i nerwów.

 

Mr. Brooks 9/10, rewelacja. Polecam.

 

28 weeks later 7-8/10, zdecydowanie lepszy był 28 days later, ale i tak film trzyma poziom i klimacik. Inni powinni się uczyć jak robić "klimatyczne" horrory z zombiakami.

 

No i jeszcze DH 4.0, mnie nie ruszyło, przykro mi... 5/10. Jak kolega wyżej powiedział Shooter bije to na łeb (dodam że na dh byłem w kinie a shootera oglądałem na kompie, żeby podkreślić jeszcze dramat dh).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Die Hard 4.0- 6.3/10

W sumie film dobry, efktów zatrzęsienie ( często b. przegietych), akcje niewykonalne nawet w grach fps ;) No i Cichy Bob :D....tylko trochę jednak czuć, że jest to film od 13 roku życia. Poprzednie części zdecydowanie lepsze i brutalniejsze, ale jako dopełnienie cyklu może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Annapolis- 7,5/10 fajny film.

Wild Hogs 6/10 miejscami nudnawe ale ogólnie mozna było się troszkę pośmiać.

Shooter 8/10 Jeden z lepszych filmów akcji.

I.See.You.Com 3/10 słaby nudny, nie smieszny, ale wytrwałem do końca.

Mr.Brooks 9/10 świetny od początku do końca. Świetna rola Kevina Costnera.

Prince.And.Me.2.The.Royal.Wedding 5,5/10 całkiem ok się oglądało choć miejscami nudny i przewidywalny.

Hostel 2 6,5/10 całkiem fajny choć klimatu żadnego nie poczułem.

These.Girls 5/10 oglądnąłem ale ani to smieszne ani to mądre. Choć motyw dośc na czasie.

Ratatouille. 8,5/10 jak macie ochotę na świetną bajke przy której można się naprawdę pośmiac to polecam Ratatouille.. Film porównywalny do epoki lodowcowej. Dobre animacje i świetne texty.

Captivity 7/10 podróbka Piły, nawet wyszła, choć miejscami wiele sprzeczności. zakończenie słabe.

 

To chyba tyle z tych co ostatno oglądałęm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Click!

Ni to komedia, ni to dramat. Momentami bardzo zabawny, czasem zbyt przzytłaczający i pretensjonalny. Po dosyc dobrych ocenach spodziewalem sie czegos lepszego, poprostu liczylem na dobra komedie, nic wiecej. Nie pamietam kiedy ostatni raz widziałem cos ciekawego z tego gatunku... chyba Przyjaciel Gangstera, ale to bylo dawnooo temu. Jak macie cos do polecenia, to polecajcie ;)

Jedno oczko wyzej za gre Christopher Walkena.

5/10

 

Breach

Calkiem niezly film kryminalno-senscacyjno-szpiegowski, czyli tak jaki lubie. Wiadomo - US&A, tajna akcja, kret itd, ale podane w bardzo dobrej formie. Bez zbednej akcji, fajerwerkow i innych fajerwerkow (choc nie mowie ze ich nie lubie ;)). Bardzo dobra gra Ryan Phillippe - beda z niego ludzie.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

War - szykuje sie niezle kino akcji :D Jet Li i Jason Statham, z nimi sie nie mozna nudzic, http://youtube.com/watch?v=57pXsjfMhgg

:D

 

James + Jet Li, hmm, będzie ostro [;.

 

BTW, Statham mógłby zagrać w końcu w czymś lepszym, cały czas kino akcji, lubie tego aktora i chętnie zobaczyłbym go w czymś ambitniejszym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 weeks later - nie oglądałem pierwszej części, ale IMO ta jest lepsza od RE, 7/10.

Half Baked - całkiem fajna komedia, ale niektóre sceny które miały być śmieszne moim zdaniem nie były ;), 7/10.

Scarface - dopiero obejrzałem, bardzo świetny film, szczególnie klimat, 9/10.

Shrek 3 - 2. IMO nie była prawie w ogóle śmieszna, natomiast z trójką jest jeszcze gorzej... 4/10.

Zodiac - jak dla mnie to trochę zbyt spokojny jest ten film, 6/10.

Spider-Man 3 - jestem fanem SM i mówcie co chcecie, ale film mi się podobał :-P 7/10.

Shooter - podobnie jak ktoś wyżej pisał, również lubię filmy 'o snajperach', więc i ten przypadł mi do gustu 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Brooks - chyba pierwsza dobra rola Costnera, a oglądałem multum filmów z nim ;) Super fabuła, film trzyma w napięciu, jednak zalatuje trochę serialowym Dexterem :) (genialnym zresztą). 8/10

 

Fracture - świetny performance Hopkinsa, ciekawy pomysł. 7/10

 

Ghost Rider - Nicolas Cage chyba narzeka na brak gotówki, skoro gra w takich gniotach :| Fanem Evy Mendes również nie jestem, więc daję mocne 2+/10 :lol:

 

Clerks - Brak mi słow ;) GENIUSZ. Daaawno nie oglądałem tak dobrej komedii. 666/10

 

Jay & Silent Bob Strike Back - po ich występie w Clerks spodziewałem się czegoś wiecej.... Mimo wszystko kilka niezłych motywów (jednak jest to film dla ludzi ze specyficznym poczuciem humoru). Moja subiektywna ocena - 7/10

 

Clerks 2 - i znów Dante i Randal w akcji ;) Niestety ostatnie 30 minut filmu jakieś takie na siłe, lecz początek nie ustepuje jedynce. 9/10

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio puszczali Ojca Chrzestnego.

Obejrzalem i odrazu II i III.

II jednak rzadzi w calej trylogii.

Ale chcialem sie skupic na III czesci.

Po kilku juz razach obejrzanych dochodze coraz bardziej do oczywistego wniosku.

Ta czesc jest w 90% do d***.

Kilka scen i gra AlPacino ratuje jeszcze ten film.

Reszta aktorow to poprostu zenada, tak samo akcje juz nie te no i sama fabula slabsza od pozostalych czesci.

No i mieknie nam Vito Corleone. Normalnie ciepla klucha.

A Don Vincenzo to juz wogole beka.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...