Skocz do zawartości
maxymili

Ankieta - Wybory Prezydenta RP 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Na JKMa. Reszta kandydatow jest dla mnie malo wiarygodna. No jeszcze Kukiz jest w miare, tylko, ze on nie zdradza sie ze swoimi pogladami i jedyne co o nim wiadomo to to, ze popiera JOW, a poza tym to nic. Poglady i stanowisko Korwina na wiele rzeczy za to sa jasne i znane.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisali tak w Internecie, więc to musi być prawda.

Przeczytaj najpierw co tam jest napisane a potem się wypowiadaj. Ja tam nikogo nie zmuszam do wiary w te przepowiednie to są tylko interpretacje i to są tylko przepowiednie i zawsze się może coś zmienić ale jak narazie w mojej ocenie wszystko dzieje sie toczka w toczke co tam jest napisane koniec ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś że już to kiedyś podawałeś, tego Nostradamusa i przepowiednie oraz że również to wyszydziłem. Wiadomo, najlepsze przepowiednie którym można ufać to te, które zostały spisane po "przepowiedzianych" wydarzeniach.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kukiz ze szczerym poparciem gwiazd TVN:
5c4q4vZ.png
To jednak kandydat dający opcję zachowania systemu, wywodzący się z systemu, zaprzyjaźniony bardzo dobrze z wieloma liderami PiS i w szczególności PO. Czy on coś zmieni? Wg mnie tyle co Palikot w sprawie legalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Kukiz ze szczerym poparciem gwiazd TVN:

5c4q4vZ.png

To jednak kandydat dający opcję zachowania systemu, wywodzący się z systemu, zaprzyjaźniony bardzo dobrze z wieloma liderami PiS i w szczególności PO. Czy on coś zmieni? Wg mnie tyle co Palikot w sprawie legalizacji.

Kto jak nie efemeryczne gwiazdki lepiej wyczuwa, skąd wieje wiatr i do kogo warto się przymilać? Wprawdzie wybory ma wygrać Bul albo ta druga kukiełka, ale co jeśli jednak nie? Idealny interes, takie wpisy, bo albo można po wszystkim pokazać, że się od zawsze w pana wierzyło panie Pawle, albo udać że ktoś się włamał na konto i nawypisywał bredni, naprawdę drogi Bulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM nie jest w żaden sposób wiarygodny, to taki sam komuch jak komoruski. Odwala szopke, potem myk i glosy brakujące tzw mniejszemu złu trafiają do komora...

A na wsi24 czy inne media to lepiej nie patrzcie, jak to ktoś ujął, są 3 poziomy prawdy w nich, prawda - data i godzina na pasku; prawdopodobnie prawda - prognoza pogody; i [ciach!]o prawda, czyli praktycznie wszystko pozostałe.

 

Przypomne - sondaże - robione są dla polityków i przez polityków, bo 90% jest finansowane z budżetu.

TVN - ITI założone na polecenie kiszczaka, by mieć wpływ na media. Olejnik, Lis, Lisowa - konfidentka sb, syn prominenta sb lub prokuratora, nie pamietam, lisowa podobnie...

TPV, cóż..."publiczna" tv, popatrzeć na pseudodziennikarzy typu Sraźko i od razu widać kto zacz

 

Zresztą poszukajcie w yt jak te biedne, zmuszone obowiązkiem ustawowym do udzielenia głosu KAZDEMU kandydatowi redatkoroowieczki się motają, jak próbują coś podetknąć, wytknąć, przerywają wypowiedzi a często prawie że schodzą na zawał(ah te drżące głosiki) jak kandydaci pokroju Braun, Kowalski, Kukiz orają nimi w każdą stronę i mówią prawdę prosto w oczy.

 

To ostatnie moje wybory w tym kraju.

Parlamentarne, o ile się da, bo ten system korespondencyjny to jak nic przewał, będą w IRL czy UK.

Żona już wyjechała...

Edytowane przez Gregu
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Braum, malo o nim slychac a skresla go glownie to, jest 110% katolem z zrytym beretem przez swoja katoslepote. Juz wystarczywlazenia w dupsko klerowi.

 

Kukiz. Cos tam niby o nim slychac ale niewiadomo co. Gada to samo co wszyscy antysystemowi.

 

Kowalski. Pierwszy raz o nim jak i Braunie dowiedzialem sie tu na forum...

 

JKM no jednak najdluzej jest tym antysystemowym i nie wyskakuje z nowymi pomyslami co 5 min. Dlatego daje mu szanse.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JKM to taki sam antysystemowy cyrkowiec jak pali kot. <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o może, <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o zrobi, ukradnie głosy komuś kto może wygrać, w 2 turze poprze ludka z układu

Zwróccie uwage na to co robił w czasie poprzednich wyborów. Co z tego że tera gada antysystemowo jak to naprawde komuch.

 

zerknijcie tu http://kontrowersje.net/komorowski_antystemowym_kukizem_powtarza_manewr_tuska_z_palikotem

Oczywiście z filtrem, bo kolo który prowadzi strone jest baardzo za dudą, ale chyba tylko z tego względu, żeby bul nie wygrał. W tym felietonie akurat ładnie jest opisany schemat działania pali kota, krowina, jak to wszystko działa w czasie wyborów.

 

Pamiętajcie - w tym kraju nie ma demokracji, jest tylko pozór demokracji. Najbliżej, o ile wybory nie zostaną sfałszowane, demokracji jesteśmy w czasie wyborów prezydenckich, bo parlamentarne to wybór polityków przez polityków i tyle. Idziesz, oddajesz głos na kogoś kogo znasz, on sie nie dostaje bo wpada "jedynka" z głownej listy, w dodatku najczęściej z opcji przeciwnej. Jeszcze żeby było na kogo głosować...

Każda partia z obecnych od 7lat w sejmie jest umoczona. Powiązania z wsi, gru, mafią, kilometrówki, latanie samochodem to tylko wierzchołek. Zegarmistrz nie wytłumaczył sie z zegarka. Afera taśmowa wprost...no własnie, jaka afera, jedna grupa rozgrywa drugą grupe, ręka na pulsie i w mediach szybko to cichnie. A GDZIE SPRAWA MADZI? toto leciało jak w telenoweli 24h na dobe, połtora roku.

Media są w rękach służb, kupione, zeszmacone, pseudoredaktorzyny produkują się jak mogą próbująć wetknąć szpilę kandydatom zapraszanym do studia, których muszą zaprosic (niestety dla nich) bo tak mówi ustawa. Poogladajcie wystąpienia brauna, kowalskiego, jkm nawet, jak dziennikarzyny się pocą jak jakiś syf jest wyciągany, lub jak wprost kandydat określa ich jako "reżimowe media"

 

Zaś niedowiarkom i ślepcom, jakim ja do około pół roku wstecz byłem, polecam pogrzebanie w necie, naprawde wszystko tu jest, wystarczy użyć wyszukiwarki, mózgu, i odrobiny rozsądku i widać co się w tym kraju dzieje, i co się dzieje za granicą.

Polecam też, jak macie możliwość zapoznanie sie z filmami Sumlińskiego, albo lepiej z jego najnowszą książką, którą skończyłem 2 dni temu, "niebezpieczne związki bronisława komorowskiego"

Ten człowiek też prawdopodobnie jest rozgrywany przez kogoś ze służb, no ale też ktoś go chroni, bo już by nie żył...najpewniej popełniając samobójstwo strzelając se 3 krotnie w serce...lub wieszając się jak a. lepper...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Greg, posłuchaj tego: 
http://youtu.be/djdQBwjWMDI
i ewentualnie poczytaj książkę.
Co do JKM, na tyle na ile go znam, a znam go osobiście to jest człowiek szczery do bólu i pchający kamień filozoficzny konserwatywnego libertarianizmu pod górę jak ten Syzyf i w końcu jego z pozoru bezużyteczna praca daje owoce w postaci popularyzacji idei wolnościowych w Polsce. Czego się układ nie spodziewał. Raczej pewnie myślał, że w takiej formie JKM nie zdoła spopularyzować idei i być może dlatego pozwalał mu na propagandę.

aaa no to mnie wyprzedziłeś ;)

No to dodam jeszcze, fakt, że jest źle musi MUSI nas motywować do walki o lepiej a nie do załamania się.

Edytowane przez maxymili
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jkm poparl bula bo wydawal sie/byl mniejszym zlem niz kaczor. W ducklandzie mialbys tylko komisje sledcze i wyciaganie hajsu przez nie, bo zadna komisja w pl nigdy nic nie osiagnela. No ale wg. Ciebie nie powinien nikogo popierac, a moze nakazac aby nikt nie szedl na wybory, bo to cokolwiek by zmienilo.

 

Zkoncz tez z Braunem, dalby wiecej wladzy kosciolowi a zrobilby sie tu 100% katoland. Kosciol trzeba w koncu przycisnac aby sie opamietal i nie wpier$#÷# miedzy wodke a zakaske (czyt. spraw ktore nie dotycza wiary i tej wypaczonej organizacji). To ze Kukiz jest kukielka wiekszosc wie, wiec glos na niego to glos stracony. Z calego antysystemowego tlumu teraz tylko Jkm sie liczy, wiec glosuje na niego, aby bule,dudki i inne im podobne fiutki nie mialy tak latwo forsowac swoich ustaw. Po drugie to bedzie najlepszy sposob na testowanie Korwina i jego dotrzymywanie slowa.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest smutne że w tym kraju od kilkunastu lat nie ma jednego w miarę rozgarniętego kandydata :D

już myślałem że JKM to przełom, a potem chyba z braku sukcesów zaczęło mu odpalać i gadał jakieś bzdety o gwałceniu itp. ... no ale cóż, może tak musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie jestem za braunem...może i mówi rozsądnie ale jego "szczęść bosze" na początku kazdego wystąpienia radiowego czy tv powoduje u mnie odruch wymiotny.

Co do PISu, to 70% z nich to umoczeni szmaciarze, ze starego układu. Aferzyści tacy sami jak partia pseudo obywatelska.

Ja tylko nie jestem za jkm, a za kim jestem...na pewno nie za dudą, choć nie wiem czy jesli będzie 2 tura, to nie oddam na niego głosu.

Gdyby zdażyło sie tak, że do 2 tury wchodzą np kukiz, duda, komor, to oczywiście głos podzie na kukiza :P

Zasrany wybór między dżumą a cholerą. Szkoda że tyle jest tych kandydatów z jednej strony, z drugiej to niby dobrze..

 

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest smutne że w tym kraju od kilkunastu lat nie ma jednego w miarę rozgarniętego kandydata :D

już myślałem że JKM to przełom, a potem chyba z braku sukcesów zaczęło mu odpalać i gadał jakieś bzdety o gwałceniu itp. ... no ale cóż, może tak musi być ;)

Kolejny ktory idzie za madialna papka? Wysluchaj jego przemowienie i jak masz choc krztyne inteligencji to zauwazysz jak media przeklamuja jego wypowiedz. Ale po akcjach z dziennikarzami pytajacymi o wpisy na portalach przesmiewczych (aszdzienniki itp) to mozliwe, ze oni dzialaja na zasadzie slowo => slownikowa definicja, a nie kontekst. Sam mialem w tech. nauczycielke co nie rozumiala roznicy "bedziecie (...)" a "byc moze zostaniecie (...)". I pozniej z tekstem "bo ja myslalam...". Przecietnemu czlowiekowi myslenie niestety nie wychodzi (aka PO/PIS przy wladzy). 

 

Gregu nie pisalem, ze jestes za Braunem, jedynie zrobilem krotkie podsumowanie antysystemowych. Jak wyczytalem z rozpiski maxymili Korwin nie poparl w '89 sprzedawczyka Walesy i jego rzadu, wiec tymbardziej na niego glosuje. Jesli w 2 turze bedzie tylko Duda i Komorro to albo nie pojde do urny, albo zaglosuje na Dude (tylko dla tego ze aktualnie pis nie jest przy korycie i bedzie zapewne utrudnial choc troche wprowadzanie wszelkich ustaw PO).

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć przede wszystkim uwagę na to ze to są zebrane wpisy gościa z 2009 i 2010r a wydarzenia dzieją się teraz także to musi być prawda

Wniosek logiczny. Ale teraz zauważ.

Wystarczy opublikować 100-200 takich prognoz z różnych postaci. Jedna z tych prognoz pewnie się sprawdzi, bo coś się tam musi dziać a w miarę inteligentny i obyty człowiek też może już sporo przewidzieć. Studia strategiczne już dawno przewidywały sytuację geopolityczną jaką teraz mamy. JKM 20 lat temu mówił o aneksji Krymu przez Rosję.

Potem tylko wystarczy nagłośnić ten który się najlepiej sprawdza i już jesteś czarnoksiężnikiem :)

 

No to teraz: za 10 lat Unia Europejska się rozpadnie. 

Więc, rozpaść się musi. Jest ekonomicznie niestabilna. Zreformować się nie może bo jest tak skonstruowana, że władze same siebie wybierają a parlament de facto nie ma nic do powiedzenia. To jest nieuniknione, wręcz dziejowa konieczność. Nie wiem tylko kiedy, ale zgaduję, że za 10 lat. 

Wystarczyło by więc abym miał kilka profili, na różnych forach lub stronach poumieszczał taką przepowiednię i  już jestem wróżbitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby Kukiz był podstawiony przez PO. Nieraz w wywiadach po nich dość ostro jedzie. Wydaje się raczej że bardzo się do nich zraził. JKM jest bardzo ciekawym kandydatem z niesamowita charyzmą, odważnymi i kontrowersyjnymi poglądami, ale jakoś nie bardzo mu do końca wierzę.

 

Kowalski jakoś mnie nie przekonuje, Braun wypowiada się jakby po wygraniu wyborów chciał wszystkich przymusowo wysłać do kościoła.  Szogun po wszystkich aferach i wpadkach to ostatni człowiek na którego zagłosuje. Lekceważy wszelkie zaproszenia na debaty, jakby sie bał pytań. Z wypowiedzi wychodzi że ma słabe pojęcie o państwie, chociażby wpadka z podpisem pod budżetem.Patrząc na scenę polityczna ten człowiek przypomina raczej kukiełkę, tylko ciekawe kto nim steruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby Kukiz był podstawiony przez PO. Nieraz w wywiadach po nich dość ostro jedzie. Wydaje się raczej że bardzo się do nich zraził. 

 

I co z tego że po nich jedzie to jest taktyka stara jak świat. Oczywiście nie można tego z całą pewnością potwierdzić ani zaprzeczyć ale są dość wyraźne przesłanki że może być.

Saturn i Media Markt też po sobie jechały w reklamach kiedyś a okazało się że mają wspólnego właściciela. 

Jednopunktowy program wyborczy Kukiza właśnie upadł. To był fundament jego poglądów, który się zawalił. JOW jeszcze bardziej cementują scenę polityczną zwiększając siłę głównych partii. Jutro to będzie ogłoszone jako fakt.

Edytowane przez Polar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazały się bo jest głosowanie korespondencyjne. Ludzie, czytajcie ustawę.

maxymilii i przychodza juz wypelnione i podsteplowane?? ;]

 

http://telewizjarepublika.pl/wypelniona-karta-do-glosowania-tydzien-przed-wyborami-glos-oddany-na-prezydenta-komorowskiego,19733.html

 

Ogolnie to cale glosowanie korespondencyjne to jakis zart

http://niezalezna.pl/66724-polonia-alarmuje-koperty-do-glosowania-korespondencyjnego-ulatwia-falszerstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Powinny przyjsc karty z dwoma pieczatkami.

W brukseli jednak pojawily sie karty z zanzaczonym glosem na komora. 

Tak wiem ani Wyborcza, ani TVN o tym nie mowily.

Kilokush... jakis troll nie nogl sobie postawic krzyzyka bo te karty nie powinny jeszcze byc u ludzi.

 

Ogolnie cala sprawa smierdzi.

Dosc latwo popodmieniac wypelnione karty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...