Skocz do zawartości
poca

Yeeee, nie ma już rang!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z drugiej strony rangi moglyby zostac. Troche by to ulatwilo

Sorry za wykopaliska ... ale tak sie zastanawiałem dlaczego na forum nie ma rang ... Troche to nudne, bo wszyscy są "uczestnikami".

Nie da sie z tym czegoś zrobić?

Kilka rang by chyba nie zaszkodziło?! A niejednemu by to było pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość BarTweak

Zrobcie mi range iDiOTA specjalnie dla mnie (od dzisiaj jestem idiota, a dlaczego ? sam nie wiem dlaczego, ale tak mi sie wydaje...) i tam mnie dodajcie z gory thx, uprawienia te co teraz mam no i moze byc kasowanie postow...

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:|

Zal...ze tak powiem Ale nie pekaj. Zawsze mozesz zmienic grupe!

... no właśnie ;] Masz wybór z użytkownika możesz zmienić grupę na :

 

Admin

Banned

Moderator

 

a ja jestem el0 bo zaliczyłem już Użytkownika i Banned :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie. Nigdy nie byłem banned. Tylko raz na phpbb dostałem jakiegoś warna chyba.

W takim razie to pomówienial;] W każdym razie coś mi głowie zostało, że miałeś bana za piractwo- nie pytaj skąd bo sam niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to pomówienial;] W każdym razie coś mi głowie zostało, że miałeś bana za piractwo- nie pytaj skąd bo sam niewiem.

Daleko nie szukajac... http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...ndpost&p=383448 . [;]

 

Ale jak to mawiaja 'co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr'. Zav sie ostatnio poprawil. :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, histeryzujecie. :-P Przecież od dawna wiadomo, że neofici są gorsi od komunistów. :-P

zav ma w związku ze swym nawróceniem na ciemną* stronę mocy wszelkie predyspozycje, aby być modelatorem, który będzie dosyć restrykcyjnie prześladował wszelkie wspomnienia o "legalnych" inaczej programach.

 

* - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :-P Prezentuję tutaj punkt widzenia użyszkodników, czyli nawrócenie zavadera jest równoznaczne z przejściem na ciemną stronę mocy, bo oznacza tępienie obywateli Cracklandu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, histeryzujecie. :-P Przecież od dawna wiadomo, że neofici są gorsi od komunistów. :-P

zav ma w związku ze swym nawróceniem na ciemną* stronę mocy wszelkie predyspozycje, aby być modelatorem, który będzie dosyć restrykcyjnie prześladował wszelkie wspomnienia o "legalnych" inaczej programach.

 

* - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :-P Prezentuję tutaj punkt widzenia użyszkodników, czyli nawrócenie zavadera jest równoznaczne z przejściem na ciemną stronę mocy, bo oznacza tępienie obywateli Cracklandu.

To zes wymyslil, to wcale tak nie bylo :huh:. Zav byl zlym czlowiekiem, nawrocil sie, aby otrzymac modera, a potem znowu przeistoczyl sie w bohatera zlych ciemnosci, gdzie panuje Chaos :wink:. I co Sikor kto lepiej opowiada bajki :P :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma licznika postów... jestem tu nowy i nie wiem czy ktoś kto udziela mi pomocy jest już doświadczony w tym wszystkim czy nie, więc nie wiem czy traktować jego posty całkiem poważnie czy tylko jako pomniejszą wskazówke. Z drugiej strony to dobrze bo jest mniej nabijaczy postów, ale przydało by się coś w stylu moda "pomógł" do phpbb dzięki czemu można by było wyróżnić z pośród tłumu bardziej doświadczone osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...