Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z Was pomoze - http://muzykazreklam.pl/t11815.html#p65815 - w tym temacie jest wszystko, nawet link do piosenki. Ktos tam napisal do HBO i wyszlo, ze go na ich zamowienie kawalek i ze to nie udostepniaja, ale moze chociaz ktos z Was zna zespol, ktory to nagral ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Poszukuje jednego utworu , prawdopodobnie z lat 90 , Eurodance .

 

W tekście występują słowa Love is the Answer ( Love i Answer jestem pewny ) .

 

Wykonawca lub wokalista zespołu to mężczyzna .

Chyba wiem, o który kawałek chodzi:

http://sunny-and-angel.wrzuta.pl/audio/1t2...ion_in_paradise ?

 

Sugerowałem się tekstem, który pada pod koniec piosenki - teraz po odsłuchaniu kolejny raz widzę, że jest on także w środku, ale wcześniej nie zwracałem na niego uwagi. ;]

 

To z Allegro wygląda na kawałek specjalnie na potrzeby reklamy. Sam podkład mógł być zaczerpnięty z jakiegoś kawałka, ale także wątpię.

OT: A rude dziewcze z początku reklamy jest śliczne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Poszukuję filmiku z YT, który powstał jakieś 4-5 lat temu. Było to w okresie kiedy Lepper i Giertych przyjmowali vicepremierstwo, wchodziła IV RP i ogólnie wszystko kręciło się wokół koalicji PiS, PO i Samooborony.

 

Film to oczywiście parodia. Były to złączone kawałki różnych wywiadów, przemówień lub ślubowania. Leciała tam na pewn muzyka "z tej mąki nie będzie chleba". Do tego jak było slubowanie Leppera i Giertycha to były takie fajne wstawki jak mówili "Tak mi dopomóż Bóg'

 

Szukam tego i szukam a znaleźć nie mogę. Pomożecie :D ?

 

edit: a konkretnie ten kawałek był wpleciony do tego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=4kR9g63NwiI

Edytowane przez kev3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję napisów do anime Grand Prix No Taka. Jest to dosyć stare anime(z 1977r), możecie je pamiętać bo leciało dawno temu na Polsacie. Udało mi się znaleźć wszystkie odcinki w internecie tylko że po włosku. Nigdzie nie mogę znaleźć napisów i pomyślałem że może wy coś poratujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik_audio_44.wav - utworek z początku pierwszego odcinka serialu Life as we know it - może ktoś wie co to jest.

 

EDIT:

 

Znalazłem cały spis utworów z tego serialu i to jest:

 

Dandy Warhols - Nietzsche - jakby komuś się spodobało.

 

 

 

Poszukuję także napisów do tego serialu i do serialu Blask Sash z lat 2002-2003.

 

W obydwu gra Missy Peregrym i jakoś mnie wzieło na ich obejrzenie ze względu na Nią. :P

 

Ogólnie jakby ktoś miał serial Black Sash w dobrej jakości to też nie pogardzę - bo ja zdobyłem jakieś słabe mpg i to nawet nie całe.

 

 

Poszukuję także napisów do całego 2 sezonu Reapera ale dopasowanych pod wersję 720p.

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam mały problem. Poszukuję piosenki, którą widziałem w Rebel TV. Nie mogę sobie przypomnieć dokładnej nazwy utworu i wykonawcy.

Nazwa wykonawcy jakoś w deseń: yolee, yolle, jolly, jolle, yollie, yolie itp.

Nazwa utworu składa się z 2, albo 3 wyrazów, przy czym jeden to wyraz: "Dawn".

Na teledysku jest prawie cały czas twarz wykonawcy, jakoś tak pod ok. 60 lat podchodzi.

 

Może ktoś kojarzy? ;P Pilnie poszukuję.

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko odnośnie reklamy Continental z muzą The Delfonics - La la means I love You, 3y może ktoś posiada tą reklamę hobbistycznie interesujęsie reklamami i od dawna poszukuję właśnie tej reklamy, bym był wdzięczny za info pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj coraz mniej ludzi odwiedza ten temat chyba.. A teraz mam głupie pytanie, o znany kawałek dość..

 

Mianowicie - powstał teraz nowy spot discovery, zaczyna się od tego jak facet taki łysawy stoi na górze (wygląda jak mniejsza wersja wielkiego kanionu) i zaczyna krzyczeć, wtedy wchodzi taka fajna nutka grana na pianinie. Leci przez cały spot, i za chiny ludowe nie mam zielonego pojęcia jak ona się zwie. Jak mi się uda to zgram ją i wrzuce na forum, bo na youtube.com nie moge znaleźć tego spotu.. Dodam, iż ten kawałek był też w filmie Scary Movie/Straszny film 4, gdzie Cindy opowiada jak to opiekuje się panią Norris (gestykuluje rękoma, kiedy ten facet na nią patrzy (zapomniałem jak się zwie xD) i wtedy zanika wszelki głos, i jest właśnie ta nuta... Jak ona się zwie?... [;

 

Wg. googla - http://www.amazon.com/gp/recsradio/radio/B000FILWPY/ref=pd_krex_dp_001_006/180-9234332-4213964?ie=UTF8&track=006&disc=001 jedyne co znalazłem, numer 6. Nazwa nie jest chyba oryginalna... No chyba że muzyka powstała specjalnie dla filmu.. :) Wg. amazon zwie się Tom and Cindy Fall in Love (1:02) niejakiego James L Venable

 

Dobra. Post do usunięcia. Jest to Hoppipolla jakby ktoś szukał ;)

 

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

W akcie ostatecznej desperacji (google nie chciało pomóc) proszę Was o pomoc w rozszyfrowaniu tytułu pewnego filmu.

Konkretnie chodzi o film, w którym grupa znajomych wypływa gdzieś jachtem i wszyscy wyskakują, żeby popływać (chyba?), a okazuje się, że nikt nie wystawił drabinki, żeby wejść na łajbę... na dodatek z tego co kojarzę jedna para miała dziecko, które zostało na jachcie.

 

Może trochę śmieszny opis, ale film z tego co kojarzę dobry, bo pokazuje jak w takich ekstremalnych ludzie myślą irracjonalnie i dokonują dziwnych i głupich decyzji... Chyba nawet dwie części powstały, ale to jest 'chyba'.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

Edit:

Znalazłem, dzięki und3r za wskazówki ;)

Tytuł to "Ocean strachu 2" lub "Open Water 2".

Edytowane przez SarmaX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj na Google tylko na imdb.com -> search -> Keywords

 

Osobiście nie mam pojęcia, o jaki film chodzi, ale jeśli go oglądałeś to na pewno oprócz głównej osi fabularnej pamiętasz jakieś konkretne sceny, a to + nieco cierpliwości w przeglądaniu tytułów wystarczy. Ja znalazłem film jaki oglądałem za dziecka (wszedł mi w głowę, nie wiedzieć czemu) tylko na podstawie jednej sceny jaką mgliście pamiętałem i tego, że główny bohater jeździł kabrioletem. Keywordy to potężne narzędzie jak potrafi się ich używać. Przypomnij sobie jaki był język filmu i z jakich był lat, to Ci znacznie zawęzi pole poszukiwań. Potem wpisz w wyszukiwarkę słów kluczowych "castaway" czy co tam Ci najbardziej pasuje do fabuły i po prawej masz keywordy powiązane. Szukaj a znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie

 

 

szukam tytułu filmu

powtorne prawo jazdy , powtorny kurs na prawo jazdy ... cos w ten desen

 

ogolnie jest to komedia z lat 80/90

 

opowiada o grupie ludzi ktorzy z jakis tam przyczyn musza ponownie zdac/przejsc kurs na prawo jazdy

 

jedna ze scen filmu to scena jak jakas dosc wiekowa i slepa prawie seniorka wjerzdza na lotnisku na pas startowy , gdzie drze sie : gdzie te autobusy tak sie wpychaja

 

jakos tak :]

 

 

wie ktos moze cos o tym filmie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak nazywa się utwór grany w tle reklamy Axe??

Ta najnowsza z Borysem Szycem i "klikerem". Fajne brzemienie w amerykańskim stylu! Any ideas? 

 

Edit:

 

 

Dzięki Ullisses. Znalazłem przy okazji ten z reklamy http://abdulwisimula...ter_of_love.mp3

Znałem kawałek a nie wiedziałem kto to gra.

Utwory o tytule "Gangster of love" niestety nagrało wielu wykonawców

Edytowane przez TheNaturaT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...