Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Potrzebuję tytułu filmu. Postaram się opisać treść. Był sobie mały chłopczyk, jego rodzice się rozwiedli, mieszka z matką. Jego ojciec związał się z inną kobietą, która ma bardzo 'wypasiony' dom. Autorem tych wszystkich gadżetów jest gościu zatrudniony przez tą babkę. Ma swoją kanciapę z monitorami i bardzo denerwuje się jak młody tam przebywa. Oprócz niego pracuje w nim służąca. No i młody został zaproszony przez tatusia na święta. No i próbuje obronić dom przez złodziejami (jak uważa są w zmowie z tym gościem od tych bajerów, ale później okazuje się, że jednak spiskuje z nimi służąca). W wyniku tego cały dom zalewa wodą.

Pamiętam jeszcze dwa motywy:

1) z choinką. Przystroili ją razem z tatusiem, a potem jego kobieta zamówiła nową.

2) z 'cichym kelnerem'. Za jego pomocą mały wydostał się z piwnicy razem z tym 'gościem od bajerów'.

Film podobny do Kevin Sam w Domu.

 

Mam nadzieję, że coś zrozumieliście z mojego chaotycznego opisu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje kawałka dyskotekowego, który jest puszczany w radiu, przeleciałem już wszystkie listy przebojów radia Eska, Planeta Fm i RMF Maxxx,ale tam tego kawałka nie znalazlem:/

 

Jego słowa to coś mniej-więcej:

 

Listen a melody, do it right now, listen a melooody. To "melody" wpada w ucho,kojarzy może ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki, ktora ostatnio uslyszalem na Radiu Aplauz. Kompletnie nie wiem jak to wytlumaczyc. To jest taki klubowy, raczej spokojny kawalek, gosc tam spiewa prawie caly czas cos w tym stylu: "Virgin, i need a virgin, imagine see, virgin". To pewnie nie jest slowo virgin, ale tak to slysze. Z gory dzieki za jakas podpowiedz.

 

EDIT:

 

Panowie, udalo mi sie nagrac kawalek tej piosenki. Jak by ktos wiedzial co to jest, to bylbym bardzo wdzieczny za tytul http://wrzucacz.pl/file/7641238336884 . Niestety trzeba zassac na dysk, bo na wrzute nie chce mi wstawic pliku ACC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kilku materiałów filmowych - dostępnych w necie (żeby ściągnąć i w pewien sposób wykorzystać na własny użytek sklejając je) :

 

- Widok satelity krążącej po orbicie ziemskiej ; ogrom przestrzeni kosmicznej i jak najbardziej "mroczny klimat", przytłaczający

 

- Jakiekolwiek inne filmy pokazujące przestrzeń kosmiczną

 

Będę bardzo wdzięczny !

 

Oczywiście chodzi mi o krótkie filmiki, bo to ma być fanowski teledysk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakiś rok temu na Canal+ oglądałem film, a w zasadzie udało mi się obejrzeć jego może 10min. Film dokumentalny ... było w nim pokazane jak np. kury zabijaj czy krowy w masarniach itp.

Może ktos ogladal i kojarzy? Dokumentalny, zagraniczny, bez zadnego komentarza, glosu itp. Po prostu widzisz i slyszysz to co na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dwóch rzeczy :) :

1. Jaki tytuł nosi odcinek przygód Yosemite sam (a może Bugs Bunny albo Zwariowanych Melodii?), w którym na początku z jego statku cumującego w porcie ucieka ostatni marynarz i Sam wywiesza ogłoszenie o wycieczce dookoła świata (nie jest to odcinek pod tytułem Capitan Hareblower)? Kiedyś był na Youtube, ale od jakiegoś czasu nie mogę go znaleźć.

2. Pamiętacie może taką reklamę BP Ultimate, w której koleś jadący na motocyklu krzyczał "wolność"? Jaki kawałek leciał w tle? (link - nie jest to ta sama reklama, ale jest ten sam kawałek )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam podkładu z nowej reklamy VW aut dostawczych ;] chce sobie na budzik ustawić ;)

http://antoos.wrzuta.pl/sr/f/5JUhsKG21nJ/tough_work

 

TO music napisany speclajnie dla VW tyakze wiecej sie nie znajdzie. Jest wersja 1min ale zjeb_ana wg mnie

Edytowane przez misiu_konin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu filmu katastroficznego .

 

Film kręcony w latach 80 lub w pierwszej połowie lat 90 .

 

Akcja dzieje się w jakieś kolejce linowej w górach , wagonik kolejki zatrzymał się na skutek trafienia pioruna ( chyba ) , czego efektem było przyczepienie się liny do kółek wagonika .

 

Pod koniec filmu jednemu z pasażerów wagonika udało się uwolnić kółka i wagonik zaczął zjeżdżać , z tym że nic go chyba nie kontrolowało ( lina napędowa nie działała ) , po jakimś czasie ( i prawie tuż przez zderzeniem się wagonika z czymś ) udało się temu gostkowi uruchomić hamulce wagonika .

 

Pamiętam może 5% filmu lub mniej , stąd takie a nie informacje , które mogę być w dodatku miejscami błędne .

 

Tylko miejsca akcji i faktu wyjścia gostka na dach wagonika jestem pewny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...