Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec elegancko to ujales ;)

Zalezy czego wymagasz od gry.

Jezeli zabawy w stylu coco jambo to wez se colina bo druga reke mozna wykorzystac np. do palenia papierosa.

Jezeli chcesz pograc w cykl rajdow to kup sobie kierownice i graj w RBR.

Gra nauczy Cie pokory i uznania dla prawdziwych zapalencow robiacych tak wspaniale gry.

PS. w RBR nie ma czasu nawet pomyslec o paleniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... oraz uznania dla prawdziwych kierowców rajdowych, bo to co wyprawiamy w ryśku to i tak tylko namiastka (choć cholernie realistyczna) ich dnia powszedniego.

 

I tak jak Kaeres napisał- only z kierowicą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Hm ja powiem tak: jak pierwszy raz odpaliłem "Ryszarda" i pojechałem chwilkę na strzałkach, to pomyślałem że będzie to bardzo trudna gra. Po tygodniu nie mogłem juz wytrzymać "strzałek" i kupiłem pierwszą w życiu kierownice specjalnie pod tą gre :) . Teraz wiem ,że to było niezbędne/konieczne/wymagane. Granie bez kierownicy w grę tego typu ,to tak jakby iść po zakupy bez gotówki, karty itp. A gra i tak jest bardzo trudna, wymagająca lecz jednocześnie dająca tyle przyjemności(i nerwów :lol2: ) ,że chyba tylko osoby naprawdę interesujące się tematyką rajdów i gier tego typu , będa w to grać cały czas :D . Ja gram :lol2: .

 

P.S. kupiłem dziś oryginała hehe. CDA - dziekujemy :lol:

Pozdrawiam

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh..właśnie rozpakowałem tego pada z paczuszki (stary mi się rozpadł, na DS kasy nie było, a w PES trzeba na czymś grać)...myślę że za tą kasę to dobry wybór...

 

a w Richarda zagram wieczorem, to powiem jak się sprawuje w nim padzik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh..właśnie rozpakowałem tego pada z paczuszki (stary mi się rozpadł, na DS kasy nie było, a w PES trzeba na czymś grać)...myślę że za tą kasę to dobry wybór...

 

a w Richarda zagram wieczorem, to powiem jak się sprawuje w nim padzik..

1736793[/snapback]

a to jak taki sam to czekam na opinie:) mam nadzieje ze bedziesz zadowolony:) kupiles na allegro? napisz jak sie go trzyma w rece czy sie za bardzo nie mecza palce i czy dobrze wibra dziala? ogolnie wszystko!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już z Was instalowal RBR z cd action, u mnie wiesza kompa  na planszy tworzenia profilu, pomaga tylko restart. Z tej okazji nawet zrobiłem reinstalke systemu i dalej to samo.

1738427[/snapback]

ustaw detale na medium czy tam low i zobacz czy poleci, jak poleci to znaczy ze stery od grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw detale na medium czy tam low i zobacz czy poleci, jak poleci to znaczy ze stery od grafy

1738549[/snapback]

 

grudzio: jak pójdzie na minimum to spróbuj wyłączyć smartgart: start->uruchom->wpisujesz smartgart i ok. po wyłączeniu i restarcie kompa będzie można ustawić detale na najwyższe :)

1738688[/snapback]

Dzięki chłopaki, pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czerwonym logim gra sie swietnie... lub mozna napisac jezdzi..... podobna mi sie ten symulator coraz bardziej. Lepsze od LFS. Realizm chyba doklady..,.chyba nigdy nie siedzialem za kierownica wrc.

edit

Dajcie jakies sprawdzone latwe setupy:)

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może plik misc.rbz do polonizacji bo w CDA jest angielska wersja na CD. Zmiana w rejestrze daje tylko polskie napisy a chciałbym i pilota! ;) W sumie zapomniałem o tej gierce i postanowiłem ją odświerzyć a przecież dla niej kupiłem nowego Logi czerwonego i już ponad rok czasu się kurzy. hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czerwonym logim gra sie swietnie... lub mozna napisac jezdzi..... podobna mi sie ten symulator coraz bardziej. Lepsze od LFS. Realizm chyba doklady..,.chyba nigdy nie siedzialem za kierownica wrc.

edit

Dajcie jakies sprawdzone latwe setupy:)

LOL Panie nie trafnie to powiedziałeś :P Nie można LFS'a porównywać do RBR bo to zupełnia inna klasa wozów!! lol ;]]] i wogóle tu rajdy a tu tory :P LFS'a można porównać do GTR lub GTL btw. przy których marniutko wypada....

 

kojak_ct polecam Ci stronkę www.cmr4.pl:] Tam jest forum, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz :> Niech Cię nazwa domeny nie zmyli, że portal poświęcony jedynie Colinowi jest :P

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cmr4.pl/ niestety nie działa tam download

 

chcesz zrobic pilota po polsku, to otworz plik misc.rbz a w nim pliku lng.dll, oryginalnie wyglada to tak:

 

; Language list

3

ENGLISH

FRENCH

GERMAN

; Do not remove dollar sign

$

 

a ma byc tak:

 

; Language list

4

ENGLISH

FRENCH

GERMAN

POLISH

; Do not remove dollar sign

$

 

Potem odpal gre, wejdz w opcje, notatki pilota i wybierz Polska flage

 

PS: Dla leniwych gotowy plik misc.rbz

 

aha i na forum chyba zalecają uaktualnienie gry z CDA patchem

kolejno

1.01

potem 1.02 pliki na stronie lem?

 

PS. ta szybka edycja coś nie działa

Edytowane przez kurdefelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli checie te pliki od polonizacji to mogę podesłać :> Odezwijcie się na PM. Tylko teraz kończe projekt, więc bądźcie cierpliwi :P

 

P.S. a na forum wchodziliście ? bo tam na nim były linki do nich podawane, nie pamiętam czy to te z działu download...

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzs kupilem cda z ryskiem:) teraz czekam na pada:) i zacznie sie granie:)

EDIT: jak sie okazalo jest to wersja EN:( ale i tak warto:)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod tym adresem klik jest wiele ustawień. Niektóre wydają się bardzo trudne. Mimo to trzeba pojeździć i dopiero po uzyskanym czasie skomentować ustawienie. Czasami wydaje się, że jedzie się trudniej a defakto jest lepszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla przykladu jechalismy rajd Australii.

Specjalnie do goracej pogody obnizylem cisnienie w oponach bo jak wiadomo w trakcie rajdu i takiego wlasnie goraca to cisnienie sie zwieksza i sie gorzej jedzie pozniej.

I faktycznie wystarczyl tylko taki drobiazg aby jezdzilo sie trudniej w poczatkowej fazie OS ale za to uzyskiwalo lepsze czasy w ramach calego OS.

Niestety to mnie rowniez zgubilo bo na jednym z ostatnich juz OS ponioslo mnie bardziej niz zazwyczaj i wyrylem w drzewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz pada:D nawet gralem:) gierka jest jeszcze lepsza tylko chcialem zapytac jak macie poustawiane swoje pady?tzn co do czego? ktora galka do czego itp. Dziala wibra w tej grze?bo w colinie mi dziala ale w rysku nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz pada:D nawet gralem:) gierka jest jeszcze lepsza tylko chcialem zapytac jak macie poustawiane swoje pady?tzn co do czego? ktora galka do czego itp. Dziala wibra w tej grze?bo w colinie mi dziala ale w rysku nie

No tu akurat lipa, bo w rbr nie można ustawić każdej gałki odpowiedni do gazu i hamulca na pełnym zakresie :/ Nie ma to jak w GTL/GTR tam się da wszystko :) Szkoda, ale i tak jest przyjemnie.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by chyba o tym wspomnieć:

 

Zmarł Richard Burns

 

Jak poinformowała jedna z agencji, w wieku 34 lat zmarł Richard Burns, były mistrz świata w rajdach samochodowych. Brytyjczyk miała guza mózgu.

 

O swojej chorobie Burn dowiedział się w listopadzie 2003 roku, kiedy zemdlał podczas Rajdu Wielkiej Brytanii. W lecie poddał się chemioterapii i operacji mózgu.

 

onet.pl

:unsure: [*]

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...