Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Fotka jest bardzo przeciętna.. Nie mam ani sprzętu ani zdolności. Tak czasami patrze na wasze fotografie to mówie sobie jak to możliwe :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Robiłem dzisiaj fotki w jednym z naszych kościółków. Chciałbym zaprezentować jedno po zabawie w Paint.net. Tak wiem, co napiszecie. Nie umiem robić zdjęć. To w oryginale było okropne, ale w tej wersji mi się bardzo podoba :)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem... :-| :unsure:

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moja pierwsza próba zrobienia czegoś ciekawego.

Generalnie to co dodałem w photoshopie to tylko lekka modyfikacja kolorów + filterek, ale jednak jest pewna różnica między tym, a oryginałem.

Oto czajnik:

Dołączona grafika

 

Jako, że to moje początki to proszę o wyrozumiałość, jednak nie mam nic przeciwko krytyce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moja pierwsza próba zrobienia czegoś ciekawego.

Generalnie to co dodałem w photoshopie to tylko lekka modyfikacja kolorów + filterek, ale jednak jest pewna różnica między tym, a oryginałem.

Oto czajnik:

Jako, że to moje początki to proszę o wyrozumiałość, jednak nie mam nic przeciwko krytyce :)

to nie jest topik o malarstwie :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie moja pierwsza próba zrobienia czegoś ciekawego.

Generalnie to co dodałem w photoshopie to tylko lekka modyfikacja kolorów + filterek, ale jednak jest pewna różnica między tym, a oryginałem.

Oto czajnik:

 

Jako, że to moje początki to proszę o wyrozumiałość, jednak nie mam nic przeciwko krytyce :)

o'wiele lepiej by wyglądało to bez tych upiekszen <_< w photoshopie

Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest lepiej -moja rada jak chcesz robić zdjecia dobre i się w tym kierunku rozwijać to musisz dobry kadr łapać i miec wizje juz tego zdjećia jeszcze jak go zrobisz.Fotografia, która ma w czytelny sposób przenosić emocje i przykuć uwagę oglądających dlatego dobre zdjęcie należy wcześniej przemyśleć i zaprojektować. ...

Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat dla Wszystkich Amatorow/Profesjonalistow :) Zajebiaszcze zdjecie czajnika ;>

post-151050-1198512688_thumb.jpg

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare nowosci:

Industrial:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a teraz troche natury:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Niestety w tak niskiej rozdziałce foty tracą DUZO szczegołów - zapraszam niedlugo na własną strone - być moze zaprezentuje fotki w wyzszych rozdzielczosciach.

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...