Skocz do zawartości
OLAF_SKARPA

NFS: UNDERGROUND 2

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy juz to ktos zauwazyl i tu napisal ( przejzalem kilka losowych stron tematu)....

'Samochody 4x4 dziwnie jezdza, sa bardzo podsterowne. Zeby to zmienic, w garazu, w czesciach skrzyni biegow zainastalowac "Differential" zamiast "Limited Splipp Differential". Owiele fajniej teraz smiga sie tymi wozkami :)

Edytowane przez RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pewien problem a w zasadzie to nie ja tylko moja kobieta, jestem teraz przy jej PC, jest stage 3 wszytkie wyścigi przejechane żadnych samochodów w mieście z którymi można byłoby się ścigać, coprawda nie wszystkie wyścigi z stage 1 i 2 są przejechane ale tylko te ukryte...

 

no i klapa nic dalej się nie da zrobić, zero wyścigów zero samochodów OCB ??

 

nie mówcie mi że to już koniec gry... bo jeszcze w mieście są jakieś trasy pozamykane i niema kupionych updatów do samochodu wszystkich OCB co robić ?

 

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pewien problem a w zasadzie to nie ja tylko moja kobieta, jestem teraz przy jej PC, jest stage 3 wszytkie wyścigi przejechane żadnych samochodów w mieście z którymi można byłoby się ścigać, coprawda nie wszystkie wyścigi z stage 1 i 2 są przejechane ale tylko te ukryte...

 

no i klapa nic dalej się nie da zrobić, zero wyścigów zero samochodów OCB ??

 

nie mówcie mi że to już koniec gry... bo jeszcze w mieście są jakieś trasy pozamykane i niema kupionych updatów do samochodu wszystkich OCB co robić ?

 

help

1275877[/snapback]

średnio na co drugiej stronie tego tematu masz odpowiedz. Troche inicjatywy czlowieku!

 

pozdroweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnio na co drugiej stronie tego tematu masz odpowiedz. Troche inicjatywy czlowieku!

 

pozdroweczka

1276320[/snapback]

inicjatywy mam aż natto, natomiast ty masz jej ZERO lub jak w tej piosence mniej niż zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: no cuz. no coments. Tak czy inaczej milego szukania!

Poszukaj zanim zapytasz

 

pozdroweczka

1279456[/snapback]

słuchaj złamałeś regulamin tego forum czytałeś go wogule ? i to 2 razy go złamałeś właśnie, forum jest żeby pomagać ludzą a nie żeby się wymondrzać jeśli nie chciałeś nic powiedzieć trzeba było trzymać buzie na kudke.

 

apropo szukania, jak ty sobie wyobrażasz, że ja kobiete oleje na 1h lub 2h poto żeby u niej w domu czytac coś w PC ? nice nice pogratulowac udanego związku, sory kochanie idz sobie do kuchni pobaw się garkami ja w tym czasie pobawie się twoim PC n/c

 

 

a dla ludzi, którzy szukają na ostatnich 3 stronach tego topicu, powtórze jeszcze raz,,,,,,, trzeba zrobić z samochodu choinkę czy też popsuć design, który zrobiliśmy wcześniej, poto aby nasz samochodzik miał wiecej gwiazdek, czyli był ładniejszy dla wypaczonych umysłów twurców tej gry, bo czasmi wcale ładniej nie wyglada nawet gorzej ale cóż gra oceni go na 10/10, i wtedy gra nam odblokuje dalsze wyścigi ,,,,,,,,,

 

btw moja kobieta robiła design a tak się smiesznie składa że jest po szkole plstycznej obecnie studiuje na architekturze krajobrazu, obrazy jej autorstwa wisza w moim i jej domu hehe a gra za jej samochód dała naprawde mało gwiazdek......... :lol:

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj złamałeś regulamin tego forum czytałeś go wogule ? i to 2 razy go złamałeś właśnie, forum jest żeby pomagać ludzą a nie żeby się wymondrzać jeśli nie chciałeś nic powiedzieć trzeba było trzymać buzie na kudke.

 

apropo szukania, jak ty sobie wyobrażasz, że ja kobiete oleje na 1h lub 2h poto żeby u niej w domu czytac coś w PC ? nice nice pogratulowac udanego związku, sory kochanie idz sobie do kuchni pobaw się garkami ja w tym czasie pobawie się twoim PC n/c

a dla ludzi, którzy szukają na ostatnich 3 stronach tego topicu, powtórze jeszcze raz,,,,,,, trzeba zrobić z samochodu choinkę czy też popsuć design, który zrobiliśmy wcześniej, poto aby nasz samochodzik miał wiecej gwiazdek, czyli był ładniejszy dla wypaczonych umysłów twurców tej gry, bo czasmi wcale ładniej nie wyglada nawet gorzej ale cóż gra oceni go na 10/10, i wtedy gra nam odblokuje dalsze wyścigi ,,,,,,,,,

 

btw moja kobieta robiła design a tak się smiesznie składa że jest po szkole plstycznej obecnie studiuje na architekturze krajobrazu, obrazy jej autorstwa wisza w moim i jej domu hehe a gra za jej samochód dała naprawde mało gwiazdek......... :lol:

1279652[/snapback]

owszem. Forum jest po to aby pomagac innym. Z tym ze po to posty nie sa kasowane aby mozna bylo sobie poczytac a nie powtarzac 1000 razy te same pytania. Meczacym jest odpowiadanie na to samo pytanie setny raz. Szkoda ze tego nie rozumiesz. Nie pisze tego aby sie klucic, ani zrobic Ci na zlosc! Poprostu chce Ci wyjasnic dlaczego odelalem Cie do poprzednich postow.

Prosze rowniez o informacje w ktorym miejscu zlamalem regulamin!

Nie kaze Ci przegladac forumu Twojej dziewczyny. Mozesz to zrobic gdziekolwiek indziej (dom, praca, kafejka internetowa).

Choc sadze ze przerzucenie trzech ostatnich stron zajeloby Ci niewiele wiecej czasu niz napisanie nowego posta.

 

bez urazy i pozdroweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

5. Z opcji "cytuj" (ikona  w poście, który chcesz zacytować) korzystaj z rozsądkiem, skracając długie posty tak, aby zostawić tylko ten fragment, do którego bezpośrednio odnosi się odpowiedź. Unikaj cytowania "wielokrotnego" (X napisał :: Y napisał :: Z napisał, jak np. w tym poście) oraz cytowania wyświetlanych w poście obrazków (przy cytacie trzeba usunąć znacznik ). Wskazane jest też sprawdzenie, czy przez pomyłkę nie przypisuje się czyichś słów innej osobie.

przeczytałem więcej jak 3 ostatnie strony na temat mojego problemu i nieznalazłem odpowiedzi, natomiast znalazłem powielające się pytanie na które nikt nie odpowiadał, radze czytać uwarzniej to co się cytuje, tam masz jak wół napisane że przeczytałem ostatnie 3 strony

 

Nie kaze Ci przegladac forumu Twojej dziewczyny. Mozesz to zrobic gdziekolwiek indziej (dom, praca, kafejka internetowa).

miałem kobiete zostawić i iść do kafeijki :blink:

lub powiedzieć sory kotek nie teraz za tydzień ci powiem jak znów przyjade do ciebie i w wolnych chwilach pracy przewale internet :unsure:

ehh wójek dobra rada z ciebie :angry:

ahh bym zapomniał forum mojej kobiety traktuje o problemach związanych z malarstwem takrze tam raczej odpowiedzi nie znajde szczegulnie ze ona też nie wie.....

 

swoimi słowami nic kolego nie wyjaśniasz jedynie robisz OT, co zresztą jest łamaniem regulaminu, więc troche "inicjatywy" przyjacielu i przeczytaj go w końcu

 

EOT

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

co sadzicie o moim autku? grałem na trainerze żeby szybciej miec części. [po reinstalce]. Ocencie plz :D

1282068[/snapback]

Brzydkie :P

imho. za dużo naklejek i doopny zderzak ale o gustach się nie dyskutuje....

 

BTW

był temat o naszych autkach z nfsu2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się panowie nie przyłożyliście

 

[img1]http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%202005-02-18%2023-27-32-96.jpg[/img]

 

[img1]http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%202005-02-18%2023-28-20-39.jpg[/img]

 

[img1]http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%202005-02-18%2023-28-33-17.jpg[/img]

 

[img1]http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%202005-02-18%2023-28-47-65.jpg[/img]

 

[img1]http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%202005-02-18%2023-28-58-23.jpg[/img]

 

a tak się pali gume na trzecim biegu :D

http://hq12.republika.pl/nfsu2/speed2%2020...23-37-10-56.jpg

 

 

wiem ze obrazki duże ale żaden z nich poza tym podlinkowanym nie prezkracza wartości 40KB

screny robione 1600x1200 AA6 AN16 aby oddać piękno samochodów w należytej formie B)

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ludzie , mam pytanko co sądzicie o moim sprzęcie tzn czy underground 2 na nim pójdzie .Biorąc pod uwage to że teraz mam 512 mb ram a wcześniej miałem 128 i chodziło tylko że cieło a teraz będzie wypas, ale jeszcze nie instalowałem undera 2 po założeniu 512 :D Tylko ciekawe na jakich detalach pójdzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

coś się panowie nie przyłożyliście

Może inny tjunink preferujemy :P

 

kev@

Zainstaluj to się dowiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstalowałem gerke na 3tygoniowym xpku i po odpaleniu gelki wybraniu rodzaju gry gerka sie ładuje i ładuje i ładuje. I tak bez końca, 30 min czekałem i nic. A sysyem sie nie wieszał. nie pomaga rinstalacjai ani instalacja od nowa, mam durona 1,2 Geforcea 4mx ponad 300 ramu i 20 gb wolnego miejsca. O co biega? U kumpla gerka smiga a u mnie nie. Prubowałem na WinMe ale tam nawet instalacji gerka nie chce przejsc bo wiesza system przy 4 procentach zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek dla mnie to jest slaby troszke komputerek ! ram,miejsce na dysku spoko,karta graficzna no niebardzo,a procesor za maly bo wymaganiach procek przynajmiej 1000 ale tak lepiej to minimum dla mnie 2000 :wink: a moze opisz bardziej szczegolowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek dla mnie to jest slaby troszke komputerek ! ram,miejsce na dysku spoko,karta graficzna no niebardzo,a procesor za maly  bo wymaganiach procek przynajmiej 1000 ale tak lepiej to minimum dla mnie 2000 :wink: a moze opisz bardziej szczegolowo.

1295893[/snapback]

Uruchomilem NFS:U2 na Celeron 800, 192MB RAM i GF2MX, chodzilo nieciekawie, ale chodzilo, wiec IMO to nie wina sprzetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ama pytanie no bo w końcu zainstalowałem se nfsu2 i sie zdziwilem bo na asfalcie mam kwadraciki.Czy jest jakś możliwość aby je usunąć(czyt. rozmazać:).Sprawdzane na kartach od gf2 mx poprzez gf4ti az po radeona 9550.Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ama pytanie no bo w końcu zainstalowałem se nfsu2 i sie zdziwilem bo na asfalcie mam kwadraciki.Czy jest jakś możliwość aby je usunąć(czyt. rozmazać:).Sprawdzane na kartach od gf2 mx poprzez gf4ti az po radeona 9550.Pomocy.

1299536[/snapback]

Było w tym temacie wiele razy omawiane, jakoże topik ma już sporo stron, to powiem: Musi być włączone filtrowanie w ustawieniach graficznych na połowę lub na full.

Po przestawieniu musisz wyjść z gry i ponownie uruchomić.

Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było w tym temacie wiele razy omawiane, jakoże topik ma już sporo stron, to powiem: Musi być włączone filtrowanie w ustawieniach graficznych na połowę lub na full.

Po przestawieniu musisz wyjść z gry i ponownie uruchomić.

1299558[/snapback]

 

Dzięki piękne za odpowiedż.Wszystko już ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cos takiego - wszystkie wyscigi z stage 1 2 3 przejechane - wyjechalem z garazu i rachel napisala ze "get in the car lot " czy cos takiego , i ze nie bedzie dalej wiecej wyscigow...... mam odsloniete 3 car loty w kazdym bylem i nic dalej to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM TEN SAM PROBLEM CO KOLEGA SYLWEK.POMIMO ŻE POSIADAM BARTONA 2500,512 DDR,PROLINKA FX5200 ULTIMATE..TO WSZYSTKO NA PLYTCE EPOXA NA NFORCIE 2 ULTRA 400 TEŻ W CZASIE ŁADOWANIA W XP-KU GRA SIE ZACZYNA ŁADOWAC I PASEK ŁADOWANIA JUŻ TAK LATA SOBIE....A DYSK TWARDY NIE PRACUJE. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...