Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprawe...moze mi ktos dac sejwa z prince of persia :ww!Bo mialem formata i wszystko poszlo...Moj num gg 2132831!!!!Skonczylem na tym jak mialem maske i juz walczylem z ta dziewczyna! :mur: <_< :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem gierke...w sumie ok, ale jedynka lepsza...wybralem poziom easy (czytajac wasze wypowiedzi) aby sie nie stresowac, ale w wielu miejscach i tak bylo przegiecie...oczywiscie jesli chodzi o walke...starcilem sporo nerwow i niele wiazki lecialy...

 

ALE jesli ktos by mi odpowiedzial fabule w skrocie to bylbym szczesliwy...bo mimo iz filmiki ogladalem wszytskie, angola znam to ni ch...a nie kapuje...serio...zakrecona jak swinski ogon :lol: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dla odmiany zupełnie nowy PoP nie pasuje :( Sands of Time był taki ładny, wesoły, cukierkowaty, zupełnie jak pierwsze 2 części... W WW zupełnie inny klimat, książę, który z założenia twórcy miał być miły, sympatyczny i o czystym sercu (wiem, :lol: ) teraz czerpie frajdę z wyżywania się na kobitkach :blink: Muza może i jest fajnia, ale mi zupełnie nie pasuje do tej gry... Granie w nią strasznie mnie dołuje i to nie tylko ze względu na milsze wspomnienia z SoT, ale też dlatego, że wszystko jest niesamowicie przygnębiające i poprostu szarobure :cry: Jedyne zmiany in + to nowy system walki i lekko poprawiona grafika. Za dużo siekaniny, za mało reszty! Może brakuje jej szczegółów:

-muzyki

-kolorystyki

-ładnych, "płowych" lokacji

-fajnych tekstów Księcia

-w zapisach nie widać, ile procent gry się przeszło :-P

-ta gra ma za mało wspólnego z "orientalnym" czy tam jakim klimatem! teraz to już zupełnie obojętne, czy jest się Księciem Persji, czy jakimś łowcą nagród...

 

Może to dlatego, że zawsze wolałem wcielać się w bohatera, który ratuje księżniczkę przed złym (buuuuu :lol: ) smokiem, czy tam sułtanem. A sam pretekst do rozgrywki jest w WW jak dla mnie idiotyczny.

 

SoT: 9,5/10

WW: 6/10

 

Jasne, nie mam nic przed tworzeniem takich gier, ale nie pod marką Prince of Persia :!:

 

Oczywiście jestem całkowicie subiektywny :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wlasnie spodobal Warrior Within. Klimat jest troche bardziej przytlaczajacy i podoba mi sie przemiana bohatera, kiedys trzeba wydoroslec, przestac bawic sie lalkami, wylaczyc MTV i zapuscic ostra muze :D brakuje jeszcze fajki i mocnego piwa B), a z ksiecia sie zrobil zwinny zabojca i wyszlo mu to na dobre. Ja tam wole grac powazna postacia (moze byc nawet zly charakter) niz cukierkowatym superbohaterem. Co do ksiezniczki to smok moze ja zjesc, Empress byla ladniejsza, jakbys zdobyl wszytskie health upgrade to bys zobaczyl calkiem fajny akt seksualny :D. Jednym zdaniem: mordujemy, ratujemy wlasny tylek i uprawiamy sex. Tak wyglada nowe PoP :wink:

btw nie mowie ze PoP SOT mi sie nie podobal. Fajna tez byla ale warrior mnie przykol do monita.

 

aha no i moja ocena

 

SoT: 8/10

WW: 9/10 (jeden punkt odjety za brak powalajacego, innowacyjnego engine'u graficznego, reszta mnie wgniotla w fotel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co zrobic po tym jak sie zabije pierwszy raz ksiezniczke, ucieknie przed dahaka, potem jest filmi o nadziei, znow ucieczka przed dahaka no i zaslona z wody, stoje na gzymsie obok drugi (po lewej stojac plecami do wody) a ja nie wiem jak stamtad zejsc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co zrobic po tym jak sie zabije pierwszy raz ksiezniczke, ucieknie przed dahaka, potem jest filmi o nadziei, znow ucieczka przed dahaka no i zaslona z wody, stoje na gzymsie obok drugi (po lewej stojac plecami do wody) a ja nie wiem jak stamtad zejsc :(

1213331[/snapback]

zapodaj screena to może pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem bo nie wiem co mam teraz zrobić jestem już po momencie kiedy Prince sciąga maske a Dahaka pożeraz tego drugiego princa heh:) ide do tej sali tronowej i jest filmik ok ide dalej i znowu filmik i prince rozwala sciane za tronem kaliny i jest ten teleport i ją tam wpycha a sam nie moge się tam dowstać jak do niego wchodze to nic się nie dzieje cofnąć się nie moge bo przejście zasypały kamienie !!! Co mam zrobić :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem bo nie wiem co mam teraz zrobić jestem już po momencie kiedy Prince sciąga maske a Dahaka pożeraz tego drugiego princa heh:) ide do tej sali tronowej i jest filmik ok ide dalej i znowu filmik i prince rozwala sciane za tronem kaliny i jest ten teleport i ją tam wpycha a sam nie moge się tam dowstać jak do niego wchodze to nic się nie dzieje cofnąć się nie moge bo przejście zasypały kamienie !!! Co mam zrobić :(((

1213756[/snapback]

 

musisz tam wejsc...a dlaczego ci sie nie udaje?? nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z pewnym etapem

wstawiłem screeny abyście sie mogli zorientować gdzie jestem no i nie ukrywam pomogli mi.

http://tonys.fm.interia.pl/1.jpg

http://tonys.fm.interia.pl/2.jpg

http://tonys.fm.interia.pl/3.jpg

http://tonys.fm.interia.pl/4.jpg

w sumie jestem na etapie z wiezami, zaczynam od tej po lewej na mapie. dochodzę do mementu w którym załatwiam golema i mam dwie drogi, przed siebie i w prawo. idąc w prawo dochodzę do portalu i moge przeskoczyć do teraźniejszości.

ale chciałbym iść drogą przed siebie, ale liny są za daleko i mi tam nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam załatwić tego latającego niby psa, jestem juz po zmianie w Sand Waith. Naparzam go normalnie ale ciągle mnie zabija. Chce tylko wiedizeć czy jest jakiś sposób na niego czy musze go lać aż go zabije (a to może troche potrwać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam załatwić tego latającego niby psa, jestem juz po zmianie w Sand Waith. Naparzam go normalnie ale ciągle mnie zabija. Chce tylko wiedizeć czy jest jakiś sposób na niego czy musze go lać aż go zabije (a to może troche potrwać).

1219160[/snapback]

Lejesz go w nogi jak jest na ziemi i turlankami w bok unikasz jego nalotów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy na tym forum. mam pytanko, jestem w miare niedaleko w tej gierce i mam problem. moment kiedy dochodze pierwszy raz do pomieszczenia z klepsydrą, kiedy ta laska mówi mi ze musze uruchomić 2 wierze zeby otworzyc drzwi itp. daje mi miecz który po wlozeniu w odpowiednie miejsce nieco wcześniej powoduje wysunięcie sie pewnej wajchy :) kiedy ja obracam wysuwają sie kamienie które mają mi ułatwić mi wejście na góre. mam tam drzwi na lewo i prawo, ale za cholere nie moge wspiąć się na te kamienie. wiem ze troche namotałem jakby co mozna pogada na gg: 3288964, potrzebuje pomocy niewiem co tam zrobić i tkwie w miejscu... please o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam problem - kumpel przechodzi tą grę i zatrzymał się na Water and Gardes (teraźniejszość). A ja po prostu nie pamiętam, jak zejść na dół :oops: :mur: Dostałem takie screeny z tego miejsca:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

67vc.jpg

 

Pomóżcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc. Mam problem . Jestem przy drugim zapisie przechodzę po scianie bramę pojawia się film pokonuje kilku wrogów, otwierają się z boku dzwi, walczę i pokonuje demona zlożonego z kruków, on przemieszcza się do góry i na gzymsie zostaje. Nie mogę go dosięgnąć , przechodząc do drugiej komnaty widze, że nie ma schodów łączących z zamkiem. Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc. Mam problem . Jestem przy drugim zapisie przechodzę po scianie bramę pojawia się film pokonuje kilku wrogów, otwierają się z boku dzwi, walczę i pokonuje demona zlożonego z kruków, on przemieszcza się do góry i na gzymsie zostaje. Nie mogę go dosięgnąć , przechodząc do drugiej komnaty widze, że nie ma schodów łączących z zamkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc. Mam problem . Jestem przy drugim zapisie przechodzę po scianie bramę pojawia się film pokonuje kilku wrogów, otwierają się z boku dzwi, walczę i pokonuje demona zlożonego z kruków, on przemieszcza się do góry i na gzymsie zostaje. Nie mogę go dosięgnąć , przechodząc do drugiej komnaty widze, że nie ma schodów łączących z zamkiem.

1224810[/snapback]

Wejdź po kamiennym bloku przy drzwiach a potem skacz po kolumnach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonc tego latajacego "ortla?" w sekretnych jaskiniach ? ;p kurde podchodzilem do tego bosa tyle razy ze mnie szlak trafia Ma ktos na niego sprawdzony sposob ?

 

Jestem teraz po tej misji co zabilem latajacego potworka ... gryf ? nom i doszedlem do tych 2 babek co gadaja... potem mam znalesc droge do tronu... i eni wiem jak tam sie dostac ? przez ogrody ale jak ? mam szukac przejscia w garden waterworks czy garden hall ? Ktos wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem bo nie wiem co trzeba zrobić w Water and Gardes (przeszłość chyba) jak te drążki poustawiam i otworzą mi się drzwi to dalej jest niby portal ale on nie diał a uruchomić chyba jego nie da się. mam na mapie zaznaczone dwie wierze i nie wiem jak się dostać :( pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonc tego latajacego "ortla?" w sekretnych jaskiniach ? ;p kurde podchodzilem do tego bosa tyle razy ze mnie szlak trafia  Ma ktos na niego sprawdzony sposob ?

1225884[/snapback]

no wlasnie mam ten sam porblem i juz mnie cholera bierze:) czy mooglbys napisac jak go zalatwiles? dzieki!

 

a ja mam problem bo nie wiem co trzeba zrobić w Water and Gardes (przeszłość chyba) jak te drążki poustawiam i otworzą mi się drzwi to dalej jest niby portal ale on nie diał a uruchomić chyba jego nie da się. mam na mapie zaznaczone dwie wierze i nie wiem jak się dostać :( pomocy :(

1226618[/snapback]

musisz sie cofnac po prostu ta sama droga, ktoora przyszedles do ogrodu ale przedtem wysil sie troszke i skocz do najwyzszego pokretla(tego co otwiera wode) - jak wskoczysz wyzej to dojdziesz do life upgrade'a...no chyba, ze juz to zrobiles:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonac ta kailenne (laska w czerwioeni machajaca mieczami ?) Jest jakis skuteczny sposob na nia ?

1224738[/snapback]

Jak większość - lejesz ją na zwolnionym czasie, gdy się kończy odskok, znów kolejna klepsydra i tak do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tam w demo nie galem i nie wiem co ono zawiera (poderzewam ze bardzo malo jak sie nawet nie odezwales ;) ), ale w full wersji sa momenty kiedy mam ochote skoczyc z okna.

Edytowane przez fariwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz po tej misji co zabilem latajacego potworka ... gryf ?  nom i doszedlem do tych 2 babek co gadaja... potem mam znalesc droge do tronu... i eni wiem jak tam sie dostac ? przez ogrody ale jak ? mam szukac przejscia w garden waterworks czy garden hall ? Ktos wie ?

1226099[/snapback]

Mam taki sam problem!!!!!!! Nie wiem co zrobic!!!!!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...