Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

na temat rozgrywki, nie fabuły

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
gierka roxuje :) właśnie załatwiłem big daddy'ego nie tracąc ani jednego naboju :) po prostu nasłałem na niego drugiego big daddy'ego i przyglądając się z boku tylko czasem pomagałem mu wysyłając "dawki z prądu" :D gra jest niesamowicie zrobiona, próba pójścia na żywioł do przodu kończy się napisem loading, wystarczy trochę pokombinować, pomyśleć i tak jak na w/w przykładzie dużo się nie męcząc załatwić nawet samego tatuśka :-P

polecam hackować wszystkie działka, kamery itd. prędzej czy później się przydadzą

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Witam. Dziala komus demko/full na Viscie 64 bit ? Jak probuje odpalic to pojawia sie komunikat, ze nie mozna uruchomic gry bo jej konfiguracja rownoczesna jest niewlasciwa. Jest na to jakis patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziala komus demko/full na Viscie 64 bit ? Jak probuje odpalic to pojawia sie komunikat, ze nie mozna uruchomic gry bo jej konfiguracja rownoczesna jest niewlasciwa. Jest na to jakis patch ?

z tego co wiem to wiele ludzi gralo na viscie 64bit i nie bylo raczej problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge gry dorwac, to jest moj pierwszorzedny problem, wczoraj w empiku we wrocku sprzedawca powiedzial ze w harmonogramie maja narazie wersje .pl za 79.90 ktora wyjdzie pod koniec wrzesnia. O zadnej innej wersji w terminarzu mi nie napomnial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co mało postów widać że gra dobrze zabezpieczona ;)

Tak zabezpieczenie jest rzeczywiście super 150zł i brak w normalnych sklepach MM czy Empik, jak by w Empie czy MM leżała za 79-89 zł to pewnie byłoby grubo parę stron więcej bo i sam bym postował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sobie sciągne demko...

Wchodzę na stronkę a tam 2GB bio :shock:

 

Dajcie spokój, potrafią człowieka zniechęcić :|

Nawet dobrze, że nie ściągałeś bo gra wymaga PS 3.0 żeby w ogóle odpalić no chyba, że ta karta w sygnaturce już nieaktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

z tego co wiem to wiele ludzi gralo na viscie 64bit i nie bylo raczej problemow

Juz sobie poradzilem. Jesli ktos bedzie mial taki problem to niech zainstaluje Visual Basic 2005 z dema od MOHY Airbone :) Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakies potwierdzone info?

u mnie w emipku w krakowie w galerii kazimierz mowia ze dopiero we wrzesniu o.O

 

 

ale po ang bede mial juz jutro :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety naprawde az akie problemy sa zeby zdobyc ta gre ?! Kurcze to chyba jeszcze jeden plusik na korzysc UK. Ej a czy polska preiera nie miala byc jakos 28mego tego miecha czyli jutro ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę... warto było wydać kasę, łączny czas gry około 10h, trzeba dodać, że nie biegłem przed siebie tylko zwiedzałem każdy zakątek. Dla mnie nie za krótko, nie za długo, mogło by być lepiej, ale to, że każde miejsce wygląda inaczej wynagradza. Widać, że lokacje nie były robione na "byle więcej" tylko wszystko jest świetnie przemyślane i zaprojektowane.

Fabuła - jest ok,

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
spotkanie z "właścicielem" Rapture i jego "would you kindly" zapadnie mi długo w pamięci, walka finałowa przednia, nie obyło się bez planu. Co prawda fajnie się skończyło, ale spodziewałem się czegoś więcej.

Jak dla mnie ogólnie świetny tytuł, bawiłem się znakomicie cały weekend i być może kiedyś do niej jeszcze wrócę...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wymazcie z pamięci nadzieje ze podane pare tygodni wczesniej 10h gry to sprint przez Rapture :/ Ech myslalem, ze ogladajac to co przygotowali dla nas tworcy troche dokladniejszym okiem zwiekszy czas do 15h, moze wiece :/.

 

Fu^% kucyk, na pewno dobrze liczyles? Jeszcze zebys byl jakos nabuzowany, podekscytowany i jeszcze trzesacy sie po out'rze, a tu widze przemyslana recenzje gry ocenionej na 7,5/8 na 10. No domyslalem sie ze gra nie moze byc tym, o czym dalo sie czytac w recenzjch prasowych (och, ach)...

 

... no mam nadzieje ze to tez kwestia gustu, i moje odczucia po grze beda troche bardziej ekscytujace ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka jest super według mnie, ma to co najważniejsze - czyli WCIĄGA! Jestem już znudzonym graczem i ciężko mnie zatrzymać przed tv, nawet Gears of War jeszcze nie przeszedłem :blink: :D a tutaj wracałem każdego dnia od piątku.

Może trochę więcej jak 10h, może 12h nie wiem dokładnie, bo grałem na raty, wydaje mi się, że w sam raz, nie była przydługawa, nie zdąrzyła znudzić, a dodam, że pod koniec po wszystkich upgrade'ach itd Big Daddy to pikuś :)

Według mnie długość w sam raz. Zakończenie też fajne, ale spodziewałem się, że dowiem się czegoś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA gram juz 14 godzin :D przemierzam gre cm po centymetrze i sie jaram .. szczrze mowiac w ch** dawno nie bylo gry TEGO kalibru... fabula, klimat, muzyka, grafika, wystroj... ta gra to majstersztyk!!! Najwzyzsza klasa, bede gral w nia nie jeden raz, nie zaluje wydanej kasy ani o pensa, kurde naprawde malo jest tytulow ktore zrobil na mnie wrazenie, ilosc gier ktore przeszedlem jest niepoliczalna (gram od czasu c64 i atari) a gry godne zapamietania i zagrania jeszcze raz moge wymienic na palcach 2 rak i jednej stopy...

jesli ktos lubi sie wciagnac w faule i klimat to ggra idealna dla niego !

jak dla mnie to kandydat nagre roku... jeszcze tylko crysisa oblukam i wydam werdykt :D

 

PS jeszcze gry nie skonczylem i nie chce ;] Zaduzo w niej miodziku :D

Edytowane przez Vault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie facetowi spokoj ...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Spoilerem mialaby byc postac Big Daddiego czy fakt ze bedziemy mogli w miare uplywu rozgrywki polepszac nasze zdolnosci ataku? :).

 

Vault - 12h? no no co raz lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...