Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Grasz na klocku? To graj i nie marudź, mnie się nie marzy taka niespodzianka, i to po instalacji wersji demo.

z demem przesadzili (chociaż prawdopodobnie przy instalacji zgodziłeś się na wszystko klikając next), ale z pełną wersją? nie akceptujesz, nie kupujesz, a co do klocka - nie wiem co mi się w tle instaluje, może ms podgląda moje wiadomości, może browsuje mi po dysku kompa za pośrednictwem media sharing - nie wiem, nie interesuje mnie to, nie będę panikował pod wpływem "układu" [; Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi cie to, bo nawet jezeli to robia, to nie spowalnia ci to dzialania xboxa. w przypadku pcta to reaguje alergicznie na wszelki soft, ktory instaluje sie na stale do systemu i chodzi sobie w tle (optymalizacja windowsa przede wszystkim!). I mozna powiedziec, ze jak sie nie podoba to nie kupujesz, ale wybor jest prostszy... wystarczy tylko troche poczekac. Nie ma rzeczy nie do zlamania. Tylko, ze traca na tym tworcy gry i gracze, bo sie musza bawic w nielegalne pol-srodkie.

A gra wyglada interesujaco - no nic bede musial poczekac do konca roku na upgrade... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego jeszcze nie grali... 2729907[/snapback]

Może byś używał spoilerów? Tak BTW o nie piszesz w wersji na PC o wersji Xbox 360 o jeju ale straszne ić stont!
kucyk no "ić stont!" :lol:

 

ps

gra to kozak :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to grę można aktywować tylko 2 razy ;) Czyli po zakupie trzeba będzie modlić się by nam system nie padł. Brawo 2K ;) Gra ponoć "jest" ,ale nie do końca ;) Ja tam tych 80-90 zeta skąpić nie mam zamiaru. Zwłaszcza za taki tytuł. Wersji Steamowskiej to chyba się nie tyczy.

 

WDK myślę ze dobrze trafiłeś :D

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma już ktoś "tą" wersję? :D Bo widze że duży "popyt" na nią jest mimo krążącej informacji jakoby "płytki były wadliwe" B-)

bo płytki są wadliwe i chodzą tlyko pod win 64 bit, trzeba czekać do 28.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz 5 razy, co IMHO i tak jest skandalem...

 

A co do dementi, to jestem ostrozny... w licencji mozna poczytac kilka ciekawych stwierdzen, jak np. ze gra nie zbiera info o komputerze gracza. Pare akapitow dalej mozna za to wyczytac, ze na serwer przesylany jesy "hash of machine ID", a wymiana duzej ilosci podzespolow w kompie moze wymusic ponowna aktywacje. Ale nie, "we don't fingerprint your machine"...

 

I na ch... Securom w demie? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie będziesz zabijał małej to za którymś razem odwdzięczy ci się za pomocą pluszowego misia w którym będą ukryte różne profity [;

Miejsca na plasmidy kupuje sie w automatach (te ktore maja po bokach Male Siostry, pierwszy ktory ma miejsca na plasmidy jest w Neptunes Bounty). W pierwszym misiu miejsc na plasmidy nie ma, nie wiem jak w innych :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie troche ze u nas gre bedzie mozna nabyc w cenie 79.99 , natomiast wersja ANG kosztuje ok. 150 zł w przeliczniu .. :-P

W Polsce za 79zł sprzeda się znacznie lepiej, a skoro to polska wersja kinowa, nie stanowi konkurencji dla wersji eng sprzedawanej za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie upgrade do shotguna i teraz sieje postrach :D

trochę o grze, nie o fabule

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w którymś momencie zaciąłem się z Big Daddym, nie mogłem go pokonać (5 podejść) na żywioł, to obszedłem go grzecznie, zhackowałem działko rakietowe i poszło łatwo :) czym dalej tym sposobów na pokonanie przeciwników co raz więcej, plasmidów przybywa tyle, że zapomniałem do czego które służą :D

fajny patent z tymi automatami z "życiem" jak zrobimy na nich hacka to potem nasi przeciwnicy próbujący się "doładować" giną

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie bylo mi w smak ale dla zachowania calkowitego przetestowania demka sprawdzilem jak gra wyglada i chodzi na nizszych detalach.

Jest to KATASTROFA !

Wyglada jak....jak cos co bardzo brzydko wyglada.

I dopuki nie zjedziemy detalami na min. to zauwazalnego polepszenia plynnosci nie widac.

Gdybym nie posiadal sprzeta, ktory w miare obsluzy gre w max detalach to raczej nie ogladal bym pelnej wersji.

Caly czas czekamy na PL wersje w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W Polsce za 79zł sprzeda się znacznie lepiej, a skoro to polska wersja kinowa, nie stanowi konkurencji dla wersji eng sprzedawanej za granicą.

Tak tylko wspomne , ze sam kupuje oryginaly , ale jednak wersje polskie jednak nieco odstaja od reszty. Co w nich nie tak? Jesli pojawia sie bugi , to na pacza mozemy czekac i czekac , czekac i czekac....Ju nawet nie wspominam o updejtach , ktore nie dzialaja na polskich wersjach. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dopiero teraz znalazłem chwilkę aby instalnąc demo i zlukać co i jak. I niespodzianka podczas gry nie mam tak jak już ktoś w tym wątku napisał dżwięku............ Jakies pomysły karta ta sama.

Spróbuj uruchomić w trybie kompatybilności z windows xp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem sesyjke.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Czy ten etap w Medical Center nie przypomina wam czasem filmu The House on the Hounted Hill? Mi się ten etap bardzo kojarzyl z filmem, chory klimat, szaleni doktorkowie, miodzio.

 

Ogólnie gierka miażdzy klimatem, jest swietna.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RaKLeZ dzięki - pomogło, fajnie thuGG że jest taki etap, podobał mi się ten film... Nie wiem jak niektórzy ludzie moga jechać po grafice. Całość sprawia doskonałe wrażenie - może oceniają grafe po tym że nie gubi klatek... hmmm. Oczywiście woda - piękna. Kupie z pewnością collectors edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam prooblem... jestem w biurze pani longford otwieram sejf i... w srodku nic nie ma a powinno, to jest jedna z misji, ktorej nie skoncze poki nie znajde "tego czegos" co orzekjlada sie na to ze nie moge isc dalej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...