Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

A ja grałem dopiero teraz w demo bo nie miałem wcześniej specjalnie czasu. Kurcze świetna gra tylko nie na mojego laptopa ;p Aczkolwiek na niepodkręconej grafie, w 1024 i all na medium wyciągam: min- 11, aver-15, max-23. CIekawy klimat oraz ta sieczka ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeleciałem wszystko i we Wrocku brak bioszoka :(. Dzis mega promocja w media we wrocku w galerii dominikańskiej i aby tam wbić się musiałem wejsc w 3 turze bo jakies samsungi sprzedawali po 599 zika badziewiaste ;/, a ci ludzie jak barany stoją już od 5 i zaklepują kolejkę , koniki cuda wianki normalnie naród głupi , że aż Niemcy mają czasem rację , że się z nas nabijają. Stara babcia z dziadkiem co normalnie nie przekracza 4km/h nagle biegną szybciej pod prąd na schodach ruchomych, które jadą w dół a oni na góre wbiegają szybciej niż ja jechałem w dobrym kierunku schodami.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos byl juz Saturnie/MM/Empikach w Krakowie i moze potwierdzic, ze obojetnie na ktora platforme wersja jest juz w sprzedazy? Pojechalbym po pracy i kupil ta, ktora bedzie (x360, pc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Bioshockiem wypróbuję ten chwyt jak wrócę z pracy. Rozumiem, że nazwę pliku .exe również mam zmienić na R6Vegas_game. Proszę wyjaśnij mi jeszcze jak w skrócie ma to wyglądać (chodzi o ten wpis "-dx9")?

tak. nalezy zmienic nazwe . exe na R6Vegas_Game.exe, aby zadzialal wpis w profilu (zdaje sie, ze w najnowszych sterach juz nie trzeba, bo odpowiedzni wpis juz jest dla BS) oraz dodac wpis "-dx9" na koncu sciezki w wlasciowosciach skrotu do gry. wymusimy wtedy dzialanie gdy w trybie dx9 pod vista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeleciałem wszystko i we Wrocku brak bioszoka :(. Dzis mega promocja w media we wrocku w galerii dominikańskiej i aby tam wbić się musiałem wejsc w 3 turze bo jakies samsungi sprzedawali po 599 zika badziewiaste ;/, a ci ludzie jak barany stoją już od 5 i zaklepują kolejkę , koniki cuda wianki normalnie naród głupi , że aż Niemcy mają czasem rację , że się z nas nabijają. Stara babcia z dziadkiem co normalnie nie przekracza 4km/h nagle biegną szybciej pod prąd na schodach ruchomych, które jadą w dół a oni na góre wbiegają szybciej niż ja jechałem w dobrym kierunku schodami.

 

Dzięki ,bo miałem iść dzisiaj do sklepu dla idiotów w galerii :lol: Zaraz zassam demko i sprawdzę tą grę o której tyle trąbicie . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale znalazłem kilka ciekawych filmików z gry:

 

Splicer Showdown Gameplay HD (45,1 MB)

Shotgun Rampage Gameplay HD (25,4 MB)

Little Sister Gameplay HD (37,6 MB) - UWAGA! na filmiku widać fragmenty zakończenia

Exclusive Weapons of Genetic Destruction HD (125,5 MB)

 

Wyglądają o wiele lepiej niż dotychczasowe trailery, po tym co zobaczyłem z pewnością dam grze drugą szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem tylko godzinkę, bo padam, ale tak w skrócie; warto było wydać pieniądze, prosektorium to nie to miejsce do którego chciałem trafić o tej godzinie, ale trudno się mówi, klimat jest niesamowity, sam się łapałem na tym, że grałem z otwartą buzią, głupio powiedzieć - prawdziwa zabawa już się zaczęła, ale ciężko tego nie powiedzieć, skoro mam już zdolności telekinezy [; patent z hackowaniem też niezły, można wszystkie maszyny obrócić przeciw naszym przeciwnikom, no i ta akcja - zbieram shothun-a i gaśnie światło, a po chwili zmasowany atak tego czegoś :)

no i na prawdę warto wszędzie wchodzić i podziwiać, to nie jest gra typu biegnij jak najszybciej przed siebie, gorąco polecam ten tytuł, nie będziecie zawiedzeni!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma zajefajny klimat... od 4 czasu hl2 nie bylo czegos takiego, w sumie od czasuj system shocka 2 nie bylo czegos takiego ... tak na marginesie NIE PALCIE przed zasiadnieciem do gierki... to taka dobra rada ...

ktos wie czy da sie niezabijac duzych tatuskow ale zebrac ADAM-a od malych siostrzyczek ?

 

na marginesie

dawno w zadym fpsie w ciagu kilku godzin grania nie zginalem tyle razy na poziomie normal ;]

i jak tu nie kochac tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tak na marginesie NIE PALCIE przed zasiadnieciem do gierki... to taka dobra rada ...

Hehe... bardzo dobra rekomendacja ale powiedz... kto Cię posłucha?

:D

 

Wczoraj trafiłem do empiku i była wersja tylko na iksa a na pieca ma być na 28 ale sprzedaż od 4..? czy jakoś tak. Może wyciągnąć gościa zza lady i tego małego monitorka niech wcześniej skoczy na magazyn po jedną sztuczkę. Cena w normie 99,90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie poslucha no mzoe ktos mnie poslucha, 2 osobki z mojego grona zapalily i zlapaly krzywa faze ... ja wolalem nie probobowac ;/

A zreszta to nie miejsce na takie wywody hehe ale i takOSTRZEGAM.

To c w katolandzie jeszcze sie nie doczekaliscie na piecową wersję ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pr0 polisz werżyn? :?

Nie bedzie zle bo tylko cinematic (chyba ;p). Wielkim zalem było by niszczyć podobno świetny voice acting. Poza tym skoro juz 28 bedzie w sklepach to nie ma szans na PL wersje z głosami (i dobrze).

ja moze jutro bede mial polska za 80zł ;]

Skad ja bedziesz mial ? :P Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OST z Bioshock za darmo

Autor: Maciej Kowalik

 

Oto mały prezencik dla wszystkich, którzy wybierają się do Rapture. 12 utworów pozwalających czuć klimat podwodnego miasta nawet przy wyłączonej konsoli. Plik można pobrać stąd.

polygamia.pl

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć gdzie można kupić/zdobyć miejsca na plasmid.

jak nie będziesz zabijał małej to za którymś razem odwdzięczy ci się za pomocą pluszowego misia w którym będą ukryte różne profity [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...