Skocz do zawartości
Włodi

Geforce 6200

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.tweak.pl/index2.php?jn=3&newsido=583&zmt=1

W ofercie firmy Sparkle pojawiły się pierwsze karty graficzne GeForce 6200 dla systemów z magistralą AGP. Są to model: SP-AG4XDH (128MB DDR z wyjściami D-Sub, DVI, HDTV), SP-AG4XDH256, który posiada 256MB pamięci DDR oraz najtańszy SP-AG4XDH (Value Edition) z 64-bitową magistralą do pamięci. Karty pracują z częstotliwością 300MHz z pamięciami 500/550MHz.

64bit pamięć ?????? Ale lipa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1236169[/snapback]

Faktycznie na zdjęciu widać cztery kośtki pamięci - jeśli tak to będzie lipka troszkę. Do tego jest dodatkowe zasilanie - w takim razie karty te (jeśli będą 128 bitowe) będzie można wysoko kręcić, bo nie będzie ograniczeniem port AGP a raczej jego możliwości prądowe.

 

Trzeba też zaznaczyć, że taktowanie pamięci w newsie powinny mieć wartości 250 / 275 MHz ale to chyba wszyscy wiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten sklep jakieś głupoty o sprzęcie wypisuje. Sprzedają radka 9600pro 400/400 podając,że ma ponad 4000 w 3dmarku uwaga w rozdziałce 800x600 :blink:

 

a w opisie 6600 (nie gt) wyczytałem,że szybszy od 9800pro/xt <_<

 

Jakiś średnio fachowy sklepik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jedzie już na testy.

 

Rozumiem, że chcecie ją z czymś porównać :)

Piszcie w jakich grach oraz z czym - tylko jakieś normalne karty - nie jakieś archaizmy :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten sklep jakieś głupoty o sprzęcie wypisuje. Sprzedają radka 9600pro 400/400 podając,że ma ponad 4000 w 3dmarku uwaga w rozdziałce 800x600  :blink:

 

a w opisie 6600 (nie gt)  wyczytałem,że szybszy od 9800pro/xt  <_<

 

Jakiś średnio fachowy sklepik.

1237388[/snapback]

no ponad 6500 w 3dmarku 2003, moj kolega ma 6100 punktow na 9800Pro, wiec roznica jest. a 9800XT

to jest chyba niewiele szybszy ? i wszystko zalezy przeciez na czym sie testuje, na futuremark

sa wyniki 6600GT majace ponad 11.000 punktow w 3dmarku 2003 : O (nie wiem AMD 64 BIT 4000+?).

fajnie miec taki procesor.

 

Dołączona grafika

 

wiec wg. tego 9800XT ~= 6600 AGP no a 6600 ma te szybkie PS3.0.

 

 

sorry ze tyle pisze i przezywam, ale na dniach kupuje ktoregos z 6600 i czytam wszystko co sie da

aby dobrze wybrac (slabsza karta+ram do kompa lub szybsza karta; mam 512mb RAM wystarczy?)

Edytowane przez zonepc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jedzie już na testy.

 

Rozumiem, że chcecie ją z czymś porównać :)

Piszcie w jakich grach oraz z czym - tylko jakieś normalne karty - nie jakieś archaizmy :D

 

Pozdrawiam

1237396[/snapback]

Wiec moze tak:

 

- 9600Pro

- 9600XT

- 9700Pro 128 bit (na allegro sa takowe)

- 9800

- 9800Pro

 

oraz:

 

GF5700U

GF5900XT

GF5900

 

byloby super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zonepc widze ze kupimy cos razem :) ja po sprzedaniu swojego Gecuba 9550XT (550/800) od miesiaca na rivie jade , teraz gdy pojawily sie Geforcy 6600 AGP i 6200 AGP wystarczy jeszcze kilka dni poczekac i kupic :) , no ja juz dluzej nie wytrzymam :)

tylko ze znowu wyskoczyla ta aukcja na allegro z tymi 9800pro za 600zł , ale jednak mimo wszsytko padnie na 6600 AGP za 580 zł --> Sparkla no i do tego 512 MB ramu , by dobic go 1GB :) , i taki zestaw chyba bedzie lepszy niz 6600GT i 512 MB ram

 

wiec wsumie co lepsze : ??

 

1) GF 6600 AGP ; 1GB RAM

 

2) GF 6200@6600 AGP ; 1GB Ram ( ale ok 50 zł w kieszeni :) )

 

3) GF 6600 GT ; 512MB Ram

 

4) Radeon 9800 pro ( 600 zł allegro ) ; 1GB Ram

 

Taki mamy wybór , trzeba sie na cos zdecydować wkoncu :) tylko na co :)) ja jak narazie pozycja nr 1 lub 4 )

Edytowane przez Yorkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze tak:

 

- 9600Pro

- 9600XT

- 9700Pro 128 bit (na allegro sa takowe)

- 9800

- 9800Pro

 

oraz:

 

GF5700U

GF5900XT

GF5900

 

byloby super!

1237440[/snapback]

Radka 9600 PRO, 9600 XT postaram się załatwic bo to wystarczy wypożyczyć Radeona 9600 XT i z odpowiednimi zegarami przetestować. Radeona 9700 (PRO) będzie raczej dość duży problem, gdyż praktycznie żaden sklep tego nie ma, a powiem szczerze nie kojarzę znajomego, który by to miał, więc może być krucho.

 

GF FX nie wiem czy jest w ogóle sens - w każdej gierce DX9 wymiękną i to ostro, no ale jeśli będzie możliwość to i to sprawdzę.

Radeon 9800 (PRO) myślę, że będzie możliwe, ale nie widzę sensu takiego porównania, bo jak wiemy jest to karta zbliżona do GF 6600 GT, zresztą to też nie ta kategoria cenowa.

 

Co do testu GF 6600 AGP to nie widzę specjalnie sensu - liczę na szczęście, że 6200 się zmoduje :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@focus:

Ty te karty bedziesz bral z Pol.pc??, zapytalbyś sie kiedy beda mieli te karty, bo juz mnie sciska :)

1237491[/snapback]

6200 leci z iComp (tak dla odmiany :) ), ale jeśli będzie to fajna sztuka to myślę, że bez problemu będę Ci mógł sprzedać, ale będę się musiał z nimi skontaktować.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200 i jak sie ma do 9800(mogło by byc) oraz jakie oc, aha czy moglbys sprawdzic jak ze zmianami napiecia w biosie? (tak jak to miało miejsce w 6800)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200 i jak sie ma do 9800(mogło by byc) oraz jakie oc, aha czy moglbys sprawdzic jak ze zmianami napiecia w biosie? (tak jak to miało miejsce w 6800)

1237517[/snapback]

No oki przekonaliście mnie do tego 9800 :D

 

No a gry, jakie chcecie gry, tylko jak was proszę nie wymieniajcie tych, których już używam w testach bo to nie ma sensu i tak się one znajdą.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40000 Dawno of War

Rose online - darmowy!!!

NFS Underground 2

Full Spectrum Warrior

PoP Warrior Within

 

a i jak znajdziesz to porownaj go z GF3:)) bo nie wiem czy sie oplaca zmieniac:)

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie pamietam jakie uzywasz ale tak

nfsu2

the chronicles of ridick

hl2(napewno testujesz)

doom3(tez)

prince of persia ww

farcrymedal of honor pacific assault

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFSU2,

COD,

FarCry (chyba najbardziej równoważy ATI i NV pomiędzy HL2 i DOOM),

POP Warrior Within,

jeśli można to gdyby tak GOTHIC2 lub Morrowind (kumpel w tej drugiej musiał wyłączyć cienie bo na 1,7+ i 9700 szarpało mu niesamowicie, na pozostałych full detalach w 1280)

reszta wg upodobania i chęci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus -> jestem też zainteresowany tą kartą z wiadomych przyczyn :] jak będzie jakiś model w 100% modowalny ( i wydajność jak w przypadku PCX wersji ) to biorę od ręki ;] także czekam... i daj znać skąd ( lub u kogo np. od Ciebie ;] ) można go zamówić :>

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh: Juz mialem zamawiac sobie 9550 - w sumie duzo nie garm - a tu piszecie ze jest 6200 AGP :huh: i do tego moze sie da w przyszloosci odblokowac potoki :huh:

 

Sam juz nie wiem :huh:

 

Focus postaraj sie jak najszybciej zrobic te testy - nawet podawaj wybiorczo wyniki - od tego sporo bedzie zalezalo (no i od portfela) :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

focus -> jestem też zainteresowany tą kartą z wiadomych przyczyn :] jak będzie jakiś model w 100% modowalny ( i wydajność jak w przypadku PCX wersji ) to biorę od ręki ;] także czekam... i daj znać skąd ( lub u kogo np. od Ciebie ;] ) można go zamówić :>

1238173[/snapback]

no stad:

http://www.icomp.pl/produkty.php?action=po...raficzne&id=106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...