Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Odezwałem się na forum, gdyż uważam że nalezy wesprzeć użytkownika "dszywala", uwiarygodnić go na ile jest to możliwe, że zakupił u nas płyty i będą u niego dostępne od 05.02.2005.

 

 

Narazie "dszywala" kupił bardzo mało płyt, ale mam nadzieje, ze od jutra to się zmieni. Płyty sa, ale wkrótce ich juz nie będzie z wiadomych przyczyn.

 

 

 

Z dobrych informacji dla osób ktore już kupiło to fakt, iż od dzisiaj mobo DFI NF4 i NF3 zdrożały o 3 %.

 

 

Sprzedajemy mobo DFI tylko odbiorcom hurtowym, po przedplacie !!

 

 

 

W sprawie zakupów detalicznych prosze skontaktować sie z "dszywala".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale akurat mam bardzo blisko do gliwic i wolłbym kupić płyte osobiście (wysyłka za pobraniem u dzszywala nie wchodzi w gre, a w przedpłate na konto nie będę się bawił). Czy możecie zrobić wyjątek i sprzedać płyte detalicznie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w sirius.pl za 10 dni okolo ukaza sie w ich sklepie wiec czekajcie jak nie chcecie ryzykowac u dszywala... aha apropo 160 dolcow X3 = 48 a u dszywaly to jest 700... wiadomo mozna cene zawyzac ale o ile?? :D zobaczymy co w siriusie wymysla.. ale tansza bedzie napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsi szczęśliwcy mają otrzymac płyty od dszywala :) Oj będzie się tu dzialo wieczorkiem :D Jeśli oceny bedą pozytywne a osiągi lepsze od mojej (w co nie wątpię) to zmieniam mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Feb 5 2005, 14:47-->

CYTAT(Mardok =:) @ Feb 5 2005, 14:47)
Eh to już wiem ale akcent jest na wtorek :/

1258264[/snapback]

Pytanie, który wtorek. Miejmy nadzieje że sprawa się rozwiąże szybko i pomyślnie. Wprawdzie ja nie zamówiłem ale czekam na pierwsze relacje żeby upewnić się i samemu zamówić płyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja (4-02-2005 23:54)hmm czyli rozumiem ze ma byc duuuze opoznieneDszywala (4-02-2005 23:54) nieDszywala (4-02-2005 23:54)nie duuże, małe opóxnienie.Dszywala (4-02-2005 23:55)płytę dostanie pan we wtorekJa (4-02-2005 23:55)ktory wtorek ?Dszywala (4-02-2005 23:55):)Dszywala (4-02-2005 23:55)ten wtorek 8 lutego

Kawalek rozmowy z gygy. Zobaczymy ile prawdy jest w tych słowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pierwsze ogloszenie pokazalo sie chyba z 2 tygodnie , jesli sie myle to mnie porpawcie :wink:

Zabawny jest fakt ze watek o plytach DFI zawiera jakies 19 stron narzekan , obiecanek i innych zupelnie nie potrzebnych spraw. Gdy juz sie plyty pojawia czyli moim zdaniem za 2 tygodnie u uzytkownikow ( daj wam boze jak najlepiej ) i zaczna sie problemy to kazdy bedzie musial przebrnac przez te fascynujace 20 stron :mur:

 

albo ku uciesze innych zalozy walsny oddzielny watek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Megabyte:

No niby ten wtorek…

 

@ wampir:

Walnie się linka w pierwszym poście od razu do 20stony i po sprawie ;)

 

@ VerB:

Eh tak jak ja, wszystko leży i czeka na mobo a mnie aż skręca jak się tak sprzęt marnuje :/ Moja GFX staniała już o 50zł !! A ja jej nawet nie włożyłem jeszcze ani razu do PC ! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wampir,

Prawda taka, że tym forum się nawet nikt nie opiekuje... często żałosne posty, offtopici, podwójne posty, często takie same (wysłane przypadkiem), których nikomu się nie chce kasować... moderatorzy śpią... a co my teraz robimy? Offtopicujemy od jakiś 10 stron :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadaj sobie pytanie czemu „Offtopikujemy”… No ja bym chętnie porozmawiał o DFI ale nie mam o czym :/ Płyt jak nie było tak nie ma a wszystkie info z zagranicznych forum i strony producenta już było podane :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok

Co racja to racja !!

Ja dzwoniłem i rozmawiałem nie przez GG " ... Poniedziałek - wtorek juz na 100%.... " mam nadzieję że to nie żaden przekręt bo nie zabardzo mam ochotę biegać po komisariatach .... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety moge powiedziec to samo co poprzednicy. Jak sprawa sie rozwinie niepomyslnie to pochwale sie niektorymi kwiatkami jakie wyszly w kontaktach z Dszywala. Narazie to mam krotkie podsuowanie (sory Dszywala, ale to Twoja wina) - zupelny brak zorganizowania, nie wie z kim o czym gada, mowi jedno a potem wychodzi ci innego. Mi mial wyslac na 99% we czwartek, jak nie wyjdzie to mial wyslac w piatek. Oczywiscie nie wyszlo... podobno mial wyslac dzis. Heh zobaczymy...chcialbym bardzo byc zadowolonym i mam nadzieje ze bede i wielokrotnie bedziemy handlowali ze soba...

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz dostaniecie te plytki to czy ktos moze zapodac czy na te plyte wchodzi XP-120 TR? a moze juz wiadomo?

1258438[/snapback]

Na xtremesystems jest wątek i z tego co wyczytałem wchodzi ;) Są nawet jakieś fotki, ale nie mam uprawnień, żeby je oglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lancer:

 

Rozmawiałem z dystrybutorem od którego dszywala ma owe płyty, i wysłać wcześniej niż dziś (sobota) nie mógł bo dopiero dziś dostał płyty do ręki ! Ogolenie sprawa nie przyjemna (delikatnie mówiąc) miejmy nadzieję że teraz już wszystko będzie w pożarku bo dopiero teraz dszywala ma czym handlować !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych płyty od dszywala są z nr seryjnym A01.

 

No moim zdaniem znacznie lepsze potwierdzenie :D

 

Dołączona grafika

 

No to teraz czekamy na mobo…

 

EDIT:

 

Kolejne info:

 

Na A01 są SLI-DR

Na A01 są SLI-D

Na A02 są Ultra-D

 

(cały czas mowa o DFI którymi dysponuje dszywala)

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)+Feb 5 2005, 16:26-->

CYTAT(Mardok =:) @ Feb 5 2005, 16:26)
@Lancer:

 

Rozmawiałem z dystrybutorem od którego dszywala ma owe płyty, i wysłać wcześniej niż dziś (sobota) nie mógł bo dopiero dziś dostał płyty do ręki ! Ogolenie sprawa nie przyjemna (delikatnie mówiąc) miejmy nadzieję że teraz już wszystko będzie w pożarku bo dopiero teraz dszywala ma czym handlować !

1258487[/snapback]

 

Ke?

wczoraj:

"DARECZEK (4-02-2005 19:17)

bo część wysłałem dziś

DARECZEK (4-02-2005 19:17)

a częśc jutro pójdzie kurierem"

To w koncu jak? Wyslal czy nie wyslal? Komu wyslal wczoraj skoro dostal je dzis?

 

"DARECZEK (4-02-2005 19:24)

dla ciebie

DARECZEK (4-02-2005 19:24)

i mardoka specjalnie wysyłam z dostarczeniem w sobotę"

oczywiscie w dalszym toku rozmowy wyszlo ze nie wyslal

 

Mysle ze sam zainteresowany powinien sie wypowiedziec i wszystko wyjasnic, bo ja rozmawiac z nim zglupialem i nie wiedzialem o czym jest rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ja niewiem co dszywala robi ... bo na plyte czekam juz prawie 2 tygodnie od dania kasy :(((( ale po prostu sie denerwuje bo niewiem co jest grane ze niedostalem jeszcze to mobo od niego ....????? :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

 

 

Karol to ze jestes moim bratem nie zwalnia Cie z tego ze nie musisz zakladac sobie konta !!! Zaloz sobie a nie na moim piszesz... :-P

 

//Real Aurora001

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...