Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Piter od kogo masz tego procka? Też chcę kupić coś po selekcji bo ten mój to biedny jest. Poluje na jakiegoś 2,7@1,4 Jestem skłonny oddać mojego 3200 i dopłacić ze 2 stówki za taki okaz.

A nie lepiej poczekać na E0? Skoro już Opterony i mobile Athlony 64 są E0 to może i niedługo wyjdzie E0 na desktopy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam masz 2x 6800Ultra i FX55 ? pochwal sie jakimis wynikami :)

no ultry sie zgadzaja, ale ten fx55 to juz nie - biedny 3200 poci sie i sapie, aby dojsc do niego:), a wyniczki to nic szczegolnego - leza sobie na ekstremalnym w 3dm05 i 03...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE to luz XP120 wejdzie bez problemu, juz zamówilem z allegro DFI NF4 SLI-D za 700zł i A64 3000+ BOX sprawdzony na 2600Mhz 1.4v Prime 8 godzin. Sprzedawca zgodzil sie ze jezeli procesor nie bedzie chodzil tak jak napisalem to bede mogl go zwrócic. cena 630zł

1278674[/snapback]

PITer:

 

PW Ci nie działa - inaczej się nie dało. Możesz mi na and777rew@op.pl przesłać namiary na tę firmę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer:

 

PW Ci nie działa - inaczej się nie dało. Możesz mi na and777rew@op.pl przesłać namiary na tę firmę?

1278882[/snapback]

 

Dziwne ze nei dziala, podawalem wyzej link do aukcji w którym jest podany nr telefony, gg i.t.p http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41803160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To goście z firmy Amasoft, ci sami od "DFI by dszywala". Solidna firma, można brać.

 

 

BTW - no i ch... bombki strzelił. Już myślałem, ze to 2640 mam na 1,5V stable, a jednak okazało się , że nie. Prime radośnie oświadczył mi to klasycznym errorem po 5 godzinach. Musiałem niestety podbić do 1,55... Jakoś do "dzików" od czasu Thortona nie mam szczęścia. A miało być 2700...bukiety kwiatów... orkiestra... śpiew gospodyń wiejskich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To goście z firmy Amasoft, ci sami od "DFI by dszywala". Solidna firma, można brać.

BTW - no i ch... bombki strzelił. Już myślałem, ze to 2640 mam na 1,5V stable, a jednak okazało się , że nie. Prime radośnie oświadczył mi to klasycznym errorem po 5 godzinach. Musiałem niestety podbić do 1,55... Jakoś do "dzików" od czasu Thortona nie mam szczęścia. A miało być 2700...bukiety kwiatów... orkiestra... śpiew gospodyń wiejskich....

1278983[/snapback]

 

Buheheh

malo z krzesla nie spadlem :wink:

Grunt to optymizm i zdrowie , zdrowie przedewszystkim :wink:

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze A64 do pewnego momentu potrafia sie ladnie podkrecic a pozniej sie zapieraja mimo podawania 220volt :)

 

Update, wlasnie kupilem na allegro nowa grafe do mojego przyszlego DFI, co o niej myslicie ? bedzie pasowal mostek dolaczony do plyty ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42465945

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer, rewelacyjna grafa. Demon wydajności powiedziałbym wręcz :D Co będzie potem?

 

wampir, cósik cię tak rozbawiło w moim poście?

1279076[/snapback]

no szczegolnie te gospodynie wiejskie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze A64 do pewnego momentu potrafia sie ladnie podkrecic a pozniej sie zapieraja mimo podawania 220volt :)

 

Update, wlasnie kupilem na allegro nowa grafe do mojego przyszlego DFI, co o niej myslicie ? bedzie pasowal mostek dolaczony do plyty ?

1279040[/snapback]

A sprawdziłeś czy ma stery pod XP? Bo jak nie to kasa wyrzucona w błoto... i to gruba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gelok9:

 

OCZ czy dobra ja wiem jedna najlepszych ;) Jak masz kesz to bież ale jaki model bo jest ich wpi…. I samo 2x512MB za bardzo nic nie mówi. Choć ja bym się na twoim miejscu bardziej zastanowił na 2x512MB od A-DATA DDR566 na Samsungach TCCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge swojego brata xD

 

Karol zamienmy sie DFI nf2 + 256MB na DFI nf4 ;] Uczcicwa tranzakcja xD

 

Bo bedziesz dwa lata zbieral na te OCZ'e ;]

 

Skad ty do cholery masz kase na pamieci? Chyba gaalismy zebys najpier kupil proca z selekcji bo potem bedzie juz drogo ;] A ty tu wyjedzasz z 2x512mb ;] sam mowiles ze masz tylko 100 zl na koncie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge swojego brata xD

 

Karol zamienmy sie DFI nf2 + 256MB na DFI nf4 ;] Uczcicwa tranzakcja xD

 

Bo bedziesz dwa lata zbieral na te OCZ'e ;]

 

Skad ty do cholery masz kase na pamieci? Chyba gaalismy zebys najpier kupil proca z selekcji bo potem bedzie juz drogo ;] A ty tu wyjedzasz z 2x512mb ;] sam mowiles ze masz tylko 100 zl na koncie  :lol:

1279125[/snapback]

 

Szykuje sie kolejna afera, ja bym tu zebral juz komisje sledcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując DFI NF4 wiedziałem, że nie jest dla idiotów :wink: ... ale to co dziś przeczytałem na xtremesystems po prostu mnie rozwaliło ...

 

"I did something stupid to my mobo today. I decided to try to oc the computer today, done it loads of times before, though never with a DFI mobo.

So I turned of the computer, and moved the pin so I could access 4V and 2.1V on the CPU.

Then I entered the bios and took the cpu start value to 1.45V, and then there was something else below something like VDI CPU voltage or something can't remember so I set that to 1.55V and I also changer something else to VDI * 136% or something like that. And then I restarted my computer. And now when I try to start the computer it starts for about 1/2 second and turns itself off. Please dont attack my for beeing a neewbie when it comes to DFI mobo's."

 

... dodam tylko że był to 3500+ na BOXie.

 

DON'T TRY THIS AT HOME :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL mówią głupota nie ma narodowości ;) Ale wyczyn się nadaje do „Extremalne Podkręcanie” :D

 

BTW: Sam bym na to nie wpadł 2,1v dla A64 na BOXsie… fajnie :D Trzeba będzie spróbować ;)

Edytowane przez Mardok =:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I set that to 1.55V and I also changer something else to VDI * 136%

... dodam tylko że był to 3500+ na BOXie.

 

DON'T TRY THIS AT HOME  :mrgreen:

1279245[/snapback]

Zdecydowanie LOL roku. Mamy dopiero luty, ale nie sadzę by ktoś go do końca 2005 pobił. Chyba sobie to wydrukuję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Zdecydowanie LOL roku. Mamy dopiero luty, ale nie sadzę by ktoś go do końca 2005 pobił. Chyba sobie to wydrukuję....

1279715[/snapback]

pewnie jeszcze zrobił to na BOXowym chłodzeniu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mardok te OCZ'ki to 2x512 (to jest link do tych ramek 1279424[/snapback]

Tak bardzo Ci zazdroszcze, szczegolnie ze niedlugo dostane 2x512mb bh-6. Wez ty sie lepiej odezwij do mnie na gg a nie pleciesz glupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...