Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A kim ty jesteś ze to wiesz? W sony pracujesz? Typie! Guarilla czy Poliphony oraz namco czy konami, te gry juz dawno maja pierwsze devkity.

1452462[/snapback]

koles same konkrety piszesz.

zajmij sie jakims pisaniem wierszy

tam mozna walic teksty bez pokrycia i ze mi sie

zdaje bo cos widzialem.

napisz cos konkretnego a nie jedyne co robisz

to sie podniecasz sie jak rulesowiec z czasow amigi.

masz swojego boga - ps3 i reszta to nie wierni ?

jak chcesz cos powiedziec to pisz z sensem i na temat

a nie jakies swoje ochy i achy nad filmem z maszyny

ktora nawet nie jest jeszcze dzialajacym prototypem.

a co do pracy w sony czy gdzies tam, wystarczy dokladnie

przeczytac niezalezne serwisy a nie reklamowki czy arty

sponsorowane zeby miec swoje zdanie na temat liczb

a nie wzdychan do jeszcze nie istniejacego sprzetu.

jak widac twe trzezwe patrzenie na swiat i fanatyzm

nie pozwolily ci dojsc do tego ze nie moze byc

jeszcze filmow z maszyny ktora nie istnieje w formie fizycznej

a sa to pokazy z mac i pc dev. kitow z graf ktore istnieja juz na rynku.

mam nadzieje ze fanatyzm nie przeslonil ci reszty widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe...jak miło się czyta takie posty.Obserwuje juz od dwóch dni co sie tu wyprawia :] No cóż...konsola PS3 wcale NIE nie jest gotowa.Przynajmniej w 85% już jest :] Czytałem że SONY pozostaje jeszcze rozkminic opcje z sieciówką.Nie wszystkie filmy pokazane na E3 MOGĄ być renderami gdyż jak oświadczył koleś z EPICU unreal tournament 2007 oraz boks z electronic arts nie były renderami.Tak więc w tym ferworze dyskusji porównywującej gorszego xboxa od PS3 ale OFICJALNIE juz ukończonego i pokazanego (tylko po co czekają do świąt?? :>) zapomnieliscie własnie O TYCH filmach. Patrząc na unreal 2007 jestem uszczesliwiony grafiką i płynnoscią gier (sądząc po tych dwóch i po oficjalnym komunikacie ze rozdzielczosc PS3 to 2000x1000 przy STAŁYCH 60 fpsach) które pojawią sie na PS3. Miło mi poinformowac Was w tym również szeregowego iż PS3 nie jest robione od pół roku tylko od 3 lat (jak nie wiecej bo SONY zapowiadało prace na konsolą 3 generacji zaraz po wydaniu PS2). Rok temu czytałem że zestawy developerskie do PS3 zostały rozdane.Rok temu SONY juz dokladnie wiedzialo czego sie bedzie mozna spodziewac po PS3.Przez rok firmy BYŁY w stanie przygotowac tych pare prezentacji.Nawet jezeli nie było to zapuszczane z PS3 tylko prerenderowane, te gry nie będą mogły wyglądac gorzej bo inaczej SONY straci zaufanie graczy i gazety będą miały o czym pisac.Gdyby konsola nie była gotowa przynajmniej do pokazania swoich mozliwosci.Sony nie mogło by sie pochwalic 2 gigaflopami wydajnosci prawda? to chyba logiczne. Wszyscy narzekają na RAM kiedy juz miliard razy zostało napisane 256 DLA PAMIECI 256 DLA KARTY GRAFICZNEJ co daje jak łatwo obliczyc (chyba ze ci co ciagle peplają ze MAŁO MAŁO nie potrafią dodawac) 512 ogólnikowo.Patrząc na killzone na PS2 ( które nie zapominajcie pojawiło sie imho okolo 1,5 jak nie dwóch lat przed xboxem) 4 Mb dla grafiki to naprawde duzo przy 300 MhZ procku. W domu macie takie potwory i co? Jest tutaj ktoś kto już z powodzeniem zemulował gre na PS2?? :] Zaraz ktos powie ze EMULATOR PRAWIE NIE KORZYSTA Z KARTY GRAFICZNEJ.No cóz.Przy 300 Mhz PS2 i waszych 3800+ powinno to JAKOS ruszyc prawda? :] A póki co możemy sobie pooglądac filmiki na emulatorach z PS2.Troszke zboczyłem z tematu.Mianowicie chciałem pokazać tylko że nie macie co porównywać płynnosci wyswietlanej grafiki jej jakosci i innych szczegółów w PS3 czy z jakiejkolwiek innej konsoli do PC gdyż sposób programowania tych gier jest inny.Sposób obsługi tego wszystkiego przez konsole jest INNY.Kurna zapomnialem co tak naprawde chcialem napisac.No nic..jak se przypomne to z edytuje jeszcze tego posta.Póki co moja uwaga skupia sie na PS3.Od pierwszego PSX jestem z SONY i nie zawiedli mojego zaufania jak i MILIONÓW graczy na całym swiecie :] a bill gates? bill to niech lepiej sie zajmie zrobieniem wreszcie porzadnego systemu operacyjnego przyjaznego dla wszystkich ludzi ( i niech mi nikt nie pisze zebym sie na linuxa przesiadł bo linux tez ostatnio daje pupska brzydko pisząc jesli chodzi o bezpieczenstwo) a nie sie zabiera za cos o czym nie ma zielonego pojecia chłopak.Wkroczył dumnie ze swoim xboxem (cud ze sie xbox nie zawiesil podczas prezentacji) w którym wiatraczki trza zmieniac bo za głosno chodzą ( no luuudzie...nie kupuje po to konsoli zeby w niej grzebac !! TO NIE PC...wkladac dyski twarde itp itd.)Jak by nie było bedzie bardzo miło. Zapraszam do pojechania mi za mój post w którym trzymam strone sprawdzonego i godnego zaufania na które pracuje nie od dzisiaj SONY :]

 

P.S-aha..juz wiem o czym chciałem napisac.Grafika zastosowana w PS3 to NIE UKLAD 6xxx tylko układ Z PEWNYMI ELEMENTAMI seri 6xxx (6800 miesci 222 miliony tranzystorów natomiast układ graficzny dla PS3 zwany "RSX" posiada 300 milionów tranzystorów.W połączeniu z procesorem CELL łączna wartosc będzie 600 milionów tranzystorów. Gwoli ścisłosci.Ps3=100 bilionów operacji shadera na sekunde, xbox360=47 bilionów operacji shadera na sekunde.Najnowsze karty graficzne na rynku generują w granicach 50 bilionów operacji shadera na sekunde ).Zapraszam do zapoznania sie z zagraniczną prasą tudziez stroną sony. 48 potoków to chyba dobry wynik nieprawdaz? :] Połączcie sobie 2x6800 albo 2xX800 ... wyjdzie wam 32 potoki....tak więc od dawna było wiadomo że Nvidia pracuje na nową grafiką dla PS3.Zaraz padnie pytanie A TO DLACZEEEGO NVIDIA NIE DA DO SPRZEDAZY TAAKIEJ KARTY.Po pierwsze.NIe będzie nikogo stac zeby ją kupic (ale juz niedługo karty nowej generacji G70 32 potoki)po drugie SONY zapłaciło górę pieniędzy za patent nVidii i dalej produkuje sobie juz na własną rękę.Jakby nie było sony do duzy koncern ... stać ich zeby pod strzechy graczy za mniej niz 2000 zlotych trafił taki sprzecior zwazywszy iz rozejdzie sie on w parudziesieciu milionach egzemplarzy.Wszystko im sie zwróci z nawiązką.Ok..to chyba tyle chciałem napisac :>

 

Aha.I jeszcze jedno.Szeregowy piszesz, że PS3 nie jest jeszcze działającym prototypem.Skoro jest NIE działającym to ciekawe na czym na konferencji grał koles w boks albo przelewał wode ze szklanki do szklanki.Pewnie na pegasusie bo pegasus jest juz działającym I NAWET nie PROTOTYPEM :] Oglądałeś wogóle film który został udostepniony do internetu z konferencji SONY ?? Jak nie to obejrzyj a potem wypowiadaj sie o nie działających prototypach :)

Albo tekst "jeszcze filmow z maszyny ktora nie istnieje w formie fizycznej".

SONY przez 3 lata siedzieli i rysowali na kartkach jak bedzie wyglądała konsola...albo jeszcze lepiej..siedzieli i rysowali jak będa gry wyglądały albo jak by chcieli zeby wyglądały a konsoli jak nie było tak nie ma tak?? ... pfff...hehehehe

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania sie z zagraniczną prasą tudziez stroną sony. 48 potoków to chyba dobry wynik nieprawdaz? :]

mozszesz zapodac jakims linkiem, gdzie jest wyraznie napisane, ze jest 48potokow? Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... szeregowy mysli ze SONY to zaklamana firma, ktora wszyskich w bambuko robi. Ja tam sobie nie przypominam aby w chu.ja polecieli z graczami. Jedyne co sie nie sprawdziło do konsol sony, to to, co gracze sobie dopowiedzieli, tak jak odpalanie rakiet - ROTFL. PS2 - zestaw małego Saddama.

 

SONY nie może polecieć w kulku i zrobić duszery mając 130 mln konsol na rynku czekających na następce. I to jest konkretny fakt, a nie liczby, przecinkowe, zmiennoprzecinkowe, ktore o kant dooopy mozna rozbic, bo nie da sie porownac dwuch konsol o dwuch róznych architekturach.

 

Dla przykładu

X-Box ma 512ramu+10MBVideo

PS3 ma 256Ramu+256Video

 

NV ram ma wiekszą przepustowość miezdzy sobą niz x

czyli jak tekstur bedzie wiecej niz 10mb to beda do ramu leciec i wracać?

Mowie, nie da sie porownywac dwuch róznych architektur... TO NIE PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze PS3 ma wieksze mozliwosci, ale Bill Gates nie nalezy do osob, ktore latwo sie poddaje (najogatszy na swiecie :P ). Nie ten X-Box, to nastepny odwali taki, ze oczy zbieleja. On jak juz wejdzie na jakis rynek, to raczej bedzie kombinowal tak, ze kupia to wszycy i babcie i mlodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko windę każdy zna i wie co to za dziadostwo a Bill wie jak wcisnąć bubel...tylko brakuje nam teraz poprawek i łatek na nextgenach no i windy którą by nam wcisnął z przyjemnością :mur: ...i "start" na joypadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co widzieliscie w tech demo to i tak nie pokaz mozliwosci ps3 ale maszyn dev.

1452058[/snapback]

A dev kity nie mogą być mocniejsze od samej konsoli, bo muszą robić gry, które na niej będą w pełni chydziły. Więc przeczysz sam sobie :lol: :lol: :lol:

A tak pozatym to niebędę się wypowiadał i tłumaczył szeregowym x-om, bo kapral PS3 to zrobi za mnie :lol: :lol: :lol:

P.S. Przepraszam wszystkich x-o maniaków, za to że piszemy prawdę, nieraz bezstronie, na ich temacie.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu

X-Box ma 512ramu+10MBVideo

PS3 ma 256Ramu+256Video

1452897[/snapback]

Snake... Tak czytam te wszystkie twoje posty w tematach o NX-genach tu i na Labie i myślałem, że swój lekki-fanatyzm popierasz jakąś konkretną wiedzą, a chociaż wiedzą ogólnie dostępną...

 

Wyobraź sobie, że to 512MB DDR3 ramu jest w jakiś sposób współdzielne z grafiką (standart przepustowość podchodząca pod 30GB/s). A te 10MB eDRAMU odpowiada WYŁĄCZNIE za AA i Anzio (przepustowość koło 250GB/s)... Coś podobnego do tego eDRamu ma mieć podobno Revolution (tylko w tym wypadku 16MB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że to 512MB DDR3 ramu jest w jakiś sposób współdzielne z grafiką (standart przepustowość podchodząca pod 30GB/s). A te 10MB eDRAMU odpowiada WYŁĄCZNIE za AA i Anzio (przepustowość koło 250GB/s)

1453412[/snapback]

A w ps3 ma być podzielone i tyle :wink: . To są dwie inne architektury i będę inaczej przez programistów wykorzystane, a dla nas będą się tak naprawdę liczyły tylko wyniki=gry. Ale żebu pobronić ps3 do dopisze jeszcze kilka słów. Niewiem poco tak szczerze na tv AA. Pamiętam jeszcze jak grałem kiedyś z kumplami na PSX-ie i jakoś kwadracików dookoła Lei-a, czy Paul-a sobie nie przypominam. A po drugie. Niemam pojęcia na temat prędkości działania eDRAMU (chociaż sama przepustowość jest imponująca), ale w ps3 do grafy jest DDR3 700mHz, a ogólna to XDR 3,2GHz, więc jest ciut szybsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w ps3 do grafy jest DDR3 700mHz, a ogólna to XDR 3,2GHz, więc jest ciut szybsza.

1453469[/snapback]

Hmmm... Tylko nie kminie po co ażtak wysokie taktowanie? Przepustowość pamięci w PS3 to bodajże koło 27GB/s a w X360 25GB/s - rzeczywiście ogromnie mniej :P

 

Po co AA w grach na TV? Chociaż by dla tego, że te konsole są robione ze szczególną uwagą HDTV - a to już zupełnie inna bajka... No i oczywiście jak masz zamiar sobie monitor podłączyć :)

 

Jedyny minus to 10MB... Ja jakiś taki, że wolałbym 8MB, albo lepiej 16MB - jakoś takie bardziej "okrąłe" cyferki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co AA w grach na TV? Chociaż by dla tego, że te konsole są robione ze szczególną uwagą HDTV - a to już zupełnie inna bajka... No i oczywiście jak masz zamiar sobie monitor podłączyć :)

1453499[/snapback]

No ale wiesz, ja jestem wspaniałomyślny, chcę dobrze dla wszystkich, a nie tylko dla siebie (tia! jasne!) A co do naszej kłutni o moc konsol, to wszyscy muszą przyznać, że jedyne dane jakie mamy pochodzą od producentów, i tak na dalszą kłutnię, to proszę o nieurzywanie argumentów, że sony lub m$ kłamie i napewno tak nie będzie, bo to niema sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna tez zakladac ze nie klamie...no to kolo sie chyba zamyka :lol: i po co te wojny na zapowiedzi, kazdy i tak kupi to co bedzie mu bardziej odpowiadalo :) obydwie konsole mozliwosci maja ogromne, zobaczymy tylko jak to wykorzystaja programisci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

P.S-aha..juz wiem o czym chciałem napisac.Grafika zastosowana w PS3 to NIE UKLAD 6xxx tylko układ Z PEWNYMI ELEMENTAMI seri 6xxx (6800 miesci 222 miliony tranzystorów natomiast układ graficzny dla PS3 zwany "RSX" posiada 300 milionów tranzystorów.W połączeniu z procesorem CELL łączna wartosc będzie 600 milionów tranzystorów. Gwoli ścisłosci.Ps3=100 bilionów operacji shadera na sekunde, xbox360=47 bilionów operacji shadera na sekunde.Najnowsze karty graficzne na rynku generują w granicach 50 bilionów operacji shadera na sekunde )

 

Vortex swoja droga rozsmieszasz mnie:) ,chcesz powiedziec ze nowa konsola billa bedzie miala miejsze mozliwosci w shaderach niz ps3, twoj przyklad porownania obecnych kart do nowej karty xboxa360 ktora bedzie wykonana w nowszej technologi niz oczywiscie dzisiejsze jest smieszne!!!!!!!! skad mozesz wiedziec co bedzie potrafila nowa karta ati przeznaczona specjalnie dla nowej konsoli,sadzisz ze bill uzylby i zlecil znanej firmie wykonanie karty ktora obecnie jest dostepna na rynku oraz nie wnosila by niczego nowego a juz miala teoretycznie z twoich obliczen miejsze mozliwosci niz poprzednia(dzisiejsza )generacja ,bzdura.Pozatym kolejny raz powtarzam dla ociemnialych ludzi zebyscie przestali toczyc wojny konsolowe ,szczegulnie wlasnie Vortex..Cytuje..-

bill to niech lepiej sie zajmie zrobieniem wreszcie porzadnego systemu operacyjnego przyjaznego dla wszystkich ludzi ( i niech mi nikt nie pisze zebym sie na linuxa przesiadł bo linux tez ostatnio daje pupska brzydko pisząc jesli chodzi o bezpieczenstwo) a nie sie zabiera za cos o czym nie ma zielonego pojecia chłopak.Wkroczył dumnie ze swoim xboxem (cud ze sie xbox nie zawiesil podczas prezentacji) w którym wiatraczki trza zmieniac bo za głosno chodzą ( no luuudzie...nie kupuje po to konsoli zeby w niej grzebac !! TO NIE PC...wkladac dyski twarde itp itd.)Jak by nie było bedzie bardzo miło...........

 

No coz mozna nad nim tylko ubolewac bo jak ktos jest glabem to glabem zostanie ,dlaczego bo jesli sie powiedzialo a nalezy powiedziec b..zapomnial Votrex ze jego kochana konsola takze ma mozliwosc podpiecia hdd z czego w naszym kraju wiele osob napewno korzysta wiec pewnie wedlog niego wszyscy posiadacze ps2 maja pc nie konsole:),co do awaryjnosci to konsola ps2 byla dotychczas najbardziej awaryjna konsola,co piwinno nieco dziwic zwazywszy ze to 2 konsola firmy sony ktora przeciez miala juz dosyc doswiadczenia aby wyciagnac wnioski z porzedniej konsoli,ale jak widzimy tak sie nie stalo.Najwazniejsza rzecz co do niektorego zaslepionego(vortex:)) ktory nic nie widzi wiecej niz napis sony niech bedzie fakt ze jak na scenie konsolowej krolowalo nintendo i sega to pojawil sie nowy gracz pt.playstation1 i zmiotl konkurencje ,jakie tego dzisiaj odczuwamy skutki.Wszyscy ktorzy tworza programy i wydaja nowe konsole musza sie liczyc z konkurencja dzieki ktorej zyskujemy my gracze np na czasie w wydania gier ich cenach itp itd,wiec taki bill ze swoja cegelka wniusl bardzo duzo bo zaostrzyl konkurencja i zobacie co sie dzieje !!!! wszystkie nowe konsole raczej napewno beda startowaly na calym swiecie w podobnym czasie jesli chodzi regionizacje,czyli najpierw usa,tydzien pozniej moze miesiac europa,japonia,dzieki temu nie trzeba juz czekac rok lub pol jak to bylo wczesniej itp.Tak wiec nalezy doceniac calosc i kochac swoja konsole obojetnie jakiej bylaby marki nie zapominajac o zaletach istnienia duzego rynku wielokonsolowego, choc moze i niedlogo xbox zajmnie miejsce ps jak kiedys ps saturna i pomiejszych konsol:)

 

P.S do wszystkich atakujacych mnie wielbicieli ps3 i ps2....;) ja nie jestem fanem zadnej konsoli no moze n64:), posiadam obecnie 2xps1, ps2, gamecube,xbox hdd160,megadriva,gb color ,linxa ,n64, no i pC:) tak wiec ja wychodze z zalozenia ze liczy sie przyjemnosc z grania a przkrzykiwanie sie ktora konsola jest mocniejsza jest godne politowania nawet cco niektorych 15 latkow tutaj:),aha i na koniec jestem glowa rodziny i cala moja rodzina gra wlacznie z zona corka i synem we wszystko co sie :) nara dzieciaki:)

moze byc troche bledow bo jest pozno i chce mi sie spac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake... Tak czytam te wszystkie twoje posty w tematach o NX-genach tu i na Labie i myślałem, że swój lekki-fanatyzm popierasz jakąś konkretną wiedzą, a chociaż wiedzą ogólnie dostępną...

 

Wyobraź sobie, że to 512MB DDR3 ramu jest w jakiś sposób współdzielne z grafiką (standart przepustowość podchodząca pod 30GB/s). A te 10MB eDRAMU odpowiada WYŁĄCZNIE za AA i Anzio (przepustowość koło 250GB/s)... Coś podobnego do tego eDRamu ma mieć podobno Revolution (tylko w tym wypadku 16MB).

1453412[/snapback]

Typie, to miało tylko zobrazować, że nie można dwóch różnych konsol porównywać na bazie liczb, bo to dwie różne konstrukcje. I ze to nie PC, bo na PC jakbyś miał karte graficzną z 256 ramu i 256 ramu w kompie a drugi z 512 ramu i 10 ramu na video - róznica byłaby kolosalna. O to mi chodziło ;) Nie mozna porownywac na podstawie tabel.

Pierwszym wyznacznikiem będą gry na starcie. Ta konsola, ktora wiekszy power pokaze bedzie na starcie lepsza...

Drugim wyznacznikiem bedzie żywotnosc konsoli. Ta ktora dłózej utrzyma jakość i płynność w grach - wygra. I wtedy bedzie można ocenić, która z nich jest lepsza...

 

A ja to wale. Najpierw kupuje PS3, potem X'a a jak bedzie kasa to się szarpne na następcę Gacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ta pyskowke z ktorej tak naprawde nic nie wynika...

ci za ps3 i ci za xb360 przezucaja sie liczbami, teraflopami, Gbajtami ale tak naprawde ilu z nas dysponuje chociazby odpowiednim televizorem hdtv zeby zobaczyc pelnie mozliwosci...zanim kowalski dorobi sie pozadnego telewizora to beda juz w sprzedazy konsole nowej generacji 3x szybsze i lepsze. i teksty w stylu ja sobie kupie ps3 bo ma 100bln operacji shadera/s i podepne ja do 21cal tv sa smieszne...

do poczytania inteligentne porownanie

 

jeszcze 2 lata temu gdy ktos mowil mi o zakupie konsoli pukalem sie w glowe. ja mam pc. full wypas sluzacego jako urzadzenie do grania, odtwarzacz dvd, tv, centrum audio i do internetu i zadan biurowych. ale teraz gdy patrze na to wielkie pudlo stojace w pokoju, halasujace niemilosiernie i krzyczace co pol roku: kup mi nowa karte grafiki, kup mi pamieci, wirus wirus! to ogarnia mnie zniechecenie.

 

obecnie powaznie zastanawiam sie nad xboxem. ma wszystkie mozliwosci jakie mam moj komp obecnie a nawet pod wzgledem grania bedzie leprzy. do prac biurowych mam laptopa. i glownym kryterium przy zakupie bedzie kryterium uzytkowosci. chce go postawic przy tv podpiac wtyczke i grac/ogladac filmy/sluchac muzyki. podpiac go do kompa i zgrac muzyke a nie kombinowac pol dnia jak wszystko poustawiac.

 

a prawda jest taka, ze pelnie mozliwosci tych konsol zobaczymy dopiero za pare lat, kiedy programisci nauczas sie je odpowiednio programowac. albo i nie zobaczymy bo obecnie bardzo malo przebojow-gier pisze sie "pod" jakas konsole/pc. wszystjko sie mniej lub bardziej konwersuje i przez to nigdy nie wykozysta sie pelnego potencjalu sprzetu.

 

o ilosci sprzedanych egzemplarzy zdecyduja nie tak naprawde mosliwosci ale ile kasy wlozy sony i microsoft w reklame.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnial Votrex ze jego kochana konsola takze ma mozliwosc podpiecia hdd z czego w naszym kraju wiele osob napewno korzysta wiec pewnie wedlog niego wszyscy posiadacze ps2 maja pc nie konsole:),co do awaryjnosci to konsola ps2 byla dotychczas najbardziej awaryjna konsola,

[; nie zapomniałem...ale PODPINANIE a WYMIENIANIE to róznica prawda? :] szczególnie że z tą awaryjnoscią róznie bywa..gdyz kiedy w ps2 padały lasery w pierwszych modelach tak w xboxie padały dyski twarde które sa w środku :] i kółko sie zamyka...a osobiscie nic nie mam do nintendo...wychowałem sie na NESie SNESie i game boyach ale przyszło playstation i zaczęła sie rewolucja gier na 32 bitowe konsole.Liczą się gry a dane dotyczące operacji na shaderach wziałem z tabelek porównawczych na które tak wszyscy tu jadą bo przeciez nie wymysliłem tego [; tak więc GRY pokażą co potrafi jaka konsola.I tego nikt nie zmieni.Ale nie podoba mi sie odgłos jakoby Sony pokazywało same rendery na konferencji i dlatego moze troszke sie uniosłem.Czas pokarze GRY pokarzą.A elektronika jest elektroniką i nikt nie moze zagwarantowac przeciez jej bezawaryjnosci.Tak więc niech programisci wykarzą sie mozliwosciami bo mają odpowiedni sprzęt.Szkooda ze przyjdzie nam czekać jeszcze ponad pół roku aby snuć jakieś porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[; nie zapomniałem...ale PODPINANIE a WYMIENIANIE to róznica prawda? :] szczególnie że z tą awaryjnoscią róznie bywa..gdyz kiedy w ps2 padały lasery w pierwszych modelach tak w xboxie padały dyski twarde które sa w środku :] i kółko sie zamyka...a osobiscie nic nie mam do nintendo...wychowałem sie na NESie SNESie i game boyach ale przyszło playstation i zaczęła sie rewolucja gier na 32 bitowe konsole.Liczą się gry a dane dotyczące operacji na shaderach wziałem z tabelek porównawczych na które tak wszyscy tu jadą bo przeciez nie wymysliłem tego [; tak więc GRY pokażą co potrafi jaka konsola.I tego nikt nie zmieni.Ale nie podoba mi sie odgłos jakoby Sony pokazywało same rendery na konferencji i dlatego moze troszke sie uniosłem.Czas pokarze GRY pokarzą.A elektronika jest elektroniką i nikt nie moze zagwarantowac przeciez jej bezawaryjnosci.Tak więc niech programisci wykarzą sie mozliwosciami bo mają odpowiedni sprzęt.Szkooda ze przyjdzie nam czekać jeszcze ponad pół roku aby snuć jakieś porównania.

1459636[/snapback]

No właśnie. A do tego czasu wszyscy się chyba pozabijają w obronie "swojej" konsoli :(. Fanboye PS3 wrzucają na X360 a fanboye x360 wrzucają na PS3 i koło się zamyka. Szkoda że tylko niektórzy potrafią na to spojrzeć obiektywnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem po co jest ta kłutnia i wogule ten temat... po pierwsze nie ma jeszcze tych konsol... a po 2 to moim zdaniem nikt nie może się wypowiedać na źle na temat 2'giej jeśli obu nie posiada....

 

Och co ci Marketingowcy robią ludziom z głowy .. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boro - oj robia, robia... Dziwi mnie tylko taka kampania wokol PS3. Sony zachowuje sie bardzo agresywnie wobec Microsoft'u (ten ostatnio milczy) i nie ma sie co dziwic - w koncu to konkurent, ale to oznacza, ze sie naprawde boja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boro - oj robia, robia... Dziwi mnie tylko taka kampania wokol PS3. Sony zachowuje sie bardzo agresywnie wobec Microsoft'u (ten ostatnio milczy) i nie ma sie co dziwic - w koncu to konkurent, ale to oznacza, ze sie naprawde boja.

1466203[/snapback]

A więc niemogą dać [gluteus maximus] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i tak wygra wojnę pomiędzy XBOXEM i PS prędzej czy później. nie XBOX360 to XBOX9999999. taka jest okrutna prawda.

Tak samo sadze.... kasa robi swoje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tapeta na pulpit :)

Taki wygląd z tyloma szczegółami gry osiągną może na PS4 za 4 lata. Aczkolwiek, PS4 może być już za 3 lata, postęp idzie w stopniu geometrycznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

http://www.theinquirer.net/?article=23524

 

Według serwicu theinquirer xbox 360 ma posiadać GPU R600 z 48 potokami.

Karty graficzne oparte na tym procesorze,ukażą się na PC,najwcześniej pod koniec 2006.

Jeśli to wszystko okaże się prawdą,bez chwili zastanowienia kupuje xbox-a 360.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft i tak wygra wojnę pomiędzy XBOXEM i PS prędzej czy później. nie XBOX360 to XBOX9999999. taka jest okrutna prawda.

 

nowy screen z gears of war:

 

1468571[/snapback]

Powiem Ci, że trudno powiedzieć. X-box 1 przynióśł M$ duże straty liczone w miliardach. Ta jedynka miała zrobić podwaliny pod 360. Jak bedą straty również do x360 to nie wiadomo jak to będzie z następną generacją. Krążą pogłoski (z wewnątrz firmy M$), że jak PS3 wygra tą batalie to x się wycofa z rynku. Z drugiej strony wiemy jaki Bill jest uparty i jak dąży do zmonopolizowania każdego segmetnu elektroniki, do tego jaki ma portfel. Tak wiec... trudno powiedzieć :P

 

Fajny tapeta na pulpit :)

Taki wygląd z tyloma szczegółami gry osiągną może na PS4 za 4 lata. Aczkolwiek, PS4 może być już za 3 lata, postęp idzie w stopniu geometrycznym :)

1468646[/snapback]

:blink: :lol: Ty naprawdę nie potrafisz sobie przyswoić, że konsola naprawdę ma kopa o wiele wiekszego od PC w pierwszych latach? Tak trudno to zrozumieć? Mając PSX i PS2 jako przykład historyczny, nadal twierdzisz, ze next-gen nie będzie reprezentował w pierwszych latach nic ponad PC? Naprawde, weź sobie gazetki o PC i o konsolach, rok 2000, marzec i porównaj. Takich jak ty były tysiące, co na maxa sceptycznie podchodzili do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...