Skocz do zawartości
qbass

Konto w banku - gdzie zalozyc?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie odnośnie mKonta

 

darmowe jest bardzo ale jak to jest z wpłata na to konto, np w PKO wpłacając w oddziale bank nie pobiera prowizji a czy mBank ma takie swoje oddziały gdzie można wpłacić na konto w tym banku bez prowizyjnie nawet małe kwoty?

 

Może WBK skoro z tamtych bankomatów wybieramy bez prowizji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mbank nie ma swoich oddzialow.

kilka już powstało ;) i bank ma zamiar w przyszłości tworzyć kolejne placówki (info z wywiadu z rzecznikiem prasowym na TVN24) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie mKonta

 

darmowe jest bardzo ale jak to jest z wpłata na to konto, np w PKO wpłacając w oddziale bank nie pobiera prowizji a czy mBank ma takie swoje oddziały gdzie można wpłacić na konto w tym banku bez prowizyjnie nawet małe kwoty?

 

Może WBK skoro z tamtych bankomatów wybieramy bez prowizji?

 

Na stronie mBanku można sprawdzić listę wpłatomatów czyli miejsc gdzie można wpłacać gotówkę. Ale nigdy nie korzystałem , więc nie wiem jak to działa.

 

 

 

 

Za to ja mam pytanie czy możecie polecić jakieś bardzo tanie firmowe konto dla małego biznesu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach wubek bedzie wprowadzał mega wypasione konto,no i z nową twarzą naszego selekcjonera....

Przy co miesięcznych wpływach 1k,konto za darmo,bankomaty na całym globie za darmo,1% zwrotu za zakupy karta,która tez będzie za darmo,i cos tam jeszcze ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej zaproponują inne, np konto <30

wpływy to istotny warunek przy wyborze rodzaju konta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jak się nie ma wpływów 1k?

Będzie trzeba spełnić wszystkie warunki dla w/w konta "Leo"(ta nazwę sam wymyśliłem :lol2: ).Oczywiście jak masz poniżej 30 co,mnie za parę dni nie bedzię dotyczyć :rolleyes: ,to niezależnie od wpływów konto za dormochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko związane z mBankiem.

Po wypełnieniu wniosku przyjeżdża do mnie przedstawiciel i podpisuje w jego obecności umowę, czy wszystko przychodzi poczta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a według mnie polecam w następującej kolejności:

 

1. GetinBank (konto internetowe)

2. mBank (eKONTO)

3. Volkswagen Bank direct (pakiet Standard)

 

na dzień dzisiejszy taka kolejność, wcześniej jako pierwszy był vw jeszcze jak miał free prowadzenie konta,

pozatym mBank znów ok bo znieśli opłaty za przelewy... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac teraz konto w mbanku powinienem zalozyc sobie najpierw eKonto i potem juz tylko telefonicznie eMax, czy tez od razu eMax ?

 

jakie sa korzyci tego, ze bede mial eKonto i eMax jednosczesnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sa korzyci tego, ze bede mial eKonto i eMax jednosczesnie ?

Narazie widzę jedną korzyść. W eMax kasa jest oprocentowana, a na eKoncie można trzymać "podręczne" talary. Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A jak jest z wpłatomatami mBanku? Korzysta ktoś z tego? Ja potrzebuję wpłacić trochę pieniędzy, a po necie krążą bardzo różne opinie o tych wpłatomatach, typu, że zjada kase, wypluwa po odejściu etc. Jak to jest w Wawie? Który was nie zawiódł na pewno?

 

Założyłbym na siebie Inteligo i miał spokój, ale dowód dopiero za miesiąc a tyle czekać nie mogę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z tego ustrojstwa praktycznie cały czas (bo nie mam innych możliwości doładowania konta :lol: ).

Wypluwa banknoty tylko totalnie zmiętolone, ale jeszcze przed wyjęciem karty ;]

Nic mi jeszcze nigdy nie zjadło (chociaż widziałem kilkukrotnie zepsuty przez to wpłatomat).

Ogólnie, jeżeli kasy nie wydarłeś z paszczy swojego psa, to nie powinno być problemów :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was ma konto w ing? jakis czas temu chyba 15 maja zmienily sie zasady autoryzacji przelewu i teraz sie dowiedzialem ze latwiej zrealizowac przelew bo nie jest potzrebne zadne haslo do autoryzacji, tez tak macie?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wpłatomatami mBanku? Korzysta ktoś z tego? Ja potrzebuję wpłacić trochę pieniędzy, a po necie krążą bardzo różne opinie o tych wpłatomatach, typu, że zjada kase, wypluwa po odejściu etc. Jak to jest w Wawie? Który was nie zawiódł na pewno?

Nigdy nie miałem problemu z wpłatomatami, a często korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem eKonto w mBanku, potem zapomniałem indentyfikatora klienta (no może się zdarzyć, wydawał mi się poczatkowo prosty do zapamiętania), poprosiłem o wysłanie nowego pakietu aktywującego i czekam już 18. dzień ;/ jakieś pieniądze już wpłynęły, wybrac ich nie mogę, karta w tym czasie tez przyszła ale aktywowac jej nie mogę i czekam domyslam się że poczta mogła przez swoje strajki posiać mój liścik, który w dodatku priorytetem nawet nie został wysłany... nowy pakiet wyslą to stary straci wazność..

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...