Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

5 odcinków Dextera za mną, prawie pół sezonu i mam wrażenie, że ciągle nic się nie rozkręca. Ogląda się to ciągle całkiem przyjemnie, ale nie ma takich zaskakujących zakończeń odcinków i zwrotów akcji jakie były w poprzednich sezonach. Mam nadzieję, że zaraz coś ruszy z grubej rury, bo jak nie to ten sezon będzie trochę biedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Dexter - akcja w starym dobrym stylu :)

 

Mowa o tym co wczoraj miał premierę? Jak tak to dobrze, już się bałem, że nigdy się nie rozkręci. No ale zabiorę się za niego dopiero w przyszły weekend.

 

No i jak ktoś już zdążył zobaczyć to The Walking Dead to opinie mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się premierowy odcinek The Walking Dead choć, o ile mnie pamięć nie myli, to tylko rozszerzenie tego, co widziałem w trailerze. Krótko mówiąc zapowiada się mocny kawałek serialu. Dużym plusem jest to, że pierwszy sezon będzie miał 6 epizodów czyli każdy powinien być wypełniony akcją. Komiksu w życiu nie widziałem więc na rozwiązania fabularne pewnie nie będę narzekał. Jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellcats - sceptycznie podchodziłem do tego serialu, ale coś mnie tknęło żeby obejrzeć chociaż jeden odcinek i nie powiem obejrzałem już 6 odcinek :rolleyes: Co co oglądają czy czasem Martin nie przypomina wam Veroniki Mars ? Liczę że będzie 2 sezon. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam The Walking Dead.Z pewnością będzie to jedyny serial obok Dextera na który z niecierpliwością będę czekał.Nie ma co się o nim rozpisywać,naprawdę kawał dobrego filmu

 

Zapowiada się ciekawie z tym, że najlepszy warsztat aktorski moim zdaniem pokazał koń. Edytowane przez q8ic
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie z tym, że najlepszy warsztat aktorski moim zdaniem pokazał koń.

 

Może i tak ale chyba wszyscy pamiętają jakie były początki Spartacusa :] Nie można skreślać serialu, może się rozkręci. Fabuła lekko trąci mi filmem Resident Evil ale zobaczymy co pokażą kolejne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły rozmach jak na pilota, oby tylko dalsze epizody nie były odpowiednio uboższe. Trochę było już seriali które zaczynały się spektakularnie, a potem większość scena była przegadana w pomieszczeniach. Może właśnie koszt jest przyczyną tak krótkiej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale chyba wszyscy pamiętają jakie były początki Spartacusa :] Nie można skreślać serialu, może się rozkręci. Fabuła lekko trąci mi filmem Resident Evil ale zobaczymy co pokażą kolejne odcinki.

 

Ten serial sie spali w pierwszym sezonie. Chyba ze rezyser stanie na rzesach zeby wkrecic tu jakies ciekawe watki. Bo z tego co widze to juz zajezdza moda na sukces :lol: Pierwszy odcinek w fajnym klimacie ale watpie zeby cos ciekawego z tego wyszlo w kolejnych epkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, bardzo dobry był, ciekawy. :) Dexter się rozkręcił i z zapowiedzi wynika, że w następnym odcinku będzie gorąco.

 

Za to The Walking Dead mnie niestety nie powalił. Pilot przedramatyzowany, drugiego odcinka jeszcze nie widziałem i za bardzo mnie nie ciągnie. Unikanie słowa 'zombie' i używanie zamiast niego patetycznego 'the walkers' jest po prostu śmieszne. Czy oni tam telewizji i kin nie mają i nigdy o zombich nie słyszeli?

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle pisaliście o tym, że Dexter się rozkręcił, że postanowiłem wrócić (trochę też z podwodu nudy w poniedziałkowe wieczory).

Rzeczywiście jest lepiej, bardzo mi się podoba nawiązanie bliższych relacji Dexa i Lumen. Ostatni odcinkek moim zdaniem najlepszy w sezonie.

 

The Walking Dead Ep2 niezły aczkolwiek nie porywający. Zbyt łatwo co prawda wydostał się z tego czołgu ale cóż.

Generalnie spodziewałem się lepszego rozwoju akcji ale nie jest źle, poziom mniej więcej podobny do pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...